Kolejka 30 | |
---|---|
Visła Bydgoszcz - Olimpia Sulęcin |
3-2 |
Gwardia Wrocław - Astra Nowa Sól |
0-3 |
AGH Kraków - BAS Białystok |
2-3 |
BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin |
0-3 |
UKS Kluczbork - KPS Siedlce |
3-1 |
Avia Świdnik - Chrobry Głogów |
2-3 |
Lechia Tomaszów Maz. - Arka Chełm |
3-2 |
MCKiS Jaworzno - SMS Spała |
2-3 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MKS Będzin
|
30 | 80 | 86 | - | 28 |
2. |
><
Arka Chełm
|
30 | 69 | 79 | - | 36 |
3. |
><
BBTS Bielsko-Biała
|
30 | 62 | 76 | - | 46 |
4. |
><
Visła Bydgoszcz
|
30 | 62 | 72 | - | 40 |
5. |
><
Avia Świdnik
|
30 | 57 | 66 | - | 44 |
6. |
><
UKS Kluczbork
|
30 | 56 | 68 | - | 53 |
7. |
><
Lechia Tomaszów Maz.
|
30 | 53 | 68 | - | 55 |
8. |
><
Astra Nowa Sól
|
30 | 50 | 62 | - | 51 |
9. |
><
BAS Białystok
|
30 | 50 | 61 | - | 53 |
10. |
><
KPS Siedlce
|
30 | 40 | 57 | - | 67 |
11. |
><
Olimpia Sulęcin
|
29 | 33 | 46 | - | 62 |
12. |
><
AGH Kraków
|
30 | 28 | 41 | - | 72 |
13. |
><
MCKiS Jaworzno
|
29 | 27 | 40 | - | 69 |
14. |
><
Chrobry Głogów
|
30 | 23 | 38 | - | 74 |
15. |
><
Gwardia Wrocław
|
30 | 20 | 32 | - | 78 |
16. |
><
SMS Spała
|
30 | 7 | 22 | - | 86 |
Terminarz i wyniki |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - STAL NYSA 0-3 (-21, -19, -14)
Orzeł: Hajbowicz, Haładus, Szabelski, Paniączyk, Szulikowski, Jakubczak, Nakonieczny
Stal: Jarząbski, Zając, Szczurowski, Krzywiecki, Stancelewski, Fijałek, Ratajczak, Karpiewski, Kisielewicz, Bułkowski
Orzeł przegrał na własnym parkiecie 0-3 ze Stalą Nysa, ale niespodziewanie międzyrzeczanie w dwóch pierwszych setach postawili gościom trudne warunki. - Kiedy w klubie źle się dzieje, zawodnicy się mobilizują - mówił po spotkaniu trener Ratajczak.STAL NYSA - GTP GORZÓW 2-3 (23, -37, 22, -21, -11)
Stal: Fijałek, Stancelewski, Jarząbski, Zając, Szczurowski, Bułkowski, Ratajczak, Krzywiecki, Karpiewski, Pizuński, Kisielewicz
GTP: Hunek, Maciejewicz, Woroniecki, Mischke, Stępień, Kordysz, Pachliński, Grzesiowski, Olichwer, Kupisz
BBTS BIELSKO-BIAŁA - STAL NYSA 2-3 (20, -26, -22, 20, -12)
BBTS: Maciej Kusaj, John Dekker, Martin Vlk, Sławomir Szczygieł, Sebastian Warda, Jarosław Lech, Radosław Szymczak (libero) oraz Mateusz Leszczawski, Kamil Gutkowski
Stal: Maciej Fijałek, Jarosław Stancelewski, Wojciech Szczurowski, Jarosław Pizuński, Maciej Zając, Dawid Bułkowski, Kamil Ratajczak (libero) oraz Maciej Krzywiecki, Bartosz Kisielewicz, Łukasz Karpiewski
SMS SPAŁA - STAL NYSA 0-3 (-14, -20, -17)
Stal: Fijałek, Pizuński, Jarząbski, Zając, Szczurowski, Bułkowski, Ratajczak, Kisielewicz, Nalborski
STAL NYSA - OSTROŁĘKA 3-0 (20, 16, 20)
Ostrołęka: G. Pietkiewicz, P. Pietkiewicz, Żyliński, Kuczko, Sacharewicz, Szczygielski, Kaniowski, Jacyszyn, Walendzik
STAL NYSA - ENERGETYK JAWORZNO 3-0 (22, 24, 19)
Stal: Jarząbski, Zając, Szczurowski, Fijałek, Stancelewski, Kozioł, Ratajczak, Bułkowski, Kisielewicz, Pizuński
Energetyk: Kwasowski, Glinka, Kulikowski, Adamajtis, Fitrzyk, Kozłowski, Sobczak, Sokołowski, Szlubowski, Zmuda
W inauguracyjnym meczu II ligi siatkówki zespół Stali Nysa (po latach powrót do oryginalnej nazwy) pokonał Orła Międzyrzecz 3-0. W pierwszym secie nasza drużyna odniosła dość łatwe zwycięstwo, nieco gorzej było w secie drugim i trzecim. Każdy z nich Stal zakończyła zwycięstwem, co daje Nysie pierwsze trzy punkty i pozycję lidera.