IV liga PIAST II GLIWICE - STAL BIELKSKO-BIAŁA 0-3 (0-2)

0-2 20min. Czaicki
0-3 88min. Lewandowski

Piast II: Rusov - Kwaśniewski, Długołęcki, Kubik, Moskwik (74 Będzieszak), Angielski (66 Budzik), Dziczek, Kuzdra, Ruda (46 Tomanek), Dytko, Musiolik
Stal: Kozik - Prokopów, Dancik, Czaicki, Caputa (80 Wiśniewski), Zdolski, Sobala, Karcz (89 Iskrzycki), Brychlik (84 Lewandowski), Dzionsko, Bednarz (76 Bąk)

W meczu kończącym rundę jesienną w IV lidze Stal Bielsko wygrała w Gliwicach z rezerwami Piasta i utrzymała trzecią pozycję w tabeli.

Prowadzenie goście objęli bardzo szybko, bo już w drugiej minucie po rzucie karnym za faul na Brychliku. W 20-tej minucie Czaicki podwyższył na 2-0, a rezultat ustalił w samej końcówce Lewandowski zdobywając trzeciego gola dla Stali. W 67-ej minucie goście nie wykorzystali rzutu karnego, ale i tak nie miało to wpływu na końcowy wynik. Stal na półmetku traci tylko trzy punkty do Rekordu i 6 do Odry, ale w czarnym scenariuszu z trzeciej pozycji może nawet zostać zdegradowana do niższej ligi.