IV ligaLZS PIOTRÓWKA - ODRA OPOLE 3-1 (1-1)

2-1 82min. Goringo
3-1 88min. Gwiaździńki

Piotrówka: Musiał - Jakubczak, Sobota, Domański, Kwame, Ekwueme Emanuel, Gwiaździński, Mużytkowski, Dziliński, Abubakar, Ekwueme Lucky
Odra: Chodanowicz - Kowalczyk, Surowiak, Brzozowski, Bednarski, Deja, Sikorski (Setla), Łoziński, Job (Luptak), Franek, Krysian

Opolska Odra przegrała w Piotrówce z niżej notowanym rywalem 1-3 i tym samym pozbawiła kibiców jakichkolwiek złudzeń odnośnie awansu. Pierwszego gola zdobyli goście i na 10 minut przed końcem pierwszej połowy wydawało, się przyjezdni mają mecz pod kontrolą, tymczasem w doliczonym czasie pierwszej połowy Piotrówka nieoczekiwanie zdobyła wyrównującego gola.

Druga połowa nie przyniosła wielkich emocji, te zaczęły się dopiero pod koniec meczu. Najpierw Piotrówka nie wykorzystała rzutu karnego, lecz chwilę potem Goringo pokonał Chodanowicza i gospodarze objęli prowadzenie. Odra próbowała odrobić stratę, uratować remis i wywieźć z Piotrówki choćby punkt, jednak kropkę nad "i" postawił w 88 minucie Gwiaździński i strzelając trzeciego gola dla Piotrówki ustalił wynik meczu na 3-1.

Zwycięstwo daje Piotrówce już pewne utrzymanie - to samo daje także Odrze, która po stracie kolejnych trzech punktów i jednoczesnej wygranej Rozwoju nie ma już szans na wygranie ligi.