Timetable
Piłka nożna -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-03-2022 (Pn) - 16:30 | Sparta Paczków - LZS Domaszkowice | 11-0 |
21-03-2022 (Pn) - 16:30 | LKS Goświnowice - Czarni Otmuchów | 0-10 |
21-03-2022 (Pn) - 16:30 | Podzamcze Nysa - LZS Lubrza | 5-1 |
21-03-2022 (Pn) - 16:30 | Piątka Prudnik - Polonia III Nysa | 5-4 |
22-03-2022 (Wt) - 16:30 | LZS Ścinawa Nyska - Atom Grądy | 5-1 |
Kolejka 2 | ||
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | Atom Grądy - LZS Domaszkowice | 5-1 |
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Sparta Paczków | 2-2 |
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | LZS Lubrza - Orlik Prudnik | 1-5 |
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | Polonia III Nysa - Podzamcze Nysa | 3-3 |
28-03-2022 (Pn) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Piątka Prudnik | 5-1 |
Kolejka 3 | ||
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | Piątka Prudnik - Atom Grądy | 3-8 |
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | Podzamcze Nysa - LZS Ścinawa Nyska | 3-3 |
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | Orlik Prudnik - Polonia III Nysa | 7-0 |
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | LKS Goświnowice - LZS Lubrza | 1-1 |
30-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Domaszkowice - Czarni Otmuchów | 0-11 |
Kolejka 4 | ||
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | Atom Grądy - Czarni Otmuchów | 1-4 |
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | LZS Lubrza - Sparta Paczków | 0-11 |
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | Polonia III Nysa - LKS Goświnowice | 8-0 |
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | LZS Ścinawa Nyska - Orlik Prudnik | 0-6 |
11-04-2022 (Pn) - 17:30 | Piątka Prudnik - Podzamcze Nysa | 1-4 |
Kolejka 5 | ||
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | Podzamcze Nysa - Atom Grądy | 2-2 |
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | Orlik Prudnik - Piątka Prudnik | 11-1 |
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | LKS Goświnowice - LZS Ścinawa Nyska | 1-5 |
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | Sparta Paczków - Polonia III Nysa | 7-1 |
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Domaszkowice - LZS Lubrza | 5-9 |
Kolejka 6 | ||
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Lubrza - Czarni Otmuchów | 1-8 |
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | Polonia III Nysa - LZS Domaszkowice | 12-3 |
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Ścinawa Nyska - Sparta Paczków | 0-7 |
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | Piątka Prudnik - LKS Goświnowice | 5-6 |
02-05-2022 (Pn) - 18:00 | Podzamcze Nysa - Orlik Prudnik | 1-6 |
Kolejka 7 | ||
09-05-2022 (Pn) - 18:00 | Orlik Prudnik - Atom Grądy | 9-3 |
09-05-2022 (Pn) - 18:00 | LKS Goświnowice - Podzamcze Nysa | 0-7 |
09-05-2022 (Pn) - 18:00 | Sparta Paczków - Piątka Prudnik | 12-0 |
09-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Domaszkowice - LZS Ścinawa Nyska | 1-1 |
09-05-2022 (Pn) - 18:00 | Czarni Otmuchów - Polonia III Nysa | 5-1 |
Kolejka 8 | ||
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | Atom Grądy - LZS Lubrza | 7-1 |
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Ścinawa Nyska - Czarni Otmuchów | 1-9 |
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | Piątka Prudnik - LZS Domaszkowice | 2-6 |
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | Podzamcze Nysa - Sparta Paczków | 1-3 |
16-05-2022 (Pn) - 18:00 | Orlik Prudnik - LKS Goświnowice | 9-1 |
Kolejka 9 | ||
19-05-2022 (Cz) - 18:00 | LKS Goświnowice - Atom Grądy | 3-3 |
19-05-2022 (Cz) - 18:00 | Sparta Paczków - Orlik Prudnik | 1-2 |
19-05-2022 (Cz) - 18:00 | LZS Domaszkowice - Podzamcze Nysa | 1-1 |
19-05-2022 (Cz) - 18:00 | Czarni Otmuchów - Piątka Prudnik | 12-0 |
19-05-2022 (Cz) - 18:00 | LZS Lubrza - Polonia III Nysa | 1-6 |
Kolejka 10 | ||
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | Atom Grądy - Polonia III Nysa | 1-3 |
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Lubrza | 6-0 |
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | Podzamcze Nysa - Czarni Otmuchów | 1-7 |
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | Orlik Prudnik - LZS Domaszkowice | 10-0 |
23-05-2022 (Pn) - 18:00 | LKS Goświnowice - Sparta Paczków | 1-15 |
Kolejka 11 | ||
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | Polonia III Nysa - LZS Ścinawa Nyska | 12-1 |
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Lubrza - Piątka Prudnik | 11-2 |
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | Czarni Otmuchów - Orlik Prudnik | 3-2 |
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Domaszkowice - LKS Goświnowice | 5-0 |
06-06-2022 (Pn) - 18:00 | Sparta Paczków - Atom Grądy | 9-0 |