V liga Katowice UNIA ZĄBKOWICE - GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3-3 (1-2)

2-3 87min. Smarzyński
3-3 90min. Głośny

Unia: Popczyk - Sierczyński, Ostrouszko, Tokarz, Nowak, Gmaj (59 Ból), Skórski, Krzos, Kędzierski (80 Musiał), Chwalibogowski (70 Głośny), Smarzyński
Gwarek: Rosół - Cymerys, Dzido, Śliwa, Kasprzyk, Jaskiernia (46 Sikora), Kucza (85 Hewlik), Mrozek, Górka (60 Timochina), Pach, Polis (77 Jarka)

Niepokonana drużyna Gwarka Tarnowskie Góry była w Ząbkowicach zdecydowanym faworytem. Po meczu... jest nadal niepokonana, ale dwa punty straciła. Zaczęło się planowo. Ekipa z Tarnowskich Gór objęła prowadzenie 2-0 i zdawało się nie zrobić na niej wrażenia kontaktowa bramka Unii. Po przerwie Polis podwyższył na 3-1 i Gwarek pewnie zmierzał po kolejne zwycięstwo. I pewnie tal by się stało, gdyby nie ostatnie minuty, w których Unia dokonała niemożliwego: na 3 minuty przed końcem zmniejszyła rozmiary porażki do jednej bramki, a w ostatniej minucie wyrównała. Gwarek w ten sposób stracił pierwsze punkty i dystans do lidera.