Timetable
Piłka nożna -
Klasa C Racibórz 2,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
26-08-2023 (So) - 15:30 | LKS Dzimierz - LKS Zwonowice | 2-1 |
26-08-2023 (So) - 15:00 | Strzelec Rzuchów - KS Kornowac | 5-8 |
26-08-2023 (So) - 17:00 | Zameczek II Czernica - LKS Ruda Kozielska | 2-5 |
27-08-2023 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS II Górki Śl. | 5-1 |
27-08-2023 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - LKS Pstrążna | 2-1 |
27-08-2023 (N) - 11:00 | Naprzód II Zawada - Polonia II Niewiadom | 3-2 |
Kolejka 2 | ||
02-09-2023 (So) - 17:00 | LKS II Górki Śl. - LKS Dzimierz | 1-6 |
03-09-2023 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - KS Kornowac | 2-2 |
03-09-2023 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - Strzelec Rzuchów | 8-2 |
03-09-2023 (N) - 11:00 | Naprzód II Zawada - Zameczek II Czernica | 2-3 |
03-09-2023 (N) - 15:00 | LKS Pstrążna - LKS Adamowice | 2-4 |
03-09-2023 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - LKS Zwonowice | 1-10 |
Kolejka 3 | ||
09-09-2023 (So) - 15:30 | LKS Dzimierz - LKS Pstrążna | 3-1 |
09-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Zwonowice - LKS II Górki Śl. | 7-1 |
10-09-2023 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - LKS Ruda Kozielska | 4-4 |
10-09-2023 (N) - 11:00 | Naprzód II Zawada - Strzelec Rzuchów | 7-1 |
10-09-2023 (N) - 14:00 | Zameczek II Czernica - Polonia II Niewiadom | 5-0 |
10-09-2023 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - KS Kornowac | 1-0 |
Kolejka 4 | ||
16-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Pstrążna - LKS Zwonowice | 2-6 |
16-09-2023 (So) - 15:30 | LKS Dzimierz - KS Kornowac | 1-0 |
17-09-2023 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS Adamowice | 3-2 |
17-09-2023 (N) - 11:00 | Naprzód II Zawada - Płomień Kobyla | 2-7 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | Zameczek II Czernica - Strzelec Rzuchów | 5-2 |
17-09-2023 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - LKS II Górki Śl. | 3-8 |
Kolejka 5 | ||
23-09-2023 (So) - 16:00 | Strzelec Rzuchów - Polonia II Niewiadom | 6-7 |
23-09-2023 (So) - 15:30 | LKS Dzimierz - LKS Ruda Kozielska | 0-5 |
23-09-2023 (So) - 15:00 | LKS Zwonowice - KS Kornowac | 4-4 |
24-09-2023 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Zameczek II Czernica | 1-2 |
24-09-2023 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Naprzód II Zawada | 4-1 |
24-09-2023 (N) - 15:00 | LKS II Górki Śl. - LKS Pstrążna | 0-3 |
Kolejka 6 | ||
30-09-2023 (So) - 16:00 | Strzelec Rzuchów - Płomień Kobyla | 4-6 |
30-09-2023 (So) - 15:00 | Zameczek II Czernica - LKS Adamowice | 2-2 |
30-09-2023 (So) - 15:00 | Naprzód II Zawada - LKS Dzimierz | 2-3 |
01-10-2023 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - LKS Pstrążna | 2-1 |
01-10-2023 (N) - 15:00 | LKS II Górki Śl. - KS Kornowac | 0-5 |
01-10-2023 (N) - 15:00 | LKS Zwonowice - LKS Ruda Kozielska | 5-1 |
Kolejka 7 | ||
07-10-2023 (So) - 15:00 | LKS Dzimierz - Zameczek II Czernica | 2-1 |
07-10-2023 (So) - 15:00 | LKS Zwonowice - Naprzód II Zawada | 3-0 v.o. |
08-10-2023 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Polonia II Niewiadom | 5-1 |
08-10-2023 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Strzelec Rzuchów | 2-1 |
08-10-2023 (N) - 15:00 | LKS II Górki Śl. - LKS Ruda Kozielska | 0-2 |
08-10-2023 (N) - 15:00 | LKS Pstrążna - KS Kornowac | 4-6 |
Kolejka 8 | ||
14-10-2023 (So) - 15:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Dzimierz | 0-5 |
14-10-2023 (So) - 15:00 | Naprzód II Zawada - LKS II Górki Śl. | 4-1 |
14-10-2023 (So) - 15:00 | Zameczek II Czernica - LKS Zwonowice | 0-7 |
15-10-2023 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS Pstrążna | 4-2 |
15-10-2023 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - KS Kornowac | 0-4 |
15-10-2023 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - LKS Adamowice | 0-0 |
Kolejka 9 | ||
21-10-2023 (So) - 15:00 | LKS Dzimierz - Płomień Kobyla | 0-0 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | LKS Zwonowice - Strzelec Rzuchów | 7-3 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | LKS II Górki Śl. - Zameczek II Czernica | 4-3 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LKS Pstrążna - Naprzód II Zawada | 7-2 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - KS Kornowac | 2-2 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Polonia II Niewiadom | 3-1 |
Kolejka 10 | ||
28-10-2023 (So) - 14:00 | Strzelec Rzuchów - LKS II Górki Śl. | 1-3 |
28-10-2023 (So) - 15:00 | Naprzód II Zawada - KS Kornowac | 0-3 v.o. |
28-10-2023 (So) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Dzimierz | 2-2 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Zameczek II Czernica - LKS Pstrążna | 1-3 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Płomień Kobyla - LKS Zwonowice | 2-5 |
29-10-2023 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - LKS Ruda Kozielska | 2-10 |
Kolejka 11 | ||
04-11-2023 (So) - 14:00 | LKS Dzimierz - Polonia II Niewiadom | 5-0 |
04-11-2023 (So) - 14:00 | Zameczek II Czernica - KS Kornowac | 1-3 |
04-11-2023 (So) - 14:00 | LKS Ruda Kozielska - Naprzód II Zawada | 5-2 |
04-11-2023 (So) - 14:00 | LKS Pstrążna - Strzelec Rzuchów | 4-2 |
04-11-2023 (So) - 14:00 | LKS Zwonowice - LKS Adamowice | 8-0 |
05-11-2023 (N) - 14:00 | LKS II Górki Śl. - Płomień Kobyla | 2-5 |
Kolejka 12 | ||
06-04-2024 (So) - 15:00 | LKS Zwonowice - LKS Dzimierz | 4-1 |
06-04-2024 (So) - 17:00 | LKS II Górki Śl. - LKS Adamowice | 3-0 v.o. |
06-04-2024 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - Płomień Kobyla | 2-6 |
06-04-2024 (So) - 17:00 | LKS Ruda Kozielska - Zameczek II Czernica | 4-2 |
07-04-2024 (N) - 15:00 | KS Kornowac - Strzelec Rzuchów | 4-0 |
07-04-2024 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - Naprzód II Zawada | 3-0 v.o. |
Kolejka 13 | ||
13-04-2024 (So) - 15:30 | LKS Dzimierz - LKS II Górki Śl. | 3-0 v.o. |
13-04-2024 (So) - 16:00 | LKS Zwonowice - Polonia II Niewiadom | 6-0 |
13-04-2024 (So) - 17:00 | Zameczek II Czernica - Naprzód II Zawada | 3-0 v.o. |
13-04-2024 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Ruda Kozielska | 2-1 |
14-04-2024 (N) - 15:00 | KS Kornowac - Płomień Kobyla | 1-2 |
14-04-2024 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Pstrążna | 3-1 |
Kolejka 14 | ||
20-04-2024 (So) - 17:00 | LKS II Górki Śl. - LKS Zwonowice | 0-3 v.o. |
20-04-2024 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - Naprzód II Zawada | 3-0 v.o. |
21-04-2024 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - Płomień Kobyla | 1-3 |
21-04-2024 (N) - 15:00 | KS Kornowac - LKS Adamowice | 2-2 |
21-04-2024 (N) - 15:00 | LKS Pstrążna - LKS Dzimierz | 4-8 |
21-04-2024 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - Zameczek II Czernica | 3-2 |
Kolejka 15 | ||
27-04-2024 (So) - 17:00 | LKS II Górki Śl. - Polonia II Niewiadom | 0-3 v.o. |
27-04-2024 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - Zameczek II Czernica | 0-4 |
27-04-2024 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - Naprzód II Zawada | 3-0 v.o. |
27-04-2024 (So) - 16:00 | LKS Zwonowice - LKS Pstrążna | 13-1 |
28-04-2024 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Ruda Kozielska | 4-2 |
28-04-2024 (N) - 15:00 | KS Kornowac - LKS Dzimierz | 4-2 |
Kolejka 16 | ||
01-05-2024 (Śr) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - Strzelec Rzuchów | 1-2 |
01-05-2024 (Śr) - 14:00 | LKS Pstrążna - LKS II Górki Śl. | 3-0 v.o. |
01-05-2024 (Śr) - 15:00 | KS Kornowac - LKS Zwonowice | 0-0 |
01-05-2024 (Śr) - 14:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS Dzimierz | 1-6 |
01-05-2024 (Śr) - 14:00 | Naprzód II Zawada - LKS Adamowice | 0-3 v.o. |
01-05-2024 (Śr) - 14:00 | Zameczek II Czernica - Płomień Kobyla | 1-7 |
Kolejka 17 | ||
04-05-2024 (So) - 17:00 | KS Kornowac - LKS II Górki Śl. | 3-0 v.o. |
04-05-2024 (So) - 15:30 | LKS Dzimierz - Naprzód II Zawada | 3-0 v.o. |
05-05-2024 (N) - 15:00 | LKS Pstrążna - Polonia II Niewiadom | 10-3 |
05-05-2024 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Strzelec Rzuchów | 6-0 |
05-05-2024 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Zameczek II Czernica | 8-2 |
05-05-2024 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS Zwonowice | 3-4 |
Kolejka 18 | ||
28-04-2024 (N) - 10:30 | Polonia II Niewiadom - Płomień Kobyla | 1-1 |
11-05-2024 (So) - 17:00 | KS Kornowac - LKS Pstrążna | 7-2 |
11-05-2024 (So) - 17:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS II Górki Śl. | 3-0 v.o. |
11-05-2024 (So) - 17:00 | Naprzód II Zawada - LKS Zwonowice | 0-3 v.o. |
11-05-2024 (So) - 17:00 | Zameczek II Czernica - LKS Dzimierz | 4-3 |
11-05-2024 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Adamowice | 1-1 |
Kolejka 19 | ||
18-05-2024 (So) - 17:00 | KS Kornowac - Polonia II Niewiadom | 9-1 |
18-05-2024 (So) - 17:00 | LKS II Górki Śl. - Naprzód II Zawada | v.o. both |
18-05-2024 (So) - 15:00 | LKS Zwonowice - Zameczek II Czernica | 7-0 |
18-05-2024 (So) - 15:30 | LKS Dzimierz - Strzelec Rzuchów | 4-0 |
19-05-2024 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Płomień Kobyla | 2-5 |
19-05-2024 (N) - 15:00 | LKS Pstrążna - LKS Ruda Kozielska | 4-6 |
Kolejka 20 | ||
25-05-2024 (So) - 17:00 | Naprzód II Zawada - LKS Pstrążna | 0-3 v.o. |
25-05-2024 (So) - 17:00 | Zameczek II Czernica - LKS II Górki Śl. | 3-0 v.o. |
25-05-2024 (So) - 14:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Zwonowice | 1-4 |
26-05-2024 (N) - 15:30 | KS Kornowac - LKS Ruda Kozielska | 7-2 |
26-05-2024 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - LKS Adamowice | 1-2 |
30-05-2024 (Cz) - 14:00 | Płomień Kobyla - LKS Dzimierz | 1-4 |
Kolejka 21 | ||
01-06-2024 (So) - 17:00 | LKS Ruda Kozielska - Polonia II Niewiadom | 3-1 |
01-06-2024 (So) - 15:30 | LKS Dzimierz - LKS Adamowice | 4-1 |
01-06-2024 (So) - 16:00 | LKS Zwonowice - Płomień Kobyla | 4-1 |
01-06-2024 (So) - 17:00 | LKS II Górki Śl. - Strzelec Rzuchów | 0-3 v.o. |
01-06-2024 (So) - 16:00 | LKS Pstrążna - Zameczek II Czernica | 3-3 |
01-06-2024 (So) - 17:00 | KS Kornowac - Naprzód II Zawada | 3-0 v.o. |
Kolejka 22 | ||
08-06-2024 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - LKS II Górki Śl. | 3-0 v.o. |
08-06-2024 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna | 3-2 |
08-06-2024 (So) - 17:00 | KS Kornowac - Zameczek II Czernica | 5-3 |
08-06-2024 (So) - 17:00 | Naprzód II Zawada - LKS Ruda Kozielska | 0-3 v.o. |
09-06-2024 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Zwonowice | 0-0 |
09-06-2024 (N) - 11:00 | Polonia II Niewiadom - LKS Dzimierz | 2-7 |