LigaNetPl

Back Home
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 05 listopada 2017 00:06

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - TĘCZA LESZNO 76-75 (23-22, 22-19, 9-13, 22-21)

UKS Aleksandrów Łódzki: Karina Skopińska, Natalia Danych (21), Marta Wieczyńska (8), Natalia Łopińska (8), Agnieszka Myślak (6), Roksana Płonka (8), Patrycja Krzyszczak, Agata Maciejewska (7), Martyna Leszczyńska (14), Klaudia Dudek (4)Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak, Aleksandra Sobańska (16), Iga Walentowska (14), Justyna Hołtyn (6), Paulina Adamowicz (1), Joanna Pawlukiewicz (23), Eliza Łakoma (4), Karolina Budeń (8), Paula Bułhak (3), Aleksandra Brambor
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 30 października 2017 10:40

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - PTK PABIANICE 56-46 (13-10, 9-14, 18-6, 16-16)

Chrobry Głuchołazy: Natalia Fundeła, Klaudia Kucharska (2), Joanna Czarnecka (14), Marta Kulak (4), Aleksandra Dziwińska (9), Karolina Kaczmarek (3), Marlena Deko (5), Małgorzata Zuchora (5), Martyna Stelmach (14)PTK Pabianice: Daria Kowalczyk, Joanna Szałecka (2), Michalina Michalak (2), Katarzyna Szymańska (4), Julia Piestrzyńska (2), Agnieszka Makowska (10), Justyna Rudzka (18), Dominika Szczygieł (8)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 29 października 2017 13:15

AZS II GORZÓW WLKP. - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 57-51 (11-7, 20-16, 8-8, 18-20)

AZS II Gorzów Wlkp.: Paula Duchnowska (9), Kinga Kominek (8), Beata Jezierska, Wiktoria Keller (4), Jagoda Szczęsna (13), Karolina Matkowska (10), Patrycja Szczecińska, Olga Trzeciak (11), Aleksandra Dul (2), Kinga PotracaUKS Aleksandrów Łódzki: Natalia Danych (6), Marta Wieczyńska (6), Wiktoria Kośla, Natalia Łopińska, Agnieszka Myślak (4), Roksana Płonka (11), Agata Maciejewska, Martyna Leszczyńska (12), Klaudia Dudek (12)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 29 października 2017 13:15

MUKS POZNAŃ - ŁKS ŁÓDŹ 86-77 (25-19, 20-17, 19-20, 22-21)

MUKS Poznań: Weronika Woźniak (5), Patrycja Klatt (18), Karolina Olszewska, Magdalena Kowalewska (2), Marta Wdowiuk (7), Magdalena Ratajczak (13), Iwona Szarzyńska (22), Sylwia Siemienas (2), Magdalena Pisera (9), Paulina Pilichowska, Weronika Papiernik (8)ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (2), Weronika Karpiszuk, Klaudia Łapińska, Karolina Podkańska (23), Monika Skrzecz (15), Aleksandra Wajler (20), Patrycja Jastrzębska (17)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 29 października 2017 13:15

KORONA KRAKÓW - OLIMPIA WODZISŁAW 101-52 (25-13, 30-19, 22-11, 24-9)

Korona Kraków: Natalia Malaga (12), Agata Rafałowicz (3), Kaciaryna Pratasewicz (10), Karolina Wilk (5), Agnieszka Krzywoń (4), Kamila Ciężadło (7), Ewa Bacik (23), Aleksandra Owca (5), Katarzyna Homoncik (5), Monika Malinowska (16), Alicja Grabska (11)Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon (4), Agata Majka (11), Ewelina Najduch (8), Wioletta Walocha, Katarzyna Klimowska (3), Ewa Canert (14), Klaudia Rutkowska (6), Katarzyna Pawlik, Martyna Jasiulewicz (5), Wiktoria Gorel (1)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 23 października 2017 11:32

LIDER SWARZĘDZ - AZS II GORZÓW WLKP. 77-52 (18-17, 23-12, 20-11, 16-12)

Lider Swarzędz: Marta Nowicka (7), Agata Siwińska (4), Emilia Rutkowska (2), Anna Gurzęda (7), Karolina Stefańczyk (4), Magdalena Dedio, Justyna Tudryn (12), Dominika Urbaniak (3), Aleksandra Pietraszek (10), Alicja Szloser (16), Kinga Banach (12)
AZS II Gorzów Wlkp.: Wiktoria Kuczyńska (8), Kinga Kominek, Natasza Połujan, Beata Jezierska, Wiktoria Keller (17), Jagoda Szczęsna (5), Karolina Matkowska (15), Patrycja Szczecińska, Olga Trzeciak (7), Aleksandra Dul, Patrycja Musielak
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 23 października 2017 11:32

OLIMPIA WODZISŁAW - MUKS POZNAŃ 60-84 (19-28, 19-17, 12-14, 10-25)

Olimpia Wodzisław: Laura Cichy, Justyna Kocon (7), Agata Majka (6), Ewelina Najduch, Wioletta Walocha (4), Katarzyna Klimowska (8), Ewa Canert (17), Klaudia Rutkowska (7), Wiktoria Gorel, Martyna Jasiulewicz (10), Katarzyna Pawlik (1)
MUKS Poznań: Weronika Woźniak (12), Patrycja Klatt (11), Karolina Olszewska (4), Magdalena Kowalewska (8), Marta Wdowiuk (2), Magdalena Ratajczak (3), Iwona Szarzyńska (13), Sylwia Siemienas (11), Magdalena Pisera (10), Paulina Pilichowska (2), Weronika Papiernik (8)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 22 października 2017 18:48

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 46-81 (11-22, 13-24, 6-20, 16-15)

Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (9), Aneta Rola (4), Marcela Rybkiewicz, Alicja Wierzbicka, Maja Michniewicz (3), Angelika Kryszpin (10), Anna Rorat (4), Małgorzata Lewandowska, Elżbieta Paździerska (16)
Chrobry Głuchołazy: Sandra Ludwiniak, Natalia Fundeła (2), Klaudia Kucharska (15), Monika Barczuk (4), Joanna Czarnecka (10), Aleksandra Dziwińska, Karolina Kaczmarek (8), Marlena Deko (11), Małgorzata Zuchora (8), Martyna Stelmach (17)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 22 października 2017 12:21

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - KORONA KRAKÓW 58-79 (13-24, 22-19, 16-17, 7-19)

UKS Aleksandrów Łódzki: Karina Skopińska (4), Natalia Danych (13), Marta Wieczyńska (9), Wiktoria Kośla (2), Agnieszka Myślak, Justyna Samulak, Roksana Płonka (9), Agata Maciejewska (7), Martyna Leszczyńska (10), Klaudia Dudek (4)
Korona Kraków: Natalia Malaga (11), Agata Rafałowicz (7), Kaciaryna Pratasewicz (6), Karolina Wilk (2), Agnieszka Krzywoń (12), Kamila Ciężadło (2), Ewa Bacik (8), Aleksandra Owca, Katarzyna Homoncik (2), Monika Malinowska (10), Alicja Grabska (19)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 22 października 2017 12:21

PTK PABIANICE - TĘCZA LESZNO 63-58 (22-25, 8-10, 17-16, 16-7)

PTK Pabianice: Joanna Twardowska (5), Daria Kowalczyk (10), Ewa Kielar, Joanna Szałecka (3), Michalina Michalak, Katarzyna Szymańska (8), Julia Piestrzyńska, Agnieszka Makowska (13), Justyna Rudzka (9), Magdalena Grzelak (15)
Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (3), Aleksandra Sobańska (20), Iga Walentowska (9), Justyna Hołtyn (6), Joanna Pawlukiewicz (3), Eliza Łakoma, Karolina Budeń (11), Aleksandra Brambor (2)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 15 października 2017 20:45

TĘCZA LESZNO - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 76-50 (16-20, 14-5, 31-14, 15-11)

Tęcza: Alicja Franckowiak (10), Julia Janowska, Aleksandra Sobańska (7), Iga Walentowska (2), Justyna Hołtyn (6), Paulina Adamowicz (11), Joanna Pawlukiewicz (13), Eliza Łakoma (4), Karolina Budeń (11), Paula Bułhak (6), Aleksandra Brambor (6), Wiktoria Raczyńska
Karkonosze: Celina Kwietoń (4), Aneta Rola (3), Elżbieta Paździerska (25), Marcela Rybkiewicz (3), Alicja Wierzbicka, Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (12), Małgorzata Lewandowska (3)

 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 15 października 2017 20:42

AZS II GORZÓW - PTK PABIANICE 60-65 (15-12, 12-30, 16-8, 17-15)

Gorzów II: Aleksandra Kuczyńska (12), Kinga Kominek (7), Wiktoria Duchnowska (5), Beata Jezierska, Wiktoria Keller (15), Jagoda Szczęsna (5), Karolina Matkowska (7), Patrycja Szczecińska, Olga Trzeciak (9), Aleksandra Dul, Kinga Potraca, Patrycja Musielak
Pabianice: Daria Kowalczyk (8), Ewa Kielar, Joanna Szałecka (1), Michalina Michalak (12), Katarzyna Szymańska (11), Agnieszka Makowska (8), Justyna Rudzka (9), Magdalena Grzelak (16)

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 8 z 17

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!