Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Gwarek Zabrze | 3-1 |
MKS Kluczbork - AP MMKS Kluczbork | 0-1 |
Victoria Chrościce - Pogoń Prudnik | 11-2 |
Chemik Kędzierzyn - Pomologia Prószków | 2-4 |
UKS Głuchołazy - Orzeł Branice | 3-2 |
Piast Strzelce Op. - Sparta Paczków | 3-1 |
Śląsk II Łubniany - LZS Kotórz | 4-0 |
AP Biała - Małapanew Ozimek | 3-1 |
Swornica Czarnowąsy - Start II Namysłów | 3-1 |
Sokół Orzesze - LUKS Węgierska Górka | 5-5 |
MKS Czechowice - ULKTS Pszczyna | 6-4 |
Polonia II Nysa - Piast Strzelce Op. | 3-0 |
ŚKPR Świdnica - Żagiew Dzierżoniów | 16-20 |
KS Kąty Wrocławskie - AZS Zielona Góra | 44-27 |
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Piekary | 25-27 |
SMS Kielce - SPR Żukowo | 28-28 |
Chemik Kędzierzyn - Start Namysłów | 4-0 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 27 stycznia 2019 05:19
POGOŃ SZCZECIN - KORONA KIELCE 29-25 (13-10)
Pogoń Szczecin: Ivana Dezic (5), Natalia Janas (5), Joanna WoŁoszyk (5), Jelena Agbaba (3), Ivana Bozovic (3), Daria Zawistowska (3), Valentina BlazeviĆ (2), Agata Cebula (2), Marlena UrbaŃska (1), Natalia Krupa, Oktawia PŁomiŃska, Monika Pruenster, Daria Szynkaruk, Marta Wawrzynkowska, Karolina KochaniakKorona Kielce: Honorata Syncerz (7), Dominika WiĘckowska (5), Wiktoria GliwiŃska (4), Olesia Parandii (3), Magdalena SkowroŃska (3), Edyta CharzyŃska (1), Katarzyna Homonicka (1), Paulina Piwowarczyk (1), Honorata Czekala, Małgorzata Hibner, Aleksandra Orowicz, Sandra Zimnicka, Natalia Jach, Aleksandra Janczyk, Anna Nazimek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 27 stycznia 2019 05:19
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - AZS KOSZALIN ◄ 21-21 (11-10)
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Zorica Despodovska (6), Kornelia MaŁecka (4), Żaneta Senderkiewicz (4), Vladislava Belmas (2), Sylwia Klonowska (2), Patrycja Ciura (1), Zuzanna Gajewska (1), Andela IvanoviĆ (1), Klaudia Cygan, Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Karolina Sarnecka, Anna Wasilewska, Aleksandra ZaleŚny, Marta OsuchAZS Koszalin: Tamara Smbatian (6), Paula Mazurek (3), Monika MichaŁÓw (3), Hanna Rycharska (3), Gabriela Urbaniak (3), Dominika Han (1), Natalia Striukowa (1), Marta Tomczyk (1), Martyna BorysŁawska, Marcelina Budnicka, Adrianna Nowicka, Izabela Prudzienica, Paulina Tracz, Natalia Volovnyk, Kamila Kaczanowska, Aleksandra Sach
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 27 stycznia 2019 05:19
GMINA KOBIERZYCE - RUCH CHORZÓW 26-21 (13-8)
Gmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (8), Monika Koprowska (7), Beata Skalska (3), Julia Walczak (3), Martyna Michalak (2), Marta DĄbrowska (1), Kinga Jakubowska (1), Elżbieta WesoŁowska (1), Monika CiesiÓŁka, Monika KaŹmierska, Patrycja KozioŁ, Aleksandra Kucharska, Oliwia Kuriata, Kamila StaszewskaRuch Chorzów: Natalia Doktorczyk (6), Katarzyna MasŁowska (5), Magdalena DraŻyk (3), Agnieszka Piotrkowska (3), Żaneta Lipok (1), Aleksandra SÓjka (1), Natalia Stokowiec (1), Viktoria Tyszczak (1), Patrycja Chojnacka, Sandra Kiel, Karolina Kuszka, Marcelina PolaŃska, Joanna Rodak, Wiktoria Bednarek, Katarzyna Czarnik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 21 stycznia 2019 19:18
KORONA KIELCE - AZS KOSZALIN 23-28 (13-15)
Korona Kielce: Honorata Syncerz (14), Edyta CharzyŃska (2), Wiktoria GliwiŃska (2), Katarzyna Homonicka (1), Magdalena KĘdzior (1), Olesia Parandii (1), Magdalena SkowroŃska (1), Sandra Zimnicka (1), Małgorzata Hibner, Aleksandra Orowicz, Paulina Piwowarczyk, Dominika WiĘckowska, Magda WiĘckowska, Honorata Czekala, Natalia Jach, Aleksandra JanczykAZS Koszalin: Monika MichaŁÓw (8), Tamara Smbatian (5), Hanna Rycharska (4), Gabriela Urbaniak (4), Adrianna Nowicka (3), Paula Mazurek (2), Dominika Han (1), Paulina Tracz (1), Martyna BorysŁawska, Marcelina Budnicka, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Marta Tomczyk, Natalia Volovnyk, Kamila Kaczanowska, Natalia Striukowa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 20 stycznia 2019 06:35
RUCH CHORZÓW - MKS LUBLIN 18-23 (10-10)
Ruch Chorzów: Magdalena DraŻyk (7), Agnieszka Piotrkowska (4), Katarzyna MasŁowska (2), Natalia Stokowiec (2), Klaudia GrabiŃska (1), Joanna Rodak (1), Viktoria Tyszczak (1), Patrycja Chojnacka, Sandra Kiel, Karolina Kuszka, Żaneta Lipok, Marcelina PolaŃska, Aleksandra SÓjka, Wiktoria Bednarek, Katarzyna Czarnik, Natalia DoktorczykMKS Lublin: Patrycja KrÓlikowska (5), Marta GĘga (4), Aleksandra Rosiak (4), Sylwia Matuszczyk (3), Ewa Urtnowska (3), Valiantsina Nestsiaruk (2), Dagmara NocuŃ (1), Joanna Szarawaga (1), Weronika Gawlik, Aleksandra Januchta, Agnieszka Kowalska, Aneta Łabuda, Mia Moldrup , Gabrijela Besen
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 19 stycznia 2019 20:35
UKS KOŚCIERZYNA - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 31-32 (19-16)
UKS Kościerzyna: Natalia Fesdorf (13), Aleksandra Dorsz (5), Gabriela Haric (5), Joanna GĘdŁek (3), Karolina Wicik (3), Daria Somionka (1), Amelia Zawalich (1), Aleksandra Bielak, Alicja PĘkala, Weronika Sus, Justyna Belter, Kinga Gutkowska, Agnieszka Kordunowska-lupa, Aleksandra KreftPiotrcowia Piotrków Tryb.: Żaneta Senderkiewicz (9), Klaudia Cygan (5), Zorica Despodovska (5), Vladislava Belmas (3), Patrycja Ciura (2), Andela IvanoviĆ (2), Anna Wasilewska (2), Aleksandra ZaleŚny (2), Zuzanna Gajewska (1), Sylwia Klonowska (1), Natalia KolasiŃska, Kornelia MaŁecka, Daria Opelt, Karolina Sarnecka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 19 stycznia 2019 20:35
POGOŃ SZCZECIN - SUDETY JELENIA GÓRA 30-24 (13-12)
Pogoń Szczecin: Daria Zawistowska (7), Ivana Bozovic (6), Oktawia PŁomiŃska (5), Valentina BlazeviĆ (3), Agata Cebula (2), Ivana Dezic (2), Natalia Janas (2), Joanna WoŁoszyk (2), Jelena Agbaba (1), Natalia Krupa, Monika Pruenster, Daria Szynkaruk, Marlena UrbaŃskaSudety Jelenia Góra: Aleksandra Oreszczuk (9), Aleksandra Tomczyk (4), Oktawia Bielecka (3), Małgorzata Jurczyk (3), Joanna ZaŁoga (2), Natalia FiloŃczuk (1), Karolina Kanicka (1), Martyna Żukowska (1), Sylwia JasiŃska, Natalia Najdek, Agata SkowroŃska, Karolina Szczurek, Izabela ŚwierŻewska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 19 stycznia 2019 20:35
START ELBLĄG - GMINA KOBIERZYCE 28-25 (12-11)
Start Elbląg: Magda Balsam (6), Hanna Yashchuk (5), Aleksandra JĘdrzejczyk (4), Justyna Świerczek (4), Patrycja ŚwierŻewska (4), Barbara ChoromaŃska (3), Joanna Waga (2), Joanna Gadzina, Wioleta PajĄk, Klaudia Powaga, Paulina Stapurewicz, Wiktoria Tarczyluk, Paulina UŚcinowicz, Julia WtulichGmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (5), Beata Skalska (4), Marta DĄbrowska (3), Monika Koprowska (3), Aleksandra Kucharska (3), Julia Walczak (3), Mariola Wiertelak (3), Martyna Michalak (1), Monika CiesiÓŁka, Monika KaŹmierska, Karolina Mokrzka, Elżbieta WesoŁowska, Patrycja KozioŁ, Oliwia Kuriata, Kamila Staszewska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 14 stycznia 2019 00:33
ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SZCZECIN 32-26 (19-13)
Zagłębie Lubin: Małgorzata TrawczyŃska (7), Kinga Grzyb (6), Paulina Piechnik (5), Patricia Machado matieli (3), Jovana MilojeviĆ (3), Klaudia Pielesz (3), Zuzanna WaŻna (2), Viktoria Belmas (1), Malwina Hartman (1), Marta RosiŃska (1), Małgorzata Buklarewicz, Adrianna GÓrna, Agnieszka Jochymek, Monika Maliczkiewicz, Agata Wasiak, Monika WĄŻPogoń Szczecin: Ivana Bozovic (6), Ivana Dezic (5), Valentina BlazeviĆ (4), Daria Szynkaruk (4), Daria Zawistowska (3), Natalia Janas (1), Oktawia PŁomiŃska (1), Marlena UrbaŃska (1), Joanna WoŁoszyk (1), Jelena Agbaba, Natalia Krupa, Monika Pruenster
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 13 stycznia 2019 11:13
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - RUCH CHORZÓW 41-33 (20-15)
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Vladislava Belmas (7), Andela IvanoviĆ (6), Żaneta Senderkiewicz (6), Patrycja Ciura (5), Zuzanna Gajewska (4), Anna Wasilewska (4), Agata Wypych (3), Klaudia Cygan (2), Zorica Despodovska (2), Monika Kopertowska (2), Sylwia Klonowska, Natalia KolasiŃska, Kornelia MaŁecka, Daria Opelt, Aleksandra ZaleŚny, Karolina SarneckaRuch Chorzów: Magdalena DraŻyk (10), Katarzyna MasŁowska (9), Żaneta Lipok (6), Agnieszka Piotrkowska (3), Natalia Doktorczyk (2), Marcelina PolaŃska (1), Aleksandra SÓjka (1), Natalia Stokowiec (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Czarnik, Klaudia GrabiŃska, Sandra Kiel, Karolina Kuszka, Dominika Nimsz, Viktoria Tyszczak, Wiktoria Bednarek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 13 stycznia 2019 11:13
SUDETY JELENIA GÓRA - KORONA KIELCE 31-28 (18-9)
Sudety Jelenia Góra: Małgorzata Jurczyk (8), Sabina Kobzar (8), Oktawia Bielecka (4), Aleksandra Oreszczuk (3), Aleksandra Tomczyk (3), Joanna ZaŁoga (3), Sylwia JasiŃska (1), Martyna Żukowska (1), Natalia FiloŃczuk, Karolina Kanicka, Agata SkowroŃska, Karolina Szczurek, Nikola Basta, Natalia Najdek, Izabela ŚwierŻewska, Martyna WierzbickaKorona Kielce: Magdalena KĘdzior (7), Olesia Parandii (5), Wiktoria GliwiŃska (4), Honorata Syncerz (3), Dominika WiĘckowska (3), Magda WiĘckowska (3), Magdalena SkowroŃska (2), Edyta CharzyŃska (1), Katarzyna Homonicka, Anna Nazimek, Aleksandra Orowicz, Paulina Piwowarczyk, Sandra Zimnicka, Honorata Czekala, Małgorzata Hibner, Natalia Jach
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 13 stycznia 2019 11:13
MKS LUBLIN - START ELBLĄG 22-17 (9-10)
MKS Lublin: Aneta Łabuda (6), Sylwia Matuszczyk (6), Marta GĘga (5), Aleksandra Rosiak (3), Agnieszka Kowalska (1), Ewa Urtnowska (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Aleksandra Januchta, Mia Moldrup , Valiantsina Nestsiaruk, Dagmara NocuŃ, Małgorzata Stasiak, Joanna Szarawaga, Patrycja KrÓlikowskaStart Elbląg: Justyna Świerczek (4), Patrycja ŚwierŻewska (4), Magda Balsam (2), Barbara ChoromaŃska (2), Tatjana Trbovic (2), Joanna Waga (2), Joanna Gadzina (1), Aleksandra JĘdrzejczyk, Wioleta PajĄk, Paulina UŚcinowicz, Hanna Yashchuk, Aleksandra BaŁdyga, Julia Wtulich
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 33 z 48