Timetable
Tenis stołowy -
V liga Katowice 3,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
09-10-2023 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Ciężkowianka Jaworzno | 8-2 |
12-10-2023 (Cz) - 18:00 | AZS II Częstochowa - Unia II Kalety | 8-2 |
12-10-2023 (Cz) - 18:00 | Zgoda Jaworzno - Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | 0-10 |
13-10-2023 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - Huragan II Sosnowiec | 5-5 |
Kolejka 2 | ||
18-10-2023 (Śr) - 17:00 | Ciężkowianka Jaworzno - Zgoda Jaworzno | 10-0 |
19-10-2023 (Cz) - 18:00 | Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza - Ikar II Mierzęcice | 10-0 |
19-10-2023 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - AZS II Częstochowa | 3-7 |
20-10-2023 (Pt) - 18:00 | Unia II Kalety - LOT Konopiska | 0-10 |
Kolejka 3 | ||
23-10-2023 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Huragan II Sosnowiec | 10-0 |
23-10-2023 (Pn) - 18:00 | Zgoda Jaworzno - Unia II Kalety | 1-9 |
26-10-2023 (Cz) - 18:00 | Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza - Ciężkowianka Jaworzno | 0-10 |
30-10-2023 (Pn) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - AZS II Częstochowa | 0-10 |
Kolejka 4 | ||
09-11-2023 (Cz) - 18:30 | AZS II Częstochowa - Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | 10-0 |
09-11-2023 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - Zgoda Jaworzno | 6-4 |
10-11-2023 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - LOT Konopiska | 0-10 |
10-11-2023 (Pt) - 18:00 | Unia II Kalety - Ciężkowianka Jaworzno | 4-6 |
Kolejka 5 | ||
13-11-2023 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - AZS II Częstochowa | 7-3 |
14-11-2023 (Wt) - 17:00 | Ciężkowianka Jaworzno - Huragan II Sosnowiec | 8-2 |
16-11-2023 (Cz) - 18:00 | Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza - Unia II Kalety | 0-10 |
27-11-2023 (Pn) - 18:00 | Zgoda Jaworzno - Ikar II Mierzęcice | 10-0 |
Kolejka 6 | ||
27-11-2023 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | 10-0 |
30-11-2023 (Cz) - 18:30 | AZS II Częstochowa - Zgoda Jaworzno | 8-2 |
30-11-2023 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - Unia II Kalety | 3-7 |
01-12-2023 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - Ciężkowianka Jaworzno | 0-10 |
Kolejka 7 | ||
04-12-2023 (Pn) - 18:00 | Zgoda Jaworzno - LOT Konopiska | 0-10 |
05-12-2023 (Wt) - 17:00 | Ciężkowianka Jaworzno - AZS II Częstochowa | 10-0 |
07-12-2023 (Cz) - 18:00 | Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza - Huragan II Sosnowiec | 1-9 |
08-12-2023 (Pt) - 18:00 | Unia II Kalety - Ikar II Mierzęcice | 9-1 |
Kolejka 8 | ||
15-01-2024 (Pn) - 18:00 | Zgoda Jaworzno - Ciężkowianka Jaworzno | 0-10 |
15-01-2024 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Ikar II Mierzęcice | 10-0 |
18-01-2024 (Cz) - 18:00 | Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza - AZS II Częstochowa | 0-10 |
19-01-2024 (Pt) - 18:00 | Unia II Kalety - Huragan II Sosnowiec | 5-5 |
Kolejka 9 | ||
22-01-2024 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Zgoda Jaworzno | 10-0 |
23-01-2024 (Wt) - 17:00 | Ciężkowianka Jaworzno - Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | 10-0 |
25-01-2024 (Cz) - 18:30 | AZS II Częstochowa - Huragan II Sosnowiec | 8-2 |
02-02-2024 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - Unia II Kalety | 3-7 |
Kolejka 10 | ||
15-02-2024 (Cz) - 18:00 | Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza - LOT Konopiska | 0-10 |
15-02-2024 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - Ciężkowianka Jaworzno | 3-7 |
16-02-2024 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - Zgoda Jaworzno | 5-5 |
16-02-2024 (Pt) - 18:00 | Unia II Kalety - AZS II Częstochowa | 4-6 |
Kolejka 11 | ||
20-02-2024 (Wt) - 17:00 | Ciężkowianka Jaworzno - Unia II Kalety | 7-3 |
22-02-2024 (Cz) - 18:00 | Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza - Zgoda Jaworzno | 4-6 |
22-02-2024 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska | 1-9 |
22-02-2024 (Cz) - 18:30 | AZS II Częstochowa - Ikar II Mierzęcice | 7-3 |
Kolejka 12 | ||
26-02-2024 (Pn) - 18:00 | Zgoda Jaworzno - Huragan II Sosnowiec | 5-5 |
26-02-2024 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Unia II Kalety | 10-0 |
29-02-2024 (Cz) - 18:30 | AZS II Częstochowa - Ciężkowianka Jaworzno | 2-8 |
01-03-2024 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | 8-2 |
Kolejka 13 | ||
05-03-2024 (Wt) - 17:00 | Ciężkowianka Jaworzno - Ikar II Mierzęcice | 8-2 |
07-03-2024 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | 9-1 |
07-03-2024 (Cz) - 18:30 | AZS II Częstochowa - LOT Konopiska | 0-10 |
08-03-2024 (Pt) - 18:00 | Unia II Kalety - Zgoda Jaworzno | 9-1 |
Kolejka 14 | ||
11-03-2024 (Pn) - 18:00 | Zgoda Jaworzno - AZS II Częstochowa | 0-10 |
12-03-2024 (Wt) - 17:00 | Ciężkowianka Jaworzno - LOT Konopiska | 2-8 |
14-03-2024 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - Ikar II Mierzęcice | 10-0 |
15-03-2024 (Pt) - 18:00 | Unia II Kalety - Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | 10-0 |