LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka halowa - Komprachcice I liga, 2015/2016

Kolejka 1
21-11-2015 (So) - 00:00 Bassau Prószków - Grupa JD Opole 3-2
21-11-2015 (So) - 15:00 Mirek Service Domecko - Stara Gwardia Opole 4-7
22-11-2015 (N) - 19:00 Bongo Opole - CDB Futsal Team 7-2
22-11-2015 (N) - 20:00 AZS UO Opole - Futsal Groszowice 2-5
Kolejka 2
26-11-2015 (Cz) - 17:00 Grupa JD Opole - Bongo Opole 2-9
28-11-2015 (So) - 17:00 Stara Gwardia Opole - AZS UO Opole 8-2
28-11-2015 (So) - 19:00 Futsal Groszowice - Mirek Service Domecko 0-5
28-11-2015 (So) - 00:00 CDB Futsal Team - Bassau Prószków 3-3
Kolejka 3
06-12-2015 (N) - 11:00 Mirek Service Domecko - AZS UO Opole 3-3
06-12-2015 (N) - 12:00 CDB Futsal Team - Grupa JD Opole 5-5
06-12-2015 (N) - 13:00 Bongo Opole - Bassau Prószków 9-3
06-12-2015 (N) - 14:00 Stara Gwardia Opole - Futsal Groszowice 2-7
Kolejka 4
12-12-2015 (So) - 16:00 AZS UO Opole - CDB Futsal Team 4-5
12-12-2015 (So) - 15:00 Grupa JD Opole - Stara Gwardia Opole 4-8
12-12-2015 (So) - 14:00 Futsal Groszowice - Bongo Opole 5-3
12-12-2015 (So) - 13:00 Bassau Prószków - Mirek Service Domecko 5-2
Kolejka 5
15-12-2015 (Wt) - 21:00 Stara Gwardia Opole - Bongo Opole 2-5
19-12-2015 (So) - 18:00 AZS UO Opole - Grupa JD Opole 5-7
19-12-2015 (So) - 19:00 Mirek Service Domecko - CDB Futsal Team 1-1
19-12-2015 (So) - 20:00 Bassau Prószków - Futsal Groszowice 6-3
Kolejka 6
03-01-2016 (N) - 16:00 CDB Futsal Team - Stara Gwardia Opole 1-1
03-01-2016 (N) - 15:00 Bassau Prószków - AZS UO Opole 8-4
03-01-2016 (N) - 14:00 Bongo Opole - Mirek Service Domecko 4-4
03-01-2016 (N) - 13:00 Futsal Groszowice - Grupa JD Opole 7-4
Kolejka 7
10-01-2016 (N) - 13:00 Stara Gwardia Opole - Bassau Prószków 4-4
10-01-2016 (N) - 14:00 AZS UO Opole - Bongo Opole 1-23
10-01-2016 (N) - 15:00 Grupa JD Opole - Mirek Service Domecko 6-2
10-01-2016 (N) - 16:00 CDB Futsal Team - Futsal Groszowice 9-7
Kolejka 8
17-01-2016 (N) - 14:00 Futsal Groszowice - AZS UO Opole 7-2
17-01-2016 (N) - 16:00 CDB Futsal Team - Bongo Opole 2-4
17-01-2016 (N) - 13:00 Stara Gwardia Opole - Mirek Service Domecko 2-5
17-01-2016 (N) - 15:00 Grupa JD Opole - Bassau Prószków 2-5
Kolejka 9
23-01-2016 (So) - 17:00 Bassau Prószków - CDB Futsal Team 6-2
23-01-2016 (So) - 18:00 Mirek Service Domecko - Futsal Groszowice 9-3
23-01-2016 (So) - 19:00 AZS UO Opole - Stara Gwardia Opole 0-9
27-02-2016 (So) - 18:00 Bongo Opole - Grupa JD Opole 7-4
Kolejka 10
24-01-2016 (N) - 15:00 Futsal Groszowice - Stara Gwardia Opole 4-5
24-01-2016 (N) - 16:00 Bassau Prószków - Bongo Opole 2-2
24-01-2016 (N) - 14:00 Grupa JD Opole - CDB Futsal Team 1-2
24-01-2016 (N) - 13:00 AZS UO Opole - Mirek Service Domecko 4-11
Kolejka 11
30-01-2016 (So) - 15:00 CDB Futsal Team - AZS UO Opole 4-7
30-01-2016 (So) - 14:00 Stara Gwardia Opole - Grupa JD Opole 2-2
30-01-2016 (So) - 13:00 Bongo Opole - Futsal Groszowice 5-0
30-01-2016 (So) - 12:00 Mirek Service Domecko - Bassau Prószków 0-5
Kolejka 12
28-01-2016 (Cz) - 15:00 Futsal Groszowice - Bassau Prószków 2-6
06-02-2016 (So) - 13:00 Grupa JD Opole - AZS UO Opole 7-4
06-02-2016 (So) - 12:00 Bongo Opole - Stara Gwardia Opole 3-1
18-02-2016 (Cz) - 14:00 CDB Futsal Team - Mirek Service Domecko 2-4
Kolejka 13
13-02-2016 (So) - 21:00 Stara Gwardia Opole - CDB Futsal Team 3-8
13-02-2016 (So) - 20:00 AZS UO Opole - Bassau Prószków 2-7
13-02-2016 (So) - 18:00 Mirek Service Domecko - Bongo Opole 0-5
13-02-2016 (So) - 19:00 Grupa JD Opole - Futsal Groszowice 4-11
Kolejka 14
20-02-2016 (So) - 12:00 Bassau Prószków - Stara Gwardia Opole 3-4
20-02-2016 (So) - 13:00 Bongo Opole - AZS UO Opole 5-0
20-02-2016 (So) - 14:00 Mirek Service Domecko - Grupa JD Opole 5-6
20-02-2016 (So) - 15:00 Futsal Groszowice - CDB Futsal Team 0-2

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!