Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
25-33 |
|
Kolejka 20 | |
28-20 |
|
Kolejka 26 | |
36-33 |
|
Kolejka 27 | |
26-29 |
|
Kolejka 30 | |
Olimpia Piekary - MKS Wieluń |
(cz) 19:00 |
Pogoń Szczecin - Stal Mielec |
(pt) 18:00 |
Jurand Ciechanów - SPR Żukowo |
(pt) 19:00 |
AZS Biała Podlaska - SMS Kielce |
- |
Padwa Zamość - Stal Gorzów |
- |
Zagłębie Sosnowiec - Anilana Łódź |
- |
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec |
- |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
27 | 64 | 805 | - | 703 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
27 | 56 | 829 | - | 772 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
27 | 52 | 778 | - | 747 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
27 | 51 | 900 | - | 888 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
27 | 48 | 786 | - | 728 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
28 | 47 | 854 | - | 821 |
7. |
><
SMS Kielce
|
27 | 42 | 835 | - | 821 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
27 | 42 | 739 | - | 731 |
9. |
><
Stal Mielec
|
27 | 41 | 763 | - | 764 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
27 | 41 | 756 | - | 790 |
11. |
><
Olimpia Piekary
|
27 | 38 | 760 | - | 758 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
27 | 28 | 765 | - | 803 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
27 | 19 | 746 | - | 820 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
27 | 8 | 690 | - | 838 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 28 kwietnia 2024 12:16
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - NIELBA WĄGROWIEC 28-27 (12-14)
Zagłębie Sosnowiec: Kacper Kolano (8), Jakub Kohrs (5), Marcin GŁuszczenko (3), Szymon Koc (3), Jakub Szabat (3), Mateusz Szendzielorz (2), Michał Adamuszek (1), Dawid MiĘsopust (1), Wojciech Mrozek (1), Dawid PiĄtek (1), Michał Czapla, Michał Kowalik, Mateusz Mleczko, Mateusz Żaczek, Gracjan NowakNielba Wągrowiec: Paweł Gregor (9), Dariusz WidziŃski (4), Eryk Bernacik (3), Andrzej DuszyŃski (3), Daniel Kelm (3), Paweł GĄsiorek (2), Łukasz Hoffmann (1), Kacper Siejek (1), Jakub ŚwiĄtkiewicz (1), Wojciech Babiaczyk, Paweł Ciupa, Filip Jankowski, Patryk Skrzypczak, Artur Gawlik
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 28 kwietnia 2024 12:16
POGOŃ SZCZECIN - SPR ŻUKOWO 29-31 (18-13)
Pogoń Szczecin: Adam BiaŁy (7), Grzegorz Nowak (6), Jakub Polok (6), Patryk Krok (5), Adam StĘpieŃ (5), Cezary Fabisiak, Grzegorz JagodziŃski, Bartosz Karbownik, Kamil Lilien, Robert Sochacki, Robert TerczyŃski, Maksym Viunyk , Kacper Staniak-politaŃski, Hubert WiŚniewskiSPR Żukowo: Krzysztof Jagielski (8), Adam Lisiewicz (5), Mateusz PorĘbski (5), Artur Sadowski (5), Grzegorz Dorsz (4), Szymon Scharmach (2), Szymon GajdziŃski (1), Mateusz Nierzwicki (1), Alan Benkowski, Mikołaj SkÓrka, Mateusz Syga, Krystian Szymczak, Dawid WodziŃski, Paweł Miklikowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 28 kwietnia 2024 02:32
SMS KIELCE - STAL GORZÓW 28-24 (14-12)
SMS Kielce: Marcin PepliŃski (10), Kacper Aksamit (8), Jacek Fajfer (4), Jakub Luksa (2), Piotr Mielczarski (2), Dawid Cacak (1), Szymon Wywrot (1), Dawid Bujok, Filip BurzyŃski, Adrian CichoŃ, Daniel DroŻdŻ, Łukasz Pilz, Maksym Popielecki, Mikołaj RodakStal Gorzów: Mateusz Wychowaniec (8), Mateusz StupiŃski (5), Igor Drzazgowski (4), Dawid Pietrzkiewicz (4), Mateusz Ripa (2), Rafał Renicki (1), Dominik DroŹdzik, Bartosz GrzeŚkowiak, Michał Lemaniak, Cezary Marciniak, Kamil Napierkowski, Krzysztof Nowicki, Mikołaj Przybylski, Antoni ZajĄc, Piotr OrŁowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 28 kwietnia 2024 02:32
AZS BIAŁA PODLASKA - ANILANA ŁÓDŹ 32-34 (17-14)
AZS Biała Podlaska: Kamil Kozycz (7), Marcin Stefaniec (6), Dominik Antoniak (4), Łukasz Kandora (3), Franciszek Wierzbicki (3), Mateusz Grzenkowicz (2), Bartłomiej Mazur (2), Julian ReszczyŃski (2), Daniel Szendzielorz (2), Olaf Wojnecki (1), Łukasz Adamiuk, Kacper Baranowski, Wiktor Kwiatkowski, Daniel Makowski, Olaf TrelaAnilana Łódź: Aleksander Pinda (8), Marcel KamiŃski (4), Damian Wawrzyniak (4), Igor Helwak (3), Dawid Jakubiec (3), Szymon Krajewski (3), Konrad Czech (2), Damian SkowroŃski (2), Dawid Trzeciak (2), Kamil Katusza (1), Bartosz Pawlak (1), Anton Velychko (1), Bartosz Marciniak, Eryk Pisarkiewicz, Antoni Rutkowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 27 kwietnia 2024 06:18
PADWA ZAMOŚĆ - STAL MIELEC 32-22 (18-14)
Padwa Zamość: Dawid Skiba (7), Hubert ObydŹ (6), Mateusz Czerwonka (4), Miłosz BĄczek (3), Tomasz Fugiel (3), Antoni MaciĄg (2), Łukasz SzymaŃski (2), Kacper Adamczuk (1), Jakub KŁoda (1), Mateusz Morawski (1), Gabriel Olichwiruk (1), Paweł Puszkarski (1), Mateusz GawryŚ, Krzysztof KozŁowski, Eryk PstrĄg, Kamil SzelĄgStal Mielec: Paweł NapieraŁa (4), Filip Stefani (4), Mikołaj KotliŃski (3), Łukasz Nowak (3), Szymon ŚwiatŁowski (3), Bartosz Sarnowski (2), Mateusz KaŹmierczak (1), Dawid Ruhnke (1), Dzianis Valyntsau (1), Nikodem BŁaŻejewski, Dawid Dekarz, Oleksii Novikov, Karol PrzychodzeŃ, Bartosz SmoliŃski, Kacper Sobczyk, Daniel Osmola
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 27 kwietnia 2024 06:18
JURAND CIECHANÓW - MIEDŹ LEGNICA 29-35 (13-13)
Jurand Ciechanów: Bartosz Wojdak (7), Patryk DĘbiec (6), Dominik Mierzwicki (6), Adam Lewkowicz (3), Krystian Marchewka (3), Damian Rutkowski (2), Piotr Budzich (1), Kamil Karczewski (1), Sebastian Dobrzyniecki, Mateusz FuksiŃski, Andrzej Kosik, Jakub Olszewski, Wiktor UrbaŃski, Tomasz WiŚniewski, Adam Mirzejewski, Piotr RuszkowskiMiedź Legnica: Filip Kruszelnicki (6), Michał Wojtala (6), Łukasz KuŻdeba (5), Maciej StaŃko (5), Michał Czarnecki (4), Patryk GreguŁowski (4), Szymon Pacek (4), Wiktor PacuŁa (1), Michał Klimaszewski, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Michał Przybylak, Karol SkawiŃski, Marcin Teterycz, Hubert KuliŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:36
SPR ŻUKOWO - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 35-33 (19-17)
SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (8), Krzysztof Jagielski (8), Alan Benkowski (4), Mateusz PorĘbski (4), Szymon GajdziŃski (3), Adam Lisiewicz (2), Artur Sadowski (2), Kuba Wleklak (2), Paweł Miklikowski (1), Krystian Szymczak (1), Mateusz Nierzwicki, Szymon Scharmach, Dawid WodziŃski, Bartłomiej Zbucki , Filip Cemka, Mikołaj SkÓrkaZagłębie Sosnowiec: Marcin GŁuszczenko (5), Dawid MiĘsopust (5), Michał Adamuszek (4), Mateusz Szendzielorz (4), Jakub Kohrs (3), Kacper Kolano (3), Łukasz PŁonka (3), Michał Kowalik (2), Wojciech Mrozek (2), Dawid PiĄtek (2), Michał Czapla, Gracjan Nowak, Mateusz Żaczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:36
STAL MIELEC - AZS BIAŁA PODLASKA 33-27 (19-15)
Stal Mielec: Dzianis Valyntsau (7), Paweł NapieraŁa (5), Dawid Ruhnke (5), Bartosz Sarnowski (4), Mikołaj KotliŃski (3), Bartosz SmoliŃski (2), Filip Stefani (2), Mateusz KaŹmierczak (1), Oleksii Novikov (1), Łukasz Nowak (1), Daniel Osmola (1), Szymon ŚwiatŁowski (1), Nikodem BŁaŻejewski, Dawid Dekarz, Karol PrzychodzeŃ, Kacper SobczykAZS Biała Podlaska: Kamil Kozycz (5), Olaf Wojnecki (5), Mateusz Grzenkowicz (4), Bartłomiej Mazur (4), Dominik Antoniak (3), Julian ReszczyŃski (3), Kacper Baranowski (1), Daniel Szendzielorz (1), Franciszek Wierzbicki (1), Łukasz Adamiuk, Łukasz Kandora, Wiktor Kwiatkowski, Daniel Makowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:36
NIELBA WĄGROWIEC - PADWA ZAMOŚĆ 30-31 (13-15)
Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (13), Eryk Bernacik (5), Daniel Kelm (4), Łukasz Hoffmann (2), Jakub ŚwiĄtkiewicz (2), Dariusz WidziŃski (2), Andrzej DuszyŃski (1), Patryk Skrzypczak (1), Wojciech Babiaczyk, Paweł Ciupa, Paweł GĄsiorek, Filip Jankowski, Artur Gawlik, Kacper SiejekPadwa Zamość: Tomasz Fugiel (8), Mateusz Morawski (6), Gabriel Olichwiruk (4), Karol MaŁecki (3), Dawid Skiba (3), Kacper Adamczuk (2), Łukasz SzymaŃski (2), Adam Konkel (1), Antoni MaciĄg (1), Hubert ObydŹ (1), Mateusz Czerwonka, Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Eryk PstrĄg, Kamil SzelĄg
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:36
ANILANA ŁÓDŹ - SMS KIELCE 31-34 (13-16)
Anilana Łódź: Konrad Czech (10), Bartosz Pawlak (5), Szymon Krajewski (4), Anton Velychko (4), Marcel KamiŃski (3), Kamil Katusza (2), Igor Helwak (1), Dawid Jakubiec (1), Damian Wawrzyniak (1), Jakub Kaczmarek, Bartosz Marciniak, Aleksander Pinda, Eryk Pisarkiewicz, Damian SkowroŃski, Dawid Trzeciak, Antoni RutkowskiSMS Kielce: Marcin PepliŃski (12), Piotr Mielczarski (7), Kacper Aksamit (4), Mikołaj Rodak (4), Dawid Cacak (3), Jakub Luksa (2), Dawid Bujok (1), Szymon Wywrot (1), Filip BurzyŃski, Daniel DroŻdŻ, Jacek Fajfer, Maksym Popielecki, Łukasz Pilz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:36
OLIMPIA PIEKARY - JURAND CIECHANÓW 35-30 (14-10)
Olimpia Piekary: Szymon Kotalczyk (7), Patryk MiŁek (7), Maciej Chromy (6), Wojciech Parzonka (4), Michał RosÓŁ (4), Szymon Hornik (3), Paweł WÓjcik (2), Tymoteusz Jakubowski (1), Szymon Pluczyk (1), Bartosz Aronik, Jakub JÓŹwiak, Piotr Kowal, Dominik StĄpor, Jan Widera, Sebastian Zapora, Mateusz CzaplaJurand Ciechanów: Mateusz FuksiŃski (9), Sebastian Dobrzyniecki (5), Patryk DĘbiec (4), Kamil Karczewski (3), Dominik Mierzwicki (3), Krystian Marchewka (2), Bartosz Wojdak (2), Andrzej Kosik (1), Adam Lewkowicz (1), Adam Mirzejewski, Jakub Olszewski, Piotr Ruszkowski, Damian Rutkowski, Wiktor UrbaŃski, Piotr Wiszowaty, Tomasz WiŚniewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 20 kwietnia 2024 23:41
MKS WIELUŃ - POGOŃ SZCZECIN 20-23 (10-16)
MKS Wieluń: Krystian Kowalik (6), Mateusz Krukiewicz (3), Dominik Stalka (3), Kamil Dekarz (2), Błażej GolaŃski (2), Miłosz Hanas (2), Krzysztof WĘcek (1), Mikołaj ŻÓŁtaszek (1), Szymon Kucharski, Mateusz MŁodzieniak, Andrzej WalochPogoń Szczecin: Patryk Krok (5), Adam BiaŁy (4), Jakub Polok (4), Grzegorz Nowak (3), Maksym Viunyk (3), Bartosz Karbownik (2), Kamil Lilien (1), Adam StĘpieŃ (1), Cezary Fabisiak, Robert TerczyŃski, Grzegorz JagodziŃski, Robert Sochacki, Kacper Staniak-politaŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 2 z 134