IV liga WARTA POZNAŃ - POLONIA BYTOM 1-2 (1-2)

1-1 29min. Spławski
1-2 36min. Lachowski

Warta: Pawłowski - Onsorge, Laskowski, Fiedosewicz (41 Czerniejewicz), Łukaszyk (57 Koziorowski), Spławski, Brzostowski (82 Durowicz), Siwek, Ngamayama, Marciniak (75 Brylewski)m Ciarkowski
Polonia: M. Michalak - Trznadel, Broniewicz, Malec, K. Michalak, Mańkowski (65 Banaś), Grube (78 Krzemień), Setlak, Lachowski, Michalik (73 Krysian), Cempa (66 Zieliński)

W pierwszym meczu barażowym o III ligę Polonia Bytom pokonała w Poznaniu Wartę 2-1 i jedną mogą jest już w III lidze. Nie wydaje się, by w rewanżu w Bytomiu Polonia pozwoliła sobie wydrzeć wywalczoną w Poznaniu zaliczkę, ale dopóki piłka w grze, werdykt musi pozostać w zawieszeniu. Na razie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Polonię.

Prowadzenie dla bytomian zdobył w 20-tej minucie Cempa. Nadzieje kibiców z Poznania odżyły po wyrównaniu w 29-tej minucie, jednak nie na długo, bo Polonia po stracie bramki ruszyła do ataku, czego efektem była druga i jak się okazało, ostatnia bramka w tym meczu, dająca Polonii prowadzenie i zwycięstwo.