LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka nożna - V liga Opole
wtorek, 20 lipca 2021 15:10
Terminarz - V liga Opole

Kolejka 1 - 2021-08-14
OKS Olesno - pauza
Odra II Opole - Małapanew Ozimek
Unia Krapkowice - LZS Starowice
TOR Dobrzeń - Fortuna Głogówek
MKS Gogolin - Skalnik Gracze
Piast Strzelce Op. - Victoria Chrościce
Polonia Głubczyce - Porawie Większyce
LZS Piotrówka - Chemik Kędzierzyn
Polonia Nysa - Ruch Zdzieszowice
LZS Głuszyna - LZS Skorogoszcz

Kolejka 2 - 2021-08-18
pauza - LZS Skorogoszcz
Ruch Zdzieszowice - LZS Głuszyna
Chemik Kędzierzyn - Polonia Nysa
Porawie Większyce - LZS Piotrówka
Victoria Chrościce - Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze - Piast Strzelce Op.
Fortuna Głogówek - MKS Gogolin
LZS Starowice - TOR Dobrzeń
Małapanew Ozimek - Unia Krapkowice
OKS Olesno - Odra II Opole

Kolejka 3 - 2021-08-21
Odra II Opole - pauza
Unia Krapkowice - OKS Olesno
TOR Dobrzeń - Małapanew Ozimek
MKS Gogolin - LZS Starowice
Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek
Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze
LZS Piotrówka - Victoria Chrościce
Polonia Nysa - Porawie Większyce
LZS Głuszyna - Chemik Kędzierzyn
LZS Skorogoszcz - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 4 - 2021-08-28
pauza - Ruch Zdzieszowice
Chemik Kędzierzyn - LZS Skorogoszcz
Porawie Większyce - LZS Głuszyna
Victoria Chrościce - Polonia Nysa
Skalnik Gracze - LZS Piotrówka
Fortuna Głogówek - Polonia Głubczyce
LZS Starowice - Piast Strzelce Op.
Małapanew Ozimek - MKS Gogolin
OKS Olesno - TOR Dobrzeń
Odra II Opole - Unia Krapkowice

Kolejka 5 - 2021-09-04
Unia Krapkowice - pauza
TOR Dobrzeń - Odra II Opole
MKS Gogolin - OKS Olesno
Piast Strzelce Op. - Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce - LZS Starowice
LZS Piotrówka - Fortuna Głogówek
Polonia Nysa - Skalnik Gracze
LZS Głuszyna - Victoria Chrościce
LZS Skorogoszcz - Porawie Większyce
Ruch Zdzieszowice - Chemik Kędzierzyn

Kolejka 6 - 2021-09-11
pauza - Chemik Kędzierzyn
Porawie Większyce - Ruch Zdzieszowice
Victoria Chrościce - LZS Skorogoszcz
Skalnik Gracze - LZS Głuszyna
Fortuna Głogówek - Polonia Nysa
LZS Starowice - LZS Piotrówka
Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce
OKS Olesno - Piast Strzelce Op.
Odra II Opole - MKS Gogolin
Unia Krapkowice - TOR Dobrzeń

Kolejka 7 - 2021-09-15
TOR Dobrzeń - pauza
MKS Gogolin - Unia Krapkowice
Piast Strzelce Op. - Odra II Opole
Polonia Głubczyce - OKS Olesno
LZS Piotrówka - Małapanew Ozimek
Polonia Nysa - LZS Starowice
LZS Głuszyna - Fortuna Głogówek
LZS Skorogoszcz - Skalnik Gracze
Ruch Zdzieszowice - Victoria Chrościce
Chemik Kędzierzyn - Porawie Większyce

Kolejka 8 - 2021-09-18
pauza - Porawie Większyce
Victoria Chrościce - Chemik Kędzierzyn
Skalnik Gracze - Ruch Zdzieszowice
Fortuna Głogówek - LZS Skorogoszcz
LZS Starowice - LZS Głuszyna
Małapanew Ozimek - Polonia Nysa
OKS Olesno - LZS Piotrówka
Odra II Opole - Polonia Głubczyce
Unia Krapkowice - Piast Strzelce Op.
TOR Dobrzeń - MKS Gogolin

Kolejka 9 - 2021-09-25
MKS Gogolin - pauza
Piast Strzelce Op. - TOR Dobrzeń
Polonia Głubczyce - Unia Krapkowice
LZS Piotrówka - Odra II Opole
Polonia Nysa - OKS Olesno
LZS Głuszyna - Małapanew Ozimek
LZS Skorogoszcz - LZS Starowice
Ruch Zdzieszowice - Fortuna Głogówek
Chemik Kędzierzyn - Skalnik Gracze
Porawie Większyce - Victoria Chrościce

Kolejka 10 - 2021-10-02
pauza - Victoria Chrościce
Skalnik Gracze - Porawie Większyce
Fortuna Głogówek - Chemik Kędzierzyn
LZS Starowice - Ruch Zdzieszowice
Małapanew Ozimek - LZS Skorogoszcz
OKS Olesno - LZS Głuszyna
Odra II Opole - Polonia Nysa
Unia Krapkowice - LZS Piotrówka
TOR Dobrzeń - Polonia Głubczyce
MKS Gogolin - Piast Strzelce Op.

Kolejka 11 - 2021-10-09
Piast Strzelce Op. - pauza
Polonia Głubczyce - MKS Gogolin
LZS Piotrówka - TOR Dobrzeń
Polonia Nysa - Unia Krapkowice
LZS Głuszyna - Odra II Opole
LZS Skorogoszcz - OKS Olesno
Ruch Zdzieszowice - Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn - LZS Starowice
Porawie Większyce - Fortuna Głogówek
Victoria Chrościce - Skalnik Gracze

Kolejka 12 - 2021-10-16
pauza - Skalnik Gracze
Fortuna Głogówek - Victoria Chrościce
LZS Starowice - Porawie Większyce
Małapanew Ozimek - Chemik Kędzierzyn
OKS Olesno - Ruch Zdzieszowice
Odra II Opole - LZS Skorogoszcz
Unia Krapkowice - LZS Głuszyna
TOR Dobrzeń - Polonia Nysa
MKS Gogolin - LZS Piotrówka
Piast Strzelce Op. - Polonia Głubczyce

Kolejka 13 - 2021-10-23
Polonia Głubczyce - pauza
LZS Piotrówka - Piast Strzelce Op.
Polonia Nysa - MKS Gogolin
LZS Głuszyna - TOR Dobrzeń
LZS Skorogoszcz - Unia Krapkowice
Ruch Zdzieszowice - Odra II Opole
Chemik Kędzierzyn - OKS Olesno
Porawie Większyce - Małapanew Ozimek
Victoria Chrościce - LZS Starowice
Skalnik Gracze - Fortuna Głogówek

Kolejka 14 - 2021-10-30
pauza - Fortuna Głogówek
LZS Starowice - Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek - Victoria Chrościce
OKS Olesno - Porawie Większyce
Odra II Opole - Chemik Kędzierzyn
Unia Krapkowice - Ruch Zdzieszowice
TOR Dobrzeń - LZS Skorogoszcz
MKS Gogolin - LZS Głuszyna
Piast Strzelce Op. - Polonia Nysa
Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka

Kolejka 15 - 2021-11-06
LZS Piotrówka - pauza
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce
LZS Głuszyna - Piast Strzelce Op.
LZS Skorogoszcz - MKS Gogolin
Ruch Zdzieszowice - TOR Dobrzeń
Chemik Kędzierzyn - Unia Krapkowice
Porawie Większyce - Odra II Opole
Victoria Chrościce - OKS Olesno
Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek
Fortuna Głogówek - LZS Starowice

Kolejka 16 - 2021-11-13
pauza - LZS Starowice
Małapanew Ozimek - Fortuna Głogówek
OKS Olesno - Skalnik Gracze
Odra II Opole - Victoria Chrościce
Unia Krapkowice - Porawie Większyce
TOR Dobrzeń - Chemik Kędzierzyn
MKS Gogolin - Ruch Zdzieszowice
Piast Strzelce Op. - LZS Skorogoszcz
Polonia Głubczyce - LZS Głuszyna
LZS Piotrówka - Polonia Nysa

Kolejka 17 - 2021-11-20
Polonia Nysa - pauza
LZS Głuszyna - LZS Piotrówka
LZS Skorogoszcz - Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice - Piast Strzelce Op.
Chemik Kędzierzyn - MKS Gogolin
Porawie Większyce - TOR Dobrzeń
Victoria Chrościce - Unia Krapkowice
Skalnik Gracze - Odra II Opole
Fortuna Głogówek - OKS Olesno
LZS Starowice - Małapanew Ozimek

Kolejka 18 - 2021-11-27
pauza - Małapanew Ozimek
OKS Olesno - LZS Starowice
Odra II Opole - Fortuna Głogówek
Unia Krapkowice - Skalnik Gracze
TOR Dobrzeń - Victoria Chrościce
MKS Gogolin - Porawie Większyce
Piast Strzelce Op. - Chemik Kędzierzyn
Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice
LZS Piotrówka - LZS Skorogoszcz
Polonia Nysa - LZS Głuszyna

Kolejka 19 - 2021-12-04
LZS Głuszyna - pauza
LZS Skorogoszcz - Polonia Nysa
Ruch Zdzieszowice - LZS Piotrówka
Chemik Kędzierzyn - Polonia Głubczyce
Porawie Większyce - Piast Strzelce Op.
Victoria Chrościce - MKS Gogolin
Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń
Fortuna Głogówek - Unia Krapkowice
LZS Starowice - Odra II Opole
Małapanew Ozimek - OKS Olesno

Kolejka 20 - 0000-00-00
pauza - OKS Olesno
Małapanew Ozimek - Odra II Opole
LZS Starowice - Unia Krapkowice
Fortuna Głogówek - TOR Dobrzeń
Skalnik Gracze - MKS Gogolin
Victoria Chrościce - Piast Strzelce Op.
Porawie Większyce - Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn - LZS Piotrówka
Ruch Zdzieszowice - Polonia Nysa
LZS Skorogoszcz - LZS Głuszyna

Kolejka 21 - 0000-00-00
LZS Skorogoszcz - pauza
LZS Głuszyna - Ruch Zdzieszowice
Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn
LZS Piotrówka - Porawie Większyce
Polonia Głubczyce - Victoria Chrościce
Piast Strzelce Op. - Skalnik Gracze
MKS Gogolin - Fortuna Głogówek
TOR Dobrzeń - LZS Starowice
Unia Krapkowice - Małapanew Ozimek
Odra II Opole - OKS Olesno

Kolejka 22 - 0000-00-00
pauza - Odra II Opole
OKS Olesno - Unia Krapkowice
Małapanew Ozimek - TOR Dobrzeń
LZS Starowice - MKS Gogolin
Fortuna Głogówek - Piast Strzelce Op.
Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce
Victoria Chrościce - LZS Piotrówka
Porawie Większyce - Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn - LZS Głuszyna
Ruch Zdzieszowice - LZS Skorogoszcz

Kolejka 23 - 0000-00-00
Ruch Zdzieszowice - pauza
LZS Skorogoszcz - Chemik Kędzierzyn
LZS Głuszyna - Porawie Większyce
Polonia Nysa - Victoria Chrościce
LZS Piotrówka - Skalnik Gracze
Polonia Głubczyce - Fortuna Głogówek
Piast Strzelce Op. - LZS Starowice
MKS Gogolin - Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń - OKS Olesno
Unia Krapkowice - Odra II Opole

Kolejka 24 - 0000-00-00
pauza - Unia Krapkowice
Odra II Opole - TOR Dobrzeń
OKS Olesno - MKS Gogolin
Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Op.
LZS Starowice - Polonia Głubczyce
Fortuna Głogówek - LZS Piotrówka
Skalnik Gracze - Polonia Nysa
Victoria Chrościce - LZS Głuszyna
Porawie Większyce - LZS Skorogoszcz
Chemik Kędzierzyn - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 25 - 0000-00-00
Chemik Kędzierzyn - pauza
Ruch Zdzieszowice - Porawie Większyce
LZS Skorogoszcz - Victoria Chrościce
LZS Głuszyna - Skalnik Gracze
Polonia Nysa - Fortuna Głogówek
LZS Piotrówka - LZS Starowice
Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Op. - OKS Olesno
MKS Gogolin - Odra II Opole
TOR Dobrzeń - Unia Krapkowice

Kolejka 26 - 0000-00-00
pauza - TOR Dobrzeń
Unia Krapkowice - MKS Gogolin
Odra II Opole - Piast Strzelce Op.
OKS Olesno - Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek - LZS Piotrówka
LZS Starowice - Polonia Nysa
Fortuna Głogówek - LZS Głuszyna
Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz
Victoria Chrościce - Ruch Zdzieszowice
Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn

Kolejka 27 - 0000-00-00
Porawie Większyce - pauza
Chemik Kędzierzyn - Victoria Chrościce
Ruch Zdzieszowice - Skalnik Gracze
LZS Skorogoszcz - Fortuna Głogówek
LZS Głuszyna - LZS Starowice
Polonia Nysa - Małapanew Ozimek
LZS Piotrówka - OKS Olesno
Polonia Głubczyce - Odra II Opole
Piast Strzelce Op. - Unia Krapkowice
MKS Gogolin - TOR Dobrzeń

Kolejka 28 - 0000-00-00
pauza - MKS Gogolin
TOR Dobrzeń - Piast Strzelce Op.
Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce
Odra II Opole - LZS Piotrówka
OKS Olesno - Polonia Nysa
Małapanew Ozimek - LZS Głuszyna
LZS Starowice - LZS Skorogoszcz
Fortuna Głogówek - Ruch Zdzieszowice
Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn
Victoria Chrościce - Porawie Większyce

Kolejka 29 - 0000-00-00
Victoria Chrościce - pauza
Porawie Większyce - Skalnik Gracze
Chemik Kędzierzyn - Fortuna Głogówek
Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice
LZS Skorogoszcz - Małapanew Ozimek
LZS Głuszyna - OKS Olesno
Polonia Nysa - Odra II Opole
LZS Piotrówka - Unia Krapkowice
Polonia Głubczyce - TOR Dobrzeń
Piast Strzelce Op. - MKS Gogolin

Kolejka 30 - 0000-00-00
pauza - Piast Strzelce Op.
MKS Gogolin - Polonia Głubczyce
TOR Dobrzeń - LZS Piotrówka
Unia Krapkowice - Polonia Nysa
Odra II Opole - LZS Głuszyna
OKS Olesno - LZS Skorogoszcz
Małapanew Ozimek - Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice - Chemik Kędzierzyn
Fortuna Głogówek - Porawie Większyce
Skalnik Gracze - Victoria Chrościce

Kolejka 31 - 0000-00-00
Skalnik Gracze - pauza
Victoria Chrościce - Fortuna Głogówek
Porawie Większyce - LZS Starowice
Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek
Ruch Zdzieszowice - OKS Olesno
LZS Skorogoszcz - Odra II Opole
LZS Głuszyna - Unia Krapkowice
Polonia Nysa - TOR Dobrzeń
LZS Piotrówka - MKS Gogolin
Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Op.

Kolejka 32 - 0000-00-00
pauza - Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Op. - LZS Piotrówka
MKS Gogolin - Polonia Nysa
TOR Dobrzeń - LZS Głuszyna
Unia Krapkowice - LZS Skorogoszcz
Odra II Opole - Ruch Zdzieszowice
OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn
Małapanew Ozimek - Porawie Większyce
LZS Starowice - Victoria Chrościce
Fortuna Głogówek - Skalnik Gracze

Kolejka 33 - 0000-00-00
Fortuna Głogówek - pauza
Skalnik Gracze - LZS Starowice
Victoria Chrościce - Małapanew Ozimek
Porawie Większyce - OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn - Odra II Opole
Ruch Zdzieszowice - Unia Krapkowice
LZS Skorogoszcz - TOR Dobrzeń
LZS Głuszyna - MKS Gogolin
Polonia Nysa - Piast Strzelce Op.
LZS Piotrówka - Polonia Głubczyce

Kolejka 34 - 0000-00-00
pauza - LZS Piotrówka
Polonia Głubczyce - Polonia Nysa
Piast Strzelce Op. - LZS Głuszyna
MKS Gogolin - LZS Skorogoszcz
TOR Dobrzeń - Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn
Odra II Opole - Porawie Większyce
OKS Olesno - Victoria Chrościce
Małapanew Ozimek - Skalnik Gracze
LZS Starowice - Fortuna Głogówek

Kolejka 35 - 0000-00-00
LZS Starowice - pauza
Fortuna Głogówek - Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze - OKS Olesno
Victoria Chrościce - Odra II Opole
Porawie Większyce - Unia Krapkowice
Chemik Kędzierzyn - TOR Dobrzeń
Ruch Zdzieszowice - MKS Gogolin
LZS Skorogoszcz - Piast Strzelce Op.
LZS Głuszyna - Polonia Głubczyce
Polonia Nysa - LZS Piotrówka

Kolejka 36 - 0000-00-00
pauza - Polonia Nysa
LZS Piotrówka - LZS Głuszyna
Polonia Głubczyce - LZS Skorogoszcz
Piast Strzelce Op. - Ruch Zdzieszowice
MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn
TOR Dobrzeń - Porawie Większyce
Unia Krapkowice - Victoria Chrościce
Odra II Opole - Skalnik Gracze
OKS Olesno - Fortuna Głogówek
Małapanew Ozimek - LZS Starowice

Kolejka 37 - 0000-00-00
Małapanew Ozimek - pauza
LZS Starowice - OKS Olesno
Fortuna Głogówek - Odra II Opole
Skalnik Gracze - Unia Krapkowice
Victoria Chrościce - TOR Dobrzeń
Porawie Większyce - MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn - Piast Strzelce Op.
Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce
LZS Skorogoszcz - LZS Piotrówka
LZS Głuszyna - Polonia Nysa

Kolejka 38 - 0000-00-00
pauza - LZS Głuszyna
Polonia Nysa - LZS Skorogoszcz
LZS Piotrówka - Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce - Chemik Kędzierzyn
Piast Strzelce Op. - Porawie Większyce
MKS Gogolin - Victoria Chrościce
TOR Dobrzeń - Skalnik Gracze
Unia Krapkowice - Fortuna Głogówek
Odra II Opole - LZS Starowice
OKS Olesno - Małapanew Ozimek

 

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!