Kolejka 24 | |
---|---|
28-28 ► |
|
25-27 |
|
Anilana Łódź - Stal Mielec |
18:00 |
AZS Biała Podlaska - MKS Wieluń |
(sb) 15:00 |
Padwa Zamość - Miedź Legnica |
(sb) 15:00 |
Pogoń Szczecin - Jurand Ciechanów |
(sb) 17:00 |
Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec |
(sb) 18:30 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
22 | 55 | 652 | - | 570 |
2. |
><
SPR Żukowo
|
22 | 42 | 742 | - | 726 |
3. |
><
Padwa Zamość
|
21 | 41 | 645 | - | 607 |
4. |
><
Pogoń Szczecin
|
20 | 37 | 577 | - | 562 |
5. |
><
Stal Gorzów
|
22 | 36 | 598 | - | 590 |
6. |
><
AZS Biała Podlaska
|
21 | 36 | 596 | - | 558 |
7. |
><
Jurand Ciechanów
|
22 | 35 | 603 | - | 629 |
8. |
><
Olimpia Piekary
|
22 | 35 | 625 | - | 609 |
9. |
><
Miedź Legnica
|
22 | 32 | 675 | - | 655 |
10. |
><
SMS Kielce
|
20 | 29 | 626 | - | 618 |
11. |
><
Nielba Wągrowiec
|
21 | 29 | 591 | - | 596 |
12. |
><
Stal Mielec
|
20 | 27 | 574 | - | 581 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
22 | 22 | 607 | - | 643 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
21 | 13 | 578 | - | 647 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
20 | 8 | 534 | - | 632 |
Terminarz i wyniki |
GWARDIA OPOLE - ŚKPR ŚWIDNICA 35-15 (19-8)
Gwardia: Donosewicz, Fiodor, Romatowski – Śmieszek, Swat (8), Adamczak, Knop (5), Szolc (1), Krzyżanowski (2), Kłoda (3), Kulak (1), Drej (4), Serpina, Migała (2), Prokop (6), Płócienniczak (2)
Świdnica: Olichwer, Wasilewicz, Bajkiewicz – Rutkowski (2), Piędziak (2), Mrugas (1), Brygier, Orzłowski (1), Galach, Rogaczewski (1), Olejniczak (1), Kaczmarczyk (2), Makowiejew (2), Kijek (1), Pułka (2)
AZS RADOM - UNIA TARNÓW 35-30 (18-12)
Radom: Bury, Polit - Jeżyna (13), Świeca (6), Kalita (5), Mroczek (4), Cupryś (4), Przykuta (3), Pomiankiewicz
Unia: Szostak, Barnaś, Nowak - Siedlik (7), Bieś (6), Król (5), Wajda (3), Niedojadło (3), Dutka (2), Bujak (2), Janas (1), Kozioł (1), Sokół, Michalik
KS KOŃSKIE - AZS BIAŁA PODLASKA 32-24 (17-13)
Końskie: M. Kornecki, Witkowski, Ratuszniak - Biegaj (9), Smołuch (6), Kubała (4), T. Bodasiński (4), Maleszak (3), Słonicki (2), Kiryłow (2), T. Napierała (1), Gomółka (1), Bąk, Dobrowolski, Pilarski, Janus
Biała Podlaska: Kubiszewski, Adamiuk, Kursa - Makaruk (9), Niaswadzba (4), Dębowczyk (2), Pezda (2), Wędrak (2), Antolak (2), Wasiłek (1), Kubajka (1), Warmijak (1)
NIELBA WĄGROWIEC - OLIMPIA PIEKARY 31-22 (18-8)
Nielba: Konczewski, N. Witkowski - Świerad (6), Kryszeń (5), Widziński (5), Tarcijonas (5), Kieliba (4), Pawlaczyk (2), Smoliński (1), B. Witkowski (1), Biniewski (1), Obiała (1), Białaszek, Tórz, Pietrzkiewicz, Matłoka
Olimpia: Zaborowski, Adamkiewicz - Zarzycki (7), Smolin (3), Chojniak (2), Tatz (2), Bednarczyk (2), Dworaczek (2), Kurełek (1), Kempys (1), Rosół (1), Danysz (1), Ogórek, Kurzawa
Na pięć kolejek przed końcem Gwardia Opole praktycznie jedną nogą jest już w ekstraklasie. Opolanie mają 5 punktów przewagi nad Nielbą i tylko kataklizm mógłby Gwardzistom odebrać prowadzenie w tabeli i awans do I ligi. W ostatnim meczu Gwardia wygrała w Ostrowie z Ostrovią 38-31 i potwierdziła swój prymat. Nielba Wągrowiec także wywalczyła dwa punkty po zwycięstwie w Świdnicy, punkt za to stracił Śląsk Wrocław remisując z ostatnią drużyną w Białej Podlaskiej.
OSTROVIA OSTRÓW - GWARDIA OPOLE 31-38 (13-19)
Ostrovia: Adamczyk, Tarko - Tomczak (8), Jaszka (5), Martyński (5), Stupiński (3), Dutkiewicz (3), Wasilek (2), Kierzek (2), Bielec (2), Piosik (1),Sobczak, Szefner, Śliwiński
Gwardia: Donosewicz, Fiodor, Romatowski - Krzyżanowski (6), Migała (6), Swat (4), Prokop (4), Szolc (3), Adamczak (3), Płócienniczak (3), Knop (2), Kłoda (2), Drej (2), Serpina (2), Śmieszek (1), Kulak
AZS BIAŁA PODLASKA - ŚLĄSK WROCŁAW 22-22 (11-8)
Biała Podlaska: Kubiszewski, Adamiuk - Dębowczyk, Pezda (2), Wędrak (3), Kubajka (1), Makaruk (6), Warmijak (1), Niaswadzba (8), Antolak (1)
Śląsk: Philippe, Schodowski - Krzywda, Piłat, Gałat (2), Herudziński (1), Koprowski (3), Swat (7), Zadura (5), Wróblewski, Kłos (3), Wolski (1)
ASPR ZAWADZKIE - AZS RADOM 23-38 (14-18)
Zawadzkie: Kruk, Studziński - Gradowski (5), Skowroński (4), Płonka (4), Włoka (3), Ungier (3), Piech (2), Kaczka (1), Kulej (1), Hertel, Ł. Całujek, Kozłowski
Radom: Bury, Polit - Świeca (11), Cupryś (6), Jeżyna (6), Mroczek (5), Przykuta (4), Pomiankiewicz (3), Fugiel (2), Guzik (1), Kacprzak
UNIA TARNÓW - VIRET ZAWIERCIE 32-32 (11-11)
Unia: Barnaś, Nowak, Ciochoń - Wajda (11), Niedojadło (7), Kowalik (5), Cieniek (4), Sokół (2), Król (1), Kozioł (1), Bujak (1), Janas, Bieś, Dutka, Siedlik, Michalik
Viret: Cieślak, Kot - Zagała Sergiusz (9), Kapral (7), Bugaj (5), Kąpa (5), Pakulski (3), Kijowski (2), Biskup (1), Zagała Igor, Nowak, Kot, Więckowski
OLIMPIA PIEKARY - KS KOŃSKIE 32-31 (15-17)
Olimpia: Adamkiewicz, Zaborowski - Kempys (6), Rosół (5), Tatz (5), Kurełek (4), Bednarczyk (3), Chojniak (3), Danysz (2), Parzonka (2), Smolin (2), Ogórek, Wicik
Końskie: Kornecki, Ratuszniak - Biegaj (7), Smołuch (6), Bąk (5), Kubała (4), Napierała (4), Bodasiński (2), Dobrowolski (1), Gomółka (1), Słonicki (1), Kiryłow, Maleszak
MKS KALISZ - AZS ŁÓDŹ 32-27 (15-18)
Kalisz: Potocki, Krekora - Bożek (12), Kuśmierczyk (5), Niedzielski (4), Kobusiński (3), Nowakowski (3), Sieg (2), Adamski (2), Krygowski (1), Klara, Salamon
Łódź: Chmurski, Łuczyński - Wawrzyniak (9), Kiełbasiński (5), Dankowski (3), Kucharski (3), Pieczyński (2), Trojanowski (2), Walczak (2), Morąg (1), Dybcio, Gościłowicz, Urbański, Witkowski, Żuk
SKPR ŚWIDNICA - NIELBA WĄGROWIEC 24-30 (10-14)
Świdnica: Wasilewicz, Olichwer, Bajkiewicz – Piędziak (5), Brygier (5), Olejniczak (4), Rogaczewski (3), Żubrowski (2), Rutkowski (2), Gałach (1), W. Makowiejew (1), Pułka (1), Kijek, Orzłowski, Marciniak
Nielba: Konczewski – Świerad (11), Kryszeń (4), Smoliński (3), Białaszek (3), Tórz (2), Widziński (2), Witkowski (1), Skrzypczak (1), Pawlaczyk (1), Tarcijonas, Biniewski, Mielczarek, Pietrzkiewicz