III ligaCHROBRY GŁOGÓW - ODRA OPOLE 4-1 (2-0)

2-0 7min. Gołąb
3-0 58min. Janeczko
4-0 62min. Łoziński
4-1 87min. Kocur

Chrobry: Rzepecki - Ilków-Gołąb, Michalec, Szałek, Samiec, Machaj (74 Ciechański), Hałambiec, Ulatowski (55 Gancarczyk), Janeczko (82 Kuczer), Szczepaniak, Sędziak (68 Tabaczyński)
Odra: Kosut - Łoziński, Michniewicz, Lalko, Krawiec (65 Skrzypczak), Tomanek (55 Kocur), Glanowski (81 Wawrzyniak), Deja, Cieluch, Krysian, Setla

Jeszcze nie przebrzmiały echa wpadki Odry w meczu z Rozwojem, a już mamy następny niechlubny występ opolskiej jedenastki. Odra przegrała w Głogowie 1-4 i tylko częściowym usprawiedliwieniem jest fakt, że Chrobry jest liderem grupy.

Odra mecz rozpoczęła niczym Legia batalię o Ligę Mistrzów. Jeszcze dobrze wszyscy nie usiedli, a było już 2-0 dla Chrobrego. Pierwszy cios gospodarze zadali w 3-ej minucie, a kropkę nad "i" postawił Gołąb w 7-ej. Tak fatalny początek meczu nie pozostał bez wpływu na dalszą część meczu. Chrobry przeważał na boisku i choć do przerwy wynik nie uległ już zmianie, to widać było, że tego meczu Odra nie jest w stanie wygrać.

Losy meczu rozstrzygnęły się ostatecznie niespełna kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy. Dwie kolejne zdobyte przez Chrobrego jedna po drugiej bramki przesądziły o porażce Odry. Przy wyniku 4-0 stało się jasne, kto ten mecz wygra. W końcówce honorową bramkę dla Odry zdobył Kocur i golem tym trochę oczyścił honor opolan - byli lepsi niż Śląsk w meczu z Sevillą.