Timetable
Siatkówka -
III liga gr. 4,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
25-09-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - KS Sędziszów Małopolski | 0-3 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - MCKiS Jaworzno | 0-3 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - AKS Rzeszów | 3-0 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - Błękitni Ropczyce | 3-0 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - Jastrzębie II | 3-0 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | TKS Tychy - Volley Rybnik | 3-0 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - Hutnik Kraków | 0-3 |
Kolejka 2 | ||
02-10-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - KS Sędziszów Małopolski | 0-3 |
02-10-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - MOSiR Jasło | 0-3 |
02-10-2021 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - MKS II Będzin | 0-3 |
02-10-2021 (So) - 14:00 | Jastrzębie II - TKS Tychy | 3-2 |
02-10-2021 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce | 3-0 |
02-10-2021 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - Kęczanin Kęty | 1-3 |
02-10-2021 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - MKS Andrychów | 3-0 |
Kolejka 3 | ||
09-10-2021 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - MOSiR Dębica | 3-0 |
09-10-2021 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - MCKiS Jaworzno | 2-3 |
09-10-2021 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - AKS Rzeszów | 3-0 |
09-10-2021 (So) - 17:00 | TKS Tychy - Błękitni Ropczyce | 3-1 |
09-10-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - Jastrzębie II | 1-3 |
09-10-2021 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - MOSiR Jasło | 1-3 |
09-10-2021 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - Hutnik Kraków | 3-1 |
Kolejka 4 | ||
16-10-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - Hutnik Kraków | 3-0 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - KS Sędziszów Małopolski | 0-3 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - MOSiR Jasło | 0-3 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - MKS II Będzin | 3-1 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - TKS Tychy | 2-3 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - Karpaty Krosno | 3-0 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - Kęczanin Kęty | 3-1 |
Kolejka 5 | ||
23-10-2021 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - MOSiR Dębica | 3-1 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - MKS Andrychów | 1-3 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | TKS Tychy - MCKiS Jaworzno | 1-3 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - AKS Rzeszów | 2-3 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - Błękitni Ropczyce | 3-0 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - Jastrzębie II | 2-3 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - Volley Rybnik | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
30-10-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - Volley Rybnik | 3-1 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - Hutnik Kraków | 0-3 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - KS Sędziszów Małopolski | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - MOSiR Jasło | 0-3 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - MCKiS Jaworzno | 0-3 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - TKS Tychy | 3-0 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - Karpaty Krosno | 3-2 |
Kolejka 7 | ||
06-11-2021 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - MOSiR Dębica | 3-0 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | TKS Tychy - Kęczanin Kęty | 1-3 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - MKS Andrychów | 0-3 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - MCKiS Jaworzno | 0-3 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - AKS Rzeszów | 3-0 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - Błękitni Ropczyce | 3-1 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - Jastrzębie II | 3-0 |
Kolejka 8 | ||
13-11-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - Jastrzębie II | 3-0 |
13-11-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - Volley Rybnik | 3-2 |
13-11-2021 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - Hutnik Kraków | 3-1 |
13-11-2021 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - KS Sędziszów Małopolski | 3-0 |
13-11-2021 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - MOSiR Jasło | 3-0 |
13-11-2021 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - MKS II Będzin | 3-1 |
13-11-2021 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - TKS Tychy | 0-3 |
Kolejka 9 | ||
20-11-2021 (So) - 17:00 | TKS Tychy - MOSiR Dębica | 3-0 |
20-11-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - Karpaty Krosno | 0-3 |
20-11-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - Kęczanin Kęty | 3-2 |
20-11-2021 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - MKS Andrychów | 0-3 |
20-11-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - MCKiS Jaworzno | 0-3 |
20-11-2021 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - AKS Rzeszów | 2-3 |
20-11-2021 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - Błękitni Ropczyce | 2-3 |
Kolejka 10 | ||
24-11-2021 (Śr) - 17:00 | MOSiR Dębica - Błękitni Ropczyce | 3-1 |
24-11-2021 (Śr) - 17:00 | AKS Rzeszów - Jastrzębie II | 3-0 |
24-11-2021 (Śr) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - Volley Rybnik | 3-0 |
24-11-2021 (Śr) - 17:00 | MKS Andrychów - Hutnik Kraków | 3-0 |
24-11-2021 (Śr) - 17:00 | Kęczanin Kęty - KS Sędziszów Małopolski | 3-1 |
24-11-2021 (Śr) - 17:00 | Karpaty Krosno - MOSiR Jasło | 2-3 |
24-11-2021 (Śr) - 17:00 | TKS Tychy - MKS II Będzin | 3-1 |
Kolejka 11 | ||
27-11-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - MOSiR Dębica | 2-3 |
27-11-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - TKS Tychy | 3-1 |
27-11-2021 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - Karpaty Krosno | 2-3 |
27-11-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - Kęczanin Kęty | 3-1 |
27-11-2021 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - MKS Andrychów | 1-3 |
27-11-2021 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - MCKiS Jaworzno | 0-3 |
27-11-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - AKS Rzeszów | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
04-12-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - AKS Rzeszów | 3-1 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - Błękitni Ropczyce | 3-0 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - Jastrzębie II | 3-0 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - Volley Rybnik | 3-0 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - Karpaty Krosno | 1-3 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | TKS Tychy - KS Sędziszów Małopolski | 0-3 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - MOSiR Jasło | 0-3 |
Kolejka 13 | ||
08-12-2021 (Śr) - 17:00 | MOSiR Jasło - MOSiR Dębica | 3-2 |
08-12-2021 (Śr) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - MKS II Będzin | 3-0 |
08-12-2021 (Śr) - 17:00 | Hutnik Kraków - TKS Tychy | 0-3 |
08-12-2021 (Śr) - 17:00 | Volley Rybnik - Karpaty Krosno | 0-3 |
08-12-2021 (Śr) - 17:00 | Jastrzębie II - Kęczanin Kęty | 1-3 |
08-12-2021 (Śr) - 17:00 | AKS Rzeszów - MCKiS Jaworzno | 0-3 |
10-12-2021 (Pt) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - MKS Andrychów | 1-3 |
Kolejka 14 | ||
11-12-2021 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - MOSiR Dębica | 3-0 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - MKS Andrychów | 3-1 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - Kęczanin Kęty | 3-0 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - Karpaty Krosno | 1-3 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - TKS Tychy | 3-2 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - MKS II Będzin | 3-0 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - MOSiR Jasło | 1-3 |
Kolejka 15 | ||
18-12-2021 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - MOSiR Dębica | 1-3 |
18-12-2021 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - Hutnik Kraków | 1-3 |
18-12-2021 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - Volley Rybnik | 0-3 |
18-12-2021 (So) - 17:00 | TKS Tychy - Jastrzębie II | 3-0 |
18-12-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno | 1-3 |
18-12-2021 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - AKS Rzeszów | 3-0 |
18-12-2021 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - MCKiS Jaworzno | 0-3 |
Kolejka 16 | ||
07-01-2022 (Pt) - 19:00 | Błękitni Ropczyce - TKS Tychy | 3-2 |
08-01-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - MKS Andrychów | 1-3 |
08-01-2022 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - Kęczanin Kęty | 2-3 |
08-01-2022 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - Karpaty Krosno | 1-3 |
08-01-2022 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - MKS II Będzin | 3-0 |
08-01-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - Volley Rybnik | 3-2 |
08-01-2022 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - KS Sędziszów Małopolski | 3-2 |
Kolejka 17 | ||
15-01-2022 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - MOSiR Dębica | 2-3 |
15-01-2022 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - Volley Rybnik | 3-0 |
15-01-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - Jastrzębie II | 3-1 |
15-01-2022 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - Błękitni Ropczyce | 1-3 |
15-01-2022 (So) - 17:00 | TKS Tychy - AKS Rzeszów | 3-2 |
15-01-2022 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - MCKiS Jaworzno | 0-3 |
15-01-2022 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - MKS Andrychów | 3-2 |
Kolejka 18 | ||
22-01-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - Kęczanin Kęty | 1-3 |
22-01-2022 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - Karpaty Krosno | 3-1 |
22-01-2022 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - TKS Tychy | 3-0 |
22-01-2022 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - MKS II Będzin | 3-0 |
22-01-2022 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - MOSiR Jasło | 3-0 |
22-01-2022 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - KS Sędziszów Małopolski | 3-0 |
23-01-2022 (N) - 14:30 | Volley Rybnik - Hutnik Kraków | 3-0 |
Kolejka 19 | ||
29-01-2022 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - MOSiR Dębica | 3-0 |
29-01-2022 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - Jastrzębie II | 2-3 |
29-01-2022 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - Błękitni Ropczyce | 3-2 |
29-01-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - AKS Rzeszów | 3-0 |
29-01-2022 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - MKS II Będzin | 3-0 |
29-01-2022 (So) - 17:00 | TKS Tychy - MKS Andrychów | 1-3 |
29-01-2022 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - Kęczanin Kęty | 2-3 |
Kolejka 20 | ||
05-02-2022 (So) - 15:00 | MOSiR Dębica - Karpaty Krosno | 1-3 |
05-02-2022 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - MOSiR Jasło | 3-0 |
09-02-2022 (Śr) - 17:00 | Kęczanin Kęty - TKS Tychy | 3-1 |
09-02-2022 (Śr) - 17:00 | MKS Andrychów - MKS II Będzin | 3-0 |
09-02-2022 (Śr) - 17:00 | AKS Rzeszów - KS Sędziszów Małopolski | 2-3 |
09-02-2022 (Śr) - 17:00 | Jastrzębie II - Volley Rybnik | 3-0 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Błękitni Ropczyce - Hutnik Kraków | 0-3 |
Kolejka 21 | ||
12-02-2022 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - MOSiR Dębica | 3-0 |
12-02-2022 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - Błękitni Ropczyce | 1-3 |
12-02-2022 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - AKS Rzeszów | 1-3 |
12-02-2022 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - MCKiS Jaworzno | 1-3 |
12-02-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - MKS Andrychów | 2-3 |
12-02-2022 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - Kęczanin Kęty | 1-3 |
12-02-2022 (So) - 17:00 | TKS Tychy - Karpaty Krosno | 0-3 |
Kolejka 22 | ||
26-02-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - TKS Tychy | 3-1 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - MKS II Będzin | 3-0 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - MOSiR Jasło | 3-0 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - KS Sędziszów Małopolski | 3-0 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - Hutnik Kraków | 3-0 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - Volley Rybnik | 2-3 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - Jastrzębie II | 3-2 |
Kolejka 23 | ||
12-03-2022 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - MOSiR Dębica | 3-1 |
12-03-2022 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - AKS Rzeszów | 3-0 |
12-03-2022 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - MCKiS Jaworzno | 2-3 |
12-03-2022 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - MKS Andrychów | 1-3 |
12-03-2022 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - Kęczanin Kęty | 1-3 |
12-03-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - Karpaty Krosno | 3-2 |
12-03-2022 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - TKS Tychy | 1-3 |
Kolejka 24 | ||
19-03-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - MKS II Będzin | 3-0 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | TKS Tychy - MOSiR Jasło | 2-3 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - KS Sędziszów Małopolski | 0-3 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - Hutnik Kraków | 3-2 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - Volley Rybnik | 1-3 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | MCKiS Jaworzno - Jastrzębie II | 3-0 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - Błękitni Ropczyce | 3-1 |
Kolejka 25 | ||
02-04-2022 (So) - 17:00 | AKS Rzeszów - MOSiR Dębica | 3-1 |
02-04-2022 (So) - 17:00 | Błękitni Ropczyce - MCKiS Jaworzno | 2-3 |
02-04-2022 (So) - 17:00 | Jastrzębie II - MKS Andrychów | 3-2 |
02-04-2022 (So) - 17:00 | Volley Rybnik - Kęczanin Kęty | 0-3 |
02-04-2022 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - Hutnik Kraków | 3-2 |
02-04-2022 (So) - 17:00 | KS Sędziszów Małopolski - TKS Tychy | 2-3 |
02-04-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Jasło - MKS II Będzin | 3-0 |
Kolejka 26 | ||
07-04-2022 (Cz) - 18:30 | MCKiS Jaworzno - AKS Rzeszów | 3-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | MKS II Będzin - KS Sędziszów Małopolski | 3-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | TKS Tychy - Hutnik Kraków | 3-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Karpaty Krosno - Volley Rybnik | 3-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Kęczanin Kęty - Jastrzębie II | 3-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Andrychów - Błękitni Ropczyce | 3-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | MOSiR Dębica - MOSiR Jasło | 2-3 |