IV liga SKALNIK GRACZE - MAŁAPANEW OZIMEK 0-3 (0-2)

0-1 13min. Karabin
0-2 45min. Lewandowski
0-3 46min. Meryk

Skalnik: Klimisz (55 G. Bąk) - Studenny, Ficoń, Kowalczyk, Sekunda, M. Płaza (65 Wasilewski), Bajor, D. Płaza (62 Parada), Maryszczak, Mroziński, Z. Bąk
Małapanew: Kosut - Lewandowski, Cembolista (85 Kamiński), Zmuda, Riemann, Karabin, Wróblewski, Górniaszek, Robak (73 Okos), Wiśniewski (46 Meryk), Romanowski (79 Brzenska)

Ani Małapanew, ani Skalnik nie mają już szans na utrzymanie w IV lidze. Sukcesem będzie, i to sporym, jeśli któraś z drużyn zajmie miejsce wyższe niż przedostatnie. Stawką bezpośredniego meczu tych drużyn był już wyłącznie lokalny prestiż i przysłowiowa pietruszka. W starciu tym lepiej pokazali się goście, którzy wygrali 3-0.

Pierwszego gola zdobył w 13-tej minucie Karabin wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Na 2-0 podwyższył w ostatniej minucie pierwszej połowy Lewandowski, a w pierwszej minucie po przerwie trzecią bramkę dołożył Meryk i stało się jasne, że Skalnik meczu już nie wygra, a Małapanew uniknie obsunięcia się na ostatnią pozycję.