Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze III liga gr. 4 wiosna,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
12-03-2022 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia Krapkowice | 1-2 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - KS Cisowa | 8-1 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | Sokół Boguchwałów - Odra Koźle | 3-2 |
12-03-2022 (So) - 10:00 | Victoria Żyrowa - LZS Racławiczki | 8-0 |
12-03-2022 (So) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - Fortuna Głogówek | 0-6 |
12-03-2022 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Lubrza | 5-1 |
13-03-2022 (N) - 11:00 | AP Biała - Chemik II Kędzierzyn | 2-1 |
Kolejka 2 | ||
19-03-2022 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Unia Krapkowice | 4-2 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | LZS Lubrza - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-6 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - AP Biała | 6-1 |
19-03-2022 (So) - 10:00 | LZS Racławiczki - Odrzanka Dziergowice | 2-14 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Victoria Żyrowa | 3-1 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Sokół Boguchwałów | 5-0 |
20-03-2022 (N) - 11:00 | Chemik II Kędzierzyn - Śląsk Reńska Wieś | 12-0 |
Kolejka 3 | ||
26-03-2022 (So) - 12:00 | Sokół Boguchwałów - KS Cisowa | 1-2 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Victoria Żyrowa - LZS Ujazd | 1-8 |
26-03-2022 (So) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - Odra Koźle | 7-2 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | AP Biała - LZS Racławiczki | 8-3 |
26-03-2022 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Fortuna Głogówek | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Chemik II Kędzierzyn | 6-3 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - LZS Lubrza | 0-0 |
Kolejka 4 | ||
27-04-2022 (Śr) - 18:30 | LZS Racławiczki - Śląsk Reńska Wieś | 1-12 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | KS Cisowa - LZS Lubrza | 1-5 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Chemik II Kędzierzyn - Unia Krapkowice | 0-4 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 6-1 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Odra Koźle - AP Biała | 1-0 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | LZS Ujazd - Odrzanka Dziergowice | 4-0 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Sokół Boguchwałów - Victoria Żyrowa | 6-1 |
Kolejka 5 | ||
09-04-2022 (So) - 11:00 | Victoria Żyrowa - KS Cisowa | 1-7 |
09-04-2022 (So) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - Sokół Boguchwałów | 2-0 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | AP Biała - LZS Ujazd | 1-8 |
09-04-2022 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Odra Koźle | 12-0 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Racławiczki | 13-1 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Fortuna Głogówek | 2-2 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | LZS Lubrza - Chemik II Kędzierzyn | 1-4 |
Kolejka 6 | ||
23-04-2022 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Chemik II Kędzierzyn | 0-11 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - LZS Lubrza | 8-3 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Unia Krapkowice | 5-10 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 0-4 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Śląsk Reńska Wieś | 5-1 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | Sokół Boguchwałów - AP Biała | 0-2 |
23-04-2022 (So) - 10:00 | Victoria Żyrowa - Odrzanka Dziergowice | 3-2 |
Kolejka 7 | ||
20-04-2022 (Śr) - 18:00 | Śląsk Reńska Wieś - Sokół Boguchwałów | 4-0 |
30-04-2022 (So) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - KS Cisowa | 4-3 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | AP Biała - Victoria Żyrowa | 9-1 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Ujazd | 2-7 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Odra Koźle | 4-1 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | LZS Lubrza - LZS Racławiczki | 10-3 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Chemik II Kędzierzyn - Fortuna Głogówek | 4-1 |
Kolejka 8 | ||
07-05-2022 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Fortuna Głogówek | 2-4 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Chemik II Kędzierzyn | 0-13 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Odra Koźle - LZS Lubrza | 2-2 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Unia Krapkowice | 1-3 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Sokół Boguchwałów - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-2 |
07-05-2022 (So) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - AP Biała | 1-2 |
30-05-2022 (Pn) - 17:30 | Victoria Żyrowa - Śląsk Reńska Wieś | 2-3 |
Kolejka 9 | ||
14-05-2022 (So) - 11:00 | AP Biała - KS Cisowa | 9-3 |
14-05-2022 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice | 9-1 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Victoria Żyrowa | 5-0 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Sokół Boguchwałów | 7-1 |
14-05-2022 (So) - 13:00 | LZS Lubrza - LZS Ujazd | 2-6 |
14-05-2022 (So) - 10:00 | Fortuna Głogówek - LZS Racławiczki | 20-1 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Chemik II Kędzierzyn - Odra Koźle | 2-0 |
Kolejka 10 | ||
21-05-2022 (So) - 10:00 | KS Cisowa - LZS Racławiczki | 11-4 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Fortuna Głogówek | 0-3 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Chemik II Kędzierzyn | 4-2 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Sokół Boguchwałów - LZS Lubrza | 3-1 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Victoria Żyrowa - Unia Krapkowice | 0-7 |
21-05-2022 (So) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 6-4 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | AP Biała - Śląsk Reńska Wieś | 2-6 |
Kolejka 11 | ||
27-05-2022 (Pt) - 18:00 | Śląsk Reńska Wieś - KS Cisowa | 6-4 |
27-05-2022 (Pt) - 18:30 | Unia Krapkowice - Odrzanka Dziergowice | 9-0 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Lubrza - Victoria Żyrowa | 11-4 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - LZS Ujazd | 3-3 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Chemik II Kędzierzyn - Sokół Boguchwałów | 6-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Racławiczki - Odra Koźle | 0-13 |
02-06-2022 (Cz) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - AP Biała | 5-1 |
Kolejka 12 | ||
04-06-2022 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Odra Koźle | 4-5 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - LZS Racławiczki | 14-1 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | Sokół Boguchwałów - Fortuna Głogówek | 5-4 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | Victoria Żyrowa - Chemik II Kędzierzyn | 6-10 |
04-06-2022 (So) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Lubrza | 4-2 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | AP Biała - Unia Krapkowice | 2-5 |
04-06-2022 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 3-3 |
Kolejka 13 | ||
11-06-2022 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Śląsk Reńska Wieś | 2-3 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | LZS Lubrza - AP Biała | 2-2 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Chemik II Kędzierzyn - Odrzanka Dziergowice | 4-7 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Victoria Żyrowa | 9-0 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Sokół Boguchwałów | 0-21 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Odra Koźle - LZS Ujazd | 2-5 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - KS Cisowa | 13-0 |