IV liga LKS BEŁK - RUCH II CHORZÓW 2-0 (1-0)

2-0 57min. Damian Olczak

Bełk: Łobaczewski - Semeniuk, Wybierek, Wrana, Kaczmarczyk, Jasiczek, Glenc (74 Groborz), Rasek (82 Grzech), Olczak (79 Winkler), Pieczka, Leszczyński (65 Stryczek)
Ruch II: Lech - P. Cheba (70 D. Cheba), Spychaj, Brodziński, Korczyński, Szewczyk, K. Bobryk (81 Szczygieł), Rzuchowski, Włodyka (69 Krakowski), Setla, Siedlik

Zawodnicy Ruchu zmarnowali dwie "setki" i przegrali w Bełku z beniaminkiem 0-2.

W 12-tej minucie Łukasz Siedlik nie trafił do pustej bramki po minięciu bramkarza, a pod koniec pierwszej połowy nie dał rady w pojedynku sam na sam z Łobaczewskim. Zawodnicy beniaminka w międzyczasie zaliczyli celne trafienie Glenca i do przerwy Bełk prowadził 1-0. W drugiej części meczu Ruch próbował odrobić stratę, zepchnął drużynę Bełka na własną połowę, ale naraził się tym na kontry i po jednej z nich w 57 minucie stracił drugiego gola po bramce Olczaka. Pięć minut później gospodarze stracili swojego obrońcę, który dostał drugą żółtą kartkę i musieli mecz kończyć w dziesiątkę. Mimo osłabienia, Bełk utrzymał dwubramkowe prowadzenie i wywalczył pierwsze trzy punkty.