LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 25 marca 2017 20:57

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 65-55 (22-15, 13-14, 17-7, 13-19)

Karkonosze Jelenia Góra: Natalia Korczyc (23), Patrycja Szubrowska (6), Katarzyna Mach (8), Zuzanna Boduch, Elżbieta Paździerska (20), Joanna Pawlukiewicz (8), Celina Kwietoń
UKS Aleksandrów Łódzki: Karolina Filipczak (11), Natalia Danych (12), Natalia Tyczkowska, Klaudia Łapińska, Weronika Karpiszuk, Ewa Canert (19), Agnieszka Myślak (6), Weronika Telenga (7)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 25 marca 2017 20:57

AZS II GORZÓW WLKP. - KORONA KRAKÓW 34-64 (4-19, 9-14, 19-9, 2-22)

AZS II Gorzów Wlkp.: Laura Dubaj, Kinga Kominek, Natalia Bury, Kinga Potraca, Beata Jezierska, Wiktoria Keller (8), Jagoda Szczęsna (11), Karolina Matkowska, Olga Trzeciak (2), Magdalena Lasocka (2), Paula Duchnowska (8), Patrycja Musielak (3)
Korona Kraków: Natalia Malaga (4), Magdalena Ruta (2), Kaciaryna Pratasewicz (12), Anna Krawiec (4), Agnieszka Krzywoń (11), Kamila Ciężadło (5), Katarzyna Pasek (6), Katarzyna Homoncik (13), Aleksandra Witkowska, Alicja Grabska (7)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 25 marca 2017 20:57

AZS POZNAŃ - OLIMPIA WODZISŁAW 83-70 (15-25, 17-12, 23-7, 28-26)

AZS Poznań: Marta Nowicka (4), Agata Siwińska (5), Alicja Szloser (20), Kinga Banach (6), Karolina Stefańczyk (9), Anita Plucińska (8), Martyna Kotula (7), Wioletta Wiśniewska (7), Aleksandra Pietraszek (7), Aleksandra Piasecka (3), Karolina Budeń (7)
Olimpia Wodzisław: Karolina Walocha, Aleksandra Lewoń-Sczansny (15), Agata Majka (20), Joanna Sobota (20), Nikola Stobiecka (3), Wioletta Walocha, Katarzyna Klimowska (6), Wiktoria Gorel, Weronika Oskwarek (6), Katarzyna Pawlik
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 25 marca 2017 20:57

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - MUKS POZNAŃ 64-88 (20-17, 17-32, 8-19, 19-20)

Chrobry Głuchołazy: Iwona Winnicka (12), Sandra Ludwiniak (2), Klaudia Kucharska (4), Beata Paranowska (4), Joanna Czarnecka (15), Marta Kulak (7), Monika Barczuk, Marlena Deko, Agnieszka Kret (20)
MUKS Poznań: Karolina Olszewska (10), Żaneta Durak (19), Katarzyna Bednarczyk (20), Patrycja Olejnik (3), Martyna Policha, Anita Szemraj (3), Iwona Szarzyńska (11), Barbara Miśkiewicz (3), Paulina Pilichowska (5), Magdalena Kowalewska (14)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 25 marca 2017 20:57

ŚLĘZA WROCŁAW - TĘCZA LESZNO 62-64 (21-25, 11-13, 10-16, 20-10)

Ślęza Wrocław: Weronika Woźna, Małgorzata Zuchora (13), Wiktoria Dycha (2), Patrycja Jaworska (10), Aleksandra Magdziarz, Marta Wdowiuk (11), Martyna Mączka, Sylwia Siemienas (12), Julia Tyszkiewicz (14)
Tęcza Leszno: Weronika Woźniak (6), Weronika Dąbrowska (20), Alicja Franckowiak, Justyna Hołtyn (9), Pola Lubińska (4), Zuzanna Gadkowska (4), Magdalena Wojdalska (17), Aleksandra Brambor (3), Eliza Łakoma (1)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 11 marca 2017 20:27

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - AZS II GORZÓW WLKP. 60-62 (16-22, 20-12, 12-12, 12-16)

UKS Aleksandrów Łódzki: Karolina Filipczak (2), Natalia Danych (2), Klaudia Łapińska (4), Weronika Karpiszuk (4), Ewa Canert (16), Agnieszka Myślak (4), Weronika Telenga (28)
AZS II Gorzów Wlkp.: Adriana Kopciuch (3), Kinga Kominek, Natalia Bury, Wiktoria Keller (12), Jagoda Szczęsna (11), Katarzyna Jaworska (8), Daria Stelmach (12), Olga Trzeciak (7), Paula Duchnowska (7), Aleksandra Dul (2)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 11 marca 2017 20:27

ŚLĘZA WROCŁAW - OLIMPIA WODZISŁAW 90-77 (20-26, 25-13, 16-21, 16-17, d- 13-0)

Ślęza Wrocław: Weronika Woźna, Małgorzata Zuchora (18), Patrycja Jaworska (23), Marta Wdowiuk (15), Martyna Mączka, Sylwia Siemienas (11), Julia Tyszkiewicz (23)
Olimpia Wodzisław: Karolina Walocha, Sonia Krupa (5), Justyna Kocon (12), Aleksandra Lewoń-Sczansny (5), Agata Majka (26), Joanna Sobota (12), Wioletta Walocha, Katarzyna Klimowska (7), Weronika Oskwarek (10)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 11 marca 2017 20:27

MUKS POZNAŃ - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 94-62 (31-11, 17-10, 24-15, 22-26)

MUKS Poznań: Patrycja Klatt (12), Karolina Olszewska (8), Żaneta Durak (16), Katarzyna Bednarczyk (4), Patrycja Olejnik, Martyna Policha (2), Anita Szemraj (8), Iwona Szarzyńska (12), Barbara Miśkiewicz (10), Julia Perła (2), Paulina Pilichowska (10), Magdalena Kowalewska (10)
Karkonosze Jelenia Góra: Patrycja Szubrowska (8), Aneta Rola (3), Katarzyna Mach (15), Elżbieta Paździerska (17), Weronika Bernaś, Joanna Pawlukiewicz (17), Aleksandra Ratajczak, Angelika Kryszpin (2), Celina Kwietoń
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 11 marca 2017 20:27

KORONA KRAKÓW - AZS POZNAŃ 89-71 (23-26, 24-19, 22-14, 20-12)

Korona Kraków: Agata Rafałowicz (13), Kaciaryna Pratasewicz (2), Anna Krawiec (9), Agnieszka Krzywoń (26), Kamila Ciężadło (8), Katarzyna Pasek (2), Katarzyna Homoncik (8), Alicja Grabska (21)
AZS Poznań: Marta Nowicka (3), Kinga Woźniak (16), Daria Marciniak (34), Alicja Szloser (8), Kinga Banach (2), Karolina Stefańczyk, Anita Plucińska, Martyna Kotula (2), Aleksandra Pietraszek (4), Karolina Budeń (2)
 
Koszykówka - II liga kobiet
sobota, 11 marca 2017 20:27

ŁKS ŁÓDŹ - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 73-60 (13-17, 20-7, 24-13, 16-23)

ŁKS Łódź: Natalia Łopińska (3), Elżbieta Giedrojć (13), Aleksandra Dziwińska (16), Natalia Wiaderkiewicz, Agata Nowacka (7), Patrycja Jastrzębska (8), Patrycja Kryszka, Martyna Boniecka, Michalina Michalak, Martyna Stasiuk (12), Agnieszka Makowska (14), Martyna Borowiecka
Chrobry Głuchołazy: Iwona Winnicka (8), Sandra Ludwiniak, Klaudia Kucharska (7), Joanna Czarnecka (15), Marta Kulak (1), Monika Barczuk, Marlena Deko (18), Agnieszka Kret (11)
 
Koszykówka - II liga kobiet
piątek, 03 marca 2017 05:50

MUKS POZNAŃ - ŁKS ŁÓDŹ 66-63 (17-19, 14-13, 13-13, 22-18)

MUKS Poznań: Patrycja Klatt (6), Karolina Olszewska (5), Żaneta Durak (21), Katarzyna Bednarczyk (7), Anita Szemraj (4), Iwona Szarzyńska (16), Barbara Miśkiewicz (7)
ŁKS Łódź: Elżbieta Giedrojć (15), Aleksandra Dziwińska (6), Agata Nowacka (17), Patrycja Jastrzębska (7), Martyna Stasiuk (10), Agnieszka Makowska (6), Martyna Borowiecka (2)
 
Koszykówka - II liga kobiet
piątek, 03 marca 2017 05:50

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - AZS II GORZÓW WLKP. 71-70 (27-20, 20-15, 14-14, 10-21)

Karkonosze Jelenia Góra: Natalia Korczyc (25), Patrycja Szubrowska (3), Aneta Rola, Katarzyna Mach (13), Zuzanna Boduch, Elżbieta Paździerska (10), Joanna Pawlukiewicz (20), Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin, Celina Kwietoń
AZS II Gorzów Wlkp.: Laura Dubaj (2), Kinga Kominek, Natalia Bury (3), Wiktoria Keller (27), Jagoda Szczęsna (2), Karolina Matkowska (10), Olga Trzeciak (3), Paula Duchnowska (5), Aleksandra Dul (18)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 10 z 17

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!