LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka nożna - Klasa W Katowice 4-6
środa, 21 lipca 2021 14:22
Terminarz - Klasa W Katowice-Sosnowiec (4)

Kolejka 1 - 2021-08-14
AKS Mikołów - Pogoń Imielin
Górnik MK Katowice - Źródło Kromołów
Sarmacja Będzin - Górnik 09 Mysłowice
MCKS Czeladź - Górnik Wojkowice
Slavia Ruda Śl. - GKS II Katowice
Tęcza Błędów - RKS Grodziec
Grunwald Ruda Śl. - Niwy Brudzowice
Sparta Katowice - Ostoja Żelisławice
Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik

Kolejka 2 - 2021-08-21
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik
Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec
Niwy Brudzowice - Sparta Katowice
RKS Grodziec - Grunwald Ruda Śl.
GKS II Katowice - Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice - Slavia Ruda Śl.
Górnik 09 Mysłowice - MCKS Czeladź
Źródło Kromołów - Sarmacja Będzin
AKS Mikołów - Górnik MK Katowice

Kolejka 3 - 2021-08-25
Górnik MK Katowice - Pogoń Imielin
Sarmacja Będzin - AKS Mikołów
MCKS Czeladź - Źródło Kromołów
Slavia Ruda Śl. - Górnik 09 Mysłowice
Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice
Grunwald Ruda Śl. - GKS II Katowice
Sparta Katowice - RKS Grodziec
Zagłębie II Sosnowiec - Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik - Ostoja Żelisławice

Kolejka 4 - 2021-08-28
Pogoń Imielin - Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik
RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
GKS II Katowice - Sparta Katowice
Górnik Wojkowice - Grunwald Ruda Śl.
Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów
Źródło Kromołów - Slavia Ruda Śl.
AKS Mikołów - MCKS Czeladź
Górnik MK Katowice - Sarmacja Będzin

Kolejka 5 - 2021-09-04
Sarmacja Będzin - Pogoń Imielin
MCKS Czeladź - Górnik MK Katowice
Slavia Ruda Śl. - AKS Mikołów
Tęcza Błędów - Źródło Kromołów
Grunwald Ruda Śl. - Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice - Górnik Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec - GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik - RKS Grodziec
Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice

Kolejka 6 - 2021-09-11
Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice
RKS Grodziec - Ostoja Żelisławice
GKS II Katowice - Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec
Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice
Źródło Kromołów - Grunwald Ruda Śl.
AKS Mikołów - Tęcza Błędów
Górnik MK Katowice - Slavia Ruda Śl.
Sarmacja Będzin - MCKS Czeladź

Kolejka 7 - 2021-09-19
MCKS Czeladź - Pogoń Imielin
Slavia Ruda Śl. - Sarmacja Będzin
Tęcza Błędów - Górnik MK Katowice
Grunwald Ruda Śl. - AKS Mikołów
Sparta Katowice - Źródło Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice
Ostoja Żelisławice - GKS II Katowice
Niwy Brudzowice - RKS Grodziec

Kolejka 8 - 2021-09-25
Pogoń Imielin - RKS Grodziec
GKS II Katowice - Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice - Ostoja Żelisławice
Górnik 09 Mysłowice - Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec
AKS Mikołów - Sparta Katowice
Górnik MK Katowice - Grunwald Ruda Śl.
Sarmacja Będzin - Tęcza Błędów
MCKS Czeladź - Slavia Ruda Śl.

Kolejka 9 - 2021-10-02
Slavia Ruda Śl. - Pogoń Imielin
Tęcza Błędów - MCKS Czeladź
Grunwald Ruda Śl. - Sarmacja Będzin
Sparta Katowice - Górnik MK Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - AKS Mikołów
Cyklon Rogoźnik - Źródło Kromołów
Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice
Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice
RKS Grodziec - GKS II Katowice

Kolejka 10 - 2021-10-09
Pogoń Imielin - GKS II Katowice
Górnik Wojkowice - RKS Grodziec
Górnik 09 Mysłowice - Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów - Ostoja Żelisławice
AKS Mikołów - Cyklon Rogoźnik
Górnik MK Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
Sarmacja Będzin - Sparta Katowice
MCKS Czeladź - Grunwald Ruda Śl.
Slavia Ruda Śl. - Tęcza Błędów

Kolejka 11 - 2021-10-16
Tęcza Błędów - Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śl. - Slavia Ruda Śl.
Sparta Katowice - MCKS Czeladź
Zagłębie II Sosnowiec - Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik - Górnik MK Katowice
Ostoja Żelisławice - AKS Mikołów
Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów
RKS Grodziec - Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice - Górnik Wojkowice

Kolejka 12 - 2021-10-23
Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice
Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice
Źródło Kromołów - RKS Grodziec
AKS Mikołów - Niwy Brudzowice
Górnik MK Katowice - Ostoja Żelisławice
Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik
MCKS Czeladź - Zagłębie II Sosnowiec
Slavia Ruda Śl. - Sparta Katowice
Tęcza Błędów - Grunwald Ruda Śl.

Kolejka 13 - 2021-10-30
Grunwald Ruda Śl. - Pogoń Imielin
Sparta Katowice - Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec - Slavia Ruda Śl.
Cyklon Rogoźnik - MCKS Czeladź
Ostoja Żelisławice - Sarmacja Będzin
Niwy Brudzowice - Górnik MK Katowice
RKS Grodziec - AKS Mikołów
GKS II Katowice - Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice - Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 14 - 2021-11-06
Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice
Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice
AKS Mikołów - GKS II Katowice
Górnik MK Katowice - RKS Grodziec
Sarmacja Będzin - Niwy Brudzowice
MCKS Czeladź - Ostoja Żelisławice
Slavia Ruda Śl. - Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec
Grunwald Ruda Śl. - Sparta Katowice

Kolejka 15 - 2021-11-11
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
Zagłębie II Sosnowiec - Grunwald Ruda Śl.
Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów
Ostoja Żelisławice - Slavia Ruda Śl.
Niwy Brudzowice - MCKS Czeladź
RKS Grodziec - Sarmacja Będzin
GKS II Katowice - Górnik MK Katowice
Górnik Wojkowice - AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice - Źródło Kromołów

Kolejka 16 - 2021-11-13
Pogoń Imielin - Źródło Kromołów
AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice
Górnik MK Katowice - Górnik Wojkowice
Sarmacja Będzin - GKS II Katowice
MCKS Czeladź - RKS Grodziec
Slavia Ruda Śl. - Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów - Ostoja Żelisławice
Grunwald Ruda Śl. - Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 17 - 2021-11-20
Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice
Ostoja Żelisławice - Grunwald Ruda Śl.
Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów
RKS Grodziec - Slavia Ruda Śl.
GKS II Katowice - MCKS Czeladź
Górnik Wojkowice - Sarmacja Będzin
Górnik 09 Mysłowice - Górnik MK Katowice
Źródło Kromołów - AKS Mikołów

Kolejka 18 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - AKS Mikołów
Źródło Kromołów - Górnik MK Katowice
Górnik 09 Mysłowice - Sarmacja Będzin
Górnik Wojkowice - MCKS Czeladź
GKS II Katowice - Slavia Ruda Śl.
RKS Grodziec - Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice - Grunwald Ruda Śl.
Ostoja Żelisławice - Sparta Katowice
Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 19 - 0000-00-00
Cyklon Rogoźnik - Pogoń Imielin
Zagłębie II Sosnowiec - Ostoja Żelisławice
Sparta Katowice - Niwy Brudzowice
Grunwald Ruda Śl. - RKS Grodziec
Tęcza Błędów - GKS II Katowice
Slavia Ruda Śl. - Górnik Wojkowice
MCKS Czeladź - Górnik 09 Mysłowice
Sarmacja Będzin - Źródło Kromołów
Górnik MK Katowice - AKS Mikołów

Kolejka 20 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - Górnik MK Katowice
AKS Mikołów - Sarmacja Będzin
Źródło Kromołów - MCKS Czeladź
Górnik 09 Mysłowice - Slavia Ruda Śl.
Górnik Wojkowice - Tęcza Błędów
GKS II Katowice - Grunwald Ruda Śl.
RKS Grodziec - Sparta Katowice
Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec
Ostoja Żelisławice - Cyklon Rogoźnik

Kolejka 21 - 0000-00-00
Ostoja Żelisławice - Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice
Zagłębie II Sosnowiec - RKS Grodziec
Sparta Katowice - GKS II Katowice
Grunwald Ruda Śl. - Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów - Górnik 09 Mysłowice
Slavia Ruda Śl. - Źródło Kromołów
MCKS Czeladź - AKS Mikołów
Sarmacja Będzin - Górnik MK Katowice

Kolejka 22 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - Sarmacja Będzin
Górnik MK Katowice - MCKS Czeladź
AKS Mikołów - Slavia Ruda Śl.
Źródło Kromołów - Tęcza Błędów
Górnik 09 Mysłowice - Grunwald Ruda Śl.
Górnik Wojkowice - Sparta Katowice
GKS II Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
RKS Grodziec - Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice - Ostoja Żelisławice

Kolejka 23 - 0000-00-00
Niwy Brudzowice - Pogoń Imielin
Ostoja Żelisławice - RKS Grodziec
Cyklon Rogoźnik - GKS II Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice
Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice
Grunwald Ruda Śl. - Źródło Kromołów
Tęcza Błędów - AKS Mikołów
Slavia Ruda Śl. - Górnik MK Katowice
MCKS Czeladź - Sarmacja Będzin

Kolejka 24 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - MCKS Czeladź
Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śl.
Górnik MK Katowice - Tęcza Błędów
AKS Mikołów - Grunwald Ruda Śl.
Źródło Kromołów - Sparta Katowice
Górnik 09 Mysłowice - Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Wojkowice - Cyklon Rogoźnik
GKS II Katowice - Ostoja Żelisławice
RKS Grodziec - Niwy Brudzowice

Kolejka 25 - 0000-00-00
RKS Grodziec - Pogoń Imielin
Niwy Brudzowice - GKS II Katowice
Ostoja Żelisławice - Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik - Górnik 09 Mysłowice
Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów
Sparta Katowice - AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śl. - Górnik MK Katowice
Tęcza Błędów - Sarmacja Będzin
Slavia Ruda Śl. - MCKS Czeladź

Kolejka 26 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - Slavia Ruda Śl.
MCKS Czeladź - Tęcza Błędów
Sarmacja Będzin - Grunwald Ruda Śl.
Górnik MK Katowice - Sparta Katowice
AKS Mikołów - Zagłębie II Sosnowiec
Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik
Górnik 09 Mysłowice - Ostoja Żelisławice
Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice
GKS II Katowice - RKS Grodziec

Kolejka 27 - 0000-00-00
GKS II Katowice - Pogoń Imielin
RKS Grodziec - Górnik Wojkowice
Niwy Brudzowice - Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice - Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik - AKS Mikołów
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik MK Katowice
Sparta Katowice - Sarmacja Będzin
Grunwald Ruda Śl. - MCKS Czeladź
Tęcza Błędów - Slavia Ruda Śl.

Kolejka 28 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - Tęcza Błędów
Slavia Ruda Śl. - Grunwald Ruda Śl.
MCKS Czeladź - Sparta Katowice
Sarmacja Będzin - Zagłębie II Sosnowiec
Górnik MK Katowice - Cyklon Rogoźnik
AKS Mikołów - Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów - Niwy Brudzowice
Górnik 09 Mysłowice - RKS Grodziec
Górnik Wojkowice - GKS II Katowice

Kolejka 29 - 0000-00-00
Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin
GKS II Katowice - Górnik 09 Mysłowice
RKS Grodziec - Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice - AKS Mikołów
Ostoja Żelisławice - Górnik MK Katowice
Cyklon Rogoźnik - Sarmacja Będzin
Zagłębie II Sosnowiec - MCKS Czeladź
Sparta Katowice - Slavia Ruda Śl.
Grunwald Ruda Śl. - Tęcza Błędów

Kolejka 30 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - Grunwald Ruda Śl.
Tęcza Błędów - Sparta Katowice
Slavia Ruda Śl. - Zagłębie II Sosnowiec
MCKS Czeladź - Cyklon Rogoźnik
Sarmacja Będzin - Ostoja Żelisławice
Górnik MK Katowice - Niwy Brudzowice
AKS Mikołów - RKS Grodziec
Źródło Kromołów - GKS II Katowice
Górnik 09 Mysłowice - Górnik Wojkowice

Kolejka 31 - 0000-00-00
Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin
Górnik Wojkowice - Źródło Kromołów
GKS II Katowice - AKS Mikołów
RKS Grodziec - Górnik MK Katowice
Niwy Brudzowice - Sarmacja Będzin
Ostoja Żelisławice - MCKS Czeladź
Cyklon Rogoźnik - Slavia Ruda Śl.
Zagłębie II Sosnowiec - Tęcza Błędów
Sparta Katowice - Grunwald Ruda Śl.

Kolejka 32 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - Sparta Katowice
Grunwald Ruda Śl. - Zagłębie II Sosnowiec
Tęcza Błędów - Cyklon Rogoźnik
Slavia Ruda Śl. - Ostoja Żelisławice
MCKS Czeladź - Niwy Brudzowice
Sarmacja Będzin - RKS Grodziec
Górnik MK Katowice - GKS II Katowice
AKS Mikołów - Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów - Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 33 - 0000-00-00
Źródło Kromołów - Pogoń Imielin
Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów
Górnik Wojkowice - Górnik MK Katowice
GKS II Katowice - Sarmacja Będzin
RKS Grodziec - MCKS Czeladź
Niwy Brudzowice - Slavia Ruda Śl.
Ostoja Żelisławice - Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik - Grunwald Ruda Śl.
Zagłębie II Sosnowiec - Sparta Katowice

Kolejka 34 - 0000-00-00
Pogoń Imielin - Zagłębie II Sosnowiec
Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik
Grunwald Ruda Śl. - Ostoja Żelisławice
Tęcza Błędów - Niwy Brudzowice
Slavia Ruda Śl. - RKS Grodziec
MCKS Czeladź - GKS II Katowice
Sarmacja Będzin - Górnik Wojkowice
Górnik MK Katowice - Górnik 09 Mysłowice
AKS Mikołów - Źródło Kromołów

 

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!