Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Żywiec,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
19-08-2023 (So) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - Stal II Żywiec | 3-4 |
19-08-2023 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - LKS Jezioro Żywieckie | 8-0 |
20-08-2023 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Korbielów | 2-2 |
20-08-2023 (N) - 14:00 | LKS Ślemieńska - Świt Cięcina | 1-4 |
Kolejka 2 | ||
27-08-2023 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Koszarawa Żywiec | 0-3 |
27-08-2023 (N) - 14:00 | LKS Ślemieńska - Stal II Żywiec | 5-7 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | Świt Cięcina - LKS Sopotnia | 0-2 |
05-11-2023 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - LKS Korbielów | 1-3 |
Kolejka 3 | ||
02-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Świt Cięcina | 0-1 |
02-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - Stal II Żywiec | 1-5 |
03-09-2023 (N) - 14:00 | LKS Ślemieńska - Soła Żywiec | 0-1 |
05-09-2023 (Wt) - 17:30 | Koszarawa Żywiec - Beskid Kocierz | 3-3 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2023 (So) - 16:00 | Soła Żywiec - LKS Sopotnia | 0-3 |
09-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Korbielów - Koszarawa Żywiec | 3-3 |
10-09-2023 (N) - 16:00 | Stal II Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | 8-0 |
10-09-2023 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - LKS Ślemieńska | 3-5 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2023 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Stal II Żywiec | 2-5 |
16-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Soła Żywiec | 0-2 |
16-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - Beskid Kocierz | 7-1 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | LKS Ślemieńska - LKS Korbielów | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2023 (So) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Ślemieńska | 8-0 |
23-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Korbielów - LKS Sopotnia | 0-3 |
24-09-2023 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - LKS Jezioro Żywieckie | 3-3 |
24-09-2023 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Świt Cięcina | 2-6 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - Koszarawa Żywiec | 3-2 |
30-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Korbielów | 0-2 |
30-09-2023 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Beskid Kocierz | 7-0 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | Stal II Żywiec - Soła Żywiec | 1-1 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2023 (So) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | 3-2 |
07-10-2023 (So) - 16:00 | LKS Korbielów - Świt Cięcina | 1-3 |
08-10-2023 (N) - 14:00 | LKS Ślemieńska - LKS Sopotnia | 2-4 |
08-10-2023 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - Stal II Żywiec | 3-8 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2023 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Ślemieńska | 2-2 |
14-10-2023 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Koszarawa Żywiec | 7-1 |
15-10-2023 (N) - 15:00 | Stal II Żywiec - LKS Korbielów | 8-2 |
15-10-2023 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Beskid Kocierz | 3-3 |
Kolejka 10 | ||
13-04-2024 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - LKS Ślemieńska | 3-0 |
13-04-2024 (So) - 17:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Sopotnia | 1-2 |
14-04-2024 (N) - 15:00 | LKS Korbielów - Soła Żywiec | 1-7 |
14-04-2024 (N) - 15:00 | Stal II Żywiec - Koszarawa Żywiec | 3-0 v.o. |
Kolejka 11 | ||
20-04-2024 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - Świt Cięcina | 2-1 |
20-04-2024 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Soła Żywiec | 4-0 |
21-04-2024 (N) - 15:00 | LKS Korbielów - Beskid Kocierz | - |
21-04-2024 (N) - 15:00 | Stal II Żywiec - LKS Ślemieńska | 3-2 |
Kolejka 12 | ||
27-04-2024 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - LKS Jezioro Żywieckie | 6-0 |
28-04-2024 (N) - 15:00 | Stal II Żywiec - LKS Sopotnia | 6-0 |
28-04-2024 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Ślemieńska | 4-2 |
28-04-2024 (N) - 15:00 | Beskid Kocierz - Koszarawa Żywiec | 0-2 |
Kolejka 13 | ||
01-05-2024 (Śr) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Korbielów | 6-2 |
01-05-2024 (Śr) - 15:00 | LKS Ślemieńska - Beskid Kocierz | 4-2 |
01-05-2024 (Śr) - 17:00 | LKS Sopotnia - Soła Żywiec | 2-1 |
01-05-2024 (Śr) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Stal II Żywiec | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
05-05-2024 (N) - 13:00 | Stal II Żywiec - Świt Cięcina | 2-3 |
05-05-2024 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | 4-0 |
05-05-2024 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - LKS Sopotnia | 0-2 |
05-05-2024 (N) - 15:00 | LKS Korbielów - LKS Ślemieńska | 3-0 |
Kolejka 15 | ||
11-05-2024 (So) - 15:00 | LKS Ślemieńska - Koszarawa Żywiec | 2-9 |
11-05-2024 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - LKS Korbielów | 1-2 |
11-05-2024 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Beskid Kocierz | 5-2 |
11-05-2024 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Soła Żywiec | 2-3 |
Kolejka 16 | ||
18-05-2024 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Sopotnia | - |
19-05-2024 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Stal II Żywiec | - |
19-05-2024 (N) - 15:00 | Beskid Kocierz - Świt Cięcina | - |
19-05-2024 (N) - 15:00 | LKS Korbielów - LKS Jezioro Żywieckie | - |
Kolejka 17 | ||
25-05-2024 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - LKS Ślemieńska | - |
25-05-2024 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Koszarawa Żywiec | - |
25-05-2024 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - LKS Korbielów | - |
25-05-2024 (So) - 15:00 | Stal II Żywiec - Beskid Kocierz | - |
Kolejka 18 | ||
01-06-2024 (So) - 15:00 | LKS Ślemieńska - LKS Jezioro Żywieckie | - |
01-06-2024 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Świt Cięcina | - |
01-06-2024 (So) - 15:00 | LKS Korbielów - Stal II Żywiec | - |
01-06-2024 (So) - 15:00 | Beskid Kocierz - Soła Żywiec | - |