Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
User Rating: / 0
PoorBest 
sobota, 27 lipca 2019 07:59

Terminarz - Klasa B Rybnik

Kolejka 1 - 2019-08-18
Olza Godów - Start Kleszczów
KS Szczerbice - KS 25 Kokoszyce
Płomień Czuchów - KP Kamień
Orzeł Jankowice - Iskra Rowień
Płomień II Połomia - Sygnały Gotartowice
Dąb Dębieńsko - Inter Krostoszowice
Ruch Stanowice - Start Mszana

Kolejka 2 - 2019-08-25
Start Kleszczów - Ruch Stanowice
Inter Krostoszowice - Start Mszana
Iskra Rowień - Płomień II Połomia
KP Kamień - Orzeł Jankowice
KS 25 Kokoszyce - Płomień Czuchów
Olza Godów - KS Szczerbice
Dąb Dębieńsko - Sygnały Gotartowice

Kolejka 3 - 2019-08-01
KS Szczerbice - Start Kleszczów
Płomień Czuchów - Olza Godów
Orzeł Jankowice - KS 25 Kokoszyce
Płomień II Połomia - KP Kamień
Dąb Dębieńsko - Iskra Rowień
Start Mszana - Sygnały Gotartowice
Inter Krostoszowice - Ruch Stanowice

Kolejka 4 - 2019-09-08
Start Kleszczów - Inter Krostoszowice
Iskra Rowień - Start Mszana
KP Kamień - Dąb Dębieńsko
KS 25 Kokoszyce - Płomień II Połomia
Olza Godów - Orzeł Jankowice
KS Szczerbice - Płomień Czuchów
Ruch Stanowice - Sygnały Gotartowice

Kolejka 5 - 2019-09-15
Płomień Czuchów - Start Kleszczów
Orzeł Jankowice - KS Szczerbice
Płomień II Połomia - Olza Godów
Dąb Dębieńsko - KS 25 Kokoszyce
Start Mszana - KP Kamień
Ruch Stanowice - Iskra Rowień
Inter Krostoszowice - Sygnały Gotartowice

Kolejka 6 - 2019-09-22
Start Kleszczów - Sygnały Gotartowice
Iskra Rowień - Inter Krostoszowice
KP Kamień - Ruch Stanowice
KS 25 Kokoszyce - Start Mszana
Olza Godów - Dąb Dębieńsko
KS Szczerbice - Płomień II Połomia
Płomień Czuchów - Orzeł Jankowice

Kolejka 7 - 2019-09-29
Orzeł Jankowice - Start Kleszczów
Płomień II Połomia - Płomień Czuchów
Dąb Dębieńsko - KS Szczerbice
Start Mszana - Olza Godów
Ruch Stanowice - KS 25 Kokoszyce
Inter Krostoszowice - KP Kamień
Iskra Rowień - Sygnały Gotartowice

Kolejka 8 - 2019-10-06
Start Kleszczów - Iskra Rowień
KP Kamień - Sygnały Gotartowice
KS 25 Kokoszyce - Inter Krostoszowice
Olza Godów - Ruch Stanowice
KS Szczerbice - Start Mszana
Płomień Czuchów - Dąb Dębieńsko
Orzeł Jankowice - Płomień II Połomia

Kolejka 9 - 2019-10-13
Płomień II Połomia - Start Kleszczów
Dąb Dębieńsko - Orzeł Jankowice
Start Mszana - Płomień Czuchów
Ruch Stanowice - KS Szczerbice
Inter Krostoszowice - Olza Godów
Iskra Rowień - KP Kamień
KS 25 Kokoszyce - Sygnały Gotartowice

Kolejka 10 - 2019-10-20
Start Kleszczów - KP Kamień
KS 25 Kokoszyce - Iskra Rowień
Olza Godów - Sygnały Gotartowice
KS Szczerbice - Inter Krostoszowice
Płomień Czuchów - Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice - Start Mszana
Płomień II Połomia - Dąb Dębieńsko

Kolejka 11 - 2019-10-27
Dąb Dębieńsko - Start Kleszczów
Start Mszana - Płomień II Połomia
Ruch Stanowice - Orzeł Jankowice
Inter Krostoszowice - Płomień Czuchów
Iskra Rowień - Olza Godów
KP Kamień - KS 25 Kokoszyce
KS Szczerbice - Sygnały Gotartowice

Kolejka 12 - 2019-11-03
Start Kleszczów - KS 25 Kokoszyce
Olza Godów - KP Kamień
KS Szczerbice - Iskra Rowień
Płomień Czuchów - Sygnały Gotartowice
Orzeł Jankowice - Inter Krostoszowice
Płomień II Połomia - Ruch Stanowice
Dąb Dębieńsko - Start Mszana

Kolejka 13 - 2019-11-10
Start Mszana - Start Kleszczów
Ruch Stanowice - Dąb Dębieńsko
Inter Krostoszowice - Płomień II Połomia
Iskra Rowień - Płomień Czuchów
KP Kamień - KS Szczerbice
KS 25 Kokoszyce - Olza Godów
Orzeł Jankowice - Sygnały Gotartowice

Kolejka 14 - 0000-00-00
Start Mszana - Ruch Stanowice
Start Kleszczów - Olza Godów
KS 25 Kokoszyce - KS Szczerbice
KP Kamień - Płomień Czuchów
Iskra Rowień - Orzeł Jankowice
Sygnały Gotartowice - Płomień II Połomia
Inter Krostoszowice - Dąb Dębieńsko

Kolejka 15 - 0000-00-00
Sygnały Gotartowice - Dąb Dębieńsko
Ruch Stanowice - Start Kleszczów
Start Mszana - Inter Krostoszowice
Płomień II Połomia - Iskra Rowień
Orzeł Jankowice - KP Kamień
Płomień Czuchów - KS 25 Kokoszyce
KS Szczerbice - Olza Godów

Kolejka 16 - 0000-00-00
Ruch Stanowice - Inter Krostoszowice
Start Kleszczów - KS Szczerbice
Olza Godów - Płomień Czuchów
KS 25 Kokoszyce - Orzeł Jankowice
KP Kamień - Płomień II Połomia
Iskra Rowień - Dąb Dębieńsko
Sygnały Gotartowice - Start Mszana

Kolejka 17 - 0000-00-00
Sygnały Gotartowice - Ruch Stanowice
Inter Krostoszowice - Start Kleszczów
Start Mszana - Iskra Rowień
Dąb Dębieńsko - KP Kamień
Płomień II Połomia - KS 25 Kokoszyce
Orzeł Jankowice - Olza Godów
Płomień Czuchów - KS Szczerbice

Kolejka 18 - 0000-00-00
Start Kleszczów - Płomień Czuchów
KS Szczerbice - Orzeł Jankowice
Olza Godów - Płomień II Połomia
KS 25 Kokoszyce - Dąb Dębieńsko
KP Kamień - Start Mszana
Iskra Rowień - Ruch Stanowice
Sygnały Gotartowice - Inter Krostoszowice

Kolejka 19 - 0000-00-00
Sygnały Gotartowice - Start Kleszczów
Inter Krostoszowice - Iskra Rowień
Ruch Stanowice - KP Kamień
Start Mszana - KS 25 Kokoszyce
Dąb Dębieńsko - Olza Godów
Płomień II Połomia - KS Szczerbice
Orzeł Jankowice - Płomień Czuchów

Kolejka 20 - 0000-00-00
Sygnały Gotartowice - Iskra Rowień
Start Kleszczów - Orzeł Jankowice
Płomień Czuchów - Płomień II Połomia
KS Szczerbice - Dąb Dębieńsko
Olza Godów - Start Mszana
KS 25 Kokoszyce - Ruch Stanowice
KP Kamień - Inter Krostoszowice

Kolejka 21 - 0000-00-00
Iskra Rowień - Start Kleszczów
Sygnały Gotartowice - KP Kamień
Inter Krostoszowice - KS 25 Kokoszyce
Ruch Stanowice - Olza Godów
Start Mszana - KS Szczerbice
Dąb Dębieńsko - Płomień Czuchów
Płomień II Połomia - Orzeł Jankowice

Kolejka 22 - 0000-00-00
Sygnały Gotartowice - KS 25 Kokoszyce
Start Kleszczów - Płomień II Połomia
Orzeł Jankowice - Dąb Dębieńsko
Płomień Czuchów - Start Mszana
KS Szczerbice - Ruch Stanowice
Olza Godów - Inter Krostoszowice
KP Kamień - Iskra Rowień

Kolejka 23 - 0000-00-00
KP Kamień - Start Kleszczów
Iskra Rowień - KS 25 Kokoszyce
Sygnały Gotartowice - Olza Godów
Inter Krostoszowice - KS Szczerbice
Ruch Stanowice - Płomień Czuchów
Start Mszana - Orzeł Jankowice
Dąb Dębieńsko - Płomień II Połomia

Kolejka 24 - 0000-00-00
Sygnały Gotartowice - KS Szczerbice
Start Kleszczów - Dąb Dębieńsko
Płomień II Połomia - Start Mszana
Orzeł Jankowice - Ruch Stanowice
Płomień Czuchów - Inter Krostoszowice
Olza Godów - Iskra Rowień
KS 25 Kokoszyce - KP Kamień

Kolejka 25 - 0000-00-00
KS 25 Kokoszyce - Start Kleszczów
KP Kamień - Olza Godów
Iskra Rowień - KS Szczerbice
Sygnały Gotartowice - Płomień Czuchów
Inter Krostoszowice - Orzeł Jankowice
Ruch Stanowice - Płomień II Połomia
Start Mszana - Dąb Dębieńsko

Kolejka 26 - 0000-00-00
Sygnały Gotartowice - Orzeł Jankowice
Start Kleszczów - Start Mszana
Dąb Dębieńsko - Ruch Stanowice
Płomień II Połomia - Inter Krostoszowice
Płomień Czuchów - Iskra Rowień
KS Szczerbice - KP Kamień
Olza Godów - KS 25 Kokoszyce

 

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!