LigaNetPl

Back Home
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 04 grudnia 2017 04:08

LIDER SWARZĘDZ - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 89-37 (29-7, 17-16, 19-4, 24-10)

Lider Swarzędz: Martyna Kotula (5), Marta Nowicka (9), Agata Siwińska (6), Emilia Rutkowska (2), Anna Gurzęda (7), Karolina Stefańczyk (4), Magdalena Dedio (2), Magdalena Iwanowicz (2), Dominika Urbaniak (9), Julia Tyszkiewicz (11), Alicja Szloser (18), Kinga Banach (14)
Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (2), Aneta Rola (2), Marcela Rybkiewicz (1), Alicja Wierzbicka (5), Maja Michniewicz (2), Angelika Kryszpin (8), Anna Rorat (4), Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Feja (10), Martyna Mączka (3)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 03 grudnia 2017 19:47

OLIMPIA WODZISŁAW - PTK PABIANICE 64-60 (22-17, 21-19, 8-11, 13-13)

Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon (5), Agata Majka (28), Ewelina Najduch (4), Katarzyna Klimowska, Ewa Canert (8), Klaudia Rutkowska (4), Martyna Jasiulewicz (15)
PTK Pabianice: Daria Kowalczyk (11), Ewa Kielar (2), Joanna Szałecka (2), Julia Piestrzyńska (12), Agnieszka Makowska (12), Justyna Rudzka (8), Magdalena Grzelak (13), Patrycja Kirsz
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 03 grudnia 2017 19:47

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ŁKS ŁÓDŹ 92-65 (25-18, 13-16, 23-12, 31-19)

UKS Aleksandrów Łódzki: Natalia Danych (11), Marta Wieczyńska (3), Wiktoria Kośla (4), Natalia Łopińska, Agnieszka Myślak (14), Justyna Samulak (5), Roksana Płonka (8), Agata Maciejewska (8), Martyna Leszczyńska (14), Jessica Solak (2), Weronika Telenga (23)
ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (14), Hanna Baran, Weronika Karpiszuk, Klaudia Łapińska, Karolina Podkańska (11), Klaudia Trochonowicz (1), Monika Skrzecz (9), Aleksandra Wajler (15), Patrycja Jastrzębska (4), Natalia Gwizdała (11)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 03 grudnia 2017 19:47

KORONA KRAKÓW - MUKS POZNAŃ 85-66 (21-22, 26-14, 21-15, 17-15)

Korona Kraków: Magdalena Ruta (3), Agata Rafałowicz (2), Kaciaryna Pratasewicz (2), Karolina Wilk (6), Agnieszka Krzywoń (15), Kamila Ciężadło (4), Ewa Bacik (12), Aleksandra Owca (2), Katarzyna Homoncik (13), Monika Malinowska (4), Alicja Grabska (22)
MUKS Poznań: Weronika Woźniak (9), Patrycja Klatt (5), Karolina Olszewska (9), Marta Wdowiuk (10), Magdalena Ratajczak (10), Iwona Szarzyńska (6), Sylwia Siemienas (8), Magdalena Pisera (2), Paulina Pilichowska, Weronika Papiernik (7)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 27 listopada 2017 04:29

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - PTK PABIANICE 29-78 (11-17, 8-20, 8-22, 2-19)

Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (2), Aneta Rola (6), Marcela Rybkiewicz, Alicja Wierzbicka (4), Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (7), Anna Rorat (2), Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Feja (8), Martyna Mączka
PTK Pabianice: Weronika Dolewa (3), Daria Kowalczyk (14), Ewa Kielar (9), Katarzyna Szymańska (7), Julia Piestrzyńska (15), Agnieszka Makowska (2), Martyna Dolewa (2), Justyna Rudzka (5), Dominika Szczygieł (4), Magdalena Grzelak (11), Patrycja Kirsz (6)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 27 listopada 2017 04:29

TĘCZA LESZNO - OLIMPIA WODZISŁAW 63-56 (26-21, 18-9, 7-12, 12-14)

Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (7), Aleksandra Sobańska (8), Iga Walentowska (7), Justyna Hołtyn (7), Paulina Adamowicz (8), Joanna Pawlukiewicz (7), Eliza Łakoma (2), Karolina Budeń (2), Paula Bułhak (10), Aleksandra Brambor (5)
Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon, Agata Majka (19), Katarzyna Klimowska (3), Laura Cichy, Ewa Canert (3), Klaudia Rutkowska (13), Martyna Jasiulewicz (13), Wiktoria Gorel
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 26 listopada 2017 03:26

ŁKS ŁÓDŹ - LIDER SWARZĘDZ 59-64 (18-21, 15-14, 15-22, 11-7)

ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch, Karolina Podkańska (11), Monika Skrzecz (3), Aleksandra Wajler (25), Patrycja Jastrzębska (5), Natalia Gwizdała (15)
Lider Swarzędz: Martyna Kotula, Marta Nowicka (3), Emilia Rutkowska (4), Anna Gurzęda, Karolina Stefańczyk (4), Magdalena Dedio, Magdalena Iwanowicz (10), Dominika Urbaniak (9), Julia Tyszkiewicz (20), Alicja Szloser (14), Kinga Banach
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 26 listopada 2017 03:26

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - AZS II GORZÓW WLKP. 66-62 (13-23, 24-13, 19-11, 10-15)

Chrobry Głuchołazy: ?
AZS II Gorzów Wlkp.: ?
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 26 listopada 2017 03:26

MUKS POZNAŃ - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 85-91 (25-20, 10-23, 25-22, 20-15, d- 5-11)

MUKS Poznań: ?
UKS Aleksandrów Łódzki: ?
 
Koszykówka - II liga kobiet
czwartek, 23 listopada 2017 08:43

KORONA KRAKÓW - PTK PABIANICE 77-56 (20-21, 20-8, 17-21, 20-6)

Korona Kraków: Natalia Malaga (3), Magdalena Ruta, Agata Rafałowicz (6), Kaciaryna Pratasewicz (2), Karolina Wilk, Agnieszka Krzywoń (22), Kamila Ciężadło (14), Ewa Bacik (8), Aleksandra Owca (3), Katarzyna Homoncik (4), Alicja Grabska (11)
PTK Pabianice: Daria Kowalczyk (4), Ewa Kielar (10), Michalina Michalak (2), Katarzyna Szymańska (9), Julia Piestrzyńska (11), Justyna Rudzka (5), Magdalena Grzelak (7), Patrycja Kirsz (8)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 20 listopada 2017 05:40

LIDER SWARZĘDZ - MUKS POZNAŃ 42-53 (9-20, 11-18, 15-6, 7-9)

Lider Swarzędz: Marta Nowicka (6), Agata Siwińska, Emilia Rutkowska (5), Anna Gurzęda (4), Karolina Stefańczyk, Magdalena Dedio (5), Magdalena Iwanowicz (4), Dominika Urbaniak (12), Aleksandra Pietraszek (2), Julia Tyszkiewicz (3), Alicja Szloser (1), Kinga Banach
MUKS Poznań: Weronika Woźniak (1), Patrycja Klatt (13), Karolina Olszewska (8), Magdalena Kowalewska, Marta Wdowiuk (9), Magdalena Ratajczak (4), Iwona Szarzyńska (10), Sylwia Siemienas, Magdalena Pisera (4), Weronika Papiernik (4)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 20 listopada 2017 05:40

OLIMPIA WODZISŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 79-44 (23-17, 24-8, 16-10, 16-9)

Olimpia Wodzisław: Laura Cichy, Justyna Kocon (4), Wiktoria Grzegorzek (1), Agata Majka (24), Ewelina Najduch (13), Maria Cichy (2), Katarzyna Klimowska (8), Marzena Lamczyk, Ewa Canert (10), Klaudia Rutkowska (11), Wiktoria Gorel (1), Martyna Jasiulewicz (5)
Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (5), Aneta Rola (4), Marcela Rybkiewicz, Alicja Wierzbicka (8), Maja Michniewicz (2), Angelika Kryszpin (7), Anna Rorat (8), Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Feja (6), Martyna Mączka (4)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 6 z 17

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!