LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka nożna - Klasa W Katowice 4-6
czwartek, 22 lipca 2021 15:03
Terminarz - Klasa W Tychy-B.Biała (5)

Kolejka 1 - 2021-08-14
Czarni Jaworze - Piast Bieruń Nowy
GLKS Wilkowice - KS Bestwinka
LKS Wisła Wielka - LKS Studzienice
JUW Jaroszowice - Ogrodnik Cielmice
LKS Łąka (Pszczyna) - ZET Tychy
MKS Lędziny - Stal Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - Pasjonat Dankowice
Iskra Pszczyna - Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 2021-08-21
Piast Bieruń Nowy - Rekord II Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice - Iskra Pszczyna
Stal Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
ZET Tychy - MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka (Pszczyna)
LKS Studzienice - JUW Jaroszowice
KS Bestwinka - LKS Wisła Wielka
Czarni Jaworze - GLKS Wilkowice

Kolejka 3 - 2021-08-25
GLKS Wilkowice - Piast Bieruń Nowy
LKS Wisła Wielka - Czarni Jaworze
JUW Jaroszowice - KS Bestwinka
LKS Łąka (Pszczyna) - LKS Studzienice
MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice
GTS Bojszowy - ZET Tychy
Iskra Pszczyna - Stal Bielsko-Biała
Rekord II Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice

Kolejka 4 - 2021-08-28
Piast Bieruń Nowy - Pasjonat Dankowice
Stal Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała
ZET Tychy - Iskra Pszczyna
Ogrodnik Cielmice - GTS Bojszowy
LKS Studzienice - MKS Lędziny
KS Bestwinka - LKS Łąka (Pszczyna)
Czarni Jaworze - JUW Jaroszowice
GLKS Wilkowice - LKS Wisła Wielka

Kolejka 5 - 2021-09-04
LKS Wisła Wielka - Piast Bieruń Nowy
JUW Jaroszowice - GLKS Wilkowice
LKS Łąka (Pszczyna) - Czarni Jaworze
MKS Lędziny - KS Bestwinka
GTS Bojszowy - LKS Studzienice
Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice
Rekord II Bielsko-Biała - ZET Tychy
Pasjonat Dankowice - Stal Bielsko-Biała

Kolejka 6 - 2021-09-11
Piast Bieruń Nowy - Stal Bielsko-Biała
ZET Tychy - Pasjonat Dankowice
Ogrodnik Cielmice - Rekord II Bielsko-Biała
LKS Studzienice - Iskra Pszczyna
KS Bestwinka - GTS Bojszowy
Czarni Jaworze - MKS Lędziny
GLKS Wilkowice - LKS Łąka (Pszczyna)
LKS Wisła Wielka - JUW Jaroszowice

Kolejka 7 - 2021-09-18
JUW Jaroszowice - Piast Bieruń Nowy
LKS Łąka (Pszczyna) - LKS Wisła Wielka
MKS Lędziny - GLKS Wilkowice
GTS Bojszowy - Czarni Jaworze
Iskra Pszczyna - KS Bestwinka
Rekord II Bielsko-Biała - LKS Studzienice
Pasjonat Dankowice - Ogrodnik Cielmice
Stal Bielsko-Biała - ZET Tychy

Kolejka 8 - 2021-09-25
Piast Bieruń Nowy - ZET Tychy
Ogrodnik Cielmice - Stal Bielsko-Biała
LKS Studzienice - Pasjonat Dankowice
KS Bestwinka - Rekord II Bielsko-Biała
Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna
GLKS Wilkowice - GTS Bojszowy
LKS Wisła Wielka - MKS Lędziny
JUW Jaroszowice - LKS Łąka (Pszczyna)

Kolejka 9 - 2021-10-02
LKS Łąka (Pszczyna) - Piast Bieruń Nowy
MKS Lędziny - JUW Jaroszowice
GTS Bojszowy - LKS Wisła Wielka
Iskra Pszczyna - GLKS Wilkowice
Rekord II Bielsko-Biała - Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka
Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice
ZET Tychy - Ogrodnik Cielmice

Kolejka 10 - 2021-10-09
Piast Bieruń Nowy - Ogrodnik Cielmice
LKS Studzienice - ZET Tychy
KS Bestwinka - Stal Bielsko-Biała
Czarni Jaworze - Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice - Rekord II Bielsko-Biała
LKS Wisła Wielka - Iskra Pszczyna
JUW Jaroszowice - GTS Bojszowy
LKS Łąka (Pszczyna) - MKS Lędziny

Kolejka 11 - 2021-10-16
MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy
GTS Bojszowy - LKS Łąka (Pszczyna)
Iskra Pszczyna - JUW Jaroszowice
Rekord II Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka
Pasjonat Dankowice - GLKS Wilkowice
Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze
ZET Tychy - KS Bestwinka
Ogrodnik Cielmice - LKS Studzienice

Kolejka 12 - 2021-10-23
Piast Bieruń Nowy - LKS Studzienice
KS Bestwinka - Ogrodnik Cielmice
Czarni Jaworze - ZET Tychy
GLKS Wilkowice - Stal Bielsko-Biała
LKS Wisła Wielka - Pasjonat Dankowice
JUW Jaroszowice - Rekord II Bielsko-Biała
LKS Łąka (Pszczyna) - Iskra Pszczyna
MKS Lędziny - GTS Bojszowy

Kolejka 13 - 2021-10-30
GTS Bojszowy - Piast Bieruń Nowy
Iskra Pszczyna - MKS Lędziny
Rekord II Bielsko-Biała - LKS Łąka (Pszczyna)
Pasjonat Dankowice - JUW Jaroszowice
Stal Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka
ZET Tychy - GLKS Wilkowice
Ogrodnik Cielmice - Czarni Jaworze
LKS Studzienice - KS Bestwinka

Kolejka 14 - 2021-11-06
Piast Bieruń Nowy - KS Bestwinka
Czarni Jaworze - LKS Studzienice
GLKS Wilkowice - Ogrodnik Cielmice
LKS Wisła Wielka - ZET Tychy
JUW Jaroszowice - Stal Bielsko-Biała
LKS Łąka (Pszczyna) - Pasjonat Dankowice
MKS Lędziny - Rekord II Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - Iskra Pszczyna

Kolejka 15 - 2021-11-13
Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy
Rekord II Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
Pasjonat Dankowice - MKS Lędziny
Stal Bielsko-Biała - LKS Łąka (Pszczyna)
ZET Tychy - JUW Jaroszowice
Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice - GLKS Wilkowice
KS Bestwinka - Czarni Jaworze

Kolejka 16 - 0000-00-00
Piast Bieruń Nowy - Czarni Jaworze
KS Bestwinka - GLKS Wilkowice
LKS Studzienice - LKS Wisła Wielka
Ogrodnik Cielmice - JUW Jaroszowice
ZET Tychy - LKS Łąka (Pszczyna)
Stal Bielsko-Biała - MKS Lędziny
Pasjonat Dankowice - GTS Bojszowy
Rekord II Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna

Kolejka 17 - 0000-00-00
Rekord II Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy
Iskra Pszczyna - Pasjonat Dankowice
GTS Bojszowy - Stal Bielsko-Biała
MKS Lędziny - ZET Tychy
LKS Łąka (Pszczyna) - Ogrodnik Cielmice
JUW Jaroszowice - LKS Studzienice
LKS Wisła Wielka - KS Bestwinka
GLKS Wilkowice - Czarni Jaworze

Kolejka 18 - 0000-00-00
Piast Bieruń Nowy - GLKS Wilkowice
Czarni Jaworze - LKS Wisła Wielka
KS Bestwinka - JUW Jaroszowice
LKS Studzienice - LKS Łąka (Pszczyna)
Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny
ZET Tychy - GTS Bojszowy
Stal Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna
Pasjonat Dankowice - Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 19 - 0000-00-00
Pasjonat Dankowice - Piast Bieruń Nowy
Rekord II Bielsko-Biała - Stal Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna - ZET Tychy
GTS Bojszowy - Ogrodnik Cielmice
MKS Lędziny - LKS Studzienice
LKS Łąka (Pszczyna) - KS Bestwinka
JUW Jaroszowice - Czarni Jaworze
LKS Wisła Wielka - GLKS Wilkowice

Kolejka 20 - 0000-00-00
Piast Bieruń Nowy - LKS Wisła Wielka
GLKS Wilkowice - JUW Jaroszowice
Czarni Jaworze - LKS Łąka (Pszczyna)
KS Bestwinka - MKS Lędziny
LKS Studzienice - GTS Bojszowy
Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna
ZET Tychy - Rekord II Bielsko-Biała
Stal Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice

Kolejka 21 - 0000-00-00
Stal Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy
Pasjonat Dankowice - ZET Tychy
Rekord II Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice
Iskra Pszczyna - LKS Studzienice
GTS Bojszowy - KS Bestwinka
MKS Lędziny - Czarni Jaworze
LKS Łąka (Pszczyna) - GLKS Wilkowice
JUW Jaroszowice - LKS Wisła Wielka

Kolejka 22 - 0000-00-00
Piast Bieruń Nowy - JUW Jaroszowice
LKS Wisła Wielka - LKS Łąka (Pszczyna)
GLKS Wilkowice - MKS Lędziny
Czarni Jaworze - GTS Bojszowy
KS Bestwinka - Iskra Pszczyna
LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała
Ogrodnik Cielmice - Pasjonat Dankowice
ZET Tychy - Stal Bielsko-Biała

Kolejka 23 - 0000-00-00
ZET Tychy - Piast Bieruń Nowy
Stal Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice
Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice
Rekord II Bielsko-Biała - KS Bestwinka
Iskra Pszczyna - Czarni Jaworze
GTS Bojszowy - GLKS Wilkowice
MKS Lędziny - LKS Wisła Wielka
LKS Łąka (Pszczyna) - JUW Jaroszowice

Kolejka 24 - 0000-00-00
Piast Bieruń Nowy - LKS Łąka (Pszczyna)
JUW Jaroszowice - MKS Lędziny
LKS Wisła Wielka - GTS Bojszowy
GLKS Wilkowice - Iskra Pszczyna
Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała
KS Bestwinka - Pasjonat Dankowice
LKS Studzienice - Stal Bielsko-Biała
Ogrodnik Cielmice - ZET Tychy

Kolejka 25 - 0000-00-00
Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy
ZET Tychy - LKS Studzienice
Stal Bielsko-Biała - KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice - Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice
Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka
GTS Bojszowy - JUW Jaroszowice
MKS Lędziny - LKS Łąka (Pszczyna)

Kolejka 26 - 0000-00-00
Piast Bieruń Nowy - MKS Lędziny
LKS Łąka (Pszczyna) - GTS Bojszowy
JUW Jaroszowice - Iskra Pszczyna
LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice - Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze - Stal Bielsko-Biała
KS Bestwinka - ZET Tychy
LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice

Kolejka 27 - 0000-00-00
LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy
Ogrodnik Cielmice - KS Bestwinka
ZET Tychy - Czarni Jaworze
Stal Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice - LKS Wisła Wielka
Rekord II Bielsko-Biała - JUW Jaroszowice
Iskra Pszczyna - LKS Łąka (Pszczyna)
GTS Bojszowy - MKS Lędziny

Kolejka 28 - 0000-00-00
Piast Bieruń Nowy - GTS Bojszowy
MKS Lędziny - Iskra Pszczyna
LKS Łąka (Pszczyna) - Rekord II Bielsko-Biała
JUW Jaroszowice - Pasjonat Dankowice
LKS Wisła Wielka - Stal Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice - ZET Tychy
Czarni Jaworze - Ogrodnik Cielmice
KS Bestwinka - LKS Studzienice

Kolejka 29 - 0000-00-00
KS Bestwinka - Piast Bieruń Nowy
LKS Studzienice - Czarni Jaworze
Ogrodnik Cielmice - GLKS Wilkowice
ZET Tychy - LKS Wisła Wielka
Stal Bielsko-Biała - JUW Jaroszowice
Pasjonat Dankowice - LKS Łąka (Pszczyna)
Rekord II Bielsko-Biała - MKS Lędziny
Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy

Kolejka 30 - 0000-00-00
Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna
GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała
MKS Lędziny - Pasjonat Dankowice
LKS Łąka (Pszczyna) - Stal Bielsko-Biała
JUW Jaroszowice - ZET Tychy
LKS Wisła Wielka - Ogrodnik Cielmice
GLKS Wilkowice - LKS Studzienice
Czarni Jaworze - KS Bestwinka

 

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!