LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet gr. B, 2022/2023
Kolejka 1
Cracovia Kraków - Otmęt Krapkowice
-
Sośnica Gliwice - MTS Żory
-
MKS Kalisz - AZS Wrocław
-
Dziewiątka Legnica - Start Pietrowice
-
Karkonosze Jelenia Góra - Victoria Świebodzice
-

II liga kobiet gr. B
1.
>< AZS Wrocław
0 0 0 - 0
>< Cracovia Kraków
0 0 0 - 0
>< Dziewiątka Legnica
0 0 0 - 0
>< Karkonosze Jelenia Góra
0 0 0 - 0
>< MKS Kalisz
0 0 0 - 0
>< MTS Żory
0 0 0 - 0
>< Otmęt Krapkowice
0 0 0 - 0
>< SPR Olkusz
0 0 0 - 0
>< Sośnica Gliwice
0 0 0 - 0
>< Start Pietrowice
0 0 0 - 0
>< Victoria Świebodzice
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
FOOTER

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1-0
FC Köln - FC Schalke 04 3-1
Eintracht Frankfurt - Bayern München 1-6
VfL Wolfsburg - Werder Bremen 2-2
Vfl Bochum - FSV Mainz 1-2
FC Berlin - Hertha Berlin 3-1
FC Augsburg - SC Freiburg 0-4
Borussia Mönchengladbach - 1899 Hoffenheim 3-1
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1-0
VfB Stuttgart - RB Leipzig 1-1
LKS Goświnowice - Sokół Bierdzany 3-0 v.o.
Atom Grądy - Sparta Paczków 3-0 v.o.
KS Twardawa - Unia Głuchołazy 1-4
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 3-2
Wisła II Strumień - Promyk Golasowice 0-0
Iskra Iskrzyczyn - MKS Kończyce 5-0
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1



Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 14 listopada 2021 07:56

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - MTS ŻORY 27-29 (15-15)

Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Natalia GabryŚ, Sabina GaŁuszka, Sylwia JasiŃska, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Sabina Kobzar, Agnieszka Kowalska, Marta Mazurkiewicz, Karolina Muras, Izabela Prudzienica, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Joanna ZaŁoga
MTS Żory: Iga Barska, Gabriela Biernacka, Olesia Donets , Karolina Jaworska, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Zuzanna Mikosz, Karolina OkrĘglak, Klaudia Pielesz, Laura Skrzypek, Aleksandra SÓjka, Magda StĘpieŃ, Patrycja WiŚniewska, Marta WoŁczyk
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 08 listopada 2021 00:03

CHKS ŁÓDŹ - OTMĘT KRAPKOWICE 20-21 (10-9)

ChKS Łódź: Natalia Kowalska (5), Natalia Szmigielska (5), Karolina NiedbaŁa (3), Aleksandra Kutnik (2), Milena Walicka (2), Martyna Agata (1), Magdalena PiĄtczak (1), Barbara Sibelska (1), Zuzanna GaŁas, Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Marcelina Lis, Wiktoria Szymczak, Weronika Janik, Aleksandra Micota, Dominika Nyga
Otmęt Krapkowice: Aleksandra KuŹnik (6), Agnieszka Blozik (5), Agnieszka GoŁĄbek (4), Katarzyna Czapracka (3), Nicole Chmielewska (2), Nina NastaŁek (1), Patrycja CierpioŁ, Karolina Korzec, Małgorzata Olfans, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Kamila Banasiak, Emilia Juzkiewicz, Bożena KuŹmik, Maja StaŃczyk, Natalia SzymaŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 08 listopada 2021 00:03

MTS ŻORY - RUCH CHORZÓW 28-30 (12-12)

MTS Żory: Klaudia Pielesz (6), Karolina Kanicka (5), Iga Barska (4), Zuzanna Mikosz (4), Olesia Donets (3), Aleksandra SÓjka (3), Patrycja WiŚniewska (2), Gabriela Biernacka (1), Wiktoria Kosmowska, Karolina OkrĘglak, Laura Skrzypek, Karolina Jaworska, Magda StĘpieŃ, Marta WoŁczyk
Ruch Chorzów: Natalia Kolonko (9), Natalia Stokowiec (8), Polina Masalova (3), Paula Masiuda (3), Natalia Doktorczyk (2), Marcelina PolaŃska (2), Klaudia GrabiŃska (1), Sandra Kiel (1), Katarzyna Wilczek (1), Monika CiesiÓŁka, Agnieszka Iwanowicz, Sabina Radlak, Kaja Gryczewska, Viktoria Tyszczak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 08 listopada 2021 00:03

AZS WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 28-40 (16-22)

AZS Wrocław: Karolina Szajek (7), Karolina ŁuszczyŃska (6), Magdalena Maziarz (5), Klaudia Kruk (4), Mariola WaŁowska (4), Magdalena FryŚna (2), Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Natalia Karpiel, Aleksandra Kazimierz, Aleksandra Kondracka, Wiktoria Lipiec, Zuzanna Haraf, Dominika PŁaza
Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka (7), Sabina GaŁuszka (7), Sabina Kobzar (5), Agnieszka Kowalska (5), Joanna ZaŁoga (5), Julia PĘdziwiatr (4), Marta Mazurkiewicz (3), Zuzanna Jesionek-wrÓblewska (2), Karolina Muras (2), Izabela Prudzienica, Oliwia Przystalska, Sylwia JasiŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 07 listopada 2021 00:41

ZGODA RUDA ŚL. - SPR OLKUSZ 26-25 (16-14)

Zgoda Ruda Śl.: Joanna Kania (6), Daria Nawrocka (5), Dominika Krzysteczko (4), Kinga Zawada (3), Natalia Kita (2), Małgorzata ChruŚciŃska (1), Aleksandra CieŚlik (1), Oliwia Korbel (1), Martyna Krzysteczko (1), Oliwia Szewczyk (1), Weronika Zalewska (1), Justyna Gontarek, Paulina Wieczorek, Agnieszka Zimowska, Jessica Prokop, Oliwia Zawada
SPR Olkusz: Nikola SoŁoŚciuk (6), Julia Mrozowska (4), Anna Andrzejczyk (3), Karolina Herian (3), Wiktoria SioŁa (3), Oliwia SoŁoŚciuk (3), Magdalena Barczyk (2), Aleksandra Zub (1), Emilia Januszek, Aleksandra Nowicka, Oliwia Bartusik, Oliwia BŁaszczykiewicz, Wiktoria Kozyra, Kamila Pietruszka, Natalia Stach
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 07 listopada 2021 00:41

SOŚNICA GLIWICE - DZIEWIĄTKA LEGNICA 27-36 (14-16)

Sośnica Gliwice: Aleksandra Salisz (9), Dominika Nimsz (5), Magdalena Reichel (5), Paulina Walus (3), Paulina Kostrzewska (2), Marta Wroniewicz (2), Klaudia Zub (1), Paulina Kulik, Paulina Łuczyk, Aleksandra Markiewicz, Hanna Smodis, Paula Wasak, Katarzyna Wyrzychowska
Dziewiątka Legnica: Katarzyna Kozak (8), Nikola Wojciechowska (8), Wiktoria KociŃska (6), Wanessa Gajos (5), Wiktoria Drozdowska (3), Weronika ScisŁowicz (3), Oliwia SoŚnicka (2), Oliwia Doroba (1), Katarzyna Drzemicka, Paulina Lange, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska, Dominika Stala
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 01 listopada 2021 04:28

DZIEWIĄTKA LEGNICA - CRACOVIA KRAKÓW 25-30 (13-16)

Dziewiątka Legnica: Oliwia Doroba, Wiktoria Drozdowska, Katarzyna Drzemicka, Wanessa Gajos, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Katarzyna Kozak, Elżbieta Lange, Paulina Lange, Weronika ScisŁowicz, Oliwia SoŚnicka, Dominika Stala, Julia StrÓjwĄs, Dominika SwĘdrak, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
Cracovia Kraków: Tatiana Barnowska, Amelia ChrzeŚcijaŃska, Kamila Dzidek, Natalia Hensoldt, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Podzielinska, Paulina Reichel, Gabriela Stachowicz, Justyna StaroŃ, Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Aleksandra Wajda, Natalia Wojas
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 31 października 2021 05:07

SPR OLKUSZ - SOŚNICA GLIWICE 30-26 (16-14)

SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk (8), Julia Mrozowska (7), Karolina Herian (5), Magdalena Barczyk (3), Wiktoria SioŁa (3), Oliwia SoŁoŚciuk (2), Nikola SoŁoŚciuk (2), Emilia Januszek, Vanessa Nowak, Aleksandra Nowicka, Oliwia BŁaszczykiewicz, Wiktoria Kozyra, Kamila Pietruszka, Julia Polakowska, Aleksandra Zub
Sośnica Gliwice: Aleksandra Salisz (7), Katarzyna Wyrzychowska (5), Magdalena Reichel (4), Aleksandra Markiewicz (2), Dominika Nimsz (2), Dagmara Knapik (1), Paulina Kostrzewska (1), Paulina Kulik (1), Hanna Smodis (1), Paulina Walus (1), Marta Wroniewicz (1), Paulina Łuczyk, Weronika Podzimowska, Paula Wasak, Magdalena Widuch, Klaudia Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 31 października 2021 05:07

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - CHKS ŁÓDŹ 36-27 (15-15)

Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Natalia GabryŚ, Sabina GaŁuszka, Martyna Godyla, Sylwia JasiŃska, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Sabina Kobzar, Agnieszka Kowalska, Marta Mazurkiewicz, Karolina Muras, Julia PĘdziwiatr, Izabela Prudzienica, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Joanna ZaŁoga
ChKS Łódź: Martyna Agata, Zuzanna GaŁas, Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Aleksandra Kutnik, Marcelina Lis, Aleksandra Micota, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Barbara Sibelska, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak, Milena Walicka
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 31 października 2021 05:07

RUCH CHORZÓW - AZS WROCŁAW 33-15 (18-10)

Ruch Chorzów: Natalia Doktorczyk (8), Polina Masalova (5), Natalia Kolonko (4), Marcelina PolaŃska (3), Natalia Stokowiec (3), Sandra Kiel (2), Paula Masiuda (2), Sabina Radlak (2), Katarzyna Wilczek (2), Klaudia GrabiŃska (1), Agnieszka Iwanowicz (1), Monika CiesiÓŁka, Kaja Gryczewska, Viktoria Tyszczak
AZS Wrocław: Karolina Szajek (5), Karolina ŁuszczyŃska (4), Magdalena Maziarz (3), Mariola WaŁowska (2), Magdalena FryŚna (1), Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Zuzanna Haraf, Natalia Karpiel, Aleksandra Kazimierz, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Aleksandra Kondracka, Karolina Milczarczyk
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 31 października 2021 05:07

OTMĘT KRAPKOWICE - ZGODA RUDA ŚL. 20-19 (11-10)

Otmęt Krapkowice: Kamila Banasiak, Agnieszka Blozik, Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Katarzyna Czapracka, Agnieszka GoŁĄbek, Emilia Juzkiewicz, Karolina Korzec, Bożena KuŹmik, Aleksandra KuŹnik, Katarzyna Medwid, Marcelina MigoŃ, Nina NastaŁek, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz
Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Oliwia Szewczyk, Paulina Wieczorek, Weronika Zalewska, Oliwia Zawada, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 24 października 2021 21:13

AZS WROCŁAW - MTS ŻORY 24-36 (11-20)

AZS Wrocław: Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Zuzanna Haraf, Aleksandra Kazimierz, Aleksandra Kondracka, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Milczarczyk, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
MTS Żory: Iga Barska, Gabriela Biernacka, Olesia Donets , Karolina Jaworska, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Zuzanna Mikosz, Karolina OkrĘglak, Klaudia Pielesz, Laura Skrzypek, Aleksandra SÓjka, Magda StĘpieŃ, Patrycja WiŚniewska, Marta WoŁczyk
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 7 z 36

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!