Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy młodsi III liga gr.3,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
04-09-2022 (N) - 11:00 | Orzeł Źlinice - Unia Raszowa | 5-2 |
04-09-2022 (N) - 11:00 | LZS Walce - LZS Przywory | 1-4 |
04-09-2022 (N) - 11:00 | Odra Koźle - Śląsk Reńska Wieś | 1-3 |
04-09-2022 (N) - 11:00 | Błękitni Jaryszów - Koksownik Zdzieszowice | 1-1 |
04-09-2022 (N) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - Odrzanka Dziergowice | 6-1 |
Kolejka 2 | ||
10-09-2022 (So) - 11:00 | LZS Przywory - Orzeł Źlinice | 1-2 |
10-09-2022 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Walce | 4-3 |
11-09-2022 (N) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - Unia Raszowa | 2-2 |
11-09-2022 (N) - 11:00 | Koksownik Zdzieszowice - Odra Koźle | 7-0 |
11-09-2022 (N) - 11:00 | MKS II Gogolin - Błękitni Jaryszów | 3-2 |
Kolejka 3 | ||
17-09-2022 (So) - 12:30 | Orzeł Źlinice - Śląsk Reńska Wieś | 5-1 |
18-09-2022 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Błękitni Jaryszów | 8-3 |
18-09-2022 (N) - 11:00 | Odra Koźle - MKS II Gogolin | 0-8 |
18-09-2022 (N) - 11:00 | LZS Walce - Koksownik Zdzieszowice | 0-4 |
18-09-2022 (N) - 11:00 | Unia Raszowa - LZS Przywory | 2-2 |
Kolejka 4 | ||
24-09-2022 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Unia Raszowa | 5-1 |
25-09-2022 (N) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Przywory | 1-6 |
25-09-2022 (N) - 11:00 | Koksownik Zdzieszowice - Orzeł Źlinice | 4-3 |
25-09-2022 (N) - 11:00 | MKS II Gogolin - LZS Walce | 3-1 |
25-09-2022 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Odra Koźle | 9-0 v.o. |
Kolejka 5 | ||
01-10-2022 (So) - 12:15 | Unia Raszowa - Koksownik Zdzieszowice | 0-5 |
02-10-2022 (N) - 11:00 | Błękitni Jaryszów - Odrzanka Dziergowice | 5-3 |
02-10-2022 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Walce | 3-1 |
02-10-2022 (N) - 13:30 | Orzeł Źlinice - MKS II Gogolin | 2-2 |
02-10-2022 (N) - 11:00 | LZS Przywory - Śląsk Reńska Wieś | 4-5 |
Kolejka 6 | ||
08-10-2022 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Orzeł Źlinice | 1-2 |
09-10-2022 (N) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - Śląsk Reńska Wieś | 1-1 |
09-10-2022 (N) - 10:00 | Koksownik Zdzieszowice - LZS Przywory | 6-1 |
09-10-2022 (N) - 11:00 | MKS II Gogolin - Unia Raszowa | 0-1 |
09-10-2022 (N) - 10:00 | Błękitni Jaryszów - Odra Koźle | 15-1 |
Kolejka 7 | ||
15-10-2022 (So) - 12:30 | Śląsk Reńska Wieś - Koksownik Zdzieszowice | 2-4 |
16-10-2022 (N) - 10:00 | LZS Przywory - MKS II Gogolin | 0-5 |
16-10-2022 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Unia Raszowa | 0-0 |
16-10-2022 (N) - 11:00 | LZS Walce - Błękitni Jaryszów | 1-1 |
16-10-2022 (N) - 11:00 | Odra Koźle - Odrzanka Dziergowice | 0-0 |
Kolejka 8 | ||
22-10-2022 (So) - 11:00 | Błękitni Jaryszów - Orzeł Źlinice | 1-5 |
22-10-2022 (So) - 11:00 | MKS II Gogolin - Śląsk Reńska Wieś | 4-0 |
23-10-2022 (N) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - Koksownik Zdzieszowice | 0-4 |
23-10-2022 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Przywory | 5-3 |
23-10-2022 (N) - 11:00 | Odra Koźle - LZS Walce | 0-3 |
Kolejka 9 | ||
29-10-2022 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - Odra Koźle | 12-1 |
30-10-2022 (N) - 10:00 | LZS Walce - Odrzanka Dziergowice | 1-3 |
30-10-2022 (N) - 10:00 | Unia Raszowa - Błękitni Jaryszów | 1-4 |
30-10-2022 (N) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - Śląsk Reńska Wieś | 6-1 |
30-10-2022 (N) - 10:00 | Koksownik Zdzieszowice - MKS II Gogolin | 7-1 |
Kolejka 10 | ||
05-11-2022 (So) - 10:00 | LZS Walce - Orzeł Źlinice | 0-3 |
05-11-2022 (So) - 10:00 | Błękitni Jaryszów - LZS Przywory | 5-3 |
06-11-2022 (N) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - MKS II Gogolin | 1-3 |
06-11-2022 (N) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - Koksownik Zdzieszowice | 1-4 |
06-11-2022 (N) - 10:00 | Odra Koźle - Unia Raszowa | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
13-11-2022 (N) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - MKS II Gogolin | 4-3 |
13-11-2022 (N) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Błękitni Jaryszów | 7-1 |
13-11-2022 (N) - 10:00 | LZS Przywory - Odra Koźle | 3-0 |
13-11-2022 (N) - 10:00 | Unia Raszowa - LZS Walce | 1-3 |
13-11-2022 (N) - 10:00 | Orzeł Źlinice - Odrzanka Dziergowice | 8-0 |