LigaNetPl

Back Home
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 19 listopada 2017 21:19

AZS II GORZÓW WLKP. - TĘCZA LESZNO 63-71 (9-16, 16-21, 17-13, 21-21)

AZS II Gorzów Wlkp.: Wiktoria Kuczyńska (14), Paula Duchnowska (5), Kinga Kominek, Wiktoria Keller (9), Jagoda Szczęsna (17), Karolina Matkowska (4), Patrycja Szczecińska, Olga Trzeciak (13), Aleksandra Dul (1)
Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (8), Aleksandra Sobańska (20), Iga Walentowska (6), Justyna Hołtyn (4), Paulina Adamowicz (9), Joanna Pawlukiewicz (10), Eliza Łakoma (10), Karolina Budeń (4), Paula Bułhak
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 19 listopada 2017 04:36

KORONA KRAKÓW - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 72-62 (18-14, 19-16, 21-15, 14-17)

Korona Kraków: Karolina Wilk (5), Magdalena Ruta (3), Agata Rafałowicz (4), Kaciaryna Pratasewicz (10), Katarzyna Pasek, Agnieszka Krzywoń (4), Kamila Ciężadło (8), Ewa Bacik (9), Aleksandra Owca (8), Katarzyna Homoncik (2), Monika Malinowska (7), Alicja Grabska (12)
Chrobry Głuchołazy: Klaudia Kucharska, Joanna Czarnecka (15), Aneta Bolek (4), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (15), Karolina Kaczmarek (7), Marlena Deko (12), Małgorzata Zuchora, Martyna Stelmach (9)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 19 listopada 2017 04:36

PTK PABIANICE - ŁKS ŁÓDŹ 72-59 (17-21, 23-9, 12-17, 20-12)

PTK Pabianice: Joanna Twardowska (5), Joanna Szałecka (2), Katarzyna Szymańska (15), Julia Piestrzyńska (16), Agnieszka Makowska (6), Justyna Rudzka (14), Magdalena Grzelak (14)
ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (4), Weronika Karpiszuk, Karolina Podkańska (15), Monika Skrzecz (7), Marlena Papuga, Aleksandra Wajler (16), Patrycja Jastrzębska (7), Natalia Gwizdała (10)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 12 listopada 2017 22:31

TĘCZA LESZNO - KORONA KRAKÓW 44-65 (16-15, 15-22, 10-14, 3-14)

Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (3), Aleksandra Sobańska (15), Iga Walentowska (8), Justyna Hołtyn (7), Paulina Adamowicz (1), Joanna Pawlukiewicz (2), Eliza Łakoma, Karolina Budeń (5), Paula Bułhak (3), Aleksandra Brambor, Wiktoria Raczyńska
Korona Kraków: Magdalena Ruta (4), Agata Rafałowicz (2), Kaciaryna Pratasewicz (9), Karolina Wilk, Agnieszka Krzywoń (10), Kamila Ciężadło (5), Ewa Bacik (9), Aleksandra Owca (3), Katarzyna Homoncik (7), Alicja Grabska (16)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 12 listopada 2017 22:31

AZS II GORZÓW WLKP. - OLIMPIA WODZISŁAW 76-67 (24-16, 24-13, 13-16, 15-22)

AZS II Gorzów Wlkp.: Wiktoria Kuczyńska (13), Paula Duchnowska (9), Kinga Kominek (5), Beata Jezierska (2), Jagoda Szczęsna (11), Wiktoria Keller (13), Patrycja Szczecińska (1), Daria Stelmach (9), Olga Trzeciak (13), Aleksandra Dul
Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon (2), Ewelina Najduch (9), Katarzyna Klimowska (9), Laura Cichy (2), Ewa Canert (8), Klaudia Rutkowska (7), Katarzyna Pawlik (9), Martyna Jasiulewicz (17), Wiktoria Gorel (4)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 12 listopada 2017 14:09

MUKS POZNAŃ - PTK PABIANICE 85-47 (21-13, 17-15, 25-5, 22-14)

MUKS Poznań: Weronika Woźniak (9), Patrycja Klatt (9), Karolina Olszewska (7), Alicja Jóźwiak (3), Magdalena Kowalewska (9), Marta Wdowiuk (11), Magdalena Ratajczak (6), Iwona Szarzyńska (12), Sylwia Siemienas, Magdalena Pisera (10), Paulina Pilichowska, Weronika Papiernik (9)
PTK Pabianice: Joanna Twardowska (6), Ewa Kielar (4), Joanna Szałecka (3), Michalina Michalak, Katarzyna Szymańska (9), Julia Piestrzyńska (12), Martyna Boniecka, Agnieszka Makowska (3), Justyna Rudzka (6), Dominika Szczygieł (3), Magdalena Grzelak (1)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 11 listopada 2017 21:27

ŁKS ŁÓDŹ - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 72-22 (11-3, 30-7, 13-8, 18-4)

ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (6), Weronika Karpiszuk (3), Klaudia Łapińska (4), Karolina Podkańska (11), Monika Skrzecz (9), Aleksandra Wajler (8), Patrycja Jastrzębska (6), Natalia Gwizdała (25)
Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń, Aneta Rola (1), Marcela Rybkiewicz, Alicja Wierzbicka (6), Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (7), Anna Rorat, Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Feja (2), Martyna Mączka (6)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 11 listopada 2017 21:27

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 81-64 (23-18, 16-18, 26-10, 16-18)

Chrobry Głuchołazy: Natalia Fundeła, Klaudia Kucharska, Monika Barczuk, Joanna Czarnecka (15), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (9), Karolina Kaczmarek (2), Marlena Deko (9), Małgorzata Zuchora (22), Martyna Stelmach (24)
UKS Aleksandrów Łódzki: Karina Skopińska (1), Natalia Danych (9), Natalia Łopińska (6), Agnieszka Myślak (13), Justyna Samulak, Roksana Płonka (4), Marta Wieczyńska (4), Agata Maciejewska (5), Martyna Leszczyńska (18), Klaudia Dudek (4)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 06 listopada 2017 09:29

LIDER SWARZĘDZ - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 47-61 (14-18, 13-17, 16-15, 4-11)

Lider Swarzędz: Marta Nowicka (8), Agata Siwińska (2), Emilia Rutkowska (3), Anna Gurzęda, Aleksandra Zięmborska (6), Magdalena Dedio (7), Magdalena Iwanowicz (4), Justyna Tudryn (7), Dominika Urbaniak (3), Aleksandra Pietraszek (7)Chrobry Głuchołazy: Klaudia Kucharska, Joanna Czarnecka (12), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (7), Karolina Kaczmarek (5), Marlena Deko (12), Małgorzata Zuchora (6), Martyna Stelmach (19)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 06 listopada 2017 01:08

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - MUKS POZNAŃ 42-85 (8-27, 11-, 11-, 12-)

Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (10), Aneta Rola (2), Marcela Rybkiewicz (3), Alicja Wierzbicka (6), Maja Michniewicz (6), Angelika Kryszpin (11), Anna Rorat (4), Małgorzata Lewandowska, Martyna MączkaMUKS Poznań: Weronika Woźniak (12), Patrycja Klatt (5), Karolina Olszewska (7), Magdalena Kowalewska (10), Marta Wdowiuk (13), Magdalena Ratajczak (2), Iwona Szarzyńska (4), Magdalena Pisera (16), Paulina Pilichowska (10), Weronika Papiernik (6)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 05 listopada 2017 00:06

OLIMPIA WODZISŁAW - ŁKS ŁÓDŹ 72-70 (17-17, 16-27, 20-15, 19-11)

Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon, Agata Majka (23), Ewelina Najduch (11), Katarzyna Klimowska (4), Ewa Canert (10), Klaudia Rutkowska (6), Martyna Jasiulewicz (13), Katarzyna Pawlik (5)ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (2), Klaudia Łapińska (4), Karolina Podkańska (13), Monika Skrzecz (18), Aleksandra Wajler (17), Patrycja Jastrzębska (10), Natalia Gwizdała (6)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 05 listopada 2017 00:06

KORONA KRAKÓW - AZS II GORZÓW WLKP. 98-62 (20-15, 27-17, 22-19, 29-11)

Korona Kraków: Natalia Malaga (2), Magdalena Ruta (7), Agata Rafałowicz (9), Kaciaryna Pratasewicz (8), Karolina Wilk (6), Agnieszka Krzywoń (6), Kamila Ciężadło (15), Ewa Bacik (12), Aleksandra Owca (8), Katarzyna Homoncik (7), Monika Malinowska (6), Alicja Grabska (12)AZS II Gorzów Wlkp.: Wiktoria Kuczyńska (8), Paula Duchnowska (14), Aleksandra Kuczyńska, Beata Jezierska, Wiktoria Keller (15), Karolina Matkowska (7), Weronika Dudek, Patrycja Szczecińska, Olga Trzeciak (12), Aleksandra Dul (6)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 7 z 17

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!