LigaNetPl

Back Home
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 19 lutego 2018 08:39

LIDER SWARZĘDZ - ŁKS ŁÓDŹ 69-57 (11-19, 20-15, 15-9, 23-14)

Lider Swarzędz: Agata Siwińska, Emilia Rutkowska (2), Anna Gurzęda (8), Karolina Stefańczyk (11), Magdalena Dedio (17), Magdalena Iwanowicz (8), Iwona Płóciennik (11), Dominika Urbaniak (3), Aleksandra Pietraszek (9)
ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (11), Weronika Karpiszuk, Karolina Podkańska, Aleksandra Wajler (4), Patrycja Jastrzębska (3), Joanna Łabuz, Natalia Gwizdała (25), Edyta Faleńczyk (14)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 19 lutego 2018 00:18

AZS II GORZÓW WLKP. - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 44-81 (11-21, 10-14, 13-20, 10-26)

AZS II Gorzów Wlkp.: Paula Duchnowska (13), Wiktoria Wierzbicka (3), Karolina Kupczyk, Wiktoria Duchnowska (4), Natasza Połujan (2), Beata Jezierska (2), Aleksandra Dul (9), Kinga Potraca (6), Patrycja Musielak (5)
Chrobry Głuchołazy: Sandra Ludwiniak (8), Klaudia Kucharska (7), Monika Barczuk (7), Joanna Czarnecka (7), Marta Kulak (3), Aleksandra Dziwińska (6), Karolina Kaczmarek (7), Marlena Deko (9), Małgorzata Zuchora (12), Martyna Stelmach (15)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 18 lutego 2018 07:37

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - MUKS POZNAŃ 66-84 (19-24, 9-20, 20-24, 18-16)

UKS Aleksandrów Łódzki: Natalia Danych (12), Marta Wieczyńska (4), Wiktoria Kośla (4), Agnieszka Myślak (10), Justyna Samulak, Roksana Płonka (6), Agata Maciejewska (3), Martyna Leszczyńska (7), Klaudia Dudek (1), Jessica Solak, Weronika Telenga (19)
MUKS Poznań: Weronika Woźniak (3), Patrycja Klatt (9), Karolina Olszewska (9), Magdalena Kowalewska (5), Marta Wdowiuk (11), Magdalena Ratajczak (11), Iwona Szarzyńska (14), Sylwia Siemienas (10), Magdalena Pisera (6), Paulina Pilichowska, Weronika Papiernik (6)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 18 lutego 2018 07:37

PTK PABIANICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 75-31 (19-8, 27-2, 14-7, 15-14)

PTK Pabianice: Joanna Twardowska (5), Weronika Dolewa (2), Daria Kowalczyk (2), Ewa Kielar (10), Joanna Szałecka (2), Michalina Michalak (4), Katarzyna Szymańska (13), Julia Piestrzyńska (7), Martyna Boniecka (3), Agnieszka Makowska (5), Dominika Szczygieł (10), Magdalena Grzelak (12)
Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (13), Aneta Rola (3), Alicja Wierzbicka (2), Maja Michniewicz (4), Angelika Kryszpin (3), Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Feja (6), Martyna Mączka
 
Koszykówka - II liga kobiet
środa, 14 lutego 2018 20:13

KORONA KRAKÓW - TĘCZA LESZNO 79-57 (25-11, 20-14, 21-17, 13-15)

Korona Kraków: Natalia Malaga (2), Magdalena Ruta (3), Agata Rafałowicz (13), Kaciaryna Pratasewicz (16), Karolina Wilk (16), Danuta Puter (5), Agnieszka Krzywoń (2), Justyna Wachowiak, Katarzyna Pasek, Katarzyna Homoncik (11), Monika Malinowska (1), Alicja Grabska (10)
Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (4), Aleksandra Sobańska (9), Iga Walentowska (10), Justyna Hołtyn (2), Magdalena Rzeźnik (5), Joanna Pawlukiewicz (5), Eliza Łakoma (2), Karolina Budeń (8), Paula Bułhak (10), Aleksandra Brambor (2), Wiktoria Raczyńska
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:50

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - OLIMPIA WODZISŁAW 59-66 (18-17, 12-14, 15-23, 14-12)

Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (2), Aneta Rola (6), Alicja Wierzbicka (12), Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (15), Małgorzata Lewandowska (4), Agnieszka Feja (13), Martyna Mączka (7)
Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon (5), Agata Majka (30), Ewelina Najduch (9), Katarzyna Mach (5), Maria Cichy, Katarzyna Klimowska, Ewa Canert (8), Katarzyna Pawlik, Martyna Jasiulewicz (9)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:50

ŁKS ŁÓDŹ - PTK PABIANICE 55-54 (14-13, 12-13, 19-10, 10-18)

ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch, Weronika Karpiszuk, Karolina Podkańska (12), Aleksandra Wajler (17), Patrycja Jastrzębska (9), Joanna Łabuz, Natalia Gwizdała (16), Edyta Faleńczyk (1)
PTK Pabianice: Joanna Twardowska (6), Daria Kowalczyk (2), Joanna Szałecka (7), Michalina Michalak (5), Katarzyna Szymańska (6), Julia Piestrzyńska (7), Agnieszka Makowska (6), Justyna Rudzka, Magdalena Grzelak (15)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:50

MUKS POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ 69-65 (23-14, 8-13, 15-18, 23-20)

MUKS Poznań: Weronika Woźniak (3), Patrycja Klatt (14), Karolina Olszewska (11), Magdalena Kowalewska, Marta Wdowiuk (9), Magdalena Ratajczak (2), Iwona Szarzyńska (24), Sylwia Siemienas, Magdalena Pisera (1), Weronika Papiernik (5)
Lider Swarzędz: Marta Nowicka (18), Anna Gurzęda (2), Julia Niemojewska (9), Magdalena Dedio (2), Magdalena Iwanowicz (2), Iwona Płóciennik, Dominika Urbaniak (5), Aleksandra Pietraszek (2), Julia Tyszkiewicz (19), Alicja Szloser (6)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:50

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - KORONA KRAKÓW 59-61 (18-14, 21-16, 16-18, 4-13)

Chrobry Głuchołazy: Klaudia Kucharska, Joanna Czarnecka (8), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (8), Karolina Kaczmarek (6), Marlena Deko (8), Małgorzata Zuchora (16), Martyna Stelmach (13)
Korona Kraków: Magdalena Ruta, Agata Rafałowicz (13), Kaciaryna Pratasewicz (16), Karolina Wilk (9), Agnieszka Krzywoń (11), Katarzyna Pasek (2), Katarzyna Homoncik (2), Alicja Grabska (8)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:50

TĘCZA LESZNO - AZS II GORZÓW WLKP. 64-42 (21-10, 7-13, 19-9, 17-10)

Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (3), Aleksandra Sobańska (10), Iga Walentowska (22), Justyna Hołtyn (4), Magdalena Rzeźnik (2), Joanna Pawlukiewicz (7), Eliza Łakoma (4), Karolina Budeń (12), Paula Bułhak, Aleksandra Brambor, Wiktoria Raczyńska
AZS II Gorzów Wlkp.: Wiktoria Kuczyńska (6), Paula Duchnowska (18), Wiktoria Wierzbicka, Kinga Kominek, Wiktoria Duchnowska (3), Wiktoria Keller (6), Jagoda Szczęsna, Beata Jaworska (7), Olga Trzeciak (2), Kinga Potraca
 
Koszykówka - II liga kobiet
czwartek, 08 lutego 2018 12:43

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 75-83 (18-25, 19-18, 18-22, 20-18)

UKS Aleksandrów Łódzki: Natalia Danych (5), Marta Wieczyńska, Wiktoria Kośla (2), Agnieszka Myślak (4), Justyna Samulak, Roksana Płonka (7), Agata Maciejewska (7), Martyna Leszczyńska (29), Klaudia Dudek, Jessica Solak (2), Weronika Telenga (19)
Chrobry Głuchołazy: Klaudia Kucharska (2), Joanna Czarnecka (16), Aneta Bolek (2), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (15), Karolina Kaczmarek (3), Marlena Deko (13), Małgorzata Zuchora (14), Martyna Stelmach (18)
 
Koszykówka - II liga kobiet
czwartek, 08 lutego 2018 12:43

PTK PABIANICE - MUKS POZNAŃ 62-75 (19-20, 17-16, 14-26, 12-13)

PTK Pabianice: Joanna Twardowska (16), Joanna Szałecka (2), Michalina Michalak, Katarzyna Szymańska (6), Julia Piestrzyńska (8), Agnieszka Makowska (7), Justyna Rudzka (8), Magdalena Grzelak (15)
MUKS Poznań: Weronika Woźniak (5), Patrycja Klatt (17), Karolina Olszewska (4), Magdalena Kowalewska, Marta Wdowiuk (15), Magdalena Ratajczak (6), Iwona Szarzyńska (14), Magdalena Pisera (4), Paulina Pilichowska (4), Weronika Papiernik (6)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 2 z 17

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!