LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
User Rating: / 0
PoorBest 
Tenis stołowy - III liga
piątek, 07 września 2018 12:14

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice

Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

Kolejka 3 - 2018-09-21
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Kuźnia Rybnik
Naprzód Borucin - Odra Kąty Opolskie
Polonia II Bytom - Sokół II Orzesze
Skarbek Tarnowskie Góry - LITS Żywiec
Sokół Orzesze - Jedynka Pszów
LZS Kujakowice - KTS Gliwice
Huragan Sosnowiec - MKS Czechowice
AKS Mikołów - KS Mysław

Kolejka 4 - 2018-10-12
KS Mysław - Huragan Sosnowiec
MKS Czechowice - LZS Kujakowice
KTS Gliwice - Sokół Orzesze
Jedynka Pszów - Skarbek Tarnowskie Góry
LITS Żywiec - Polonia II Bytom
Sokół II Orzesze - Naprzód Borucin
Odra Kąty Opolskie - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Kuźnia Rybnik - Kadra Juniorów

Kolejka 5 - 2018-10-19
Kadra Juniorów - Odra Kąty Opolskie
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Sokół II Orzesze
Naprzód Borucin - LITS Żywiec
Polonia II Bytom - Jedynka Pszów
Skarbek Tarnowskie Góry - KTS Gliwice
Sokół Orzesze - MKS Czechowice
LZS Kujakowice - KS Mysław
Huragan Sosnowiec - AKS Mikołów

Kolejka 6 - 2018-10-26
AKS Mikołów - LZS Kujakowice
KS Mysław - Sokół Orzesze
MKS Czechowice - Skarbek Tarnowskie Góry
KTS Gliwice - Polonia II Bytom
Jedynka Pszów - Naprzód Borucin
LITS Żywiec - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Sokół II Orzesze - Kadra Juniorów
Odra Kąty Opolskie - Kuźnia Rybnik

Kolejka 7 - 2018-11-02
Kuźnia Rybnik - Sokół II Orzesze
Kadra Juniorów - LITS Żywiec
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Jedynka Pszów
Naprzód Borucin - KTS Gliwice
Polonia II Bytom - MKS Czechowice
Skarbek Tarnowskie Góry - KS Mysław
Sokół Orzesze - AKS Mikołów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec

Kolejka 8 - 2018-11-09
Huragan Sosnowiec - Sokół Orzesze
AKS Mikołów - Skarbek Tarnowskie Góry
KS Mysław - Polonia II Bytom
MKS Czechowice - Naprzód Borucin
KTS Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Jedynka Pszów - Kadra Juniorów
LITS Żywiec - Kuźnia Rybnik
Sokół II Orzesze - Odra Kąty Opolskie

Kolejka 9 - 2018-11-16
Odra Kąty Opolskie - LITS Żywiec
Kuźnia Rybnik - Jedynka Pszów
Kadra Juniorów - KTS Gliwice
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice
Naprzód Borucin - KS Mysław
Polonia II Bytom - AKS Mikołów
Skarbek Tarnowskie Góry - Huragan Sosnowiec
Sokół Orzesze - LZS Kujakowice

Kolejka 10 - 2018-11-30
LZS Kujakowice - Skarbek Tarnowskie Góry
Huragan Sosnowiec - Polonia II Bytom
AKS Mikołów - Naprzód Borucin
KS Mysław - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
MKS Czechowice - Kadra Juniorów
KTS Gliwice - Kuźnia Rybnik
Jedynka Pszów - Odra Kąty Opolskie
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze

Kolejka 11 - 2018-12-07
Sokół II Orzesze - Jedynka Pszów
Odra Kąty Opolskie - KTS Gliwice
Kuźnia Rybnik - MKS Czechowice
Kadra Juniorów - KS Mysław
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - AKS Mikołów
Naprzód Borucin - Huragan Sosnowiec
Polonia II Bytom - LZS Kujakowice
Skarbek Tarnowskie Góry - Sokół Orzesze

Kolejka 12 - 2018-12-21
Sokół Orzesze - Polonia II Bytom
LZS Kujakowice - Naprzód Borucin
Huragan Sosnowiec - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
AKS Mikołów - Kadra Juniorów
KS Mysław - Kuźnia Rybnik
MKS Czechowice - Odra Kąty Opolskie
KTS Gliwice - Sokół II Orzesze
Jedynka Pszów - LITS Żywiec

Kolejka 13 - 2018-12-28
LITS Żywiec - KTS Gliwice
Sokół II Orzesze - MKS Czechowice
Odra Kąty Opolskie - KS Mysław
Kuźnia Rybnik - AKS Mikołów
Kadra Juniorów - Huragan Sosnowiec
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Kujakowice
Naprzód Borucin - Sokół Orzesze
Polonia II Bytom - Skarbek Tarnowskie Góry

Kolejka 14 - 2019-01-04
Skarbek Tarnowskie Góry - Naprzód Borucin
Sokół Orzesze - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
LZS Kujakowice - Kadra Juniorów
Huragan Sosnowiec - Kuźnia Rybnik
AKS Mikołów - Odra Kąty Opolskie
KS Mysław - Sokół II Orzesze
MKS Czechowice - LITS Żywiec
KTS Gliwice - Jedynka Pszów

Kolejka 15 - 2019-01-11
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
LITS Żywiec - KS Mysław
Sokół II Orzesze - AKS Mikołów
Odra Kąty Opolskie - Huragan Sosnowiec
Kuźnia Rybnik - LZS Kujakowice
Kadra Juniorów - Sokół Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Skarbek Tarnowskie Góry
Naprzód Borucin - Polonia II Bytom

Kolejka 16 - 2019-01-25
KTS Gliwice - KS Mysław
Jedynka Pszów - AKS Mikołów
LITS Żywiec - Huragan Sosnowiec
Sokół II Orzesze - LZS Kujakowice
Odra Kąty Opolskie - Sokół Orzesze
Kuźnia Rybnik - Skarbek Tarnowskie Góry
Kadra Juniorów - Polonia II Bytom
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Naprzód Borucin

Kolejka 17 - 2019-02-01
Polonia II Bytom - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Skarbek Tarnowskie Góry - Kadra Juniorów
Sokół Orzesze - Kuźnia Rybnik
LZS Kujakowice - Odra Kąty Opolskie
Huragan Sosnowiec - Sokół II Orzesze
AKS Mikołów - LITS Żywiec
KS Mysław - Jedynka Pszów
MKS Czechowice - KTS Gliwice

 

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!