Kolejka 25 | |
---|---|
◄ 25-25 |
|
30-26 |
|
28-31 |
|
34-25 |
|
33-26 |
|
AZS Zielona Góra - Bór Oborniki Śl. |
- |
Zew Świebodzin - Żagiew Dzierżoniów |
- |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
25 | 75 | 721 | - | 553 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
25 | 66 | 868 | - | 612 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
25 | 53 | 767 | - | 696 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
24 | 50 | 702 | - | 671 |
5. |
><
MKS Leszno
|
26 | 37 | 726 | - | 755 |
6. |
><
UKS Nowa Sól
|
25 | 36 | 691 | - | 655 |
7. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
8. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
24 | 34 | 668 | - | 675 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
25 | 33 | 678 | - | 698 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
24 | 26 | 666 | - | 777 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
25 | 23 | 743 | - | 817 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
24 | 18 | 621 | - | 743 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
26 | 12 | 683 | - | 811 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 21 | |
---|---|
Viret Zawiercie - AZS Lublin |
27-22 |
41-28 |
|
32-31 |
|
25-31 |
|
39-25 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
20 | 51 | 617 | - | 548 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
4. |
><
KS Końskie
|
19 | 42 | 585 | - | 516 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
20 | 30 | 615 | - | 630 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
20 | 25 | 566 | - | 583 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
19 | 18 | 551 | - | 641 |
9. |
><
AZS Lublin
|
19 | 18 | 537 | - | 609 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
20 | 17 | 627 | - | 700 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
SPARTA OBORNIKI - OLIMP GRODKÓW 22-32 (8-12)
Sparta: Kustroń, Peda - Ratajczyk (3), Włudarczak, Haraj, Klopsteg, Myszkowski, Okpisz (2), Włudarczak (2), Kwiatkowski (7), Nowacki, Kołodziej, Wtorek, Cieśla (2), Jankiewicz (4)
Olimp: Wolak, Stefaniszyn - Schabowicz (1), S. Kolanko (1), Dziurgot (3), M. Kolanko (3), Górny (5), Smoliński, T. Biernat (5), P. Biernat, Chmiel (8), Koszyk (1), Sendra (1), Ogorzelec (4)
OLIMP GRODKÓW - NIELBA II WĄGROWIEC 24-17 (10-7)
Olimp: Wolak, Stefaniszyn - S. Kolanko (1), Schabowicz (2), Dziurgot (1), Białożyt, Górny (2), M. Biernat, Smoliński, T. Biernat (3), P. Biernat (1), Chmiel (3), Koszyk (1), Sendra (2),Ogorzelec (8)
Wągrowiec II: Pajczyk, Szolc, Mielczarek - Hetzig, Krzyżanek (1), Kamyszek (4), Radzicki (2), Matecki, Gajewski, Kociołek (3), Szudrowicz (1), Jędrzejczak (2), Środa (2), Hoffman, Zdanowicz (1), Skrzypczak (1)
OLIMP GRODKÓW - ORLIK BRZEG 28-20 (13-9)
Olimp: Wolak, Stefaniszyn - Chmiel (9), Schabowicz (1), S. Kolanko (1), Dziurgot, M. Kolanko, Górny (2), M. Biernat, Smoliński (3), T. Biernat (3), P. Biernat, Zych (2), Urban, Sendra (3), Ogorzelec (4)
Orlik: Gołębiewski, Sobczyk - Klimczak, Pieńczewski (1), Janklowski (3), Galar (6), Daniel (1), Młotkowski, Podgórski (3), Leroch, Kołodziejczyk, Włodek (1), Betka (1), Stanoszek (1), Potępa (3)
MKS POZNAŃ - ORLIK BRZEG 26-21 (13-10)
Poznań: Zarzycki, Sobota, Kopczyński - Komisarek (6), M. Kasperczak (5), Pochopień (4), Niedzielak (4), Szczukocki (3), Dubisz (2), Leder (1), Cegła (1), Perri, Janur, Jarosz, Łączkowiak, Szorcz
Orlik: Sobczyk, Gołębiewski - Krawczyk (9), Łabowski, Stanoszek (3), Betka (3), Podgórski (2), Leroch (2), Włodek (2), Młotkowski
BÓR OBORNIKI - POGOŃ OLEŚNICA 32-30 (15-17)
Bór: Kurzydło, Morga, Stachowicz - Ramiączek (12), Bagiński (8), Sawicki (4), Kurpiewski (3), Żuk (2), Janowski (1), Stefanowski (1), Szczepanik (1) oraz Błażewski, Jeruszka, Kowalski, Nogal
Pogoń: Szmidt, Woś - Czyżewski (9),Grela (8), Piwnicki (6), Kruk (3), Rzepecki (2), Krekora (1), Więcek (1) oraz Bagiński, Jagodziński, Senyszym, Suwiczak, Torbiarczyk
OLIMP GRODKÓW - MKS POZNAŃ 23-23 (12-15)
Olimp: Wolak, Stefaniszyn - Schabowicz, S. Kolanko, M. Kolanko (2), Dziurgot (1), Chmiel (6), Hytel (2), Smoliński, T. Biernat (4), P. Biernat, Zych (4), Ogorzelec, Sendra (1), Urban, Górny (3)
Poznań: Zarzycki, Kopczyński - M. Kasperczak (8), Leder (4) , Niedzielak (4), Szczukocki (2) , Pochopień (2), Komisarek (2), J. Kasperczak (1), Perri, Cegła, Łączkowiak, Janur, Dubisz
ORLIK BRZEG - OLIMP GRODKÓW 22-33 (12-16)
Orlik: Sobczyk, Waligóra - Leroch (1), Włodek, Krawczyk, Łabowski, Mikoda, Daniel, Wełeszczuk, Pieńczewski (1), Galar (4), Kołodziejczyk (1), Ignatowicz (4), Betka (6), Stanoszek (5)
Olimp: Wolak, Stefaniszyn - Schabowicz (2), S. Kolanko, M. Kolanko (3), Dziurgot, Urban, Chmiel, Górny (4), Smoliński (1), P. Biernat (1), Zych (9), Sendra (3), T. Biernat, Hytel (5), Ogorzelec (5)
OLIMP GRODKÓW - OSIR KOMRACHCICE 27-24 (11-13)
Olimp: Wolak, Stefaniszyn, Ryżka - S.Kolanko, Dziurgot, T. Biernat (1), Chmiel (1), Górny (6), Smoliński (2), Hytel (6), P.Biernat (6), Zych (3), Schabowicz, M. Kolanko (1), Sendra, Ogorzelec (1)
Komprachcice: Kurek, Oleksyn, Sitarski, Barański - Kochanek, K. Juros (7), Adamczyk (3), Bus (3), Nawrocki (4), Sękowski (2), Ungier (3), Labusga, Jendryca, T. Juros (2), Kościukiewicz
Derbowa potyczka III-ligowców w Grodkowie dostarczyła kibicom niesamowitych emocji, a mecz o mały włos zakończyłby się sporą niespodzianką, bo taką byłoby zwycięstwo Komprachcic.
OLIMP GRODKÓW - TĘCZA KOŚCIAN 36-23 (17-8)
Olimp: Wolak, Ryżka, Stefaniszyn - Sendra (1), Dziurgot (2), Chmiel (8), Górny (2), M. Kolanko (2), Hytel (3), P. Biernat, Zych (10), Schabowicz, Urban, Ogorzelec (6)
Tęcza: Ratajczak, Noskowiak - Graf (1), Giemza (3), Stalmasik (11), Bąkowski (3), Noskowiak, Zawartowski (1), Florkowski (1), Nowak (3), Wujec (1)
15-09-2012 OSiR Komprachcice - Nielba II Wągrowiec
22-09-2012 Sparta Oborniki - OSiR Komprachcice
29-09-2012 OSiR Komprachcice - AZS Zielona Góra
06-10-2012 Olimp Grodków - OSiR Komprachcice
13-10-2012 OSiR Komprachcice - UKS Polkowice
20-10-2012 Zagłębie II Lubin - OSiR Komprachcice
27-10-2012 OSiR Komprachcice - Bór Oborniki Śl.
10-11-2012 Start Konin - OSiR Komprachcice
17-11-2012 OSiR Komprachcice - Tęcza Kościan
15-09-2012 Start Konin - Olimp Grodków
22-09-2012 Olimp Grodków - Tęcza Kościan
29-09-2012 Pogoń Oleśnica - Olimp Grodków
06-10-2012 Olimp Grodków - OSiR Komprachcice
13-10-2012 Chrobry II Głogów - Olimp Grodków
20-10-2012 Olimp Grodków - MKS Poznań
27-10-2012 Nielba II Wągrowiec - Olimp Grodków
10-11-2012 Olimp Grodków - Sparta Oborniki
17-11-2012 AZS Zielona Góra - Olimp Grodków
Drużyna Orlika Brzeg ostatecznie spadła z III ligi. O spadku zadecydował turniej barażowy rozegrany w Obornikach Śląskich, gdzie Orlik przegrał ze Startem Konin i Borem Oborniki. W dalszym ciągu w III lidze grać będzie OSiR Komprachcice i Olimp Grodków.