LigaNetPl

Back Home
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 14 października 2017 20:53

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - ŁKS ŁÓDŹ 39-54 (8-6, 6-23, 12-9, 13-16)

Chrobry: Klaudia Kucharska, Joanna Czarnecka (10), Marta Kulak (4), Aleksandra Dziwińska (6), Karolina Kaczmarek (2), Marlena Deko, Małgorzata Zuchora (8), Martyna Stelmach (9)
ŁKS: Jagoda Bandoch, Weronika Karpiszuk, Martyna Borowiecka, Klaudia Łapińska, Karolina Podkańska (5), Monika Skrzecz (12), Marlena Papuga (2), Aleksandra Wajler (5), Patrycja Jastrzębska (2), Natalia Gwizdała (28)

 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 14 października 2017 20:48

OLIMPIA WODZISŁAW - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 64-82 (21-15, 15-18, 20-19, 8-30)

Olimpia: Laura Cichy, Justyna Kocon (5), Agata Majka (5), Wioletta Walocha, Katarzyna Klimowska (13),Ewa Canert (17), Klaudia Rutkowska (12), Martyna Jasiulewicz (8), Katarzyna Pawlik (4)
Aleksandrów: Karina Skopińska (2), Natalia Danych (25), Marta Wieczyńska (2), Wiktoria Kośla, Agnieszka Myślak (14), Justyna Samulak (2), Roksana Płonka (21), Patrycja Krzyszczak (2), Agata Maciejewska (2), Klaudia Dudek (12), Jessica Solak

 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 14 października 2017 20:16

KORONA KRAKÓW - LIDER SWARZĘDZ 69-48 (28-14, 14-11, 15-11, 12-12)

Korona: Natalia Malaga (3), Magdalena Ruta, Agata Rafałowicz (3), Kaciaryna Pratasewicz (12), Karolina Wilk, Agnieszka Krzywoń, (6), Kamila Ciężadło (1), Ewa Bacik (8), Aleksandra Owca (5), Katarzyna Homoncik (12), Monika Malinowska (1), Alicja Grabska (18)
Lider: Marta Nowicka (4), Agata Siwińska (2), Emilia Rutkowska (3), Anna Gurzęda (4), Karolina Stefańczyk (6), Magdalena Dedio, Magdalena Iwanowicz (5), Justyna Tudryn (2), Dominika Urbaniak (8), Aleksandra Pietraszek (14)

 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 08 października 2017 20:26

LIDER SWARZĘDZ - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 84-44 (17-10, 23-8, 26-14, 18-12)

Lider: Marta Nowicka (11), Agata Siwińska (2), Emilia Rutkowska (16), Anna Gurzęda (9), Maria Adamczak (2), Magdalena Dedio, Magdalena Iwanowicz (5), Justyna Tudryn (7), Dominika Urbaniak (18), Aleksandra Pietraszek (8), Kinga Banach (6)
Aleksandrów: Karina Skopińska (5), Natalia Danych (2), Marta Wieczyńska (1), Wiktoria Kośla (7), Agnieszka Myślak (4), Justyna Samulak, Roksana Płonka (11), Patrycja Krzyszczak (2), Agata Maciejewska (3), Klaudia Dudek (2), Jessica Solak (7)

 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 08 października 2017 20:22

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - AZS II GORZÓW WLKP. 45-97 (13-26, 9-25, 13-28, 10-18)

Karkonosze: Celina Kwietoń (4), Aneta Rola (2), Marcela Rybkiewicz (2), Alicja Wierzbicka (9), Maja Michniewicz (4), Angelika Kryszpin (4), Małgorzata Lewandowska (2), Elżbieta Paździerska (18)
Gorzów II: Wiktoria Kuczyńska (12), Paula Duchnowska (5), Kinga Kominek (10), Beata Jezierska (2), Wiktoria Keller (20), Jagoda Szczęsna (20), Karolina Matkowska (4), Patrycja Szczecińska (6), Olga Trzeciak (16), Aleksandra Dul (2)

 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 08 października 2017 11:17

MUKS POZNAŃ - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 81-77 (18-19, 14-16, 18-14, 24-24,7-4)

Poznań: Weronika Woźniak (10), Patrycja Klatt (17), Karolina Olszewska (2), Marta Wdowiuk (5), Magdalena Ratajczak, Iwona Szarzyńska (27), Magdalena Pisera (4), Paulina Pilichowska (5), Weronika Papiernik (11)
Chrobry: Natalia Fundeła, Klaudia Kucharska, Joanna Czarnecka (13), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (14), Karolina Kaczmarek (7), Marlena Deko (9), Małgorzata Zuchora (9), Martyna Stelmach (25)

 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 07 października 2017 20:52

SMS ŁÓDŹ - TĘCZA LESZNO 66-57 (24-13, 17-19, 12-8, 13-17)

Łódź: Jagoda Bandoch (4), Weronika Karpiszuk, Martyna Borowiecka, Karolina Podkańska (11), Monika Skrzecz (12), Aleksandra Wajler (25), Patrycja Jastrzębska (6), Natalia Gwizdała (8)
Tęcza: Alicja Franckowiak (4), Aleksandra Sobańska (12), Iga Walentowska (7), Justyna Hołtyn (11), Joanna Pawlukiewicz (8), Eliza Łakoma (4), Karolina Budeń (8), Paula Bułhak, Aleksandra Brambor (3)

 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 02 października 2017 11:19

TĘCZA LESZNO - MUKS POZNAŃ 55-54 (15-16, 10-10, 8-16, 22-12)

Tęcza: Alicja Franckowiak (5), Aleksandra Sobańska (5), Iga Walentowska (19), Justyna Hołtyn (11), Joanna Pawlukiewicz (11), Eliza Łakoma, Karolina Budeń, Paula Światowska (4), Aleksandra Brambor
Poznań: Weronika Woźniak (2), Patrycja Klatt (9), Karolina Olszewska (6), Marta Wdowiuk (10), Magdalena Ratajczak (8), Iwona Szarzyńska (11), Sylwia Siemienas, Magdalena Pisera (4), Weronika Papiernik (4)

 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 01 października 2017 20:28

AZS II GORZÓW - ŁKS ŁÓDŹ 82-60 (12-17, 23-13, 21-22, 26-8)

Gorzów II: Wiktoria Kuczyńska (3), Paula Duchnowska (14), Kinga Kominek (6), Karolina Kupczyk (1), Beata Jezierska, Wiktoria Keller (17), Jagoda Szczęsna (11), Karolina Matkowska (14), Olga Trzeciak (14), Aleksandra Dul, Kinga Potraca (2), Patrycja Musielak
ŁKS: Jagoda Bandoch (6), Weronika Karpiszuk, Martyna Borowiecka, Klaudia Łapińska (2), Karolina Podkańska (12), Monika Skrzecz (2), Aleksandra Wajler (12), Patrycja Jastrzębska (9), Natalia Gwizdała (17)

 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 01 października 2017 09:07

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - PTK PABIANICE 71-61 (12-21, 23-11, 15-12, 21-17)

Aleksandrów: Karina Skopińska (3), Natalia Danych (11), Marta Wieczyńska (7), Wiktoria Kośla (7), Agnieszka Myślak (13), Justyna Samulak (3), Roksana Płonka (2), Patrycja Krzyszczak (2), Agata Maciejewska (6), Martyna Leszczyńska (15), Klaudia Dudek, Jessica Solak (2)
Pabianice: Joanna Twardowska (4), Daria Kowalczyk (2), Ewa Kielar, Michalina Michalak (7), Katarzyna Szymańska (5), Julia Piestrzyńska, Martyna Boniecka (5), Agnieszka Makowska (8), Justyna Rudzka (16), Magdalena Grzelak (14), Patrycja Kirsz

 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 01 października 2017 09:03

KORONA KRAKÓW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 104-43 (31-12, 17-6, 27-12, 29-13)

Korona: Natalia Malaga (10), Agata Rafałowicz (3), Kaciaryna Pratasewicz (19), Karolina Wilk (10), Agnieszka Krzywoń (14), Kamila Ciężadło (9), Ewa Bacik (15), Aleksandra Owca (10), Katarzyna Homoncik, Alicja Grabska (14)
Karkonosze: Celina Kwietoń (4), Aneta Rola (2), Marcela Rybkiewicz (1), Alicja Wierzbicka (2), Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (13), Anna Rorat (8), Małgorzata Lewandowska, Elżbieta Paździerska (13)

 
Koszykówka - II liga kobiet
wtorek, 15 sierpnia 2017 13:04

Terminarz - II liga kobiet

Kolejka 1 - 2017-09-30
Tęcza Leszno - MUKS Poznań
AZS II Gorzów Wlkp. - ŁKS Łódź
Korona Kraków - Karkonosze Jelenia Góra
UKS Aleksandrów Łódzki - PTK Pabianice
Lider Swarzędz - Olimpia Wodzisław

Kolejka 2 - 2017-10-07
Lider Swarzędz - UKS Aleksandrów Łódzki
PTK Pabianice - Korona Kraków
Karkonosze Jelenia Góra - AZS II Gorzów Wlkp.
ŁKS Łódź - Tęcza Leszno
MUKS Poznań - Chrobry Głuchołazy

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 9 z 17

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!