IV liga SZOMBIERKI BYTOM - ODRA OPOLE 1-2 (0-1)

1-1 57min. Wepa (samobójcza)
1-2 79min. W. Gancarczyk

Szombierki: Maścibrzuch - Stefaniak, Staszowski, Konaszczuk, Jarnot (75 Stokłosa), Krzykawski (80 Skrzypiński), Kuliński, Lebek, Lipok, Rybak (80 Filauer), Smoliński (60 Majnser)
Odra: Kleemann - Trznadel (76 K. Gancarczyk), Bodzioch, Peroński, Brusiło, Wepa, Ałdaś (54 M. Gancarczyk), Bella (54 W. Gancarczyk), J. Gancarczyk, Sypek, Staroń (68 Wolny)

Rok temu Szombierki pozbawiły Odrę szansy na awans do III ligi, tym razem opolanie postawili na swoim i choć droga do awansu jeszcze jest długa, to w Bytomiu wywalczyli 3 punkty i umocnili się na prowadzeniu. Pierwszą bramkę dla Odry zdobył w 8-ej minucie Staroń i gra lidera stała się łatwiejsza. Do przerwy wynik się nie zmienił, za to po zmianie stron emocji trochę przybyło. Najpierw samobójcze trafienie do własnej bramki zanotował Wepa i zrobiło się 1-1. W grę Odry wkradła się nerwowość, Szombierki zwietrzyły okazję na sprawienie niespodzianki. Kropkę nad "i" postawili jednak przyjezdni, którzy w 79 minucie ponownie objęli prowadzenie i ostatecznie wygrali 2-1.