Klasa W Opole ORZEŁ BRANICE - WŁÓKNIARZ KIETRZ 0-2 (0-0)

0-1 54min. Daniel Fryzel
0-2 90+1min. Andrzej Durda

Orzeł: Piotr Wołk - Maciej Atłachowicz, Wiesław Frydryk, Łukasz Kacprzak, Bartłomiej Kawulok, Łukasz Kędzierski (80 Mateusz Mikler), Daniel Kijewski (65 Sebastian Moryl), Mateusz Kozłowski, Szymon Moskała (72 Bartłomiej Karwowski), Roman Stalmach, Łukasz Wanat
Włókniarz: Piotr Kozakiewicz - Kamil Bednarz, Dominik Czerepak, Andrzej Durda, Daniel Fryzel (88 Aleksander Kacprzak), Mateusz Gąska, Mateusz Krzanicki (55 Kacper Krupa), Tomasz Kulig, Daniel Lechoszest (5 Marcin Beleć), Michał Starodębski (70 Mateusz Podstawka), Łukasz Zapotoczny

Mecz jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a goście już musieli dokonać zmiany. W 5-tej minucie Beleć zastąpił Lechoszesta. Na bramkę trzeba było poczekać trochę dłużej, bo aż do drugiej połowy. Tuż po zmianie stron Fryzel pokonał bramkarza Orła i Kietrz wyszedł na prowadzenie. Miejscowi do końca wierzyli w uratowanie remisu, ale kropkę nad "i" postawił w doliczonym czasie Durda, po którego bramce Włókniarz wygrał w Źlinicach 2-0