Kolejka 30 | |
---|---|
Olimpia Piekary - MKS Wieluń |
- |
Pogoń Szczecin - Stal Mielec |
(pt) 18:00 |
Jurand Ciechanów - SPR Żukowo |
(pt) 19:00 |
AZS Biała Podlaska - SMS Kielce |
(sb) 15:00 |
Padwa Zamość - Stal Gorzów |
(sb) 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec - Anilana Łódź |
(sb) 18:00 |
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec |
(nd) 19:00 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
27 | 64 | 805 | - | 703 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
27 | 56 | 829 | - | 772 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
27 | 52 | 778 | - | 747 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
27 | 51 | 900 | - | 888 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
27 | 48 | 786 | - | 728 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
28 | 47 | 854 | - | 821 |
7. |
><
SMS Kielce
|
27 | 42 | 835 | - | 821 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
27 | 42 | 739 | - | 731 |
9. |
><
Stal Mielec
|
27 | 41 | 763 | - | 764 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
27 | 41 | 756 | - | 790 |
11. |
><
Olimpia Piekary
|
27 | 38 | 760 | - | 758 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
27 | 28 | 765 | - | 803 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
27 | 19 | 746 | - | 820 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
27 | 8 | 690 | - | 838 |
Terminarz i wyniki |
ASPR ZAWADZKIE - MOSIR ZABRZE 30-32 (10-17)
ASPR: Janik, Romantowski - Sadowski, Pietrucha (11), Krygowski (2), Kryński (1), Skowroński (3), P. Dutkiewicz (1), Galus, Swat (7), Morzyk (1), Kubillas (1), K. Dutkiewicz (2), Kaczka
Zabrze: Kicki, Winkler - Niedośpiał (4), Szolc (3), Stodtko (1), Kulak (5), Kryszeń (1), Bushkov (4), Kowalski (8), Kandora (1), Droździk (5), Mogielnicki
GWARDIA OPOLE - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 27-22 (12-10)
Gwardia: Donosewicz, Galoch - Zajączkowski (1), Knop (9), Gradowski (5), Baran (6), Matyszok (1), Ogorzelec, Bujak, Drej, Zadura (1), Zych (2), Kostrzewa (1), Piech (1)
Wolsztyniak: Wieczorek, Musiał - Tomiak, Rogoziński (1), Kaczmarek (3), Szutta (4), Raczkowiak (4), Tomiak (2), Cichy (1), Pietruszka (2), Wieczorek, Tokarek (2), Płóciniczak, Przekwas (2), Kiciński (1)
MTS CHRZANÓW - ASPR ZAWADZKIE 32-23 (15-16)
MTS: Baliś, Pi. Rokita - Kruczek (12), Bugajski (5), Pa. Rokita (4), Bobowski (3), Klimek 3, Owczarek (3), Zubik (2), Kirsz, Łącki, Pytlik, Uraz
ASPR: Romatowski, Wasilewicz - Swat (10), Kryński (8), Pietrucha (8), Giebel (2), Sadowski (2), Skowroński (2), Galus (1), Krygowski (1), K. Dutkiewicz, Kubillas, Morzyk
GRUNWALD RUDA ŚL. - ASPR ZAWADZKIE 25-33 (12-17)
Grunwald: Borecki - Kalisz (8), Wodarski (5), Lenartowicz (4), Klementowicz (3), Gansiniec (2), R. Borowiec (1), Jankowski (1), Przybyła (1), K. Borowiec, Lisowski, Płonka
ASPR: Janik, Wasilewicz, Romatowski - Pietrucha (8), Swat (8), Skowroński (6), Sadowski (3), Giebel (2), Krygowski (2), Galus (1), Kryński (1), Kubilas (1), Morzyk (1), K. Dudkiewicz, P. Dudkiewicz
ASPR ZAWADZKIE - OLIMPIA PIEKARY 33-35 (15-19)
ASPR: Janik, Sadowski (2), Pietrucha (5), Kryński (2), Skowroński (2), Giebel (6), Galus (2), Swat (10), Morzyk (1), Kubilas (1), Dutkiewicz (2), Romatowski
Olimpia: Kowalczyk, Zaborowski, Ogórek, Biernacki (9), Smolin (4), Wiertelorz, Chojniak (5), Piec (2), Więckowski, Pakuła (1), Jerchel, Rosół (3), Tatz (3), Kempys (8)
GWARDIA OPOLE - BKS BOCHNIA 31-20 (14-10)
Gwardia: Donosewicz, Galoch - Knop (7), Zych (6), Baran (5), Matyszok (5), Ogorzelec (2), Piech (2), Drej (1), Gradowski (1), Kostrzewa (1), Zadura (1), Bujak, Paliwoda
Bochnia: Zimakowski, Michalczuk, Węgrzyn - Charuza (5), Juszczyk (4), Chrabota (2), Daćko (2), Imiołek (2), Kłoda (2), Rakoczy (1), Rybak (1), Woynowski (1), Chrapusta
Oby tak dalej, chciałoby się powiedzieć. Nasze II-ligowe drużyny kontynuują serię zwycięstw. Opolska Gwardia wygrała w Końskich jedną bramką i tylko to usprawiedliwia jej fatalną postawę w końcówce meczu, gdy prowadząc ośmioma bramkami dała sobie strzelić osiem bramek pod rząd, zaś ASPR Zawadzkie rozprawił się z niepokonanym dotąd Wolsztyniakiem 39-34. W efekcie obie nasze drużyny mają po 8 punktów i nadal tracą zaledwie 2 punkty do prowadzącego Zabrza, które jako jedyne ma na swoim koncie komplet punktów i nie kryje się z zamiarem wywalczenia awansu do ekstraklasy.
KS KOŃSKIE - GWARDIA OPOLE 27-28 (14-15)
Końskie: Ratuszniak, Kornecki - Przybylski (2), Baturin (1), Biegaj (3), Napierała (1), Bąk (3), Słonicki (1), Smołuch, Kornecki, Przybylski (3), Napierała (6), Kubała (7)Gwardia: Galoch, Donosewicz - Paliwoda (1), Knop (9), Baran (6), Matyszok (3), Bujak, Zadura, Zych (4), Kostrzewa (5)
ASPR ZAWADZKIE - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 39-34 (21-16)
ASPR: Romatowsju, Janik - Sadowski (3), Pietrucha (10), Kryński (3), Skowroński (6), P. Dutkiewicz, Giebel (4), Galus, Swat (8), Morzyk, Kubillas (3), K. Dutkiewicz (1), Krygowski (1)
Wolsztyniak: Wieczorek, Musiał - Szutta (4), Kaczmarek (3), Cichy (2), Pietruszka (2), M. Tomiak, Raczkowiak (7), Tokarek (5), Chrapa (4), J. Tomiak (3), Przekwas (3), Kiciński (1)
To była świetna kolejka dla naszych zespołów. Zarówno Gwardia Opole, jak i ASPR Zawadzkie, wygrały swe mecze i to bardzo wyraźnie. Zawadzkie pokonało Czuwaj Przemyśl różnicą 5-ciu bramek, a Gwardia rozprawiła się z Łodzią różnicą 12-tu bramek. Gwoli ścisłości trzeba jednak dodać, że rywale naszych zespołów nie byli wymagającymi przeciwnikami, dość powiedzieć, że nie zdołali jeszcze ugrać ani jednego punktu, każdy więc inny wynik, niż wygrana ASPR-u i Gwardii byłaby niespodzianką dużego formatu.