GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - MIEDŹ II LEGNICA 2-1 (1-1)

1-1 24min. Rafał Kuliński
2-1 69min. Dawid Jarka

Gwarek Tarnowskie Góry: Jakub Dyląg - Konrad Pipia, Tomasz Polak, Kamil Bętkowski (66 Dawid Jarka), Rafał Kuliński, Mateusz Mazurek (79 Damian Kowalczyk), Kamil Cholerzyński, Adam Dzido, Przemysław Oziębała (83 Sebastian Dworaczek), Sebastian Pączko, Andrzej Wiśniewski
Miedź II Legnica: Bruno Dos - Sebastian Taranek (72 Przemysław Macierzyński), Wojciech Łobodziński, Dawid Rogoziński, Szymon Sobkowiak (46 Igor Lewandowski), Karol Szymkowiak, Jan Ostrowski, Jakub Borowiak, Marcin Garuch (80 Szymon Cukier), Michał Pojasek, Mateusz Zatwarnicki (70 Daniel Smuga)

Gospodarze dominowali na boisku w pierwszej połowie meczu, jednak to goście jako pierwsi zdobyli bramkę. W 13-tej minucie Łobodziński umieścił piłkę w bramce Gwarka. Gwarek zrehabilitował się w 24-tej minucie i na przerwę drużyny zeszły przy wyniku remisowym. W drugiej części meczu skuteczniej zagrali gospodarze i choć więcej z gry miała Miedź, to po bramce w 69-tej minucie wyszli na prowadzenie 2-1, które dowieźli już do końca. To pierwsze punkty Gwarka w tym sezonie i rehabilitacja za porażkę z pierwszej kolejki.