Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 25 | |
---|---|
◄ 25-25 |
|
30-26 |
|
28-31 |
|
34-25 |
|
33-26 |
|
AZS Zielona Góra - Bór Oborniki Śl. |
- |
Zew Świebodzin - Żagiew Dzierżoniów |
- |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
25 | 75 | 721 | - | 553 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
25 | 66 | 868 | - | 612 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
25 | 53 | 767 | - | 696 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
24 | 50 | 702 | - | 671 |
5. |
><
MKS Leszno
|
26 | 37 | 726 | - | 755 |
6. |
><
UKS Nowa Sól
|
25 | 36 | 691 | - | 655 |
7. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
8. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
24 | 34 | 668 | - | 675 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
25 | 33 | 678 | - | 698 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
24 | 26 | 666 | - | 777 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
25 | 23 | 743 | - | 817 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
24 | 18 | 621 | - | 743 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
26 | 12 | 683 | - | 811 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 21 | |
---|---|
Viret Zawiercie - AZS Lublin |
27-22 |
41-28 |
|
32-31 |
|
25-31 |
|
39-25 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
20 | 51 | 617 | - | 548 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
4. |
><
KS Końskie
|
19 | 42 | 585 | - | 516 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
20 | 30 | 615 | - | 630 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
20 | 25 | 566 | - | 583 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
19 | 18 | 551 | - | 641 |
9. |
><
AZS Lublin
|
19 | 18 | 537 | - | 609 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
20 | 17 | 627 | - | 700 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 marca 2024 05:45
ZEW ŚWIEBODZIN - ŚKPR ŚWIDNICA 32-28 (16-13)
Zew Świebodzin: Przemysław Bryza, Maciej Cenin, Jakub Cenin, Kamil KamiŃski, Cyprian Kociszewski, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Mariusz Nowacki, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Tomasz ŚwiĘs, Paweł Walczak, Paweł WrzosŚKPR Świdnica: Łukasz Czynszak, Piotr Dec, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Wiktor Kochlewski, Dawid PĘczar, Piotr PirÓg, Volodymyr Shupyk , Łukasz Szporko, Rafał Wiszniowski, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander Zelek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 marca 2024 05:45
UKS NOWA SÓL - MKS LESZNO 30-24 (17-11)
UKS Nowa Sól: Marcin Hajnysz (8), Artur Dymkowski (6), Jakub Nowakowski (5), Jakub Florczak (3), Kamil Kowalski (2), Maciej OrliŃski (2), Jarosław Paszkiewicz (2), Wiktor Borowski (1), Michał KuryŁo (1), Hubert Ceglarz, Igor Gornostaj, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Szymon Lisiewicz, Grzegorz Lisiewicz, Dawid ŚwiekatowskiMKS Leszno: Marcin JaŚkowski (10), Borys HaŁka (6), Kacper PawŁowski (3), Kacper Szocik (2), Jędrzej Kaniewski (1), Olgierd Owczarczak (1), Mateusz PŁaczek (1), Michał Frieske, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Krystian Piekarski, Jakub SkorupiŃski, Kevin Wydmuch, Marcel Ziemiak, Illia Spieshylov
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 marca 2024 05:45
AZS ZIELONA GÓRA - LIDER SWARZĘDZ 31-28 (15-13)
AZS Zielona Góra: Michał FÓrmaniak, Tomasz Gazda, Karol Horodniczy, Hubert KamiŃski, Kacper Kiersnowski, Alan MŁynkowiak, Jakub Paklerski, Kacper StypiŃski, Kamil Sznajder, Konrad SzymaŃski, Mateusz Wiatrzyk, Kacper ZyberLider Swarzędz: Igor Cichy, Piotr Dopieralski, Michał Janyga, Mariusz Kosturski, Igor KrzyŻaniak, Bartosz KuraŚ, Vladyslav Lohunov, Mateusz NapieraŁa, Roger Nowacki, Damian Potocki, Filip Stachowiak, Krzysztof SzarzyŃski, Paweł SzymaŃski, Tomasz Walkowiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 marca 2024 05:45
BÓR OBORNIKI ŚL. - KS KĄTY WROCŁAWSKIE 27-33 (14-17)
Bór Oborniki Śl.: Konrad Andrzejewski, Bartosz Bahonko, Mikołaj Bestian, Vladyslav Fediuk, Michał Krupiarz, Kacper Latko, Jan Pernak, Julien Philippe, Patryk Piwnicki, Bartosz Serafin, Kacper Siwik, Maciej Skrzypek, Filip SŁomski, Artur Szabat, Wiktor Wiciak, Łukasz WrÓbelKS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Maciej Batura, Marcin Dragon, Dominik Dziobek, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Oliwier Kalinowicz, Bartosz KrÓl, Dawid KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Filip WĘgliŃski, Michał Wysocki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 marca 2024 05:45
WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - ORLIK BRZEG 31-24 (16-10)
Wolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Igor Horowski, Rafał Kucza, Maciej MaŁy, Konrad MŁynkowiak, Jakub PiĄtkowski, Arkadiusz PiĄtkowski, Marcin Pietruszka, Jakub Pietruszka, Mariusz RogoziŃski, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Karol TrybuŚ, Marcin Weiss, Wojciech WeissOrlik Brzeg: Kamil Adwent, Natan BrudziŃski, Paweł Chmiel, Jan Feliszek, Jędrzej Kurzawa, Rafał MŁotkowski, Patryk Nowak, Łukasz Ogorzelec, Michał Piech, Piotr Sendra, Marek Sitarski, Konrad Sobczyk, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Grzegorz Wojcieszek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
piątek, 01 marca 2024 14:15
SMS II KIELCE - KSZO OSTROWIEC 29-28 (12-14)
SMS II Kielce: Tobiasz Cebulski (7), Maciej Kula (6), Jakub Trzaskowski (6), Gabriel Bieniek (3), Paweł ChŁopek (2), Oskar Sondej (2), Filip SzczepaŃski (2), Łukasz Pilz (1), Paweł Biesiadecki, Kacper Kaleta, Oliver Kosmal, Olaf WojtalikKSZO Ostrowiec: Łukasz Majchrzak (7), Grzegorz Sobut (6), Filip Chmielewski (4), Sebastian Świt (4), Adrian Wojkowski (3), Jakub MakuŁa (2), Mateusz Bysiak (1), Karol Chudzik (1), Rafał JagieŁŁo, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Michał PiĄtkowski, Hubert SkuciŃski, Jakub DĄbrowski, Kacper Granat, Mateusz Świstak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
piątek, 01 marca 2024 04:36
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - OLIMP GRODKÓW 32-30 (18-13)
Żagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek, Mateusz BŁaŻkiewicz, Oskar Czarnecki, Tomasz CzyŻ, Artem Falshuk, Jan Gass, Tomasz Konieczny, Miłosz Krukiewicz, Borys Kurlenda, Jakub Libera, Błażej Potocki, Mariusz Sienkiewicz, Yahor Volkau, Michał Walczak, Tomasz WĄsiŃski, Adam ZieliŃskiOlimp Grodków: Xawier Drojma, Przemysław DyktyŃski, Sebastian Kolanko, Daniel Koprek, Tomasz Lechowicz, Mateusz Lellek, Daniel Łacny, Jakub MigoŃ, Filip Mistak, Wiktor Socha, Adrian Turkowski, Marcel Ungier, Sebastian ZiemiŃski, Bartosz Żubrowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 26 lutego 2024 01:20
WISŁA SANDOMIERZ - SMS II KIELCE 32-30 (15-15)
Wisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Filip DraguŁa, Patryk Kot, Michał KwieciŃski, Dominik LichtoŃ, Adam Malinowski, Patryk Mazur, Adam Paluch, Grzegorz Pawelczyk, Aleksy RadwaŃski, Dawid Rusin, Daniel Skowron, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcekSMS II Kielce: Jakub BaŃczyk, Gabriel Bieniek, Tobiasz Cebulski, Paweł ChŁopek , Kacper Kaleta, Oliver Kosmal, Maciej Kula, Wojciech Kupis, Marcel LatosiŃski, Bartłomiej RugaŁa, Oskar Sondej, Kacper Stawowy, Filip SzczepaŃski, Maciej Świechowski, Jakub Trzaskowski, Alan Zielonka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 26 lutego 2024 01:20
AZS LUBLIN - SRS PRZEMYŚL 22-27 (9-16)
AZS Lublin: Maciej Abramowicz, Jędrzej Batyra, Paweł Daniel, Julian Gadaj, Krzysztof Janicki, Dominik Janicki, Patryk KsiĄŻka, Jan MaŁecki, Paweł ProĆ, Adam Pytka, Szymon SekuŁa, Jordan Stachowiak, Jacek Stachowicz, Grzegorz Wielgus, Wojciech WŁudarczykSRS Przemyśl: Kamil Guzdek, Mateusz Hoim, Adam Iwasieczko, Kacper Kielar, Jakub Kowalik, Karol Kroczek, Mateusz Kroczek, Tomasz Kulka, Igor MrÓz, Paweł Sar, Łukasz Surma, Gracjan Wachta, Patryk Walczyk, Maciej WrzeŚniowski, Oskar Zajdel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 25 lutego 2024 14:16
LIDER SWARZĘDZ - GRUNWALD POZNAŃ 24-30 (11-15)
Lider Swarzędz: Igor Cichy, Michał Janyga, Mariusz Kosturski, Igor KrzyŻaniak, Bartosz KuraŚ, Vladyslav Lohunov, Mateusz Lubiewski, Michał Melewski, Mateusz NapieraŁa, Roger Nowacki, Damian Potocki, Krzysztof Ratajczak, Filip Stachowiak, Krzysztof SzarzyŃski, Paweł SzymaŃski, Tomasz WalkowiakGrunwald Poznań: Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bujnowski, Jan Herda, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Patryk Marcinkowski, Krzysztof MartyŃski, Borys Naglik, Piotr Nowicki, Adam PaczeŚny, Mikołaj PŁoski, Piotr StanisŁawski, Filip Tarko, Erik Uyen, Antoni Wagner, Dariusz Zarzycki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 25 lutego 2024 14:16
TĘCZA KOŚCIAN - UKS NOWA SÓL 27-25 (14-11)
Tęcza Kościan: Marcin Firlej, Dawid Grzesiak, Jacek Idziak, Karol KĘdziora, Krzysztof Meissner, Adam Noskowiak, Mateusz Nowak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Eligiusz Walkowiak, Dawid WesoŁekUKS Nowa Sól: Wiktor Borowski, Hubert Ceglarz, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Igor Gornostaj, Marcin Hajnysz, Bartosz Janecki, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Kamil Kowalski, Michał KuryŁo, Szymon Lisiewicz, Jakub Nowakowski, Maciej OrliŃski, Michał Pawlisz, Dawid Świekatowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 25 lutego 2024 06:08
KSZO OSTROWIEC - MTS CHRZANÓW ◄ 29-29 (15-17)
Karne: 5-4
KSZO Ostrowiec: Mateusz Bysiak, Filip Chmielewski, Karol Chudzik, Jakub DĄbrowski, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Łukasz Majchrzak, Jakub MakuŁa, Michał PiĄtkowski, Hubert SkuciŃski, Grzegorz Sobut, Mateusz Świstak, Sebastian Świt, Adrian WojkowskiMTS Chrzanów: Mateusz CieŚlik, Michał DobrzaŃski, Marcin GÓrkowski, Bartosz Hardzina, Marcin Hardzina, Stanisław Malinowski, Patryk Plaszczak, Karol Put, Patryk Rola, Jakub Rusin, Maciej Sieczka, Dawid Skoczylas, Bartosz Skoczylas, Marcin Skoczylas, Sławomir Smaciarz, Kacper WĘgrzyn
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 9 z 152