LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Wrocław, 2021/2022
Kolejka 12
Polonia Środa Wlkp. - Lider Swarzędz
-
Gwardia II Opole - Śląsk II Wrocław
-
Wolsztyniak Wolsztyn - Start Konin
-
Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów
-
SPR Oleśnica - Spartakus Buk
-
Miedź II Legnica - OSiR Komprachcice
-

IV liga Wrocław
1.
>< Żagiew Dzierżoniów
11 19 344 - 288
2.
>< Wolsztyniak Wolsztyn
11 17 359 - 315
3.
>< OSiR Komprachcice
11 15 327 - 297
4.
>< Spartakus Buk
11 13 318 - 300
5.
>< Orlik Brzeg
11 12 364 - 355
6.
>< Śląsk II Wrocław
11 11 324 - 321
7.
>< Polonia Środa Wlkp.
11 10 312 - 329
8.
>< Miedź II Legnica
11 10 332 - 345
9.
>< SPR Oleśnica
11 9 262 - 283
10.
>< Gwardia II Opole
11 9 350 - 321
11.
>< Start Konin
11 6 292 - 368
12.
>< Lider Swarzędz
11 1 283 - 345
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2021/2022
Kolejka 17
UKS Kielce - Stal II Mielec
-
MKS Ustroń - Buskowianka Kielce
12:00
AZS Kielce - Unia II Tarnów
12:00
Jedynka Myślenice - SMS III Kielce
17:00
Iskra II Kielce - Górnik II Zabrze
17:00
AGH II Kraków - Orzeł Przeworsk
(nd) 13:00

IV liga Katowice
1.
>< Orzeł Przeworsk
13 26 462 - 342
2.
>< AGH II Kraków
14 26 471 - 350
3.
>< Iskra II Kielce
15 24 441 - 396
4.
>< Unia II Tarnów
14 16 437 - 386
5.
>< Górnik II Zabrze
13 15 375 - 353
6.
>< Buskowianka Kielce
14 14 381 - 359
7.
>< Jedynka Myślenice
15 13 383 - 425
8.
>< SMS III Kielce
11 12 335 - 305
9.
>< MKS Ustroń
15 11 367 - 396
10.
>< MOSIR Bochnia
16 10 469 - 518
11.
>< Stal II Mielec
15 8 399 - 476
12.
>< AZS Kielce
14 7 395 - 444
13.
>< UKS Kielce
13 0 249 - 414
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96-84
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83-78
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0-3
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0-3
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska 25-24
KTS III Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry 7-3
Naprzód II Borucin - Relaks Wodzisław Śl. 9-1
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86-73
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 2-3
MKS II Kalisz - Chełmiec Wałbrzych 3-1
Unia Kalety - KTS Lędziny 5-5
Ogniwo Żory - Wilki Wilcza 5-5
ZAKSA II Kędzierzyn - AGH Kraków 0-3
Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska 0-10
MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra 7-3



Piłka ręczna - IV liga
czwartek, 02 grudnia 2021 07:35

WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - ORLIK BRZEG 40-33 (21-19)

Wolsztyniak Wolsztyn: Artur Radny (10), Jakub Pietruszka (8), Bartosz FrĄckowiak (7), Kacper Siejek (6), Arkadiusz PiĄtkowski (3), Mariusz RogoziŃski (2), Kajetan Szrama (2), Mateusz Lewandowski (1), Marcin Pietruszka (1), Makary Kaczmarek, Jakub PiĄtkowski, Oskar Tajchert, Karol TrybuŚ, Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Rafał Kucza
Orlik Brzeg: Michał Piech (12), Maciej Kurus (7), Łukasz Ogorzelec (6), Kamil StypiŃski (3), Kacper Abrahamek (2), Waldemar Stanoszek (1), Łukasz Szczurkowski (1), Kacper Turyniewicz (1), Krzysztof Kania, Konrad Sobczyk, Przemysław Sobieraj, Grzegorz Wojcieszek, Piotr Sendra
 
Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 30 listopada 2021 09:02

UKS KIELCE - AGH II KRAKÓW 18-34 (10-15)

UKS Kielce: Filip Piwowarczyk (6), Bartosz Chendoszko (4), Kacper Dziedzic (3), Bartłomiej Pawlikowski (2), Kamil AdaŚ (1), Jakub CichoŃ (1), Aleksander WÓjcik (1), Paweł Duda, Adrian PieŃkus, Michał Stec, Wiktor WotliŃski
AGH II Kraków: Michał Skwara (7), Andrzej Wicherek (6), Mikołaj WÓjcik (5), Konrad Kisiel (4), Krzysztof MiodoŃski (4), Patryk KwarciŃski (2), Grzegorz GĄdek (1), Jakub Janus (1), Mateusz Kowalski (1), Filip MĄdel (1), Piotr Prusak (1), Adrian Ziaja (1), Mateusz Bednarek, Krzysztof KoŚĆ
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 29 listopada 2021 09:40

UNIA II TARNÓW - ORZEŁ PRZEWORSK 24-34 (12-18)

Unia II Tarnów: Jakub Kociuba (5), Szymon Wajda (5), Kacper Bednarz (3), Sebastian Kula (3), Korneliusz MaŁek (2), Jakub Pogonowski (2), Jakub Sikora (2), Mateusz Hoim (1), Michał Mucha (1), Kacper BieŃ, Mateusz ChŁopek, Olaf Drajewicz, Dominik Jac, Igor TarczoŃ , Kacper Tuman, Kacper ZajĄc
Orzeł Przeworsk: Jakub Czapka (8), Paweł Kubik (8), Kacper Kornafel (6), Mateusz Świerk (4), Maciej Bakowski (2), Gabriel KozdroŃ (2), Rafał StyczeŃ (2), Wojciech Gancarz (1), Artur Thomas (1), Patryk Andrusiewicz, Piotr Karabanowski, Jarosław Leja, Michał Maj, Adrian Szczepaniec, Franciszek WlazŁo, Samuel KĘdzior
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 29 listopada 2021 09:40

JEDYNKA MYŚLENICE - MKS USTROŃ 22-22 (8-9)

Karne: 3-1

Jedynka Myślenice: Patryk Dziatkowiec (6), Krystian Pacyga (5), Marcin SkaŁka (5), Aleksander Łatas (3), Hubert PrzaŁa (2), Wiktor Wiechniak (1), Jakub Ajchler , Patryk Bieniek, Antoni Kopera, Adrian Kuc, Szymon RÓg, Szymon Turbasa, Jakub Koloch, Mateusz Kurowski, Paweł Ulman
MKS Ustroń: Michał Jopek (7), Szymon GogÓŁka (6), Mateusz TuroŃ (3), Mateusz CieŚlar (2), Artur Kwolek (2), Marcin BiaŁkowski (1), Krzysztof Bielesz (1), Bartosz Aronik, Jan CieŚlar, Dawid Jenkner, Piotr Szturc, Piotr Browarczyk, Arkadiusz Czapek, Piotr Gawlas, Przemysław Polok
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 21:46

GWARDIA II OPOLE - OSIR KOMPRACHCICE 29-30 (14-14)

Gwardia II Opole: Michał ScisŁowicz (6), Miłosz BĄczek (5), Daniel Jendryca (5), Aleksei Solovev (5), Fabian Sosna (3), Janusz Wandzel (3), Adam BidziŃski (1), Filip Stefani (1), Xawier Drojma, Maciej JeŻewski, Mateusz Lellek, Szymon Chmielewski, Błażej Frydel, Adam Janikowski, Filip Rawecki, Marcin WisŁa
OSiR Komprachcice: Daniel Łacny (9), Michał Niewiadomski (7), Maciej Ścigaj (5), Tomasz Marcyniuk (3), Kamil Kawulok (2), Łukasz Piechota (2), Waldemar CichoŃ (1), Filip WrzesiŃski (1), Kacper Bendych, Jarosław Dziurgot, Tomasz Jarosz, Tomasz Juros, Tomasz Oleksyn, Marek Sitarski, Damian WĘgrzynowicz, Denis Gotwald
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 10:05

LIDER SWARZĘDZ - ŚLĄSK II WROCŁAW 28-37 (14-17)

Lider Swarzędz: Patryk MaĆkowiak (7), Krzysztof Szorcz (7), Igor Cichy (4), Maciej Majchrzak (3), Mariusz Kosturski (2), Paweł SzymaŃski (2), Jan Wichniarek (2), Marcin Radniecki (1), Mateusz Dryjer, Bartosz KuraŚ, Tomasz Walkowiak, Dariusz Zarzycki, Robert Rosochowicz
Śląsk II Wrocław: Dominik Halla (11), Krzysztof Griman (7), Mateusz BoboŃski (5), Łukasz WrÓbel (5), Piotr Kowalczyk (3), Jan Gass (2), Dominik Dziobek (1), Szymon Kacprzak (1), Łukasz MoŚcian (1), Tomasz Tomkowicz (1), Tomasz Antosik, Vladyslav Fediuk, Maciej Skrzypek
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 10:05

SPARTAKUS BUK - MIEDŹ II LEGNICA 36-24 (16-12)

Spartakus Buk: Kacper NapieraŁa (9), Hubert NapieraŁa (6), Paweł ŁubiŃski (4), Adam KrÓlikowski (2), Bartosz Kujawa (2), Karol Lulkiewicz (2), Patryk Pawlak (2), Piotr Popowicz (2), Patryk Sztoban (2), Dawid Wojtczak (2), Łukasz Chmielnik (1), Jakub Hemmerling (1), Kacper KrzemiŃski (1), Łukasz Hemmerling, Krzysztof MaŃczak, Bartosz Berdychowski
Miedź II Legnica: Maciej StaŃko (7), Mateusz Krukiewicz (6), Wiktor Kochlewski (4), Szymon Pacek (4), Maciej Grynienko (1), Krzysztof Kosiorowski (1), Błażej MatwiejkÓw (1), Piotr Dec, Wiktor Socha, Łukasz Szporko, Jakub ŚliwiŃski, Jakub Turkiewicz
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 10:05

SPR OLEŚNICA - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 18-26 (6-13)

SPR Oleśnica: Damian GoŁĄb (6), Mateusz MĄkosza (4), Marcel DobrzaŃski (2), Krystian Kulak (2), Jakub Lisowski (2), Jakub PiĘta (2), Mikołaj Butra, Krzysztof Grela, Rafał Kowalski, Jakub Krawczykowski, Michał Letki, Jakub MusiaŁ, Michał Niczypor, Mikołaj Pietras, Daniel PiŁat, Łukasz Kumejko
Żagiew Dzierżoniów: Patryk Petyn (7), Jakub Adamek (6), Mateusz BŁaŻkiewicz (4), Tomasz KurasiŃski (3), Tomasz TomkÓw (3), Borys Kurlenda (2), Tomasz WĄsiŃski (1), Oskar Czarnecki, Marcin Lebiedziejewski, Stanisław Madziara, Paweł Matuszewski, Kacper Matyja, Igor Michalski, Błażej Potocki, Adam ZieliŃski, Kamil ŻyŁa
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 10:05

POLONIA ŚRODA WLKP. - START KONIN 28-25 (15-13)

Polonia Środa Wlkp.: Roger Nowacki (7), Bartosz Glinkowski (6), Michał Melewski (4), Tomasz WieliŃski (3), Mateusz Lubiewski (2), Hubert Przybylski (2), Dominik Hellwing (1), Filip Kubiak (1), Bartosz MaŁecki (1), Damian Potocki (1), Łukasz CieŚla, Jakub JastrzĄb, Michał Kaszuba, Jakub WietrzyŃski, Kamil JaŃczak, Rafał Nejman
Start Konin: Piotr KoŁtunowicz (5), Adrian Grzelka (4), Marek Salzman (4), Marcel UrbaŃski (4), Janusz Kostrzewa (3), Zbigniew Jarecki (2), Jakub KujawiŃski (2), Tomasz Lorencki (1), Paweł Dobry, Tomasz Garbarczyk, Przemysław Hejna
 
Piłka ręczna - IV liga
sobota, 27 listopada 2021 22:37

AZS KIELCE - GÓRNIK II ZABRZE 26-32 (14-17)

AZS Kielce: Łukasz Telka (7), Filip GrdeŃ (5), Krystian Wojciechowski (5), Patryk Mazur (4), Jakub PajĄczkowski (2), Jakub JamioŁ (1), Patryk Kurek (1), Kacper Nawara (1), Jakub BadoŃ, Paweł Kotowski, Wiktor Rogowski, Szymon Żaba-ŻabiŃski
Górnik II Zabrze: Kamil SzelĄg (11), Jakub Kohrs (7), Jakub Sladkowski (7), Jakub Szabat (4), Adam Ziemba (2), Mateusz Żaczek (1), Michał Czapla, Jakub Kwiatkowski, Dawid Szczelaszczyk, Jakub Wilk, Grzegorz WlezieŃ, Piotr GawryŚ, Kacper MrugaŁa, Jakub Witek
 
Piłka ręczna - IV liga
sobota, 27 listopada 2021 22:37

SMS III KIELCE - MOSIR BOCHNIA 25-26 (16-16)

SMS III Kielce: Mikołaj Rodak (8), Marcin PepliŃski (4), Kacper Aksamit (2), Filip BurzyŃski (2), Jakub Luksa (2), Kacper Olczyk (2), Dawid Bujok (1), Dawid Cacak (1), Maciej Markowski (1), Łukasz Pilz (1), Szymon Wywrot (1), Adrian CichoŃ, Daniel DroŻdŻ, Piotr Mielczarski, Maksym Popielecki, Fabian Sowiak
MOSIR Bochnia: Iwo StopczyŃski (9), Bartosz Szpisak (8), Maciej Grech (4), Bartosz Batko (2), Marcel Makuch (2), Konrad Trojan (1), Mateusz BŁoniarczyk, Marcin Jakubowski, Piotr Kalinka, Kamil Mrozik, Michał Puchalski, Patryk Rolewicz, Michał Rogusz
 
Piłka ręczna - IV liga
czwartek, 25 listopada 2021 00:30

GÓRNIK II ZABRZE - AGH II KRAKÓW 28-40 (14-19)

Górnik II Zabrze: Igor Bykowski, Michał Czapla, Piotr GawryŚ, Jakub Kwiatkowski, Jakub Sladkowski, Jakub Szabat, Kamil SzelĄg, Mateusz Szendzielorz, Marek Wasilewski, Jakub Wilk, Grzegorz WlezieŃ, Adam Ziemba, Mateusz Żaczek
AGH II Kraków: Mateusz Bednarek, Mikołaj Burlyta, Wiktor DĘbski, Grzegorz GĄdek, Jakub Janus, Konrad Kisiel, Oskar KlamrzyŃski, Kasper Kosiba, Krzysztof KoŚĆ, Patryk KwarciŃski, Krzysztof MiodoŃski, Piotr Prusak, Michał Skwara, Kacper SzydŁo, Mikołaj WÓjcik, Adrian Ziaja
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 4 z 13

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!