Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Unia Tułowice - LZS Rzepce | 5-0 |
LKS Goleszów - Soła Rajcza | 2-5 |
LKS Buków - Górnik Pszów | 3-1 |
Fortuna Łącznik - LKS Strzeleczki | 2-1 |
Atom Grądy - Podzamcze Nysa | 0-8 |
LZS Domaszkowice - Czarni Otmuchów | 4-4 |
Jedynka Niemodlin - LZS Starowice | 2-3 |
Ruch II Radzionków - Polonia II Bytom | 2-0 |
Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom | 1-4 |
Józefka Chorzów - Piast Gliwice | 3-4 |
Orzeł Źlinice - LZS Ujazd | 3-1 |
Ostoja Żelisławice - Unia Kosztowy | 2-2 |
LZS Chrząszczyce - LKS Ligota Turawska | 5-1 |
Podbeskidzie III Bielsko-Biała - GLKS II Wilkowice | 3-1 |
LKS Goczałkowice - Rekord Bielsko-Biała | 2-2 |
Polonia Nysa - MKS Gogolin | 0-1 |
LZS Piotrówka - Małapanew II Ozimek | 5-0 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 19 września 2022 10:08
RUCH CHORZÓW - START ELBLĄG 27-33 (16-17)
Ruch Chorzów: Marcelina PolaŃska (7), Karolina Jasinowska (6), Natalia Kolonko (4), Polina Masalova (4), Anastasiia Bondarenko (3), Natalia Stokowiec (3), Monika CiesiÓŁka, Natalia Doktorczyk, Michalina Gryczewska, Sandra Kiel, Paula Masiuda, Maryna Shalimova, Natalia Sytenka, Klaudia GrabiŃska, Aneta Kavalova, Dagmara KnapikStart Elbląg: Juliane Costa pereira (6), Marta GĘga (5), Weronika Weber (5), Iga Dworniczuk (4), Nikolina Knezevic (3), Wiktoria Tarczyluk (3), Nikola GŁĘbocka (2), Paulina Stapurewicz (2), Aleksandra Zabielny (2), Nikola Owczarek (1), Aleksandra Hypka, Julia Żarnoch, Zuzanna StefaŃska
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 18 września 2022 04:52
PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - MKS GNIEZNO 34-31 (18-19)
Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Aleksandra Oreszczuk (7), Tauani Martins schneider (5), Patrycja KrÓlikowska (4), Sylvie Polaskova (4), Joanna Waga (4), Lucyna Sobecka (3), Magdalena DraŻyk (2), Justyna Świerczek (2), Daria Grobelna (1), Sylwia Radushko (1), Tatjana Trbovic (1), Daria Opelt, Żaneta Senderkiewicz, Oliwia Suliga, Julia JasiŃskaMKS Gniezno: Monika ŁĘgowska (8), Magdalena Nurska (7), Marta GiszczyŃska (4), Karolina Kasprowiak (4), Martyna Matysek (4), Magdalena Widuch (3), Malwina Hartman (1), Sandra Guziewicz, Dominika Hoffmann, Milena Kaczmarek, Daria Konieczna, Oliwia Kuriata, Agata Alwin, Karolina Chojnacka, Agnieszka Siwka, Maria TanaŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 17 września 2022 09:23
GMINA KOBIERZYCE - PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN 28-25 (13-14)
Gmina Kobierzyce: Aleksandra Tomczyk (6), Vitoria Macedo (5), Natalia Janas (3), Patrycja KozioŁ (3), Zuzanna WaŻna (3), Karolina Wicik (3), Małgorzata Buklarewicz (2), Mariola Wiertelak (2), Aleksandra Olek (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Cygan, Zorica Despodovska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Alona Shupyk, Oliwia DomagalskaPiłka Ręczna Koszalin: Kristina Kubisova (8), Anna MĄczka (7), Aleksandra ZaleŚny (5), Hanna Rycharska (2), Adriana Kurdzielewicz (1), Żaneta Lipok (1), Gabriela Urbaniak (1), Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Patrycja Jura, Magdalena Reichel, Katarzyna Zimny, Aleksandra Nowicka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
piątek, 16 września 2022 12:27
JKS JAROSŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 17-26 (7-9)
JKS Jarosław: Wiktoria GliwiŃska (3), Sylwia Matuszczyk (3), Małgorzata TrawczyŃska (3), Karolina Mokrzka (2), Valiantsina Nestsiaruk (2), Aleksandra Zimny (2), Joanna Gadzina (1), Lesia Smolinh (1), Aleksandra Dorsz, Weronika Kordowiecka, Palina Kukharchyk, Kinga StrÓzik, Natalia Volovnyk, Katarzyna KozimurZagłębie Lubin: Karolina Kochaniak-sala (7), Emilia GaliŃska (6), Kinga Grzyb (5), Aneta Łabuda (3), Karin Bujnochova (1), Joanna Drabik (1), Adrianna GÓrna (1), Patricia Machado matieli (1), Daria Michalak (1), Monika Maliczkiewicz, Jovana MilojeviĆ, Natalia Pankowska, Jana Sustkova, Monika WĄŻ, Barbara Zima
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 14 września 2022 21:11
MKS LUBLIN - GALYCHANKA LWÓW 31-23 (15-10)
MKS Lublin: Katarzyna PortasiŃska (9), Michalina Pastuszka (3), Romana Roszak (3), Dominika WiĘckowska (3), Joanna Andruszak (2), Patrycja Noga (2), Julia Pietras (2), Marianna Rebicova (2), Andrijana Tatar (2), Kinga Achruk (1), Edyta Byzdra (1), Oktawia PŁomiŃska (1), Weronika Gawlik, Karolina Sarnecka, Paulina Wdowiak, Magda WiĘckowskaGalychanka Lwów: Diana Dmytryshyn (10), Sofiia Holinska (5), Anastasiya Melekestseva (3), Kateryna Kozak (2), Olesia Diachenko (1), Maryna Konovalova (1), Liudmyla Martyniuk (1), Mariana Markevych, Iryna Prokopiak, Viktoriia Saltaniuk, Anastasiia Tkach, Maryna Valiieva, Mariia Poliak, Kristina Sorokina
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 14 września 2022 01:41
MKS GNIEZNO - START ELBLĄG 21-32 (8-14)
MKS Gniezno: Monika ŁĘgowska (7), Malwina Hartman (5), Magdalena Nurska (5), Magdalena Widuch (2), Karolina Kasprowiak (1), Oliwia Kuriata (1), Karolina Chojnacka, Marta GiszczyŃska, Sandra Guziewicz, Dominika Hoffmann, Milena Kaczmarek, Daria Konieczna, Martyna Matysek, Agnieszka Siwka, Agata Alwin, Maria TanaŚStart Elbląg: Weronika Weber (10), Marta GĘga (4), Nikola GŁĘbocka (4), Paulina Stapurewicz (4), Juliane Costa pereira (3), Iga Dworniczuk (3), Nikolina Knezevic (3), Aleksandra Zabielny (1), Aleksandra Hypka, Nikola Owczarek, Zuzanna StefaŃska, Julia Żarnoch, Małgorzata CiĄĆka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 11 września 2022 12:36
PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - GALYCHANKA LWÓW 29-32 (16-16)
Piłka Ręczna Koszalin: Gabriela Urbaniak (9), Anna MĄczka (7), Kristina Kubisova (4), Aleksandra ZaleŚny (4), Hanna Rycharska (3), Barbara ChoromaŃska (1), Gabriela Haric (1), Natalia FiloŃczuk, Adriana Kurdzielewicz, Żaneta Lipok, Aleksandra Nowicka, Magdalena Reichel, Katarzyna Zimny, Patrycja Jura, Emilia KowalikGalychanka Lwów: Diana Dmytryshyn (12), Liudmyla Martyniuk (6), Maryna Konovalova (5), Mariana Markevych (4), Anastasiya Melekestseva (2), Sofiia Holinska (1), Kateryna Kozak (1), Iryna Prokopiak (1), Olesia Diachenko, Mariia Poliak, Viktoriia Saltaniuk, Maryna Valiieva, Kristina Sorokina, Anastasiia Tkach
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
piątek, 09 września 2022 21:21
GMINA KOBIERZYCE - RUCH CHORZÓW 45-22 (24-11)
Gmina Kobierzyce: Natalia Janas (7), Mariola Wiertelak (5), Katarzyna Cygan (4), Patrycja KozioŁ (4), Aleksandra Olek (4), Karolina Wicik (4), Zorica Despodovska (3), Vitoria Macedo (3), Alona Shupyk (3), Zuzanna WaŻna (3), Małgorzata Buklarewicz (2), Oliwia Domagalska (2), Aleksandra Tomczyk (1), Patrycja Chojnacka, Beata Kowalczyk, Aleksandra KucharskaRuch Chorzów: Marcelina PolaŃska (5), Natalia Stokowiec (4), Karolina Jasinowska (3), Sabina MiŁek (3), Anastasiia Bondarenko (2), Natalia Kolonko (2), Michalina Gryczewska (1), Sandra Kiel (1), Natalia Sytenka (1), Monika CiesiÓŁka, Klaudia GrabiŃska, Aneta Kavalova, Polina Masalova , Paula Masiuda, Maryna Shalimova
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
piątek, 09 września 2022 21:21
ZAGŁĘBIE LUBIN - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. 30-22 (18-12)
Zagłębie Lubin: Karolina Kochaniak-sala (10), Adrianna GÓrna (5), Joanna Drabik (2), Emilia GaliŃska (2), Kinga Grzyb (2), Patricia Machado matieli (2), Daria Michalak (2), Jovana MilojeviĆ (2), Jana Sustkova (2), Aneta Łabuda (1), Karin Bujnochova, Monika Maliczkiewicz, Natalia Pankowska, Monika WĄŻ, Barbara ZimaPiotrkowianin Piotrków Tryb.: Sylvie Polaskova (8), Magdalena DraŻyk (5), Aleksandra Oreszczuk (2), Sylwia Radushko (2), Daria Grobelna (1), Patrycja KrÓlikowska (1), Tauani Martins schneider (1), Lucyna Sobecka (1), Joanna Waga (1), Julia JasiŃska, Karolina JureŃczyk, Daria Opelt, Żaneta Senderkiewicz, Oliwia Suliga, Justyna Świerczek, Tatjana Trbovic
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
piątek, 09 września 2022 21:21
MKS LUBLIN - JKS JAROSŁAW 30-26 (14-15)
MKS Lublin: Joanna Andruszak (7), Kinga Achruk (6), Romana Roszak (6), Julia Pietras (4), Katarzyna PortasiŃska (2), Marianna Rebicova (2), Magda WiĘckowska (2), Patrycja Noga (1), Weronika Gawlik, Michalina Pastuszka, Karolina Sarnecka, Andrijana Tatar, Paulina Wdowiak, Dominika WiĘckowska, Edyta Byzdra, Maria SzczepaniakJKS Jarosław: Małgorzata TrawczyŃska (8), Valiantsina Nestsiaruk (4), Lesia Smolinh (4), Aleksandra Zimny (4), Joanna Gadzina (3), Sylwia Matuszczyk (2), Aleksandra Dorsz (1), Wiktoria GliwiŃska, Weronika Kordowiecka, Palina Kukharchyk, Karolina Mokrzka, Kinga StrÓzik, Natalia Volovnyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 22 maja 2022 05:31
ZAGŁĘBIE LUBIN - GMINA KOBIERZYCE 27-24 (14-13)
Zagłębie Lubin: Karolina Kochaniak-sala (6), Kinga Grzyb (4), Aneta Łabuda (4), Emilia GaliŃska (3), Malwina Hartman (3), Adrianna GÓrna (2), Daria Zawistowska (2), Joanna Drabik (1), Patricia Machado matieli (1), Jovana MilojeviĆ (1), Monika Maliczkiewicz, Patrycja Noga, Patrycja ŚwierŻewska, Monika WĄŻ, Daria MiŁekGmina Kobierzyce: Vitoria Macedo (7), Zorica Despodovska (6), Aleksandra Tomczyk (3), Patrycja KozioŁ (2), Zuzanna WaŻna (2), Mariola Wiertelak (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Alona Shupyk (1), Paulina Ilnicka, Natalia Janas, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Aleksandra Olek, Karolina Wicik, Barbara Zima, Andela IvanoviĆ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 22 maja 2022 05:31
JKS JAROSŁAW - KORONA KIELCE 31-22 (16-13)
JKS Jarosław: Magda Balsam (10), Sylwia Matuszczyk (5), Lesia Smolinh (5), Joanna Gadzina (4), Aleksandra Zimny (3), Valiantsina Nestsiaruk (2), Aleksandra Dorsz (1), Sandra Guziewicz (1), Weronika Kordowiecka, Palina Kukharchyk, Ivona MrĐen, Kinga StrÓzik, Jelena ĐurašinovićKorona Kielce: Alicja PĘkala (7), Magda WiĘckowska (6), Magdalena KĘdzior (3), Juliane Costa pereira (2), Michalina Pastuszka (2), Wiktoria GliwiŃska (1), Julia JasiŃska (1), Marta Chodakowska, Patrycja Chojnacka, Małgorzata Hibner, Gabriela MiŚkiewicz, Marta RosiŃska, Zofia Staszewska, Sandra Zimnicka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 10 z 48