Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Żywiec,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
20-08-2022 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Soła Żywiec | 3-0 |
20-08-2022 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - LKS Korbielów | 4-0 |
21-08-2022 (N) - 13:00 | LKS Sopotnia - LKS Jezioro Żywieckie | 2-0 |
23-10-2022 (N) - 15:00 | Beskid Kocierz - LKS Ślemieńska | 0-3 |
Kolejka 2 | ||
27-08-2022 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - LKS Korbielów | 2-3 |
27-08-2022 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - LKS Sopotnia | 2-2 |
28-08-2022 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Ślemieńska | 2-4 |
23-10-2022 (N) - 11:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Świt Cięcina | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
03-09-2022 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Grapa Trzebinia | 0-4 |
03-09-2022 (So) - 17:00 | LKS Sopotnia - Góral Żywiec | 1-0 |
04-09-2022 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - LKS Jezioro Żywieckie | 2-3 |
23-10-2022 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Korbielów | 1-4 |
Kolejka 4 | ||
10-09-2022 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Świt Cięcina | 4-1 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - Beskid Kocierz | 7-0 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Ślemieńska | 3-3 |
11-09-2022 (N) - 15:00 | LKS Korbielów - LKS Sopotnia | 2-2 |
Kolejka 5 | ||
17-09-2022 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - LKS Korbielów | 0-0 |
18-09-2022 (N) - 14:00 | LKS Ślemieńska - Grapa Trzebinia | 3-4 |
18-09-2022 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - Góral Żywiec | 1-7 |
18-09-2022 (N) - 13:00 | LKS Sopotnia - Soła Żywiec | 3-4 |
Kolejka 6 | ||
24-09-2022 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - LKS Ślemieńska | 6-1 |
25-09-2022 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | 3-0 |
25-09-2022 (N) - 15:00 | LKS Korbielów - Beskid Kocierz | 5-2 |
25-09-2022 (N) - 13:00 | LKS Sopotnia - Świt Cięcina | 2-3 |
Kolejka 7 | ||
01-10-2022 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Grapa Trzebinia | 0-3 |
01-10-2022 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Soła Żywiec | 0-2 |
02-10-2022 (N) - 14:00 | LKS Ślemieńska - LKS Korbielów | 2-2 |
02-10-2022 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - LKS Sopotnia | 1-6 |
Kolejka 8 | ||
08-10-2022 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Beskid Kocierz | 3-0 |
08-10-2022 (So) - 15:00 | Góral Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | 4-0 |
09-10-2022 (N) - 13:00 | LKS Sopotnia - LKS Ślemieńska | 1-3 |
09-10-2022 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Grapa Trzebinia | 0-1 |
Kolejka 9 | ||
15-10-2022 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Korbielów | 1-3 |
15-10-2022 (So) - 15:00 | Grapa Trzebinia - Góral Żywiec | 3-0 |
16-10-2022 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Beskid Kocierz | 4-1 |
16-10-2022 (N) - 14:30 | LKS Ślemieńska - Świt Cięcina | 5-1 |
Kolejka 10 | ||
01-04-2023 (So) - 16:00 | Soła Żywiec - Góral Żywiec | 2-4 |
26-04-2023 (Śr) - 18:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Sopotnia | 0-0 |
03-05-2023 (Śr) - 14:00 | LKS Ślemieńska - Beskid Kocierz | 4-3 |
31-05-2023 (Śr) - 18:00 | LKS Korbielów - Grapa Trzebinia | 1-3 |
Kolejka 11 | ||
15-04-2023 (So) - 17:00 | LKS Korbielów - Góral Żywiec | 0-3 |
15-04-2023 (So) - 15:00 | LKS Sopotnia - Grapa Trzebinia | 1-1 |
16-04-2023 (N) - 11:00 | Świt Cięcina - LKS Jezioro Żywieckie | 0-1 |
16-04-2023 (N) - 15:00 | LKS Ślemieńska - Soła Żywiec | 3-3 |
Kolejka 12 | ||
22-04-2023 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - LKS Sopotnia | 1-0 |
22-04-2023 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Beskid Kocierz | 4-1 |
23-04-2023 (N) - 11:00 | Grapa Trzebinia - Świt Cięcina | 2-1 |
23-04-2023 (N) - 14:00 | LKS Korbielów - Soła Żywiec | 3-4 |
Kolejka 13 | ||
02-04-2023 (N) - 16:00 | LKS Sopotnia - LKS Korbielów | 1-3 |
30-04-2023 (N) - 13:00 | Świt Cięcina - Góral Żywiec | 2-2 |
30-04-2023 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - Grapa Trzebinia | 0-8 |
30-04-2023 (N) - 15:00 | LKS Ślemieńska - LKS Jezioro Żywieckie | 2-1 |
Kolejka 14 | ||
03-05-2023 (Śr) - 14:00 | LKS Korbielów - Świt Cięcina | 1-7 |
06-05-2023 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - LKS Ślemieńska | 5-1 |
06-05-2023 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Beskid Kocierz | 10-0 |
07-05-2023 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Sopotnia | 3-2 |
Kolejka 15 | ||
14-05-2023 (N) - 11:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Soła Żywiec | 1-2 |
14-05-2023 (N) - 15:00 | LKS Ślemieńska - Góral Żywiec | 0-2 |
14-05-2023 (N) - 15:00 | Beskid Kocierz - LKS Korbielów | 3-4 |
24-05-2023 (Śr) - 18:00 | Świt Cięcina - LKS Sopotnia | 5-0 |
Kolejka 16 | ||
20-05-2023 (So) - 14:00 | Grapa Trzebinia - LKS Jezioro Żywieckie | 8-0 |
20-05-2023 (So) - 16:00 | LKS Korbielów - LKS Ślemieńska | 3-2 |
20-05-2023 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - Beskid Kocierz | 0-3 v.o. |
21-05-2023 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Świt Cięcina | 4-0 |
Kolejka 17 | ||
27-05-2023 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - Soła Żywiec | 3-0 |
27-05-2023 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Góral Żywiec | 0-1 |
28-05-2023 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - Świt Cięcina | 5-2 |
28-05-2023 (N) - 14:00 | LKS Ślemieńska - LKS Sopotnia | 2-3 |
Kolejka 18 | ||
03-06-2023 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - LKS Ślemieńska | 3-3 |
03-06-2023 (So) - 16:00 | LKS Korbielów - LKS Jezioro Żywieckie | 3-2 |
03-06-2023 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - Grapa Trzebinia | 0-3 |
04-06-2023 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - Soła Żywiec | 2-4 |