Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 17 | |
---|---|
26-32 |
|
Kolejka 27 | |
MKS Wieluń - Pogoń Szczecin |
(sb) 14:00 |
Olimpia Piekary - Jurand Ciechanów |
(sb) 17:00 |
SPR Żukowo - Zagłębie Sosnowiec |
(sb) 17:00 |
Stal Mielec - AZS Biała Podlaska |
(sb) 17:00 |
Nielba Wągrowiec - Padwa Zamość |
(sb) 18:00 |
Anilana Łódź - SMS Kielce |
(sb) 18:00 |
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław |
- |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
24 | 58 | 711 | - | 623 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
24 | 47 | 736 | - | 692 |
3. |
><
AZS Biała Podlaska
|
24 | 45 | 693 | - | 634 |
4. |
><
Pogoń Szczecin
|
23 | 43 | 665 | - | 645 |
5. |
><
SPR Żukowo
|
24 | 42 | 797 | - | 793 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
25 | 41 | 766 | - | 738 |
7. |
><
Stal Gorzów
|
24 | 39 | 652 | - | 636 |
8. |
><
Jurand Ciechanów
|
24 | 38 | 666 | - | 690 |
9. |
><
SMS Kielce
|
24 | 36 | 748 | - | 733 |
10. |
><
Olimpia Piekary
|
25 | 35 | 700 | - | 701 |
11. |
><
Nielba Wągrowiec
|
24 | 32 | 671 | - | 689 |
12. |
><
Stal Mielec
|
23 | 32 | 657 | - | 665 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
23 | 25 | 639 | - | 671 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
24 | 16 | 665 | - | 735 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
23 | 8 | 603 | - | 724 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 06 października 2019 00:47
MKS WIELUŃ - MKS LESZNO 23-25 (9-13)
MKS Wieluń: Jarosław Cepielik, Szymon Famulski, Błażej GolaŃski, Bartłomiej Helman, Patryk JĘdrzejewski, Oskar Klimas, Patryk Kolanek, Krystian Kowalik, Łukasz KrÓlikowski, Konrad KrzaczyŃski, Krzysztof KsiĄŻek, Radosław Majda, Kamil MŁodzieniak, Robert Pawelec, Krzysztof WĘcek, Sebastian ZiemiŃskiMKS Leszno: Norbert Buda, Michał Frieske, Marcin JaŚkowski, Jędrzej KrÓlikowski, Hubert KuliŃski, Piotr Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Kamil Napierkowski, Mateusz Nowak, Michał Przekwas, Alan Raczkowiak, Alex Rybarczyk, Jakub SkorupiŃski, Hubert Szkudelski, Jakub Wierucki
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 06 października 2019 00:47
STAL GORZÓW - FORZA WROCŁAW 23-22 (11-14)
Stal Gorzów: Wiktor Bronowski, Adrian CheŁmiŃski, Jakub DzieciĄtkowski, Tomasz Gintowt, Mariusz KŁak, Aleksander KryszeŃ, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Dawid Pietrzkiewicz, Rafał Renicki, Oskar Serpina, Mariusz Smolarek, Marcin Smolarek, Mateusz StupiŃski, Stanisław Szembek, Szymon ŚwiatŁowskiForza Wrocław: Przemysław Borszowski, Piotr BurzyŃski, Konrad CegŁowski, Dawid Galle, Kamil HerudziŃski, Tomasz KoŁodziejczyk, Bartłomiej Koprowski, Maciej Maciejewski, Bartosz Markiewicz, Piotr Massopust, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Łukasz Palica, Daniel Tkaczyk, Marcel Ungier, Michał WiewiÓrski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 06 października 2019 00:47
GRUNWALD POZNAŃ - OLIMPIA PIEKARY 27-19 (16-9)
Grunwald Poznań: Damian Bajka, Michał CzerwiŃski, Wojciech Jankowiak, Patryk KulczyŃski, Krzysztof MartyŃski, Eryk Napieralski, Michał Nieradko, Piotr Nowicki, Mikołaj Przybylski, Filip Stachowiak, Michał Statkiewicz, Filip Tarko, Michał TÓrz, Piotr Wenta, Krzysztof Westwal, Viggo WiŚniewskiOlimpia Piekary: Andrzej Beczek, Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Filip Frycz, Bartosz Jaksik, Szymon Kotalczyk, Fabian Langos, Dawid Ludyga, Patryk MiŁek, Wojciech Parzonka, Marcin Pietruszka, Szymon Pluczyk, Michał RosÓŁ, Przemysław Serafin, Wojciech Wawrzyniak, Paweł Zemelka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 30 września 2019 04:37
FORZA WROCŁAW - BÓR OBORNIKI ŚL. 33-27 (13-14)
Forza Wrocław: Konrad CegŁowski (9), Przemysław Borszowski (6), Michał WiewiÓrski (5), Piotr BurzyŃski (3), Kamil HerudziŃski (2), Bartosz Markiewicz (2), Daniel Tkaczyk (2), Maciej Maciejewski (1), Filip Mistak (1), Łukasz Palica (1), Marcel Ungier (1), Dawid Galle, Bartłomiej Koprowski, Marcin MŁoczyŃski, Piotr MassopustBór Oborniki Śl.: Kamil RamiĄczek (12), Artur Szabat (6), Adrian UŚĆ (4), Wojciech Weisskopf (3), Piotr Kowalczewski (1), Eryk Sawicki (1), Przemysław BŁasiak, Kevin ChmieliŃski, Bartosz Czajka, Sebastian Giera, Karol GŁoŚniak, Aleksander Kasiniak, Łukasz KurzydŁo, Krzysztof Przystarz, Marcin Semczyszyn, Tomasz StykaŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 29 września 2019 05:13
MKS LESZNO - GRUNWALD POZNAŃ 19-20 (10-11)
MKS Leszno: Norbert Buda, Michał Frieske, Marcin JaŚkowski, Jędrzej KrÓlikowski, Hubert KuliŃski, Piotr Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Kamil Napierkowski, Mateusz Nowak, Michał Przekwas, Alex Rybarczyk, Jakub Siedlecki, Jakub SkorupiŃski, Hubert Szkudelski, Jakub WieruckiGrunwald Poznań: Damian Bajka, Daniel BartŁomiejczyk, Michał CzerwiŃski, Wojciech Jankowiak, Patryk KulczyŃski, Krzysztof MartyŃski, Eryk Napieralski, Michał Nieradko, Piotr Nowicki, Mikołaj Przybylski, Filip Stachowiak, Michał Statkiewicz, Filip Tarko, Piotr Wenta, Krzysztof Westwal, Viggo WiŚniewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 29 września 2019 05:13
OSTROVIA OSTRÓW - OLIMP GRODKÓW 25-25 ► (15-11)
Karne: 5-6
Ostrovia Ostrów: Mikołaj Bestian, Michał BiegaŃski, Artur Brychcy, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Mateusz Kryszczak, Damian Krzywda, Patryk Marciniak, Jakub Przybylski, Grzegorz Salamon, Patryk Staniek, Mateusz Wojciechowski, Adrian Wojkowski, Łukasz WoŁowicz, Gracjan WrÓbelOlimp Grodków: Dawid Balcerek, Michał Daszczenko, Kacper Gajda, Denis Hertel, Krzysztof Juros, Sebastian Kolanko, Dawid MierzwiŃski, Jakub MigoŃ, Paweł Prokop, Kamil Rogaczewski, Paweł Sawicki, Miłosz StĘpieŃ, Łukasz Szulc, Rafał ŚwierczyŃski, Mateusz WiŚniowiecki, Damian ZajĄc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 29 września 2019 05:13
OLIMPIA PIEKARY - MIEDŹ LEGNICA 23-30 (14-15)
Olimpia Piekary: Andrzej Beczek, Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Filip Frycz, Bartosz Jaksik, Szymon Kotalczyk, Fabian Langos, Dawid Ludyga, Patryk MiŁek, Wojciech Parzonka, Marcin Pietruszka, Szymon Pluczyk, Michał RosÓŁ, Przemysław Serafin, Wojciech Wawrzyniak, Paweł ZemelkaMiedź Legnica: Kacper BogudziŃski, Dawid Dekarz, Mateusz Drozdalski, Michał Kowalik, Kacper Majewski, Łukasz Mazur, Kamil MosioŁek, Dominik Nowosielski, Paweł Paterek, Paweł Piwko, Mateusz PŁaczek, Michał Przybylak, Adrian Stachurski, Wojciech Styrcz, Kornel Szczepanek, Mateusz Wychowaniec
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 22 września 2019 06:19
OLIMP GRODKÓW - OLIMPIA PIEKARY 28-30 (11-15)
Olimp Grodków: Dawid Balcerek, Michał BernaŚ, Michał Daszczenko, Kacper Gajda, Denis Hertel, Krzysztof Juros, Sebastian Kolanko, Dawid MierzwiŃski, Jakub MigoŃ, Paweł Prokop, Kamil Rogaczewski, Miłosz StĘpieŃ, Łukasz Szulc, Rafał ŚwierczyŃski, Mateusz WiŚniowiecki, Damian ZajĄcOlimpia Piekary: Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Bartosz Jaksik, Szymon Kotalczyk, Dawid Ludyga, Patryk MiŁek, Wojciech Parzonka, Marcin Pietruszka, Szymon Pluczyk, Wojciech Poloczek, Michał RosÓŁ, Przemysław Serafin, Wojciech Wawrzyniak, Jan Widera
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 22 września 2019 06:19
MKS WIELUŃ - BÓR OBORNIKI ŚL. 38-26 (15-15)
MKS Wieluń: Krzysztof KsiĄŻek (6), Krzysztof WĘcek (6), Szymon Famulski (5), Konrad KrzaczyŃski (5), Bartłomiej Helman (4), Oskar Klimas (4), Radosław Majda (4), Kamil MŁodzieniak (2), Krystian Kowalik (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Bartosz Bednarek, Błażej GolaŃski, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Robert Pawelec, Michał PodgÓrniakBór Oborniki Śl.: Wojciech Weisskopf (9), Kamil RamiĄczek (7), Artur Szabat (4), Eryk Sawicki (3), Konrad Burchacki (1), Marcin Semczyszyn (1), Adrian UŚĆ (1), Alan ChmieliŃski, Kevin ChmieliŃski, Bartosz Czajka, Sebastian Giera, Karol GŁoŚniak, Łukasz KurzydŁo, Krzysztof Przystarz, Tomasz StykaŁa, Piotr Kowalczewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 21 września 2019 20:18
STAL GORZÓW - OSTROVIA OSTRÓW 27-28 (13-18)
Stal Gorzów: Wiktor Bronowski, Adrian CheŁmiŃski, Jakub DzieciĄtkowski, Tomasz Gintowt, Mariusz KŁak, Aleksander KryszeŃ, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Dawid Pietrzkiewicz, Rafał Renicki, Oskar Serpina, Marcin Smolarek, Mariusz Smolarek, Bartosz StarzyŃski, Mateusz StupiŃski, Szymon ŚwiatŁowskiOstrovia Ostrów: Mikołaj Bestian, Michał BiegaŃski, Artur Brychcy, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Damian Krzywda, Patryk Marciniak, Marcel Pawlak, Jakub Przybylski, Grzegorz Salamon, Patryk Staniek, Mateusz Wojciechowski, Adrian Wojkowski, Łukasz WoŁowicz, Gracjan WrÓbel, Jakub Zimny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
czwartek, 19 września 2019 08:09
MIEDŹ LEGNICA - MKS LESZNO 30-25 (14-14)
Miedź Legnica: Kacper Majewski (6), Paweł Paterek (5), Paweł Piwko (5), Wojciech Styrcz (5), Michał Kowalik (4), Kamil MosioŁek (4), Kacper BogudziŃski (1), Dawid Dekarz, Mateusz Drozdalski, Łukasz Mazur, Michał Przybylak, Adrian Stachurski, Dominik Nowosielski, Mateusz PŁaczek, Kornel Szczepanek, Mateusz WychowaniecMKS Leszno: Marcin JaŚkowski (10), Norbert Buda (5), Michał Przekwas (3), Hubert Szkudelski (3), Piotr Łuczak (2), Jakub Wierucki (2), Jędrzej KrÓlikowski, Hubert KuliŃski, Krzysztof Meissner, Jakub Siedlecki, Jakub SkorupiŃski, Michał Frieske, Michał Maleszka, Kamil Napierkowski, Paweł RadoŁa, Alex Rybarczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
piątek, 12 lipca 2019 09:55
Terminarz - II liga
Kolejka 1 - 2019-09-21
MKS Wieluń - Bór Oborniki Śl.
Grunwald Poznań - AZS Zielona Góra
Miedź Legnica - MKS Leszno
Olimp Grodków - Olimpia Piekary
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów
AZS Łódź - Forza Wrocław
Kolejka 2 - 2019-09-28
AZS Łódź - Stal Gorzów
Ostrovia Ostrów - Olimp Grodków
Olimpia Piekary - Miedź Legnica
MKS Leszno - Grunwald Poznań
AZS Zielona Góra - MKS Wieluń
Forza Wrocław - Bór Oborniki Śl.
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 67 z 132