LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

User Rating: / 0
PoorBest 
czwartek, 22 lipca 2021 09:46
Terminarz - Klasa A Skoczów

Kolejka 1 - 2021-08-14
Góral Istebna - LKS Pruchna
LKS Goleszów - Olza Pogwizdów
Orzeł Zabłocie - Strażak Dębowiec
Beskid Brenna - Victoria Hażlach
KS Nierodzim - LKS Rudnik (Skoczów)
Błyskawica Kończyce W. - MKS Kończyce
Iskra Iskrzyczyn - Błękitni Pierściec

Kolejka 2 - 2021-08-21
LKS Pruchna - Błękitni Pierściec
MKS Kończyce - Iskra Iskrzyczyn
LKS Rudnik (Skoczów) - Błyskawica Kończyce W.
Victoria Hażlach - KS Nierodzim
Strażak Dębowiec - Beskid Brenna
Olza Pogwizdów - Orzeł Zabłocie
Góral Istebna - LKS Goleszów

Kolejka 3 - 2021-08-28
LKS Goleszów - LKS Pruchna
Orzeł Zabłocie - Góral Istebna
Beskid Brenna - Olza Pogwizdów
KS Nierodzim - Strażak Dębowiec
Błyskawica Kończyce W. - Victoria Hażlach
Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik (Skoczów)
Błękitni Pierściec - MKS Kończyce

Kolejka 4 - 2021-09-04
LKS Pruchna - MKS Kończyce
LKS Rudnik (Skoczów) - Błękitni Pierściec
Victoria Hażlach - Iskra Iskrzyczyn
Strażak Dębowiec - Błyskawica Kończyce W.
Olza Pogwizdów - KS Nierodzim
Góral Istebna - Beskid Brenna
LKS Goleszów - Orzeł Zabłocie

Kolejka 5 - 0000-00-00
Orzeł Zabłocie - LKS Pruchna
Beskid Brenna - LKS Goleszów
KS Nierodzim - Góral Istebna
Błyskawica Kończyce W. - Olza Pogwizdów
Iskra Iskrzyczyn - Strażak Dębowiec
Błękitni Pierściec - Victoria Hażlach
MKS Kończyce - LKS Rudnik (Skoczów)

Kolejka 6 - 0000-00-00
LKS Pruchna - LKS Rudnik (Skoczów)
Victoria Hażlach - MKS Kończyce
Strażak Dębowiec - Błękitni Pierściec
Olza Pogwizdów - Iskra Iskrzyczyn
Góral Istebna - Błyskawica Kończyce W.
LKS Goleszów - KS Nierodzim
Orzeł Zabłocie - Beskid Brenna

Kolejka 7 - 0000-00-00
Beskid Brenna - LKS Pruchna
KS Nierodzim - Orzeł Zabłocie
Błyskawica Kończyce W. - LKS Goleszów
Iskra Iskrzyczyn - Góral Istebna
Błękitni Pierściec - Olza Pogwizdów
MKS Kończyce - Strażak Dębowiec
LKS Rudnik (Skoczów) - Victoria Hażlach

Kolejka 8 - 0000-00-00
LKS Pruchna - Victoria Hażlach
Strażak Dębowiec - LKS Rudnik (Skoczów)
Olza Pogwizdów - MKS Kończyce
Góral Istebna - Błękitni Pierściec
LKS Goleszów - Iskra Iskrzyczyn
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Kończyce W.
Beskid Brenna - KS Nierodzim

Kolejka 9 - 0000-00-00
KS Nierodzim - LKS Pruchna
Błyskawica Kończyce W. - Beskid Brenna
Iskra Iskrzyczyn - Orzeł Zabłocie
Błękitni Pierściec - LKS Goleszów
MKS Kończyce - Góral Istebna
LKS Rudnik (Skoczów) - Olza Pogwizdów
Victoria Hażlach - Strażak Dębowiec

Kolejka 10 - 0000-00-00
LKS Pruchna - Strażak Dębowiec
Olza Pogwizdów - Victoria Hażlach
Góral Istebna - LKS Rudnik (Skoczów)
LKS Goleszów - MKS Kończyce
Orzeł Zabłocie - Błękitni Pierściec
Beskid Brenna - Iskra Iskrzyczyn
KS Nierodzim - Błyskawica Kończyce W.

Kolejka 11 - 0000-00-00
Błyskawica Kończyce W. - LKS Pruchna
Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim
Błękitni Pierściec - Beskid Brenna
MKS Kończyce - Orzeł Zabłocie
LKS Rudnik (Skoczów) - LKS Goleszów
Victoria Hażlach - Góral Istebna
Strażak Dębowiec - Olza Pogwizdów

Kolejka 12 - 0000-00-00
LKS Pruchna - Olza Pogwizdów
Góral Istebna - Strażak Dębowiec
LKS Goleszów - Victoria Hażlach
Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik (Skoczów)
Beskid Brenna - MKS Kończyce
KS Nierodzim - Błękitni Pierściec
Błyskawica Kończyce W. - Iskra Iskrzyczyn

Kolejka 13 - 0000-00-00
Iskra Iskrzyczyn - LKS Pruchna
Błękitni Pierściec - Błyskawica Kończyce W.
MKS Kończyce - KS Nierodzim
LKS Rudnik (Skoczów) - Beskid Brenna
Victoria Hażlach - Orzeł Zabłocie
Strażak Dębowiec - LKS Goleszów
Olza Pogwizdów - Góral Istebna

Kolejka 14 - 0000-00-00
LKS Pruchna - Góral Istebna
Olza Pogwizdów - LKS Goleszów
Strażak Dębowiec - Orzeł Zabłocie
Victoria Hażlach - Beskid Brenna
LKS Rudnik (Skoczów) - KS Nierodzim
MKS Kończyce - Błyskawica Kończyce W.
Błękitni Pierściec - Iskra Iskrzyczyn

Kolejka 15 - 0000-00-00
Błękitni Pierściec - LKS Pruchna
Iskra Iskrzyczyn - MKS Kończyce
Błyskawica Kończyce W. - LKS Rudnik (Skoczów)
KS Nierodzim - Victoria Hażlach
Beskid Brenna - Strażak Dębowiec
Orzeł Zabłocie - Olza Pogwizdów
LKS Goleszów - Góral Istebna

Kolejka 16 - 0000-00-00
LKS Pruchna - LKS Goleszów
Góral Istebna - Orzeł Zabłocie
Olza Pogwizdów - Beskid Brenna
Strażak Dębowiec - KS Nierodzim
Victoria Hażlach - Błyskawica Kończyce W.
LKS Rudnik (Skoczów) - Iskra Iskrzyczyn
MKS Kończyce - Błękitni Pierściec

Kolejka 17 - 0000-00-00
MKS Kończyce - LKS Pruchna
Błękitni Pierściec - LKS Rudnik (Skoczów)
Iskra Iskrzyczyn - Victoria Hażlach
Błyskawica Kończyce W. - Strażak Dębowiec
KS Nierodzim - Olza Pogwizdów
Beskid Brenna - Góral Istebna
Orzeł Zabłocie - LKS Goleszów

Kolejka 18 - 0000-00-00
LKS Pruchna - Orzeł Zabłocie
LKS Goleszów - Beskid Brenna
Góral Istebna - KS Nierodzim
Olza Pogwizdów - Błyskawica Kończyce W.
Strażak Dębowiec - Iskra Iskrzyczyn
Victoria Hażlach - Błękitni Pierściec
LKS Rudnik (Skoczów) - MKS Kończyce

Kolejka 19 - 0000-00-00
LKS Rudnik (Skoczów) - LKS Pruchna
MKS Kończyce - Victoria Hażlach
Błękitni Pierściec - Strażak Dębowiec
Iskra Iskrzyczyn - Olza Pogwizdów
Błyskawica Kończyce W. - Góral Istebna
KS Nierodzim - LKS Goleszów
Beskid Brenna - Orzeł Zabłocie

Kolejka 20 - 0000-00-00
LKS Pruchna - Beskid Brenna
Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim
LKS Goleszów - Błyskawica Kończyce W.
Góral Istebna - Iskra Iskrzyczyn
Olza Pogwizdów - Błękitni Pierściec
Strażak Dębowiec - MKS Kończyce
Victoria Hażlach - LKS Rudnik (Skoczów)

Kolejka 21 - 0000-00-00
Victoria Hażlach - LKS Pruchna
LKS Rudnik (Skoczów) - Strażak Dębowiec
MKS Kończyce - Olza Pogwizdów
Błękitni Pierściec - Góral Istebna
Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce W. - Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim - Beskid Brenna

Kolejka 22 - 0000-00-00
LKS Pruchna - KS Nierodzim
Beskid Brenna - Błyskawica Kończyce W.
Orzeł Zabłocie - Iskra Iskrzyczyn
LKS Goleszów - Błękitni Pierściec
Góral Istebna - MKS Kończyce
Olza Pogwizdów - LKS Rudnik (Skoczów)
Strażak Dębowiec - Victoria Hażlach

Kolejka 23 - 0000-00-00
Strażak Dębowiec - LKS Pruchna
Victoria Hażlach - Olza Pogwizdów
LKS Rudnik (Skoczów) - Góral Istebna
MKS Kończyce - LKS Goleszów
Błękitni Pierściec - Orzeł Zabłocie
Iskra Iskrzyczyn - Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce W. - KS Nierodzim

Kolejka 24 - 0000-00-00
LKS Pruchna - Błyskawica Kończyce W.
KS Nierodzim - Iskra Iskrzyczyn
Beskid Brenna - Błękitni Pierściec
Orzeł Zabłocie - MKS Kończyce
LKS Goleszów - LKS Rudnik (Skoczów)
Góral Istebna - Victoria Hażlach
Olza Pogwizdów - Strażak Dębowiec

Kolejka 25 - 0000-00-00
Olza Pogwizdów - LKS Pruchna
Strażak Dębowiec - Góral Istebna
Victoria Hażlach - LKS Goleszów
LKS Rudnik (Skoczów) - Orzeł Zabłocie
MKS Kończyce - Beskid Brenna
Błękitni Pierściec - KS Nierodzim
Iskra Iskrzyczyn - Błyskawica Kończyce W.

Kolejka 26 - 0000-00-00
LKS Pruchna - Iskra Iskrzyczyn
Błyskawica Kończyce W. - Błękitni Pierściec
KS Nierodzim - MKS Kończyce
Beskid Brenna - LKS Rudnik (Skoczów)
Orzeł Zabłocie - Victoria Hażlach
LKS Goleszów - Strażak Dębowiec
Góral Istebna - Olza Pogwizdów

 

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!