LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
czwartek, 08 lutego 2018 11:43

OLIMPIA WODZISŁAW - AZS II GORZÓW WLKP. 57-74 (19-14, 13-14, 12-29, 13-17)

Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon, Agata Majka (17), Ewelina Najduch (2), Katarzyna Mach (2), Katarzyna Klimowska (5), Ewa Canert (17), Klaudia Rutkowska (3), Martyna Jasiulewicz (11)
AZS II Gorzów Wlkp.: Wiktoria Kuczyńska (8), Kinga Kominek, Wiktoria Keller (11), Jagoda Szczęsna (8), Karolina Matkowska (10), Beata Jaworska (20), Daria Stelmach (13), Olga Trzeciak (4), Aleksandra Dul, Patrycja Musielak
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 05 lutego 2018 00:18

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ŁKS ŁÓDŹ 29-85 (10-17, 7-22, 6-25, 6-21)

Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (6), Aneta Rola (3), Alicja Wierzbicka, Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (9), Agnieszka Feja (8), Martyna Mączka (3)
ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (11), Weronika Karpiszuk, Karolina Podkańska (17), Aleksandra Wajler (23), Patrycja Jastrzębska (6), Joanna Łabuz (4), Natalia Gwizdała (19), Edyta Faleńczyk (5)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 29 stycznia 2018 12:57

ŁKS ŁÓDŹ - OLIMPIA WODZISŁAW 93-63 (29-24, 23-15, 25-9, 16-15)

ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch, Weronika Karpiszuk, Karolina Podkańska (19), Monika Skrzecz (9), Aleksandra Wajler (11), Patrycja Jastrzębska (10), Joanna Łabuz (6), Natalia Gwizdała (28), Edyta Faleńczyk (10)
Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon (4), Agata Majka (30), Ewelina Najduch (1), Katarzyna Mach (2), Maria Cichy, Katarzyna Klimowska (4), Laura Cichy, Ewa Canert (11), Klaudia Rutkowska (11), Katarzyna Pawlik
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 28 stycznia 2018 12:06

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - LIDER SWARZĘDZ 66-56 (14-8, 25-13, 21-16, 6-19)

Chrobry Głuchołazy: Sandra Ludwiniak, Klaudia Kucharska (2), Joanna Czarnecka (16), Aneta Bolek (4), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (14), Karolina Kaczmarek (8), Marlena Deko (9), Małgorzata Zuchora (9), Martyna Stelmach (4)
Lider Swarzędz: Martyna Kotula (6), Agata Siwińska (4), Emilia Rutkowska, Anna Gurzęda (12), Magdalena Dedio (11), Magdalena Iwanowicz (8), Dominika Urbaniak (1), Aleksandra Pietraszek (6), Julia Tyszkiewicz (2), Kinga Banach (6)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 27 stycznia 2018 19:25

AZS II GORZÓW WLKP. - KORONA KRAKÓW 52-68 (11-21, 14-21, 9-15, 18-11)

AZS II Gorzów Wlkp.: Wiktoria Kuczyńska (15), Paula Duchnowska (7), Kinga Kominek (7), Wiktoria Keller (9), Jagoda Szczęsna (4), Karolina Matkowska, Patrycja Szczecińska, Olga Trzeciak (10), Aleksandra Dul, Patrycja Musielak
Korona Kraków: Magdalena Ruta (2), Agata Rafałowicz (3), Kaciaryna Pratasewicz (10), Karolina Wilk (6), Danuta Puter (5), Agnieszka Krzywoń (17), Katarzyna Pasek (5), Katarzyna Homoncik (4), Monika Malinowska (7), Alicja Grabska (9)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 27 stycznia 2018 19:25

MUKS POZNAŃ - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 76-42 (17-7, 24-11, 20-11, 15-13)

MUKS Poznań: Weronika Woźniak (4), Laura Dubaj, Patrycja Klatt (13), Karolina Olszewska (4), Alicja Jóźwiak, Magdalena Kowalewska (4), Magdalena Ratajczak (8), Iwona Szarzyńska (11), Magdalena Pisera (18), Monika Ziobro (2), Paulina Pilichowska (3), Weronika Papiernik (9)
Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (5), Aneta Rola, Marcela Rybkiewicz, Alicja Wierzbicka (9), Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (10), Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Feja (18)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 27 stycznia 2018 19:25

TĘCZA LESZNO - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 75-76 (25-11, 18-28, 15-24, 17-13)

Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (9), Aleksandra Sobańska (23), Iga Walentowska (18), Justyna Hołtyn (2), Joanna Pawlukiewicz (6), Eliza Łakoma (6), Karolina Budeń (11), Paula Bułhak, Aleksandra Brambor
UKS Aleksandrów Łódzki: Natalia Danych (15), Marta Wieczyńska (4), Wiktoria Kośla (2), Agnieszka Myślak (20), Justyna Samulak (2), Roksana Płonka (12), Agata Maciejewska (4), Klaudia Dudek (8), Jessica Solak, Weronika Telenga (9)
 
Koszykówka - II liga kobiet
czwartek, 25 stycznia 2018 00:42

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - AZS II GORZÓW WLKP. 81-56 (10-22, 30-12, 14-11, 27-11)

UKS Aleksandrów Łódzki: Natalia Danych (25), Marta Wieczyńska, Wiktoria Kośla (1), Agnieszka Myślak (10), Justyna Samulak (11), Roksana Płonka (7), Agata Maciejewska (14), Klaudia Dudek (2), Jessica Solak, Weronika Telenga (11)
AZS II Gorzów Wlkp.: Aleksandra Kuczyńska (13), Karolina Kupczyk (3), Wiktoria Duchnowska, Natasza Połujan (2), Beata Jezierska, Natalia Feliczak (3), Weronika Dudek (6), Joanna Kobylińska (4), Kinga Potraca (17), Patrycja Musielak (8)
 
Koszykówka - II liga kobiet
czwartek, 25 stycznia 2018 00:42

ŁKS ŁÓDŹ - MUKS POZNAŃ 56-74 (20-20, 12-17, 7-16, 17-21)

ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (4), Karolina Podkańska (3), Monika Skrzecz (16), Aleksandra Wajler (10), Patrycja Jastrzębska (2), Natalia Gwizdała (19), Edyta Faleńczyk (2)
MUKS Poznań: Weronika Woźniak (3), Patrycja Klatt (14), Karolina Olszewska (6), Magdalena Kowalewska, Marta Wdowiuk (8), Magdalena Ratajczak (11), Iwona Szarzyńska (18), Magdalena Pisera (4), Paulina Pilichowska (2), Weronika Papiernik (8)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 21 stycznia 2018 21:37

OLIMPIA WODZISŁAW - KORONA KRAKÓW 40-105 (16-29, 5-23, 7-37, 12-16)

Olimpia Wodzisław: Laura Cichy, Justyna Kocon, Agata Majka (13), Ewelina Najduch (5), Katarzyna Mach (6), Maria Cichy (3), Katarzyna Klimowska (9), Ewa Canert (4)
Korona Kraków: Natalia Malaga (5), Agata Rafałowicz (8), Kaciaryna Pratasewicz (19), Karolina Wilk (9), Danuta Puter (8), Agnieszka Krzywoń (11), Kamila Ciężadło (20), Katarzyna Pasek (6), Aleksandra Owca (8), Katarzyna Homoncik (8), Alicja Grabska (3)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 21 stycznia 2018 21:37

LIDER SWARZĘDZ - TĘCZA LESZNO 71-59 (28-9, 11-17, 17-20, 15-13)

Lider Swarzędz: Marta Nowicka (8), Agata Siwińska, Emilia Rutkowska (2), Anna Gurzęda (14), Karolina Stefańczyk (6), Magdalena Dedio (1), Magdalena Iwanowicz, Iwona Płóciennik, Dominika Urbaniak (17), Aleksandra Pietraszek (2), Julia Tyszkiewicz (5), Alicja Szloser (16)
Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (3), Aleksandra Sobańska (12), Iga Walentowska (10), Justyna Hołtyn (8), Magdalena Rzeźnik, Joanna Pawlukiewicz (17), Eliza Łakoma, Karolina Budeń (5), Paula Bułhak, Aleksandra Brambor (2), Wiktoria Raczyńska (2)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 21 stycznia 2018 21:37

PTK PABIANICE - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 70-67 (13-18, 22-16, 16-10, 19-23)

PTK Pabianice: Joanna Twardowska (8), Joanna Szałecka (14), Michalina Michalak, Julia Piestrzyńska (14), Agnieszka Makowska (15), Justyna Rudzka (2), Dominika Szczygieł (2), Magdalena Grzelak (15)
Chrobry Głuchołazy: Klaudia Kucharska, Joanna Czarnecka (5), Aneta Bolek (4), Marta Kulak (2), Aleksandra Dziwińska (15), Karolina Kaczmarek, Marlena Deko (13), Małgorzata Zuchora (18), Martyna Stelmach (10)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 3 z 17

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!