Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka nożna - Klasa W Katowice 4-6
środa, 10 lipca 2019 09:32

Terminarz - Klasa W Katowice-Sosnowiec (4)

Kolejka 1 - 2019-08-10
MKS Siemianowice - Sparta Katowice
Górnik MK Katowice - Naprzód Lipiny
Cyklon Rogoźnik - Szczakowianka Jaworzno
Urania Ruda Śl. - Górnik Piaski
Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice
AKS Niwka - Podlesianka Katowice
Tęcza Błędów - Źródło Kromołów
Orzeł Mokre - Pogoń Imielin
Wawel Wirek - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 2 - 2019-08-17
Wawel Wirek - Orzeł Mokre
Pogoń Imielin - Tęcza Błędów
Źródło Kromołów - AKS Niwka
Podlesianka Katowice - Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice - Urania Ruda Śl.
Górnik Piaski - Cyklon Rogoźnik
Szczakowianka Jaworzno - Górnik MK Katowice
Naprzód Lipiny - MKS Siemianowice
Zagłębie II Sosnowiec - Sparta Katowice

Kolejka 3 - 2019-08-24
Sparta Katowice - Naprzód Lipiny
MKS Siemianowice - Szczakowianka Jaworzno
Górnik MK Katowice - Górnik Piaski
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice
Urania Ruda Śl. - Podlesianka Katowice
Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów
AKS Niwka - Pogoń Imielin
Tęcza Błędów - Wawel Wirek
Orzeł Mokre - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 4 - 2019-08-28
Orzeł Mokre - Tęcza Błędów
Wawel Wirek - AKS Niwka
Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów - Urania Ruda Śl.
Podlesianka Katowice - Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice - Górnik MK Katowice
Górnik Piaski - MKS Siemianowice
Szczakowianka Jaworzno - Sparta Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - Naprzód Lipiny

Kolejka 5 - 2019-08-31
Naprzód Lipiny - Szczakowianka Jaworzno
Sparta Katowice - Górnik Piaski
MKS Siemianowice - Górnik Wojkowice
Górnik MK Katowice - Podlesianka Katowice
Cyklon Rogoźnik - Źródło Kromołów
Urania Ruda Śl. - Pogoń Imielin
Niwy Brudzowice - Wawel Wirek
AKS Niwka - Orzeł Mokre
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 6 - 2019-09-07
Tęcza Błędów - AKS Niwka
Orzeł Mokre - Niwy Brudzowice
Wawel Wirek - Urania Ruda Śl.
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów - Górnik MK Katowice
Podlesianka Katowice - MKS Siemianowice
Górnik Wojkowice - Sparta Katowice
Górnik Piaski - Naprzód Lipiny
Zagłębie II Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno

Kolejka 7 - 2019-09-14
Szczakowianka Jaworzno - Górnik Piaski
Naprzód Lipiny - Górnik Wojkowice
Sparta Katowice - Podlesianka Katowice
MKS Siemianowice - Źródło Kromołów
Górnik MK Katowice - Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik - Wawel Wirek
Urania Ruda Śl. - Orzeł Mokre
Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów
AKS Niwka - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 8 - 2019-09-21
AKS Niwka - Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów - Urania Ruda Śl.
Orzeł Mokre - Cyklon Rogoźnik
Wawel Wirek - Górnik MK Katowice
Pogoń Imielin - MKS Siemianowice
Źródło Kromołów - Sparta Katowice
Podlesianka Katowice - Naprzód Lipiny
Górnik Wojkowice - Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Piaski

Kolejka 9 - 2019-09-28
Górnik Piaski - Górnik Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno - Podlesianka Katowice
Naprzód Lipiny - Źródło Kromołów
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
MKS Siemianowice - Wawel Wirek
Górnik MK Katowice - Orzeł Mokre
Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów
Urania Ruda Śl. - AKS Niwka
Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 10 - 2019-10-05
Niwy Brudzowice - Urania Ruda Śl.
AKS Niwka - Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów - Górnik MK Katowice
Orzeł Mokre - MKS Siemianowice
Wawel Wirek - Sparta Katowice
Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny
Źródło Kromołów - Szczakowianka Jaworzno
Podlesianka Katowice - Górnik Piaski
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice

Kolejka 11 - 2019-10-12
Górnik Wojkowice - Podlesianka Katowice
Górnik Piaski - Źródło Kromołów
Szczakowianka Jaworzno - Pogoń Imielin
Naprzód Lipiny - Wawel Wirek
Sparta Katowice - Orzeł Mokre
MKS Siemianowice - Tęcza Błędów
Górnik MK Katowice - AKS Niwka
Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice
Urania Ruda Śl. - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 12 - 2019-10-19
Urania Ruda Śl. - Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice - Górnik MK Katowice
AKS Niwka - MKS Siemianowice
Tęcza Błędów - Sparta Katowice
Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny
Wawel Wirek - Szczakowianka Jaworzno
Pogoń Imielin - Górnik Piaski
Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec - Podlesianka Katowice

Kolejka 13 - 2019-10-26
Podlesianka Katowice - Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin
Górnik Piaski - Wawel Wirek
Szczakowianka Jaworzno - Orzeł Mokre
Naprzód Lipiny - Tęcza Błędów
Sparta Katowice - AKS Niwka
MKS Siemianowice - Niwy Brudzowice
Górnik MK Katowice - Urania Ruda Śl.
Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 14 - 2019-11-02
Cyklon Rogoźnik - Górnik MK Katowice
Urania Ruda Śl. - MKS Siemianowice
Niwy Brudzowice - Sparta Katowice
AKS Niwka - Naprzód Lipiny
Tęcza Błędów - Szczakowianka Jaworzno
Orzeł Mokre - Górnik Piaski
Wawel Wirek - Górnik Wojkowice
Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów

Kolejka 15 - 2019-11-09
Źródło Kromołów - Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice - Wawel Wirek
Górnik Wojkowice - Orzeł Mokre
Górnik Piaski - Tęcza Błędów
Szczakowianka Jaworzno - AKS Niwka
Naprzód Lipiny - Niwy Brudzowice
Sparta Katowice - Urania Ruda Śl.
MKS Siemianowice - Cyklon Rogoźnik
Górnik MK Katowice - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 16 - 2019-11-16
Górnik MK Katowice - MKS Siemianowice
Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice
Urania Ruda Śl. - Naprzód Lipiny
Niwy Brudzowice - Szczakowianka Jaworzno
AKS Niwka - Górnik Piaski
Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice
Orzeł Mokre - Podlesianka Katowice
Wawel Wirek - Źródło Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin

Kolejka 17 - 2019-11-23
Pogoń Imielin - Wawel Wirek
Źródło Kromołów - Orzeł Mokre
Podlesianka Katowice - Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice - AKS Niwka
Górnik Piaski - Niwy Brudzowice
Szczakowianka Jaworzno - Urania Ruda Śl.
Naprzód Lipiny - Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice - Górnik MK Katowice
MKS Siemianowice - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 18 - 2020-03-21
Sparta Katowice - MKS Siemianowice
Naprzód Lipiny - Górnik MK Katowice
Szczakowianka Jaworzno - Cyklon Rogoźnik
Górnik Piaski - Urania Ruda Śl.
Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice
Podlesianka Katowice - AKS Niwka
Źródło Kromołów - Tęcza Błędów
Pogoń Imielin - Orzeł Mokre
Zagłębie II Sosnowiec - Wawel Wirek

Kolejka 19 - 2020-03-28
Orzeł Mokre - Wawel Wirek
Tęcza Błędów - Pogoń Imielin
AKS Niwka - Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice - Podlesianka Katowice
Urania Ruda Śl. - Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik - Górnik Piaski
Górnik MK Katowice - Szczakowianka Jaworzno
MKS Siemianowice - Naprzód Lipiny
Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 20 - 2020-04-04
Naprzód Lipiny - Sparta Katowice
Szczakowianka Jaworzno - MKS Siemianowice
Górnik Piaski - Górnik MK Katowice
Górnik Wojkowice - Cyklon Rogoźnik
Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śl.
Źródło Kromołów - Niwy Brudzowice
Pogoń Imielin - AKS Niwka
Wawel Wirek - Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec - Orzeł Mokre

Kolejka 21 - 2020-04-11
Tęcza Błędów - Orzeł Mokre
AKS Niwka - Wawel Wirek
Niwy Brudzowice - Pogoń Imielin
Urania Ruda Śl. - Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik - Podlesianka Katowice
Górnik MK Katowice - Górnik Wojkowice
MKS Siemianowice - Górnik Piaski
Sparta Katowice - Szczakowianka Jaworzno
Naprzód Lipiny - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 22 - 2020-04-18
Szczakowianka Jaworzno - Naprzód Lipiny
Górnik Piaski - Sparta Katowice
Górnik Wojkowice - MKS Siemianowice
Podlesianka Katowice - Górnik MK Katowice
Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin - Urania Ruda Śl.
Wawel Wirek - Niwy Brudzowice
Orzeł Mokre - AKS Niwka
Zagłębie II Sosnowiec - Tęcza Błędów

Kolejka 23 - 2020-04-22
AKS Niwka - Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice - Orzeł Mokre
Urania Ruda Śl. - Wawel Wirek
Cyklon Rogoźnik - Pogoń Imielin
Górnik MK Katowice - Źródło Kromołów
MKS Siemianowice - Podlesianka Katowice
Sparta Katowice - Górnik Wojkowice
Naprzód Lipiny - Górnik Piaski
Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 24 - 2020-04-25
Górnik Piaski - Szczakowianka Jaworzno
Górnik Wojkowice - Naprzód Lipiny
Podlesianka Katowice - Sparta Katowice
Źródło Kromołów - MKS Siemianowice
Pogoń Imielin - Górnik MK Katowice
Wawel Wirek - Cyklon Rogoźnik
Orzeł Mokre - Urania Ruda Śl.
Tęcza Błędów - Niwy Brudzowice
Zagłębie II Sosnowiec - AKS Niwka

Kolejka 25 - 2020-05-02
Niwy Brudzowice - AKS Niwka
Urania Ruda Śl. - Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik - Orzeł Mokre
Górnik MK Katowice - Wawel Wirek
MKS Siemianowice - Pogoń Imielin
Sparta Katowice - Źródło Kromołów
Naprzód Lipiny - Podlesianka Katowice
Szczakowianka Jaworzno - Górnik Wojkowice
Górnik Piaski - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 26 - 2020-05-06
Górnik Wojkowice - Górnik Piaski
Podlesianka Katowice - Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów - Naprzód Lipiny
Pogoń Imielin - Sparta Katowice
Wawel Wirek - MKS Siemianowice
Orzeł Mokre - Górnik MK Katowice
Tęcza Błędów - Cyklon Rogoźnik
AKS Niwka - Urania Ruda Śl.
Zagłębie II Sosnowiec - Niwy Brudzowice

Kolejka 27 - 2020-05-09
Urania Ruda Śl. - Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik - AKS Niwka
Górnik MK Katowice - Tęcza Błędów
MKS Siemianowice - Orzeł Mokre
Sparta Katowice - Wawel Wirek
Naprzód Lipiny - Pogoń Imielin
Szczakowianka Jaworzno - Źródło Kromołów
Górnik Piaski - Podlesianka Katowice
Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 28 - 2020-05-16
Podlesianka Katowice - Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów - Górnik Piaski
Pogoń Imielin - Szczakowianka Jaworzno
Wawel Wirek - Naprzód Lipiny
Orzeł Mokre - Sparta Katowice
Tęcza Błędów - MKS Siemianowice
AKS Niwka - Górnik MK Katowice
Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik
Zagłębie II Sosnowiec - Urania Ruda Śl.

Kolejka 29 - 2020-05-23
Cyklon Rogoźnik - Urania Ruda Śl.
Górnik MK Katowice - Niwy Brudzowice
MKS Siemianowice - AKS Niwka
Sparta Katowice - Tęcza Błędów
Naprzód Lipiny - Orzeł Mokre
Szczakowianka Jaworzno - Wawel Wirek
Górnik Piaski - Pogoń Imielin
Górnik Wojkowice - Źródło Kromołów
Podlesianka Katowice - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 30 - 2020-05-30
Źródło Kromołów - Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice
Wawel Wirek - Górnik Piaski
Orzeł Mokre - Szczakowianka Jaworzno
Tęcza Błędów - Naprzód Lipiny
AKS Niwka - Sparta Katowice
Niwy Brudzowice - MKS Siemianowice
Urania Ruda Śl. - Górnik MK Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik

Kolejka 31 - 2020-06-03
Górnik MK Katowice - Cyklon Rogoźnik
MKS Siemianowice - Urania Ruda Śl.
Sparta Katowice - Niwy Brudzowice
Naprzód Lipiny - AKS Niwka
Szczakowianka Jaworzno - Tęcza Błędów
Górnik Piaski - Orzeł Mokre
Górnik Wojkowice - Wawel Wirek
Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin
Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 32 - 2020-06-06
Pogoń Imielin - Źródło Kromołów
Wawel Wirek - Podlesianka Katowice
Orzeł Mokre - Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów - Górnik Piaski
AKS Niwka - Szczakowianka Jaworzno
Niwy Brudzowice - Naprzód Lipiny
Urania Ruda Śl. - Sparta Katowice
Cyklon Rogoźnik - MKS Siemianowice
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik MK Katowice

Kolejka 33 - 2020-06-13
MKS Siemianowice - Górnik MK Katowice
Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik
Naprzód Lipiny - Urania Ruda Śl.
Szczakowianka Jaworzno - Niwy Brudzowice
Górnik Piaski - AKS Niwka
Górnik Wojkowice - Tęcza Błędów
Podlesianka Katowice - Orzeł Mokre
Źródło Kromołów - Wawel Wirek
Pogoń Imielin - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 34 - 2020-06-20
Wawel Wirek - Pogoń Imielin
Orzeł Mokre - Źródło Kromołów
Tęcza Błędów - Podlesianka Katowice
AKS Niwka - Górnik Wojkowice
Niwy Brudzowice - Górnik Piaski
Urania Ruda Śl. - Szczakowianka Jaworzno
Cyklon Rogoźnik - Naprzód Lipiny
Górnik MK Katowice - Sparta Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Siemianowice

 

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!