Timetable
Piłka nożna -
III liga,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
16-07-2022 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - Lech II Poznań | 3-2 |
16-07-2022 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - GKS Jastrzębie | 0-1 |
16-07-2022 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków | 4-0 |
16-07-2022 (So) - 18:00 | Radunia Stężyca - Śląsk II Wrocław | 3-3 |
16-07-2022 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce | 1-0 |
17-07-2022 (N) - 17:00 | Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn | 0-0 |
17-07-2022 (N) - 13:00 | Garbarnia Kraków - Motor Lublin | 2-2 |
17-07-2022 (N) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice | 0-1 |
28-09-2022 (Śr) - 19:11 | Polonia Warszawa - KKS Kalisz | 3-2 |
Kolejka 2 | ||
22-07-2022 (Pt) - 17:00 | Znicz Pruszków - Radunia Stężyca | 3-1 |
23-07-2022 (So) - 17:00 | KKS Kalisz - Garbarnia Kraków | 3-1 |
23-07-2022 (So) - 19:00 | Motor Lublin - Olimpia Elbląg | 1-1 |
23-07-2022 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Hutnik Kraków | 3-1 |
23-07-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa | 2-1 |
23-07-2022 (So) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Kotwica Kołobrzeg | 0-2 |
24-07-2022 (N) - 16:00 | Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin | 6-2 |
24-07-2022 (N) - 16:00 | Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg | 1-1 |
24-07-2022 (N) - 19:45 | GKS Jastrzębie - Górnik Polkowice | 0-2 |
Kolejka 3 | ||
30-07-2022 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław | 3-4 |
30-07-2022 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy | 2-4 |
30-07-2022 (So) - 18:00 | Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków | 2-1 |
30-07-2022 (So) - 18:00 | Górnik Polkowice - Motor Lublin | 2-0 |
31-07-2022 (N) - 15:00 | Radunia Stężyca - Lech II Poznań | 3-3 |
31-07-2022 (N) - 17:00 | Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie | 0-0 |
31-07-2022 (N) - 16:00 | Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce | 3-2 |
31-07-2022 (N) - 17:00 | Olimpia Elbląg - KKS Kalisz | 2-2 |
01-08-2022 (Pn) - 18:15 | Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn | 1-1 |
Kolejka 4 | ||
06-08-2022 (So) - 18:00 | GKS Jastrzębie - Motor Lublin | 2-1 |
06-08-2022 (So) - 17:00 | KKS Kalisz - Górnik Polkowice | 2-2 |
06-08-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg | 0-1 |
06-08-2022 (So) - 17:00 | Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków | 2-2 |
06-08-2022 (So) - 17:00 | Znicz Pruszków - Zagłębie II Lubin | 2-0 |
06-08-2022 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Radunia Stężyca | 1-0 |
07-08-2022 (N) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa | 1-1 |
07-08-2022 (N) - 16:00 | Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg | 2-3 |
07-08-2022 (N) - 16:00 | Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg | 6-0 |
Kolejka 5 | ||
10-08-2022 (Śr) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzębie | 0-0 |
10-08-2022 (Śr) - 18:00 | Radunia Stężyca - Hutnik Kraków | 2-1 |
10-08-2022 (Śr) - 18:00 | Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy | 2-1 |
10-08-2022 (Śr) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań | 1-0 |
10-08-2022 (Śr) - 17:00 | Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław | 3-1 |
10-08-2022 (Śr) - 19:00 | Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn | 4-0 |
10-08-2022 (Śr) - 18:00 | Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce | 1-2 |
10-08-2022 (Śr) - 19:00 | Motor Lublin - KKS Kalisz | 0-3 |
11-08-2022 (Cz) - 19:30 | Polonia Warszawa - Znicz Pruszków | 1-1 |
Kolejka 6 | ||
13-08-2022 (So) - 16:30 | Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice | 2-1 |
13-08-2022 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca | 0-2 |
13-08-2022 (So) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg | 1-1 |
14-08-2022 (N) - 17:30 | GKS Jastrzębie - KKS Kalisz | 1-1 |
14-08-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Motor Lublin | 2-1 |
14-08-2022 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków | 2-1 |
14-08-2022 (N) - 16:00 | Lech II Poznań - Polonia Warszawa | 1-3 |
14-08-2022 (N) - 18:00 | Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin | 1-2 |
14-08-2022 (N) - 16:00 | Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg | 1-5 |
Kolejka 7 | ||
19-08-2022 (Pt) - 17:00 | Garbarnia Kraków - Lech II Poznań | 0-1 |
20-08-2022 (So) - 18:00 | Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg | 3-2 |
20-08-2022 (So) - 19:11 | Polonia Warszawa - Wisła Puławy | 0-0 |
20-08-2022 (So) - 18:00 | Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław | 1-3 |
20-08-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków | 2-1 |
20-08-2022 (So) - 18:00 | Motor Lublin - Stomil Olsztyn | 1-0 |
20-08-2022 (So) - 17:00 | KKS Kalisz - Pogoń Siedlce | 3-2 |
21-08-2022 (N) - 15:00 | Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie | 4-2 |
22-08-2022 (Pn) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków | 4-2 |
Kolejka 8 | ||
26-08-2022 (Pt) - 17:00 | GKS Jastrzębie - Pogoń Siedlce | 3-1 |
26-08-2022 (Pt) - 19:45 | Stomil Olsztyn - KKS Kalisz | 0-1 |
26-08-2022 (Pt) - 17:00 | Wisła Puławy - Garbarnia Kraków | 3-2 |
26-08-2022 (Pt) - 17:00 | Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg | 1-2 |
27-08-2022 (So) - 16:00 | Lech II Poznań - Olimpia Elbląg | 0-0 |
27-08-2022 (So) - 17:00 | Śląsk II Wrocław - Motor Lublin | 1-1 |
27-08-2022 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie II Lubin | 2-3 |
28-08-2022 (N) - 15:00 | Znicz Pruszków - Górnik Polkowice | 2-0 |
28-08-2022 (N) - 16:00 | Hutnik Kraków - Polonia Warszawa | 1-4 |
Kolejka 9 | ||
03-09-2022 (So) - 11:30 | Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie | 1-0 |
03-09-2022 (So) - 19:11 | Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg | 3-1 |
03-09-2022 (So) - 16:00 | Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków | 4-2 |
03-09-2022 (So) - 18:00 | Górnik Polkowice - Lech II Poznań | 3-3 |
03-09-2022 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn | 0-0 |
03-09-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Wisła Puławy | 2-1 |
04-09-2022 (N) - 13:00 | Motor Lublin - Znicz Pruszków | 0-0 |
04-09-2022 (N) - 13:30 | KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław | 3-0 |
05-09-2022 (Pn) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca | 2-1 |
Kolejka 10 | ||
09-09-2022 (Pt) - 18:00 | GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn | 1-1 |
10-09-2022 (So) - 19:00 | Znicz Pruszków - KKS Kalisz | 2-0 |
10-09-2022 (So) - 15:00 | Lech II Poznań - Motor Lublin | 2-0 |
10-09-2022 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - Górnik Polkowice | 0-0 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg | 2-1 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków | 3-2 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin | 2-0 |
11-09-2022 (N) - 15:00 | Radunia Stężyca - Polonia Warszawa | 2-3 |
11-09-2022 (N) - 17:00 | Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
17-09-2022 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca | 3-1 |
17-09-2022 (So) - 16:00 | Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg | 2-2 |
17-09-2022 (So) - 18:00 | Górnik Polkowice - Hutnik Kraków | 1-0 |
17-09-2022 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków | 3-4 |
18-09-2022 (N) - 11:20 | Motor Lublin - Wisła Puławy | 2-6 |
18-09-2022 (N) - 12:30 | KKS Kalisz - Lech II Poznań | 2-2 |
18-09-2022 (N) - 15:00 | Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław | 1-0 |
18-09-2022 (N) - 18:30 | Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg | 1-1 |
18-09-2022 (N) - 14:00 | GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
24-09-2022 (So) - 15:00 | GKS Jastrzębie - Śląsk II Wrocław | 1-0 |
24-09-2022 (So) - 12:00 | Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn | 0-2 |
24-09-2022 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - KKS Kalisz | 3-1 |
24-09-2022 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Górnik Polkowice | 2-0 |
24-09-2022 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Polonia Warszawa | 1-2 |
25-09-2022 (N) - 11:00 | Hutnik Kraków - Motor Lublin | 1-3 |
25-09-2022 (N) - 15:00 | Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg | 2-2 |
04-10-2022 (Wt) - 18:00 | Kotwica Kołobrzeg - Garbarnia Kraków | 3-0 |
05-10-2022 (Śr) - 13:00 | Lech II Poznań - Pogoń Siedlce | 1-2 |
Kolejka 13 | ||
30-09-2022 (Pt) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Zagłębie II Lubin | 0-1 |
01-10-2022 (So) - 14:30 | Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg | 2-0 |
01-10-2022 (So) - 18:00 | Górnik Polkowice - Radunia Stężyca | 0-1 |
01-10-2022 (So) - 17:00 | Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg | 0-0 |
01-10-2022 (So) - 15:00 | Pogoń Siedlce - Wisła Puławy | 1-1 |
01-10-2022 (So) - 15:00 | Stomil Olsztyn - Lech II Poznań | 2-2 |
01-10-2022 (So) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków | 1-3 |
02-10-2022 (N) - 19:00 | KKS Kalisz - Hutnik Kraków | 2-1 |
02-10-2022 (N) - 18:00 | Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
07-10-2022 (Pt) - 19:11 | Polonia Warszawa - Garbarnia Kraków | 1-1 |
08-10-2022 (So) - 15:00 | Wisła Puławy - Stomil Olsztyn | 2-1 |
08-10-2022 (So) - 15:00 | Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce | 0-0 |
08-10-2022 (So) - 15:00 | Siarka Tarnobrzeg - KKS Kalisz | 1-2 |
08-10-2022 (So) - 15:00 | Kotwica Kołobrzeg - Górnik Polkowice | 1-0 |
08-10-2022 (So) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg | 1-1 |
09-10-2022 (N) - 14:00 | Radunia Stężyca - Motor Lublin | 1-1 |
09-10-2022 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław | 0-4 |
09-10-2022 (N) - 17:15 | GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
14-10-2022 (Pt) - 18:30 | KKS Kalisz - Radunia Stężyca | 5-1 |
15-10-2022 (So) - 15:00 | Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa | 0-2 |
15-10-2022 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin | 3-0 |
15-10-2022 (So) - 17:00 | Motor Lublin - Kotwica Kołobrzeg | 3-1 |
15-10-2022 (So) - 14:00 | Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie | 4-4 |
15-10-2022 (So) - 15:00 | Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg | 1-2 |
15-10-2022 (So) - 20:30 | Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków | 4-3 |
16-10-2022 (N) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy | 1-2 |
16-10-2022 (N) - 17:15 | Znicz Pruszków - Lech II Poznań | 0-1 |
Kolejka 16 | ||
21-10-2022 (Pt) - 19:11 | Polonia Warszawa - Górnik Polkowice | 3-0 |
22-10-2022 (So) - 13:00 | Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg | 1-2 |
22-10-2022 (So) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Motor Lublin | 0-2 |
22-10-2022 (So) - 14:00 | GKS Jastrzębie - Lech II Poznań | 0-1 |
22-10-2022 (So) - 15:00 | Wisła Puławy - Znicz Pruszków | 1-2 |
22-10-2022 (So) - 14:00 | Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn | 0-1 |
23-10-2022 (N) - 14:00 | Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław | 2-0 |
23-10-2022 (N) - 14:00 | Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce | 2-1 |
23-10-2022 (N) - 19:00 | Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz | 0-0 |
Kolejka 17 | ||
26-10-2022 (Śr) - 17:00 | GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg | 0-2 |
29-10-2022 (So) - 17:00 | Motor Lublin - Polonia Warszawa | 0-1 |
29-10-2022 (So) - 12:00 | Znicz Pruszków - Hutnik Kraków | 0-1 |
29-10-2022 (So) - 18:00 | Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca | 3-2 |
29-10-2022 (So) - 14:00 | Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg | 0-0 |
29-10-2022 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków | 2-1 |
30-10-2022 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Wisła Puławy | 1-1 |
30-10-2022 (N) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Siarka Tarnobrzeg | 0-0 |
30-10-2022 (N) - 18:30 | KKS Kalisz - Zagłębie II Lubin | 5-2 |
Kolejka 18 | ||
04-11-2022 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg | 0-2 |
04-11-2022 (Pt) - 18:30 | KKS Kalisz - Polonia Warszawa | 3-0 |
05-11-2022 (So) - 13:30 | GKS Jastrzębie - Wisła Puławy | 0-4 |
05-11-2022 (So) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca | 0-1 |
05-11-2022 (So) - 13:00 | Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
05-11-2022 (So) - 17:00 | Motor Lublin - Garbarnia Kraków | 3-0 |
05-11-2022 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg | 3-4 |
06-11-2022 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Hutnik Kraków | 1-1 |
07-11-2022 (Pn) - 18:15 | Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg | 1-0 |
Kolejka 19 | ||
11-11-2022 (Pt) - 13:00 | Garbarnia Kraków - KKS Kalisz | 3-0 |
12-11-2022 (So) - 13:00 | Hutnik Kraków - Wisła Puławy | 2-2 |
12-11-2022 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - GKS Jastrzębie | 4-0 |
12-11-2022 (So) - 13:00 | Kotwica Kołobrzeg - Śląsk II Wrocław | 1-1 |
12-11-2022 (So) - 14:45 | Olimpia Elbląg - Motor Lublin | 1-1 |
12-11-2022 (So) - 13:00 | Siarka Tarnobrzeg - Lech II Poznań | 0-1 |
13-11-2022 (N) - 16:00 | Polonia Warszawa - Pogoń Siedlce | 0-1 |
13-11-2022 (N) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn | 0-4 |
13-11-2022 (N) - 13:00 | Radunia Stężyca - Znicz Pruszków | 0-1 |
Kolejka 20 | ||
24-02-2023 (Pt) - 18:00 | Motor Lublin - Górnik Polkowice | 3-1 |
24-02-2023 (Pt) - 13:00 | Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków | 3-0 |
25-02-2023 (So) - 14:30 | KKS Kalisz - Olimpia Elbląg | 0-0 |
25-02-2023 (So) - 14:00 | GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków | 0-1 |
25-02-2023 (So) - 13:00 | Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg | 0-0 |
25-02-2023 (So) - 13:00 | Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg | 3-1 |
26-02-2023 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Radunia Stężyca | 1-0 |
26-02-2023 (N) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin | 4-3 |
26-02-2023 (N) - 14:30 | Stomil Olsztyn - Polonia Warszawa | 1-1 |
Kolejka 21 | ||
04-03-2023 (So) - 14:00 | Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków | 1-1 |
04-03-2023 (So) - 15:00 | Radunia Stężyca - Wisła Puławy | 0-0 |
04-03-2023 (So) - 14:00 | Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań | 3-1 |
04-03-2023 (So) - 17:00 | Polonia Warszawa - Śląsk II Wrocław | 2-1 |
04-03-2023 (So) - 14:00 | Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn | 1-1 |
04-03-2023 (So) - 14:30 | Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce | 1-1 |
05-03-2023 (N) - 17:00 | Motor Lublin - GKS Jastrzębie | 2-1 |
05-03-2023 (N) - 12:30 | Górnik Polkowice - KKS Kalisz | 1-3 |
05-03-2023 (N) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Znicz Pruszków | 1-5 |
Kolejka 22 | ||
11-03-2023 (So) - 14:45 | KKS Kalisz - Motor Lublin | 0-1 |
11-03-2023 (So) - 19:45 | Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg | 0-0 |
11-03-2023 (So) - 14:00 | Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice | 3-2 |
11-03-2023 (So) - 15:00 | Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków | 2-3 |
11-03-2023 (So) - 13:00 | Znicz Pruszków - Polonia Warszawa | 1-0 |
11-03-2023 (So) - 14:45 | GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg | 3-1 |
11-03-2023 (So) - 14:00 | Hutnik Kraków - Radunia Stężyca | 1-3 |
12-03-2023 (N) - 15:00 | Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg | 2-1 |
12-03-2023 (N) - 15:00 | Lech II Poznań - Zagłębie II Lubin | 2-1 |
Kolejka 23 | ||
18-03-2023 (So) - 15:00 | KKS Kalisz - GKS Jastrzębie | 2-0 |
18-03-2023 (So) - 17:00 | Motor Lublin - Pogoń Siedlce | 4-1 |
18-03-2023 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn | 0-0 |
18-03-2023 (So) - 15:00 | Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław | 2-1 |
18-03-2023 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków | 2-3 |
18-03-2023 (So) - 15:00 | Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków | 0-0 |
18-03-2023 (So) - 15:00 | Radunia Stężyca - Siarka Tarnobrzeg | 4-0 |
19-03-2023 (N) - 16:30 | Polonia Warszawa - Lech II Poznań | 3-3 |
19-03-2023 (N) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy | 3-3 |
Kolejka 24 | ||
25-03-2023 (So) - 15:00 | GKS Jastrzębie - Radunia Stężyca | 4-0 |
25-03-2023 (So) - 15:00 | Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
25-03-2023 (So) - 15:15 | Wisła Puławy - Polonia Warszawa | 0-2 |
25-03-2023 (So) - 13:00 | Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg | 0-1 |
25-03-2023 (So) - 14:00 | Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg | 1-2 |
26-03-2023 (N) - 15:00 | Stomil Olsztyn - Motor Lublin | 2-1 |
05-04-2023 (Śr) - 13:00 | Lech II Poznań - Garbarnia Kraków | 3-0 |
05-04-2023 (Śr) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice | 2-1 |
12-04-2023 (Śr) - 16:00 | Pogoń Siedlce - KKS Kalisz | 2-1 |
Kolejka 25 | ||
31-03-2023 (Pt) - 18:00 | KKS Kalisz - Stomil Olsztyn | 2-2 |
01-04-2023 (So) - 15:00 | Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie | 1-1 |
01-04-2023 (So) - 17:00 | Motor Lublin - Śląsk II Wrocław | 3-0 |
01-04-2023 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Znicz Pruszków | 1-2 |
01-04-2023 (So) - 16:00 | Olimpia Elbląg - Lech II Poznań | 0-1 |
01-04-2023 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Wisła Puławy | 4-1 |
01-04-2023 (So) - 17:00 | Polonia Warszawa - Hutnik Kraków | 1-0 |
01-04-2023 (So) - 15:00 | Zagłębie II Lubin - Siarka Tarnobrzeg | 2-1 |
01-04-2023 (So) - 15:00 | Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca | 1-2 |
Kolejka 26 | ||
06-04-2023 (Cz) - 16:00 | GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg | 1-0 |
08-04-2023 (So) - 15:00 | Wisła Puławy - Olimpia Elbląg | 1-0 |
08-04-2023 (So) - 16:00 | Radunia Stężyca - Zagłębie II Lubin | 1-1 |
08-04-2023 (So) - 12:00 | Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa | 1-3 |
08-04-2023 (So) - 13:00 | Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków | 1-0 |
08-04-2023 (So) - 15:00 | Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce | 4-0 |
08-04-2023 (So) - 15:00 | Lech II Poznań - Górnik Polkowice | 2-2 |
08-04-2023 (So) - 14:45 | Znicz Pruszków - Motor Lublin | 1-2 |
08-04-2023 (So) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - KKS Kalisz | 2-0 |
Kolejka 27 | ||
15-04-2023 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Wisła Puławy | 1-0 |
15-04-2023 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków | 0-1 |
15-04-2023 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg | 0-1 |
15-04-2023 (So) - 18:00 | Polonia Warszawa - Radunia Stężyca | 3-2 |
15-04-2023 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Kotwica Kołobrzeg | 0-1 |
15-04-2023 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław | 1-0 |
16-04-2023 (N) - 17:00 | Motor Lublin - Lech II Poznań | 5-1 |
16-04-2023 (N) - 15:00 | Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie | 2-0 |
17-04-2023 (Pn) - 18:15 | KKS Kalisz - Znicz Pruszków | 1-3 |
Kolejka 28 | ||
22-04-2023 (So) - 17:15 | Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa | 1-2 |
22-04-2023 (So) - 17:00 | Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków | 0-2 |
22-04-2023 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg | 1-0 |
22-04-2023 (So) - 16:00 | Hutnik Kraków - Górnik Polkowice | 3-1 |
22-04-2023 (So) - 19:23 | Wisła Puławy - Motor Lublin | 1-0 |
22-04-2023 (So) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Stomil Olsztyn | 0-3 |
23-04-2023 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - KKS Kalisz | 0-4 |
23-04-2023 (N) - 13:00 | Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce | 0-0 |
23-04-2023 (N) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie | 1-2 |
Kolejka 29 | ||
28-04-2023 (Pt) - 19:11 | Polonia Warszawa - Zagłębie II Lubin | 1-1 |
29-04-2023 (So) - 13:30 | Śląsk II Wrocław - GKS Jastrzębie | 2-1 |
29-04-2023 (So) - 15:00 | Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków | 0-0 |
29-04-2023 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Lech II Poznań | 3-0 |
29-04-2023 (So) - 17:00 | KKS Kalisz - Wisła Puławy | 0-1 |
29-04-2023 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Siarka Tarnobrzeg | 4-1 |
29-04-2023 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca | 3-1 |
29-04-2023 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Kotwica Kołobrzeg | 0-1 |
30-04-2023 (N) - 14:45 | Motor Lublin - Hutnik Kraków | 1-1 |
Kolejka 30 | ||
05-05-2023 (Pt) - 18:00 | Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław | 2-1 |
06-05-2023 (So) - 17:00 | GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa | 1-2 |
06-05-2023 (So) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Garbarnia Kraków | 1-0 |
06-05-2023 (So) - 17:00 | Radunia Stężyca - Górnik Polkowice | 2-2 |
06-05-2023 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin | 0-2 |
06-05-2023 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - KKS Kalisz | 0-1 |
06-05-2023 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - Pogoń Siedlce | 1-2 |
07-05-2023 (N) - 17:30 | Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg | 2-0 |
07-05-2023 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Stomil Olsztyn | 0-3 |
Kolejka 31 | ||
12-05-2023 (Pt) - 18:00 | Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie | 1-2 |
12-05-2023 (Pt) - 17:00 | Górnik Polkowice - Kotwica Kołobrzeg | 0-1 |
13-05-2023 (So) - 19:45 | Stomil Olsztyn - Wisła Puławy | 0-3 |
13-05-2023 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków | 0-0 |
13-05-2023 (So) - 17:00 | KKS Kalisz - Siarka Tarnobrzeg | 2-2 |
13-05-2023 (So) - 17:00 | Motor Lublin - Radunia Stężyca | 3-1 |
13-05-2023 (So) - 18:00 | Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin | 0-1 |
13-05-2023 (So) - 16:00 | Garbarnia Kraków - Polonia Warszawa | 1-3 |
14-05-2023 (N) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań | 1-2 |
Kolejka 32 | ||
19-05-2023 (Pt) - 17:30 | GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków | 3-1 |
19-05-2023 (Pt) - 18:00 | Kotwica Kołobrzeg - Motor Lublin | 0-0 |
20-05-2023 (So) - 15:00 | Zagłębie II Lubin - Górnik Polkowice | 1-1 |
20-05-2023 (So) - 19:11 | Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg | 2-0 |
20-05-2023 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce | 1-2 |
21-05-2023 (N) - 17:00 | Radunia Stężyca - KKS Kalisz | 0-0 |
21-05-2023 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Znicz Pruszków | 2-2 |
21-05-2023 (N) - 12:30 | Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn | 1-1 |
21-05-2023 (N) - 18:00 | Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław | 4-0 |
Kolejka 33 | ||
26-05-2023 (Pt) - 17:00 | Górnik Polkowice - Polonia Warszawa | 2-0 |
27-05-2023 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca | 0-1 |
27-05-2023 (So) - 20:30 | Znicz Pruszków - Wisła Puławy | 1-0 |
27-05-2023 (So) - 17:00 | Motor Lublin - Zagłębie II Lubin | 2-0 |
27-05-2023 (So) - 18:00 | Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków | 3-2 |
28-05-2023 (N) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków | 0-0 |
28-05-2023 (N) - 15:00 | Stomil Olsztyn - Siarka Tarnobrzeg | 1-1 |
28-05-2023 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - GKS Jastrzębie | 1-1 |
28-05-2023 (N) - 17:00 | KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg | 4-1 |
Kolejka 34 | ||
04-06-2023 (N) - 18:00 | Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie | 0-1 |
04-06-2023 (N) - 18:00 | Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice | 3-1 |
04-06-2023 (N) - 18:00 | Polonia Warszawa - Motor Lublin | 1-1 |
04-06-2023 (N) - 18:00 | Zagłębie II Lubin - KKS Kalisz | 4-3 |
04-06-2023 (N) - 18:00 | Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce | 1-1 |
04-06-2023 (N) - 18:00 | Siarka Tarnobrzeg - Śląsk II Wrocław | 1-0 |
04-06-2023 (N) - 18:00 | Hutnik Kraków - Znicz Pruszków | 0-1 |
04-06-2023 (N) - 18:00 | Wisła Puławy - Lech II Poznań | 3-1 |
04-06-2023 (N) - 18:00 | Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn | 0-0 |