Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze III liga gr. 1 wiosna,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
12-03-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - Start Namysłów | 6-0 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Motor Praszka | 1-7 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Polonia Karłowice | 8-1 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - LZS Kuniów | 0-6 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - OKS Olesno | 4-7 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | Start II Namysłów - Victoria Chrościce | 0-22 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Hetman Byczyna | 0-10 |
Kolejka 2 | ||
19-03-2022 (So) - 11:00 | Motor Praszka - Start Namysłów | 7-0 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Hetman Byczyna - Śląsk Łubniany | 0-4 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Victoria Chrościce - Piast Gorzów Śl. | 16-0 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | OKS Olesno - Start II Namysłów | 5-4 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Polonia Karłowice - TOR Dobrzeń | 0-4 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - UKS Turawa | 5-0 |
20-03-2022 (N) - 12:30 | LZS Kuniów - LZS Ligota Oleska | 6-0 |
Kolejka 3 | ||
26-03-2022 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Motor Praszka | 0-7 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - LZS Skorogoszcz | 2-2 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Polonia Karłowice | 5-0 |
26-03-2022 (So) - 10:00 | Start II Namysłów - LZS Kuniów | 1-4 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - OKS Olesno | 0-13 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - Victoria Chrościce | 1-2 |
31-03-2022 (Cz) - 17:00 | Start Namysłów - Hetman Byczyna | 4-1 |
Kolejka 4 | ||
13-04-2022 (Śr) - 17:30 | LZS Kuniów - Piast Gorzów Śl. | 14-0 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Motor Praszka - Hetman Byczyna | 3-0 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Victoria Chrościce - Start Namysłów | 10-0 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | OKS Olesno - Śląsk Łubniany | 2-6 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Polonia Karłowice - Start II Namysłów | 9-0 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - LZS Ligota Oleska | 2-2 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | UKS Turawa - TOR Dobrzeń | 4-2 |
Kolejka 5 | ||
09-04-2022 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Motor Praszka | 1-6 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - UKS Turawa | 4-1 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Polonia Karłowice | 5-2 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - LZS Kuniów | 1-4 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Start Namysłów - OKS Olesno | 0-5 |
09-04-2022 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Victoria Chrościce | 0-6 |
10-04-2022 (N) - 10:00 | Start II Namysłów - LZS Skorogoszcz | 1-4 |
Kolejka 6 | ||
23-04-2022 (So) - 11:00 | Motor Praszka - Victoria Chrościce | 0-2 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | OKS Olesno - Hetman Byczyna | 5-0 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | LZS Kuniów - Start Namysłów | 13-0 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Piast Gorzów Śl. | 15-1 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Start II Namysłów | 5-2 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - LZS Ligota Oleska | 1-2 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | Polonia Karłowice - Śląsk Łubniany | 0-8 |
Kolejka 7 | ||
30-04-2022 (So) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Motor Praszka | 0-13 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Start II Namysłów - TOR Dobrzeń | 3-2 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - UKS Turawa | 1-5 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - LZS Skorogoszcz | 5-0 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Start Namysłów - Polonia Karłowice | 5-0 |
30-04-2022 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - LZS Kuniów | 1-5 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Victoria Chrościce - OKS Olesno | 5-0 |
Kolejka 8 | ||
07-05-2022 (So) - 11:00 | Motor Praszka - OKS Olesno | 3-3 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Kuniów - Victoria Chrościce | 2-2 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Polonia Karłowice - Hetman Byczyna | 0-6 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Start Namysłów | 1-0 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Śląsk Łubniany | 0-2 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Piast Gorzów Śl. | 3-0 v.o. |
07-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Start II Namysłów | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
14-05-2022 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - LZS Ligota Oleska | 3-10 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - TOR Dobrzeń | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | Start Namysłów - UKS Turawa | 7-5 |
14-05-2022 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - LZS Skorogoszcz | 2-1 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | Victoria Chrościce - Polonia Karłowice | 9-0 v.o. |
15-05-2022 (N) - 10:00 | OKS Olesno - LZS Kuniów | 3-3 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Start II Namysłów - Motor Praszka | 0-4 |
Kolejka 10 | ||
21-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Victoria Chrościce | 0-7 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Hetman Byczyna | 2-3 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Start Namysłów | 2-2 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Śląsk Łubniany | 1-1 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Polonia Karłowice - OKS Olesno | 0-14 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Motor Praszka - LZS Kuniów | 4-3 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | Start II Namysłów - Piast Gorzów Śl. | 7-1 |
Kolejka 11 | ||
27-05-2022 (Pt) - 17:30 | Śląsk Łubniany - Start II Namysłów | 12-0 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka | 0-15 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | Start Namysłów - LZS Ligota Oleska | 3-1 |
28-05-2022 (So) - 16:00 | Hetman Byczyna - TOR Dobrzeń | 0-3 v.o. |
28-05-2022 (So) - 11:00 | Victoria Chrościce - UKS Turawa | 13-0 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | OKS Olesno - LZS Skorogoszcz | 6-2 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | LZS Kuniów - Polonia Karłowice | 10-0 |
Kolejka 12 | ||
04-06-2022 (So) - 11:00 | Motor Praszka - Polonia Karłowice | 3-0 v.o. |
04-06-2022 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - LZS Kuniów | 0-2 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | UKS Turawa - OKS Olesno | 0-6 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Victoria Chrościce | 1-3 |
04-06-2022 (So) - 10:00 | LZS Ligota Oleska - Hetman Byczyna | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | Start II Namysłów - Start Namysłów | 7-0 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Śląsk Łubniany | 0-15 |
Kolejka 13 | ||
11-06-2022 (So) - 11:00 | Start Namysłów - Piast Gorzów Śl. | 13-1 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Hetman Byczyna - Start II Namysłów | 4-1 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Victoria Chrościce - LZS Ligota Oleska | 10-0 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | OKS Olesno - TOR Dobrzeń | 4-4 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | LZS Kuniów - UKS Turawa | 7-0 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Polonia Karłowice - LZS Skorogoszcz | 4-7 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - Motor Praszka | 2-2 |