IV ligaMAŁAPANEW OZIMEK - SKALNIK GRACZE 1-1 (0-0)

0-1 54min. Mroziński
1-1 89min. Molendowski

Małapanew: Feć - Ploch, Zmuda, Baingo (85 Lichosik), Riemann (66 Krzymiński), Włoch (69 Reimann), Marzec, Wróblewski, Meryk (85 Molendowski), Karabin, Borowiec
Skalnik: P. Kowalczyk - Stojko, Ficoń, M. Płaza, T. Kowalczyk, Maryszczak (75 Stępień), Paciorek, D. Płaza (46 Kozłowski), Sukiennik, Mroziński (82 Lenkiewicz), Szypuła (46 Parada)

W opolskich derbach IV ligi Małapanew zremisowała w Krasiejowie ze Skalnikiem Gracze 1-1. Niewiele brakowało, by goście wywieźli z Krasiejowa 3 punkty, ale moment dekoncentracji na minutę przed końcem kosztował ich utratę bramki i dwóch punktów.

W pierwszej połowie kibice nie zdołali ujrzeć bramek, a i po przerwie nie było wiele lepiej. Grający w osłabieniu Skalnik (czerwona kartka w 43-ciej minucie) objął prowadzenie w w 54 minucie po strzele Mrozińskiego. Małapanew nie miała pomysłu na rozbicie obrony Skalnika i dopiero w 89 minucie Molendowski przejął bezpańską piłkę i przy biernej postawie obrońców i bramkarza uratował dla Małejpanwii punkt.

Remis jest dla obu drużyn w rzeczy samej porażką. Jeden punkt przypisany na konto każdej z drużyn i jeden bezpowrotnie stracony zepchnął obie drużyny na sam koniec tabeli. Opolskie beniaminki znów zamykają IV-ligową tabelę.