Timetable
Piłka nożna -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | LZS Ujazd - Piast Strzelce Op. | 1-3 |
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | Football Academy Kędzierzyn - LZS Walce | 1-1 |
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | SAP Kędzierzyn - Błękitni Jaryszów | 3-3 |
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | LZS Raszowa - KS Cisowa | 3-9 |
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Chemik II Kędzierzyn | 14-1 |
Kolejka 2 | ||
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | Chemik II Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. | 0-5 |
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Walce - LZS Ujazd | 3-6 |
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - Football Academy Kędzierzyn | 1-6 |
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | KS Cisowa - SAP Kędzierzyn | 4-3 |
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Raszowa | 19-4 |
Kolejka 3 | ||
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | LZS Raszowa - Chemik II Kędzierzyn | 1-10 |
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | SAP Kędzierzyn - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 7-3 |
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | Football Academy Kędzierzyn - KS Cisowa | 8-2 |
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | LZS Ujazd - Błękitni Jaryszów | 7-1 |
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | Piast Strzelce Op. - LZS Walce | 5-2 |
Kolejka 4 | ||
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Raszowa - SAP Kędzierzyn | 0-10 |
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Football Academy Kędzierzyn | 1-9 |
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - Piast Strzelce Op. | 1-5 |
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | Chemik II Kędzierzyn - LZS Walce | 2-3 |
26-04-2022 (Wt) - 18:00 | KS Cisowa - LZS Ujazd | 2-8 |
Kolejka 5 | ||
27-04-2022 (Śr) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - LZS Raszowa | 9-1 |
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | SAP Kędzierzyn - Chemik II Kędzierzyn | 2-8 |
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Ujazd - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 6-5 |
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - KS Cisowa | 6-1 |
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Walce - Błękitni Jaryszów | 4-6 |
Kolejka 6 | ||
07-05-2022 (So) - 13:30 | KS Cisowa - LZS Walce | 3-3 |
09-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Raszowa - LZS Ujazd | 0-14 |
09-05-2022 (Pn) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Piast Strzelce Op. | 1-6 |
09-05-2022 (Pn) - 18:00 | Chemik II Kędzierzyn - Błękitni Jaryszów | 3-7 |
19-05-2022 (Cz) - 18:00 | SAP Kędzierzyn - Football Academy Kędzierzyn | 3-2 |
Kolejka 7 | ||
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - Chemik II Kędzierzyn | 5-1 |
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Ujazd - SAP Kędzierzyn | 6-5 |
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - LZS Raszowa | 23-0 |
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Walce - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 4-3 |
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - KS Cisowa | 2-4 |
Kolejka 8 | ||
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | Chemik II Kędzierzyn - KS Cisowa | 1-5 |
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Błękitni Jaryszów | 8-3 |
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Raszowa - LZS Walce | 5-7 |
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | SAP Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. | 1-3 |
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - LZS Ujazd | 4-2 |
Kolejka 9 | ||
02-06-2022 (Cz) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - LZS Raszowa | 17-2 |
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | KS Cisowa - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 5-3 |
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Walce - SAP Kędzierzyn | 3-3 |
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Football Academy Kędzierzyn | 3-1 |
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Ujazd - Chemik II Kędzierzyn | 10-5 |