Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka nożna - Klasa W Katowice 1-3
piątek, 05 lipca 2019 22:29

Terminarz - Klasa W Racibórz-Rybnik (3)

Kolejka 1 - 2019-08-04
Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce - Pierwszy Chwałowice
Unia Turza Śl. - MKS Czerwionka
LKS Tworków - LKS Nędza
Granica Ruptawa - Polonia Marklowice
Unia Racibórz - ROW II Rybnik
Płomień Połomia - Rymer Rybnik
Silesia Lubomia - Forteca Świerklany
Polonia Łaziska G. - Dąb Gaszowice

Kolejka 2 - 2019-08-11
LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice
Forteca Świerklany - Polonia Łaziska G.
Rymer Rybnik - Silesia Lubomia
ROW II Rybnik - Płomień Połomia
Polonia Marklowice - Unia Racibórz
LKS Nędza - Granica Ruptawa
MKS Czerwionka - LKS Tworków
Pierwszy Chwałowice - Unia Turza Śl.
Naprzód Borucin - Czarni Gorzyce

Kolejka 3 - 2019-08-18
Czarni Gorzyce - LKS Krzyżanowice
Unia Turza Śl. - Naprzód Borucin
LKS Tworków - Pierwszy Chwałowice
Granica Ruptawa - MKS Czerwionka
Unia Racibórz - LKS Nędza
Płomień Połomia - Polonia Marklowice
Silesia Lubomia - ROW II Rybnik
Polonia Łaziska G. - Rymer Rybnik
Dąb Gaszowice - Forteca Świerklany

Kolejka 4 - 2019-08-25
LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany
Rymer Rybnik - Dąb Gaszowice
ROW II Rybnik - Polonia Łaziska G.
Polonia Marklowice - Silesia Lubomia
LKS Nędza - Płomień Połomia
MKS Czerwionka - Unia Racibórz
Pierwszy Chwałowice - Granica Ruptawa
Naprzód Borucin - LKS Tworków
Czarni Gorzyce - Unia Turza Śl.

Kolejka 5 - 2019-08-28
Unia Turza Śl. - LKS Krzyżanowice
LKS Tworków - Czarni Gorzyce
Granica Ruptawa - Naprzód Borucin
Unia Racibórz - Pierwszy Chwałowice
Płomień Połomia - MKS Czerwionka
Silesia Lubomia - LKS Nędza
Polonia Łaziska G. - Polonia Marklowice
Dąb Gaszowice - ROW II Rybnik
Forteca Świerklany - Rymer Rybnik

Kolejka 6 - 2019-08-01
LKS Krzyżanowice - Rymer Rybnik
ROW II Rybnik - Forteca Świerklany
Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice
LKS Nędza - Polonia Łaziska G.
MKS Czerwionka - Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia
Naprzód Borucin - Unia Racibórz
Czarni Gorzyce - Granica Ruptawa
Unia Turza Śl. - LKS Tworków

Kolejka 7 - 2019-09-08
LKS Tworków - LKS Krzyżanowice
Granica Ruptawa - Unia Turza Śl.
Unia Racibórz - Czarni Gorzyce
Płomień Połomia - Naprzód Borucin
Silesia Lubomia - Pierwszy Chwałowice
Polonia Łaziska G. - MKS Czerwionka
Dąb Gaszowice - LKS Nędza
Forteca Świerklany - Polonia Marklowice
Rymer Rybnik - ROW II Rybnik

Kolejka 8 - 2019-09-15
LKS Krzyżanowice - ROW II Rybnik
Polonia Marklowice - Rymer Rybnik
LKS Nędza - Forteca Świerklany
MKS Czerwionka - Dąb Gaszowice
Pierwszy Chwałowice - Polonia Łaziska G.
Naprzód Borucin - Silesia Lubomia
Czarni Gorzyce - Płomień Połomia
Unia Turza Śl. - Unia Racibórz
LKS Tworków - Granica Ruptawa

Kolejka 9 - 2019-09-22
Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice
Unia Racibórz - LKS Tworków
Płomień Połomia - Unia Turza Śl.
Silesia Lubomia - Czarni Gorzyce
Polonia Łaziska G. - Naprzód Borucin
Dąb Gaszowice - Pierwszy Chwałowice
Forteca Świerklany - MKS Czerwionka
Rymer Rybnik - LKS Nędza
ROW II Rybnik - Polonia Marklowice

Kolejka 10 - 2019-09-29
LKS Krzyżanowice - Polonia Marklowice
LKS Nędza - ROW II Rybnik
MKS Czerwionka - Rymer Rybnik
Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany
Naprzód Borucin - Dąb Gaszowice
Czarni Gorzyce - Polonia Łaziska G.
Unia Turza Śl. - Silesia Lubomia
LKS Tworków - Płomień Połomia
Granica Ruptawa - Unia Racibórz

Kolejka 11 - 2019-10-06
Unia Racibórz - LKS Krzyżanowice
Płomień Połomia - Granica Ruptawa
Silesia Lubomia - LKS Tworków
Polonia Łaziska G. - Unia Turza Śl.
Dąb Gaszowice - Czarni Gorzyce
Forteca Świerklany - Naprzód Borucin
Rymer Rybnik - Pierwszy Chwałowice
ROW II Rybnik - MKS Czerwionka
Polonia Marklowice - LKS Nędza

Kolejka 12 - 2019-10-13
LKS Krzyżanowice - LKS Nędza
MKS Czerwionka - Polonia Marklowice
Pierwszy Chwałowice - ROW II Rybnik
Naprzód Borucin - Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce - Forteca Świerklany
Unia Turza Śl. - Dąb Gaszowice
LKS Tworków - Polonia Łaziska G.
Granica Ruptawa - Silesia Lubomia
Unia Racibórz - Płomień Połomia

Kolejka 13 - 2019-10-20
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia - Unia Racibórz
Polonia Łaziska G. - Granica Ruptawa
Dąb Gaszowice - LKS Tworków
Forteca Świerklany - Unia Turza Śl.
Rymer Rybnik - Czarni Gorzyce
ROW II Rybnik - Naprzód Borucin
Polonia Marklowice - Pierwszy Chwałowice
LKS Nędza - MKS Czerwionka

Kolejka 14 - 2019-10-27
LKS Krzyżanowice - MKS Czerwionka
Pierwszy Chwałowice - LKS Nędza
Naprzód Borucin - Polonia Marklowice
Czarni Gorzyce - ROW II Rybnik
Unia Turza Śl. - Rymer Rybnik
LKS Tworków - Forteca Świerklany
Granica Ruptawa - Dąb Gaszowice
Unia Racibórz - Polonia Łaziska G.
Płomień Połomia - Silesia Lubomia

Kolejka 15 - 2019-11-03
Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
Polonia Łaziska G. - Płomień Połomia
Dąb Gaszowice - Unia Racibórz
Forteca Świerklany - Granica Ruptawa
Rymer Rybnik - LKS Tworków
ROW II Rybnik - Unia Turza Śl.
Polonia Marklowice - Czarni Gorzyce
LKS Nędza - Naprzód Borucin
MKS Czerwionka - Pierwszy Chwałowice

Kolejka 16 - 2019-11-10
LKS Krzyżanowice - Pierwszy Chwałowice
Naprzód Borucin - MKS Czerwionka
Czarni Gorzyce - LKS Nędza
Unia Turza Śl. - Polonia Marklowice
LKS Tworków - ROW II Rybnik
Granica Ruptawa - Rymer Rybnik
Unia Racibórz - Forteca Świerklany
Płomień Połomia - Dąb Gaszowice
Silesia Lubomia - Polonia Łaziska G.

Kolejka 17 - 2019-11-17
Polonia Łaziska G. - LKS Krzyżanowice
Dąb Gaszowice - Silesia Lubomia
Forteca Świerklany - Płomień Połomia
Rymer Rybnik - Unia Racibórz
ROW II Rybnik - Granica Ruptawa
Polonia Marklowice - LKS Tworków
LKS Nędza - Unia Turza Śl.
MKS Czerwionka - Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice - Naprzód Borucin

 

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!