LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Experts league - user details
Select kolejka:
JOANNA (Unverified)
KMeczWynikBetPunkty
20 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz (II liga) Odwołany 2-1 3/0
20 Miedź Legnica - MKS Kluczbork (II liga) Odwołany 3-1 3/0
20 Wisła Płock - Piast Gliwice (I liga) 0-0 2-1 3/0
20 Stal Mielec - Górnik Zabrze (II liga) 1-2 1-2 10/0
20 ROW Rybnik - Rozwój Katowice (III liga) 2-1 2-1 10/0
20 Warta Poznań - Raków Częstochowa (III liga) 1-2 1-2 10/0
20 Polonia Warszawa - Odra Opole (III liga) 3-4 1-2 6/0
20 Olimpia Elbląg - Polonia Bytom (III liga) 5-1 2-0 4/0
20 Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok (I liga) 1-2 1-1 5/0
20 GKS Katowice - Chrobry Głogów (II liga) 2-1 2-1 10/0
19 Stal Stalowa Wola - Odra Opole (III liga) 2-1 1-2 2/0
19 LZS Kotórz - LZS Gronowice (Klasa W Opole gr. 1) 5-6 2-1 0/0
19 MKS Kluczbork - Wisła Puławy (II liga) 2-2 2-1 5/0
19 OKS Olesno - LZS Głuszyna (V liga Opole) 2-1 3-2 8/0
19 Polonia Nysa - Polonia Głubczyce (V liga Opole) 0-4 1-3 6/0
19 Start Namysłów - Skalnik Gracze (V liga Opole) 1-3 2-0 0/0
19 LZS Piotrówka - Unia Krapkowice (V liga Opole) 2-3 2-1 2/0
19 Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice (IV liga) 0-2 1-2 8/0
19 Piast Strzelce Op. - LKS Bodzanów (Klasa W Opole gr. 2) 5-2 3-1 6/0
19 Stal Brzeg - Unia Turza Śl. (IV liga) 3-2 2-1 8/0
18 MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała (II liga) 1-1 1-2 5/0
18 Unia Krapkowice - Swornica Czarnowąsy (V liga Opole) 0-3 1-2 6/0
18 Polonia Nysa - Małapanew Ozimek (V liga Opole) 1-1 1-2 5/0
18 Polonia Bytom - Odra Opole (III liga) 0-1 1-2 8/0
18 Porawie Większyce - OKS Olesno (V liga Opole) 4-1 2-1 6/0
18 Ruch Zdzieszowice - Lechia Zielona Góra (IV liga) 3-0 2-1 6/0
18 MKS Gogolin - Start Namysłów (V liga Opole) 4-1 2-1 6/0
18 Górnik Polkowice - Stal Brzeg (IV liga) 2-0 1-1 3/0
18 Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce (V liga Opole) 0-4 1-3 6/0
18 TOR Dobrzeń - LZS Kup (V liga Opole) 0-1 2-2 3/0
17 KS Krasiejów - TOR Dobrzeń (V liga Opole) 1-0 2-1 8/0
17 Stal Brzeg - Miedź II Legnica (IV liga) 0-2 2-1 1/0
17 Chemik Kędzierzyn - Polonia Nysa (V liga Opole) 4-2 2-0 6/0
17 MKS Gogolin - Polonia Głubczyce (V liga Opole) 1-2 1-2 10/0
17 Start Namysłów - Unia Krapkowice (V liga Opole) 3-1 2-0 8/0
17 Odra Opole - Raków Częstochowa (III liga) 1-1 2-1 5/0
17 Małapanew Ozimek - Skalnik Gracze (V liga Opole) 3-0 3-1 8/0
17 Pogoń Prudnik - LZS Kup (V liga Opole) 0-1 1-2 8/0
17 Ruch Zdzieszowice - Stal Bielsko-Biała (IV liga) 0-0 1-1 8/0
16 Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce (Klasa W Opole gr. 2) 1-2 3-1 1/0
16 Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce (V liga Opole) 1-3 1-2 8/0
16 Śląsk II Wrocław - Ruch Zdzieszowice (IV liga) 1-0 1-2 2/0
16 LZS Chrząstowice - GKS Starościn (Klasa W Opole gr. 1) 2-4 2-3 8/0
16 Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn (V liga Opole) 1-1 1-2 5/0
16 Kotwica Kołobrzeg - Odra Opole (III liga) 0-3 1-2 6/0
16 TOR Dobrzeń - Pogoń Prudnik (V liga Opole) 2-1 2-0 8/0
16 LKS Bodzanów - LZS Walce (Klasa W Opole gr. 2) 2-2 3-2 5/0
16 GKS Jastrzębie - Stal Brzeg (IV liga) 3-0 2-1 6/0
16 MKS Kluczbork - GKS Katowice (II liga) 0-2 0-2 10/0
15 Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork (II liga) 1-0 2-0 8/0
15 Start Namysłów - Porawie Większyce (V liga Opole) 0-1 2-2 3/0
15 KS Krasiejów - Skalnik Gracze (V liga Opole) 2-0 1-2 1/0
15 Polonia Nysa - TOR Dobrzeń (V liga Opole) 1-3 2-1 1/0
15 Odra Opole - Olimpia Zambrów (III liga) 0-3 2-0 0/0
15 Małapanew Ozimek - Unia Krapkowice (V liga Opole) 4-1 3-1 8/0
15 Polonia Głubczyce - LZS Głuszyna (V liga Opole) 2-1 2-1 10/0
15 Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród (IV liga) 2-0 3-1 8/0
15 OKS Olesno - Pogoń Prudnik (V liga Opole) 3-1 2-1 8/0
15 Stal Brzeg - Ślęza Wrocław (IV liga) 3-3 2-1 3/0
14 TOR Dobrzeń - OKS Olesno (V liga Opole) 1-2 2-1 2/0
14 Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice (IV liga) 0-4 1-1 1/0
14 Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn (V liga Opole) 1-1 3-2 3/0
14 MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice (II liga) 1-1 1-1 10/0
14 Porawie Większyce - Polonia Głubczyce (V liga Opole) 3-0 2-2 2/0
14 LZS Starowice - Start Namysłów (V liga Opole) 0-0 2-1 3/0
14 Błękitni Stargard Szczeciński - Odra Opole (III liga) 0-1 1-2 8/0
14 Skalnik Gracze - Polonia Nysa (V liga Opole) 2-0 1-2 1/0
14 Stal Bielsko-Biała - Stal Brzeg (IV liga) 2-1 2-1 10/0
14 Pogoń Prudnik - LZS Piotrówka (V liga Opole) 1-1 1-2 5/0
13 Polonia Nysa - MKS Gogolin (V liga Opole) 1-0 2-1 8/0
13 Start Namysłów - LZS Kup (V liga Opole) 1-2 1-1 5/0
13 LZS Piotrówka - OKS Olesno (V liga Opole) 2-3 2-1 2/0
13 Polonia Głubczyce - LZS Starowice (V liga Opole) 0-0 3-1 1/0
13 Chemik Kędzierzyn - LZS Głuszyna (V liga Opole) 0-0 2-1 3/0
13 Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń (V liga Opole) 2-2 2-1 5/0
13 Małapanew Ozimek - Porawie Większyce (V liga Opole) 4-1 3-2 6/0
13 KS Krasiejów - Unia Krapkowice (V liga Opole) 0-6 2-0 0/0
13 Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik (V liga Opole) 3-0 3-0 10/0
13 Chrobry Głogów - MKS Kluczbork (II liga) 3-0 2-1 6/0
12 Unia Turza Śl. - Ruch Zdzieszowice (IV liga) 1-2 1-2 10/0
12 Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn (V liga Opole) 2-0 2-1 8/0
12 LZS Głuszyna - KS Krasiejów (V liga Opole) 3-0 2-0 8/0
12 Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice (IV liga) 2-1 3-1 8/0
12 MKS Gogolin - Skalnik Gracze (V liga Opole) 2-1 2-1 10/0
12 Unia Krapkowice - Polonia Nysa (V liga Opole) 0-0 2-2 6/0
12 MKS Kluczbork - Wigry Suwałki (II liga) 0-0 1-1 8/0
12 Pogoń Prudnik - Start Namysłów (V liga Opole) 2-0 1-2 1/0
12 OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy (V liga Opole) 0-7 1-2 4/0
12 Puszcza Niepołomice - Odra Opole (III liga) 1-1 1-2 5/0
11 MKS Gogolin - TOR Dobrzeń (V liga Opole) 1-1 2-1 5/0
11 Bytovia Bytów - MKS Kluczbork (II liga) 2-0 3-1 8/0
11 Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka (V liga Opole) 2-1 3-2 8/0
11 Chemik Kędzierzyn - LZS Starowice (V liga Opole) 2-0 2-2 3/0
11 Start Namysłów - OKS Olesno (V liga Opole) 4-0 2-0 6/0
11 KS Krasiejów - Porawie Większyce (V liga Opole) 1-2 1-2 10/0
11 Polonia Głubczyce - Pogoń Prudnik (V liga Opole) 2-0 3-0 8/0
11 Polonia Nysa - LZS Głuszyna (V liga Opole) 0-0 2-1 3/0
11 Skalnik Gracze - Unia Krapkowice (V liga Opole) 5-2 2-1 4/0
11 Małapanew Ozimek - LZS Kup (V liga Opole) 2-1 2-0 8/0
10 MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz (II liga) 3-2 1-1 3/0
10 LZS Głuszyna - Skalnik Gracze (V liga Opole) 3-0 2-1 6/0
10 LZS Kup - Chemik Kędzierzyn (V liga Opole) 2-2 1-2 5/0
10 Pogoń Prudnik - Małapanew Ozimek (V liga Opole) 0-2 1-2 8/0
10 Unia Krapkowice - MKS Gogolin (V liga Opole) 2-1 1-0 8/0
10 Ruch Zdzieszowice - Górnik Polkowice (IV liga) 1-0 2-1 8/0
10 OKS Olesno - Polonia Głubczyce (V liga Opole) 2-4 2-3 8/0
10 Porawie Większyce - Polonia Nysa (V liga Opole) 3-1 2-0 8/0
10 LZS Piotrówka - Start Namysłów (V liga Opole) 5-3 2-1 5/0
10 TOR Dobrzeń - Swornica Czarnowąsy (V liga Opole) 1-2 2-2 5/0
9 Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy (V liga Opole) 1-1 2-3 3/0
9 Unia Krapkowice - TOR Dobrzeń (V liga Opole) 0-4 2-1 0/0
9 KS Krasiejów - LZS Kup (V liga Opole) 1-1 2-0 3/0
9 Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka (V liga Opole) 4-1 3-1 8/0
9 Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork (II liga) 4-0 2-1 5/0
9 Polonia Nysa - LZS Starowice (V liga Opole) 1-2 1-2 10/0
9 Małapanew Ozimek - OKS Olesno (V liga Opole) 4-0 2-0 6/0
9 Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała (IV liga) 2-0 2-2 3/0
9 Skalnik Gracze - Porawie Większyce (V liga Opole) 0-1 2-1 2/0
9 Chemik Kędzierzyn - Pogoń Prudnik (V liga Opole) 2-1 3-1 8/0
8 Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce (V liga Opole) 0-4 2-1 0/0
8 Pogoń Prudnik - KS Krasiejów (V liga Opole) 1-0 1-2 2/0
8 LZS Głuszyna - Unia Krapkowice (V liga Opole) 4-1 2-2 2/0
8 Porawie Większyce - MKS Gogolin (V liga Opole) 1-0 3-1 6/0
8 OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn (V liga Opole) 3-1 1-2 1/0
8 TOR Dobrzeń - Start Namysłów (V liga Opole) 1-1 2-3 3/0
8 LZS Starowice - Skalnik Gracze (V liga Opole) 2-1 2-1 10/0
8 LZS Piotrówka - Małapanew Ozimek (V liga Opole) 2-5 2-1 0/0
8 LZS Kotórz - GKS Starościn (Klasa W Opole gr. 1) 0-2 4-2 0/0
8 LZS Kup - Polonia Nysa (V liga Opole) 1-1 2-0 3/0
7 Ruch Chorzów - Legia Warszawa (I liga) 0-2 1-2 8/0
7 Lech Poznań - Piast Gliwice (I liga) 2-0 2-1 8/0
7 Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice (IV liga) 0-1 1-1 5/0
7 MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz (II liga) 1-2 1-1 5/0
7 Odra Opole - Gryf Wejherowo (III liga) 2-1 3-1 8/0
7 GKS Katowice - Znicz Pruszków (II liga) 2-0 2-1 8/0
7 Polonia Bytom - Legionowia Legionowo (III liga) 0-4 2-1 0/0
7 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze (II liga) 2-1 1-1 5/0
7 Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra (IV liga) 2-0 2-1 8/0
7 Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice (III liga) 0-0 2-1 3/0
6 Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze (II liga) 2-0 1-2 1/0
6 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec (II liga) 0-0 1-1 8/0
6 GKS Bełchatów - Odra Opole (III liga) 0-0 1-1 8/0
6 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów (III liga) 3-0 2-0 8/0
6 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz (II liga) 1-1 2-1 5/0
6 Gryf Wejherowo - Polonia Bytom (III liga) 4-0 0-1 0/0
6 Kotwica Kołobrzeg - ROW Rybnik (III liga) 0-1 1-1 5/0
6 Legionowia Legionowo - Raków Częstochowa (III liga) 0-0 1-1 8/0
6 Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork (II liga) 1-1 2-1 5/0
6 Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice (III liga) 2-1 2-1 10/0
5 Odra Opole - Warta Poznań (III liga) 4-1 2-1 6/0
5 Swornica Czarnowąsy - Chemik Kędzierzyn (V liga Opole) 4-0 2-1 5/0
5 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (I liga) 0-2 2-1 1/0
5 Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg (IV liga) 0-0 2-1 3/0
5 OKS Olesno - Polonia Nysa (V liga Opole) 2-1 2-1 10/0
5 Stomil Olsztyn - GKS Katowice (II liga) 1-1 1-0 5/0
5 LZS Starowice - Unia Krapkowice (V liga Opole) 1-1 3-1 3/0
5 MKS Kluczbork - GKS Tychy (II liga) 1-1 1-1 10/0
5 LZS Piotrówka - KS Krasiejów (V liga Opole) 3-1 2-0 8/0
5 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów (I liga) 1-1 2-1 5/0
4 Chemik Kędzierzyn - Start Namysłów (V liga Opole) 1-0 2-1 8/0
4 KS Krasiejów - Swornica Czarnowąsy (V liga Opole) 1-2 1-1 5/0
4 Unia Krapkowice - LZS Kup (V liga Opole) 1-1 2-1 5/0
4 Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław (IV liga) 0-0 1-2 3/0
4 Polonia Nysa - LZS Piotrówka (V liga Opole) 1-2 2-2 5/0
4 LZS Głuszyna - LZS Starowice (V liga Opole) 1-1 1-2 5/0
4 Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice (IV liga) 0-1 3-0 0/0
4 Skalnik Gracze - OKS Olesno (V liga Opole) 0-0 2-1 3/0
4 Porawie Większyce - TOR Dobrzeń (V liga Opole) 3-2 2-0 6/0
4 MKS Gogolin - Pogoń Prudnik (V liga Opole) 3-0 2-0 8/0
3 Stal Mielec - MKS Kluczbork (II liga) 1-1 1-1 10/0
3 Olimpia Elbląg - Odra Opole (III liga) 0-2 1-1 3/0
3 Chemik Kędzierzyn - Polonia Głubczyce (V liga Opole) 1-4 2-1 0/0
3 Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice (IV liga) 2-1 2-1 10/0
3 TOR Dobrzeń - Małapanew Ozimek (V liga Opole) 3-5 2-1 0/0
3 LZS Starowice - Porawie Większyce (V liga Opole) 3-2 3-1 8/0
3 Pogoń Prudnik - Unia Krapkowice (V liga Opole) 0-3 2-1 0/0
3 OKS Olesno - MKS Gogolin (V liga Opole) 3-1 1-2 1/0
3 Start Namysłów - KS Krasiejów (V liga Opole) 1-0 2-0 8/0
3 Piast Żmigród - Stal Brzeg (IV liga) 1-4 2-1 0/0
2 Ruch Chorzów - Wisła Płock (I liga) 2-2 1-1 8/0
2 Legia Warszawa - Piast Gliwice (I liga) 0-0 2-1 3/0
2 Chrobry Głogów - GKS Katowice (II liga) 0-2 1-1 3/0
2 Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek (V liga Opole) 2-0 1-2 1/0
2 MKS Kluczbork - Miedź Legnica (II liga) 2-2 1-2 5/0
2 Polonia Bytom - Olimpia Elbląg (III liga) 0-0 2-0 3/0
2 Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów (IV liga) 3-0 2-1 6/0
2 Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice (IV liga) 1-0 2-1 8/0
2 Odra Opole - Polonia Warszawa (III liga) 2-2 2-1 5/0
2 Górnik Zabrze - Stal Mielec (II liga) 1-1 2-1 5/0
1 Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze (IV liga) 0-2 2-1 1/0
1 Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała (IV liga) 1-1 1-2 5/0
1 GKS Katowice - Wigry Suwałki (II liga) 0-1 2-1 2/0
1 Stal Brzeg - Olimpia Kowary (IV liga) 3-3 3-2 5/0
1 Wisła Puławy - MKS Kluczbork (II liga) 0-0 1-1 8/0
1 Górnik Polkowice - GKS Jastrzębie (IV liga) 1-2 2-1 2/0
1 Odra Opole - Stal Stalowa Wola (III liga) 3-0 1-1 2/0
1 Miedź Legnica - Górnik Zabrze (II liga) 1-0 2-0 8/0
1 ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice (III liga) 0-0 1-0 5/0
1 Arka Gdynia - Ruch Chorzów (I liga) 3-0 2-1 6/0


© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!